HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kriminalci Bošnjaci planirali popularnoj pjevačici Senidah na lice baciti kiselinu
PostPostano: 01 vel 2023, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Kriminalna skupina planirala je popularnoj Senidah na lice baciti kiselinu i nanijeti joj teške ozljede
slika

Policija u BiH je uspjela dešifrirati aplikaciju Sky i zahvaljujući tom potezu došli su do informacija o kriminalnoj skupini predvođenoj Admirom Arnautovićem i Adnanom Maglićem, a iz izvještaja operativne akcije sarajevske policije doznaje se kako je ovaj dvojac imao namjeru teško ozlijediti popularnu slovensku pjevačicu.

Mediji u Bosni i Hercegovi prenijeli su vijest kako je televizija Hayat u posjedu dijela izvještaja operativnih akcija sarajevske policije koje su provedene u suradnji s EUROPOL-om i drugim agencijama, te je iz tog dijela izvještaja MUP-a Kantona Sarajevo u vezi s predmetom Sky vidljivo kako je kriminalna skupina predvođena Admirom Arnautovićem i Adnanom Maglićem planirala nanijeti teške ozljede slovenskoj pjevačici porijeklom iz Sandžaka Senidah.

Ovaj izvještaj šokirao je javnost i Klix.ba prenosi kako su Arnautović i Maglić putem aplikaciju Sky Ecc, poticali pripadnike svoje skupine na fizički napad na pjevačicu tijekom njenog boravka u Sarajevu ili bilo gdje drugdje na način da je pretuku, ozlijede ili joj bace kiselinu po licu. Arnautović i Maglić se nalaze u pritvoru, a Admir je jedno vrijeme bio i menadžer 37-godišnje pjevačice Senidah, a surađivao je i s poznatim reperima Bubom Corellijem i Jala Bratom. Arnautovića je policija privela nakon što je dešifrirala aplikaciju Sky. Mediji u BiH su prošli mjesec pisali kako ga se tereti za organizirani kriminal, šverc droge, pranje novca, nasilno ponašanje, te nanošenje teških tjelesnih ozljeda.

- Ne želim ulaziti u taj incident, to je Senidina stvar i na njoj je da otkriva detalje o tome - izjavio je za 24 sata menadžer pjevačice koja se trenutno odmara u meksičkom Acapulcu. Senidah uživa veliku popularnost u regiji i zbog svoje popularnosti i činjenica da samo na Instagramu ima 388 tisuća pratitelja, dobila je i titulu prve trap-dame Balkana.

- Nikada sebe nisam svrstavala u jednu kategoriju, niti sam željela pjevati samo jedan stil ili žanr glazbe, tako da ne mogu tek tako objasniti kakva je moja glazba zato što ljudi mogu u njoj svašta čuti, od r'n'b-a do bluesa, rocka, trapa…- rekla nam je nedavno Senidah u intervju. Njezine pjesme na YouTubeu imaju milijunski broj pregleda, pa tako recimo pjesma "Mišići" ima 80 milijuna pregleda, a njezin jako popularni hit "Behute" objavljen prije godinu dana ima 32 milijuna pregleda.

- Dosta vremena provodim u studiju, i to je jedan od načina da se moja glazba stalno razvija. Najviše volim raditi melodiju, tj. glazbu, u tome su emocije najjače i zato su moje pjesme jake i iskrene jer zaista dolaze iz mene. No za hit se nikad ne zna, meni je bitno da sam zadovoljna pjesmom koju stvaram i da sudjelujem u njezinu procesu. A za spot, kako kad, nekad i unaprijed imam ideje, nekad spotove ja režiram, nekad angažiram kreativne ljude, sve ovisi o projektu. - otkrila nam je Senidah prošle godine kako nastaju njezini hitovi i spotovi.


https://www.vecernji.hr/showbiz/krimina ... de-1653815

Čemu sad to susjedi Bošnjaci?

O čemu se tu radi neki unutarmuslimanski obračun, netrpeljivost Bosna-Sandžak?

Odakle im takve ideje samo bacanja kiseline u lice? Od talibana?

Jel ih islam radikalizirao ili su to rođene bitange?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kriminalci Bošnjaci planirali popularnoj pjevačici Senidah na lice baciti kiselinu
PostPostano: 01 vel 2023, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Siguran sam da ćemo dobiti neki hateistički izgovor.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kriminalci Bošnjaci planirali popularnoj pjevačici Senidah na lice baciti kiselinu
PostPostano: 02 vel 2023, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4683
Citat:
", a Admir je jedno vrijeme bio i menadžer 37-godišnje pjevačice Senidah, a surađivao je i s poznatim reperima Bubom Corellijem i Jala Bratom"


Smrdi na posle menadžera povezanih s podzemljen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kriminalci Bošnjaci planirali popularnoj pjevačici Senidah na lice baciti kiselinu
PostPostano: 02 vel 2023, 00:19 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Eto, sada smo apsolvirali i to. Nikakav razdor niti animozitet među Bošnjacima.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kriminalci Bošnjaci planirali popularnoj pjevačici Senidah na lice baciti kiselinu
PostPostano: 02 vel 2023, 00:23 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Bacanje kiseline u lice je inače dosta popularna disciplina u Pakistanu i Britanistanu. Ali nisam bio svjestan da se o tome razmišlja i na Bošnjakistanskoj estradi. Jedno im se mora priznati, ljudi prate najsvježije trendove iz muslimanskog svijeta.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kriminalci Bošnjaci planirali popularnoj pjevačici Senidah na lice baciti kiselinu
PostPostano: 02 vel 2023, 00:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ma apsolvirali smo to. Eto bio je je bivši menadžer pa joj je htio bacit kiselinu u lice.

Razumljivo.

Slijedeće.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO