HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 18:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 11 stu 2020, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Autorska tema...........

imam neku dilemu osobne prirode, pa bi zeleo da izdiskutiram sa kolegama....ziveo bih tamo bar 6 meseci.
Jer je glupo za 2 do 3 tjedna i kljuc.....

Zemlja EU, najmanji porezi na profit 10%...jeftini radnici...da li kupiti na osobno ime, ili na moju BG tvrtku?

Salju mi par agencija ponude na dnevnom nivou, ili odustati????

https://www.bulgarianproperties.com/Apa ... ious_types)_in_Bulgaria/AD41156BG_Apartments_(various_types)_for_sale_in_Pomorie.html?ch=12#utm_source=newsletter_PA&utm_medium=email&utm_campaign=NL_Property%20alerts

slika
[img]https://static.bulgarianproperties.com/property-images/big/1605113743B41156_1.jpg#gallery-wrapper2?ch=12#utm_source=newsletter_PA&utm_medium=email&utm_campaign=NL_Property%20alerts[/img]
[img]https://static.bulgarianproperties.com/property-images/big/1605113743B41156_7.jpg#gallery-wrapper2?ch=12#utm_source=newsletter_PA&utm_medium=email&utm_campaign=NL_Property%20alerts[/img]

Blue Bay Palace 2
Pomorie
Modern apartments in a complex with extras, first-line from the beach
Blue Bay Palace 2 is gorgeous holiday apartment complex, located in the elite zone of Pomorie, on the first line from the beach in Pomorie. The complex is located next to the hotel "Incognito" and the luxurious complex "Sunset Resort". The area is in the beginning of Pomorie resort and is well known for the healing mud of Pomorie and its magnificent spa centers.

Blue Bay Palace 2 complex is designed in a modern Mediterranean style and is located near the residential complex Blue Bay Palace - the first project of the investment company in the town of Pomorie.

Blue Bay Palace 2 will provide the owners and guests with the opportunity to relax and to live in a quiet place on a year-round basis, surrounded by wonderful park of pines just 20 m. away from the beach. The project includes two four-storey buildings and a swimming pool and offers studios and 1 bedroom apartments.

Its location is very convenient for those who wish to escape from the vanity and noise of the city. Close to the complex are to be found numerous excellent restaurants and cafes, and diverse entertainment options. The complex is suitable for summer holidays and for permanent residence.

Blue Bay Palace 2: facilities and services
• Reception desk
• Restaurant
• Swimming pool
• Children playground area
• Underground garage
• Spacenter
• Security guards
• Cable TV
• Wi-Fi Internet access
• Elevator

Why buy an apartment in Blue Bay Palace 2
• Location in a quiet part of Pomorie resort, first line from the sea, a minute from the beach in Pomorie and surrounded by a forest.
• Good architecture and functional layout of the apartments.
• High quality construction with excellent materials.
• Fully completed and fully furnished apartments, with provided maintenance and rental of the properties on a hotel basis.
• Construction company with an impeccable reputation, which is construction own and outside investment projects, including family houses in the elite districts of the capital, holiday complexes, residential complexes, state investment projects.

NB!
• Investors who have bought property in Blue Bay Palace 2 will be provided with a two weeks free of charge holiday in the completed complex Blue Bay Palace in the period before 15th June and after 15th of August 2015.
• Deferred payment upto 3 years with 0% interest rate!
Share:
Property features
Type of property Apartments (various types), Studios, 1-bedroom apartments Ref. No. Blue Bay Palace 2 - 41156 Area 31.43 m2 (net area: 27.52 m2 plus common parts: 3.91 m2)
Bedrooms 1 Condition Excellent Floor 1-4 Furnishing Fully furnished Heating system Electrical heating / Air-conditioners Type of building Reinforced concrete structure, Brick-built, New building Air-conditioning system Standard air-conditioner Year of construction 2016

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 11 stu 2020, 22:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20745
Pa KiMe zar odustaješ od Hrvatske? :zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 11 stu 2020, 23:14 
Offline

Pridružen/a: 11 stu 2020, 14:46
Postovi: 325
:sega
Za 600 €/m2 možete kupiti štalu gospon K:M.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 11 stu 2020, 23:39 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Bugarska je lijepa zemlja, podrška bratu KiMu da se vrati korijenima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 11 stu 2020, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
Pa KiMe zar odustaješ od Hrvatske? :zubati



Svatko sa mrvom osobnog dostojanstva odustaje kad ga se ne prestaje odbijati, osujećivati, nijekati.

K:M,

alal vera, matori! Samo puštaj na najglasnije "Vruć vetar" i obožavaće te braća Boogyji... Pravoslavlje, EU, more... jedino bi Helenska bila bolja... kad već nju pomenuh, što ne tamo? Čujem da je povoljno, naši masovno uzimaju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 00:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20745
ikmandvaradtist je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Pa KiMe zar odustaješ od Hrvatske? :zubati



Svatko sa mrvom osobnog dostojanstva odustaje kad ga se ne prestaje odbijati, osujećivati, nijekati.

K:M,

alal vera, matori! Samo puštaj na najglasnije "Vruć vetar" i obožavaće te braća Boogyji... Pravoslavlje, EU, more... jedino bi Helenska bila bolja... kad već nju pomenuh, što ne tamo? Čujem da je povoljno, naši masovno uzimaju?

Pa mi bi ga velikodušno primili kad bi zavolio Hrvatsku kao svoju domovinu po Teslinom receptu. Osnovali bi i HPC za vas da se osječate kao doma. :zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
weasel je napisao/la:
Pa KiMe zar odustaješ od Hrvatske? :zubati

Ti me razmašuješ i Divko. Oćete čistu RH....
Duplo više e bi mi trebalo za Istru, Zg..... Još vagam....

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 15:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20745
K:M je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Pa KiMe zar odustaješ od Hrvatske? :zubati

Ti me razmašuješ i Divko. Oćete čistu RH....
Duplo više e bi mi trebalo za Istru, Zg..... Još vagam....

Visoko si stavio ljestvicu, za Istru i Zg je skupo i Hrvatima...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Planina je napisao/la:
Bugarska je lijepa zemlja, podrška bratu KiMu da se vrati korijenima.


Zemlja jeste lijepa, no narod ciganija. To je jedan od nekoliko europskih naroda cija pojava u mojoj blizini kod mene izaziva osip, jedini su od njih koji govore slavenskim jezikom.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 16:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8154
Ova slika me podsjeća na masovni turizam,
ne hvala upravo tražim suprotno od toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 19:31 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
DrMag je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Bugarska je lijepa zemlja, podrška bratu KiMu da se vrati korijenima.


Zemlja jeste lijepa, no narod ciganija. To je jedan od nekoliko europskih naroda cija pojava u mojoj blizini kod mene izaziva osip, jedini su od njih koji govore slavenskim jezikom.


Ovo mi je isto rekla jedna naša iz Engleske koja se nagledala svih, s tim da je dodala i Rumunje, citiram "nema veće ciganije od Bugara i Rumunja".

Bugari orginalno nisu slaveni nego turkijski narod, možda zato? Nije krv voda. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
skutor55 je napisao/la:
:sega
Za 600 €/m2 možete kupiti štalu gospon K:M.

Zasto gospon Skutor55 g....sumnjate...pa lokacija je manje od 100 e/m2, komunalije po m2 max 50 e kljuc u ruke 350 e/m2 brutto.....i marza/zarada 100 eura tj 20%......prodaje najjaca agencija.....ljepo i uljudno.

Matija Babic iz "Indexa" nije lud, pa je ziveo na moru u Bugarskoj.

RH je navikla da drpa i dere glupake, pa nije tako svugde. Bug je HIT, umirovljenici kuuju, dolaze, ljece se.

Krasno je Pomorje, ljep grad, 3 tisuce god star, helenska kolonija (Grci)....blizu aurodrom, grad 4. Burgas.

[img]https://www.google.com/maps/place/42°33'35.7"N+27°35'52.5"E/@42.544927,27.534395,12z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d42.5599237!4d27.5979101?hl=en[/img]

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 11 stu 2020, 14:46
Postovi: 325
K:M je napisao/la:
skutor55 je napisao/la:
:sega
Za 600 €/m2 možete kupiti štalu gospon K:M.

Zasto gospon Skutor55 g....sumnjate...pa lokacija je manje od 100 e/m2, komunalije po m2 max 50 e kljuc u ruke 350 e/m2 brutto.....i marza/zarada 100 eura tj 20%......prodaje najjaca agencija.....ljepo i uljudno.

Matija Babic iz "Indexa" nije lud, pa je ziveo na moru u Bugarskoj.

RH je navikla da drpa i dere glupake, pa nije tako svugde. Bug je HIT, umirovljenici kuuju, dolaze, ljece se.

Krasno je Pomorje, ljep grad, 3 tisuce god star, helenska kolonija (Grci)....blizu aurodrom, grad 4. Burgas.

[img]https://www.google.com/maps/place/42°33'35.7"N+27°35'52.5"E/@42.544927,27.534395,12z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d42.5599237!4d27.5979101?hl=en[/img]

Square Metre Prices in Bulgaria compared to Europe
https://www.globalpropertyguide.com/Eur ... ter-prices
Bulgaria € 1,663

Šta misliš šta ti kupuješ za 600€/m2?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 12 stu 2020, 21:38 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Dok vi ispijate ladan džus na černo more u kolaboracija so Bolgari, ovi samo šta vam nisu zgrabili žalna Makedonija i Dimitrovbrod.



Dara Bubamara i Sandra Afrika su već prihvatile bugarsko državljanstvo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
i_jopet je napisao/la:
Ova slika me podsjeća na masovni turizam,
ne hvala upravo tražim suprotno od toga.

Za nekog ko je stariji i solo to je odlicno. Zadnje sta mu odgovara je tiha zabit. Liti dodu zene svih dobnih skupina u velikim brojevima i vrh.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Planina je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Zemlja jeste lijepa, no narod ciganija. To je jedan od nekoliko europskih naroda cija pojava u mojoj blizini kod mene izaziva osip, jedini su od njih koji govore slavenskim jezikom.


Ovo mi je isto rekla jedna naša iz Engleske koja se nagledala svih, s tim da je dodala i Rumunje, citiram "nema veće ciganije od Bugara i Rumunja".

Bugari orginalno nisu slaveni nego turkijski narod, možda zato? Nije krv voda. :D

Ne znam sta je 'ciganija'. Znam sta su Cigani ali 'ciganija' je ric koja mi nema smisla. Turkijske skupine su inace krajnje heterogene i genetika im je nedorecena. Za razliku od Slavenskih, Dinarskih, Nordijskih, Keltskih naroda, nigdi nije pronadeno recimo 'Turkijsko' groblje s 10ak skeleta i da su donekle genetski u uniformni samim tim se namece da je Turcizam jezicna a ne etnicka znacka znacajka.

Rumunji inace nisu imali toliko brain drain sta se iseljavanja tice koliko underclass drain. Najvise su iseljavali Romi, sirotinja itd dok su vlasti svih stranaka uprle da smanje korupciju i izforsiraju meritokraciju. Rezultat toga je da je Rumunjska od teskog slucaja prisla Hrvatsku odvratnog HDZa za par godina. Rezultat je da cak i to im nije dovoljno vec cesto imaju vrlo aktivnu gradansku scenu i prosvjeduju za jos vise pravne drzave. Ono sta je islo van zemlje je ugl low end a ostali su ovi probitacni. Iseljavanje je rezultiralo pozitivnom selekcijom. Recimo Madari i Saksonci u Rumunjskoj, koji imaju IQ 100 i 102 usporedo sa opcim Rumunjskim od 92 su disproporcionalno ostali zivit u toj zemlji. Rumunjska je prisla Hrvatsku ka i Ceska, Slovacka, Latvija, Litva, Estonija. Jedino nas Bugarska nije prisla no prema projekcijama i trendovima koji su zbog korone gori za Hrvatsku a bolji usporedno za Bugarsku prestic ce nas i Bugarska. Sta se tice toga i nekretnina, ocito je da su cijene u Bugarskoj potcijenjene tj nize nego sta ce isto to bit za 5 ili 10 godina. Avantgarda investitora u Bugarsku koja je postala prava mini porezna oaza poput Matije Babica ppkazuju di ta zemlja ide. Ne znam koji su zakoni u Bugarskoj za privatne plaze no da imam kapitala ulozio bi da kupim i uredim privatnu pjescanu plazu sa sadrzajem u Bugarskoj na nekoj lokaciji di je izvjesno da ce bit solidan turizam po predvidljivim sablonama kojima se to desilo u Italiji pa Spanjolskoj pa Grckoj pa Hrvatskoj pa Turskoj itd.



U Hrvatskoj, s druge strane, ima bas bas brain drain di inteligentni a narocito natprosjecno inteligentne manjine poput Madara, Njemaca i (sjevernih) Talijana idu u svoje maticne zemlje a doseljavaju nam se ugl s osnovnom ili srednjom skolom Bosnjaci, Srbi i Albanci... sad i Azijati iz zemalja treceg svita poput Nepala, Burme, Filipina. te nam se broj Roma ne smanjiva. Recimo Slovacki, Rumunjski i Ceski Romi idu na zapad jer su u tim nacijama procesi pozitivne a ne negativne selekcije. U Hrvatskoj je doslovno nemoguce zamislit prosvjed protiv korupcije ili ijednog politickog pitanja koje je actually relevantno za ekonomiju i drustvene mehanike. Hrvati prosvjeduju ISKLJUCIVO za sentimentalne budalastine, zrtvoslovlja, simbolicka pitanja ponosa, znacaj ovog ili onog datuma.

Hrvatska je jedna dama iz fine obitelji... isla je u privatne skole i tako no sad ima 36... i dalje je lijepa no propustila je sve najbolje prilike i sad je u vezi s nasilnim varalicom koji gleda drugu u Briselu a i odaje se junk foodu, svasta konzumira... stari i u depresiji je, ne viruje u sebe. Jedino sta jos ima je taj ponos sta je iz fine obitelji.

No Rumunjska je odrasla u siromastvu i jadu no grize, bori se, ne odustaje, nista joj nije pretesko i unatoc svacijem ruganju se sama obrazovala... dobro pazi tko joj prilazi i s kim prica i unatoc svemu i svim podsmjesima gura naprid.

Donekle i za Bugarsku ovo vridi.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Ciganija u smislu ponašanja. Da su isti ko i njihovi Romi. No ne bih znao, ne znam nikakve Bugare i Rumunje. Osim Bugara KiMa koji je gazda vascele Torlakije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 14:27 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546


Kakva ciganija? Šta, di?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 14:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3928
Ako ti se gadi kod ustaša i milogoraca, Grčka, samo Grčka.

Što se tiče Bugara, koliko god da je jeftino, kao prvo to nije Jadransko/Jonsko/Egejsko, nego Crno More. Kao drugo, cigani, beži bre...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 18:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68964
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966

Ne znate vi sta valja

Ja nzn ni zasto se Bosnje ljute kad kazem da cijenim izvornu Bosanjacku muziku




_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 16 stu 2020, 20:56 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Robbie MO je napisao/la:


Zvuči poznato pjesma... svaki put kad slušam bugarske i grčke pjesme dobim neki deja vu

Kao da me nešto malo udarilo pa se ne mogu sjetit di sam čuo ovu prije:
https://www.youtube.com/watch?v=K2S03Yl329s


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li biste kupili jeftin apartman u Bugarskoj, na moru prvi red za 600 eur/m2?
PostPostano: 19 stu 2020, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5081
NE!
- kakav je to život dok brineš o sigurnosti, da te neko ne napadne za 50€ il ti provali u stan dok si na plaži

Ubiti cijeli RH turizam ti je baziran na sigurnosti i bez sigurnosti niko ti neće doć ponovo, zašto bi išo na odmor il živio negdje di moraš vodit brigu o sigurnosti. U normalnim državama zato plaćaš porez da Policija brine o tome...

Šta ne ideš kod "braće" šiptara...sad ste u Schengen zoni ko prava Familia, mislim da je to najjeftinija solucija.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO