|
|
Stranica: 2/7.
|
[ 174 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Asgard Hermiod
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 08 ožu 2012, 00:54 |
|
Pridružen/a: 11 sij 2010, 00:15 Postovi: 205
|
Ima ih  ...evo pe ..šest pismi Uživajte :) ... šta je da je ..ali hrvati imaju najmocnije pisme u ovon dilu svita ... a jos nit pola ih niste metili
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 15:11 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
Obavezne iz repertoara kad sam janpi Sa Sinanom sve pocinje i zavrsava!
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 16:09 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:22 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:23 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
|
Ko moze ove klape slushati tito dragi!
I kad mi onda neko kaze kako smo mi slichni sa Hrvatima,jesmo qurac slichni...
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SDB
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:25 |
|
Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46 Postovi: 6569 Lokacija: kašeta brokava
|
Ajde, dosta klapa, fakat. Meni ova odlično opisuje političku scenu našijeh naroda i narodnosti. Inače, sjajan album. 
_________________ Čast svakome, veresija nikome.
Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:
Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:26 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41087
|
zlatni_ljiljan je napisao/la: Ko moze ove klape slushati tito dragi! Ufuraj se malo. Poslušaj više puta. 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:29 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
Naša Kvačica je napisao/la: zlatni_ljiljan je napisao/la: Ko moze ove klape slushati tito dragi! Ufuraj se malo. Poslušaj više puta.  Ne moze to u moje uho jarane,ko ni Arsen Dedic,meni se kenja kad cujem te Klape...
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:32 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
zlatni_ljiljan je napisao/la: Ko moze ove klape slushati tito dragi!
I kad mi onda neko kaze kako smo mi slichni sa Hrvatima,jesmo qurac slichni... Pa hvala bogu nismo.eno tebi srbi i turci, tamo si doma.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:34 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
puntar2.0 je napisao/la: zlatni_ljiljan je napisao/la: Ko moze ove klape slushati tito dragi!
I kad mi onda neko kaze kako smo mi slichni sa Hrvatima,jesmo qurac slichni... Pa hvala bogu nismo.eno tebi srbi i turci, tamo si doma. Vazda prije cu na shank sa Bosanskim Srbinom, Hrvatom,ili Srbijancem,Crnogorcem,Bugarinom nego nekim Croasanom iz Krapine...
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Real gone
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:35 |
|
Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25 Postovi: 5428
|
zlatni_ljiljan je napisao/la: Ko moze ove klape slushati tito dragi!
I kad mi onda neko kaze kako smo mi slichni sa Hrvatima,jesmo qurac slichni... (može uz more, pola sata pre spavanja) Ljiks, ja kontam da ti preferiraš ovo
_________________ http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:39 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
@Realka,dobra je Cecka,ali radije onda Stojana majka
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:43 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:43 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
zlatni_ljiljan je napisao/la: puntar2.0 je napisao/la: Pa hvala bogu nismo.eno tebi srbi i turci, tamo si doma. Vazda prije cu na shank sa Bosanskim Srbinom, Hrvatom,ili Srbijancem,Crnogorcem,Bugarinom nego nekim Croasanom iz Krapine... Bilo kako bilo, drzi se ciganluka, tamo pripadas.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:46 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
|
evo malo muzichke edukacije za shtovatelje klapa-tanja...
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:48 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
Bobovac je napisao/la: vrlo draga i moćna. poželiš da si Dalmatinac. 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:49 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
|
jebli vas ti arapski melosi, nemate vi pojma šta je pjesma.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SDB
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:49 |
|
Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46 Postovi: 6569 Lokacija: kašeta brokava
|
E jebemu, ništa bez Željka, očito.
_________________ Čast svakome, veresija nikome.
Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:
Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:50 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
puntar2.0 je napisao/la: Bilo kako bilo, drzi se ciganluka, tamo pripadas. Poslushacu tvoj dobronamjerni savjet,jer sigurno ne pripadam krugu shtovatelja bechke filharmonije ,Tereze Kesovije ,Magazina i ostalih muzichkih "virtuoza" 
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Đipalo Junuz
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:51 |
|
Pridružen/a: 30 stu 2010, 10:05 Postovi: 1654 Lokacija: Herceg-Bosna
|
_________________ Sveti Ante platit ću ti misu, samo reci koji naši nisu !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SDB
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:51 |
|
Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46 Postovi: 6569 Lokacija: kašeta brokava
|
Đipalo Junuz je napisao/la: 
_________________ Čast svakome, veresija nikome.
Jutarnji list, 16.11.2012., 8h:
Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:53 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
dudu je napisao/la: jebli vas ti arapski melosi, nemate vi pojma šta je pjesma. Eto ti znas sta je "glazba" serem ti se u casnosestrinsko violonchelo 
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Real gone
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:55 |
|
Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25 Postovi: 5428
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:56 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
|
seri di oš, nisi ti kriv što si musleman.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Real gone
|
Naslov: Re: Mocne pisme Postano: 11 ožu 2012, 22:57 |
|
Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25 Postovi: 5428
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|