HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 20:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 07 pro 2020, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Naša Kvačica je napisao/la:
Evo neću reći što je, obratite se autoru, ali osobno mislim da je ideja zaista dobra. :zubati

Ikman, trebao bi to gurati. :palacgore1



To sam ti samo u par rečenica napisao i par linkova stavio.... inače ima tu iha haaa... i priče i fora i linkova i screenshotova... većinu sam sabio u 1 Mail na engleskom, taj sam slao firmama sa kojima sam pregovarao...

I kao što i sam vidiš, razlika između mene i konkurencije će se samo povećavati (u moju korist!) a razvoj opšte globalne situacije samo pogodovati & dizati eventualni profit (jedna od retkoh oblasti biznisa za koje to može da se kaže)... :yes

Dakle nije nikakvo "prodavanje magle" ni prevara već perspektivni biznis!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 07 pro 2020, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
ikmandvaradtist je napisao/la:
Imate li neki savet? Ima li kakav pouzdan i fer investicioni fond? Neka finansijska grupa otvorena za ulaganje u projekte?


Bez ironije, trenutno je najlakse doci do investitora ako svoju ideju spakujes u kriptovalutu i napravis ICO, nigdje na svijetu neces doci lakse do novaca, u kripto svijetu ljudi jedva cekaju nove ideje da ih bukvalno zatrpaju novcima, neke bezveze ideje su dobile desetine milijuna $.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 07 pro 2020, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Burruchaga je napisao/la:
Bez ironije, trenutno je najlakse doci do investitora ako svoju ideju spakujes u kriptovalutu i napravis ICO, nigdje na svijetu neces doci lakse do novaca, u kripto svijetu ljudi jedva cekaju nove ideje da ih bukvalno zatrpaju novcima, neke bezveze ideje su dobile desetine milijuna $.



Te neke fore su uvek bile i biće najbolji mamac... neke fore za brze obrte i velike bumove...

Ovaj moj rekvizit garantuje rezultate jer se zasniva na starom, dobrom dvojcu bez kormilara... dva večna principa uspeha: 1. rad ; 2. vreme.

I nema greške - jer iako ljudi jure Prečice i kraći put, svi na kraju moraju preći punu dužinu. Nije Tojota badava najprodavaniji brend automobila, iako su mnogi drugi lepši, uzbudljiviji, sexyji...

Razlika je samo u tome što pametni ljudi tuda idu odmah, dok budale najpre izjure sve Prečice pa tek onda... ima ovaj moj rekvizit konkurenciju i u raznim elektronskim takmacima ali ništa dok se ne oznoje gaće... :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 08 pro 2020, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Šta je ovo, niko zainteresovan?

Mislim, nisam očekivao da bude neka navala i otimanje, nisam mislio da će iko uopšte prihvatiti ali kontao sam makar će neko reći "daj pošalji Mail a i Screenshotove te i te da vidim o čemu se tačno radi i kakve su mogućnosti" pa onda nakon razmatranja pristojno ili nepristojno odbiti... :confused1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
ikmandvaradtist je napisao/la:
Šta je ovo, niko zainteresovan?

Mislim, nisam očekivao da bude neka navala i otimanje, nisam mislio da će iko uopšte prihvatiti ali kontao sam makar će neko reći "daj pošalji Mail a i Screenshotove te i te da vidim o čemu se tačno radi i kakve su mogućnosti" pa onda nakon razmatranja pristojno ili nepristojno odbiti... :confused1

Svi mi maštamo o poslu koji bi nam donio slavu i pare, nisi ti jedini. Imamo svi projekte i razne zamisli vezane za posao, ali nas koči isto što i tebe. Hajde pošalji na pp da vidim šta te toliko ,,zanijelo,, Neću javno komentarisati, dajem obećanje. Časna riječ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Lapo-lapo je napisao/la:
Svi mi maštamo o poslu koji bi nam donio slavu i pare, nisi ti jedini. Imamo svi projekte i razne zamisli vezane za posao, ali nas koči isto što i tebe.



Ja maštam o 5-6 Projekata (Prehrambena, Građevinska, Oružana i ostale Industrije) koje bih, ako nekad budem imao popriličan investicioni fond, pokušao da realizujem. Oni su to što ti kažeš: "maštanje", "razne zamisli", u suštini sanjarenje... jer nisu testirane od strane brutalne Stvarnosti, postoje samo kao Ideje, od dolaska na ovaj svet su jako daleko jer nisu još materijalizovane ni kao simboli na papiru a kamoli opipljiv, stvaran Proizvod.

No, kad ti lično President of the company (ovo sam copy-paste stavio sa njegovog Maila) najjače Kompanije u biznisu ponudi saradnju i partnerstvo (dakle, ne pričamo o pomoćniku zamenika rezervnog viljuškariste istovarivača u skladištu već o Prvom čoveku Kompanije)... kad ti Product Manager (ovo sam copy-paste stavio sa njegovog Maila) nemačkog giganta zatraži podrobnije informacije o proizvodu, kakva vrsta Partnerstva meni odgovara i da li bih mogao da im priredim Prezentaciju... itd... onda to već znači da nije baš sasvim u pitanju sanjarenje, maštanje, razna zamisao... zamisli napraviš neki električni auto u svojoj garaži i lično Ilon Mask priča sa tobom o Saradnji i Partnerstvu... imaš li ti tako nečim da se pohvališ za svoje "zamisli", "maštanja"? Ako imaš, onda ti svaka čast, to mora da su poozbiljne Ideje! :thumbup1

Zadivljen sam preduzetničkim duhom i biznis sposobnostima Hercegovaca pa sam im dao Ponudu učeća u ovom poduhvatu jer mislim da je zaslužuju. Naravno, oni imaju pravo da ne budu zainteresovani kao što i ja imam pravo da imam i druge opcije za slučaj da naiđem na njihovu nezainteresovanost. :neznam


Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde pošalji na pp da vidim šta te toliko ,,zanijelo,, Neću javno komentarisati, dajem obećanje. Časna riječ.



Kvaki,

da li da zadovoljim njenu žensku znatiželju i pošaljem joj Demonstraciju? :devil2

Iz mog iskustva, cure prvo odlučno ne veruju, pa kad vide žele i da isprobaju, a kad isprobaju... onda ih se ne možeš kurtalisati nikako... :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 17:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30441
Pa, ako ti je takvo ranije iskustvo onda moj savjet ti je dobro razmisli. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 17:03 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Nemoj samo slat di*k pic... =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Naša Kvačica je napisao/la:
Pa, ako ti je takvo ranije iskustvo onda moj savjet ti je dobro razmisli. :zubati



To ti pričam, navade se pa ih ne možeš skinuti... :smajl049 posle te čak zovu i za savete u vezi sa svojim momcima (kako njih da nagovore i aktiviraju, bi li ti da ih savetuješ, bla, bla)... :angry


Purger111 je napisao/la:
Nemoj samo slat di*k pic... =))



A di*k video ? :w00t


Smem li tebi da pošaljem na PP onaj Mail koji sam slao tim Kompanijama? Deluješ obavešteno i stručno, cenio bih tvoje brutalno iskreno mišljenje o projektu... ovaj Kvaki nešto nije bio baš govorljiv, samo je dao thumb up... :001_rolleyes doduše, njemu nisam poslao taj mail, poslao samo šturo u par rečenica o čemu se radi, link sajta glavnog konkurenta, link na kome Holivudska Oskarovka promoviše svoju liniju za žene, link gde doktorka u emisiji kod Conana navodi koliko je to dobro,... nisam hteo da ga davim slikama sve Konkurencije, vrednosti tržišnih niša, screenshotovima vrednosti Tržišta ("Forbs"), zdravstvenih blagodati ("Harvard" medical), itd, itd...


Lapo Lapo,

jesi li istražila Tržište? jesi li analizirala Konkurenciju? Jesi li ti kontaktirala Konkurentske firme? Imaš li Prototip? Imaš li procenu ponašanja? Dokle si stigla sa Projektom? Zanima me o čemu se radi i kako ti ide...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Znači još uvijek nema interesa za jedan takav, svjetski proizvod, milijarde se mogu zaraditi i niko neće.
Mene sad jedino strah da se netko ne bi i odlučio investirati, ali da mu ikman ne kaže " sad gotovo, kasno pitaš." i da projekt ne propadne samo zbog kašnjenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 18:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23306
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
ikmandvaradtist je napisao/la:
Šta je ovo, niko zainteresovan?

Mislim, nisam očekivao da bude neka navala i otimanje, nisam mislio da će iko uopšte prihvatiti ali kontao sam makar će neko reći "daj pošalji Mail a i Screenshotove te i te da vidim o čemu se tačno radi i kakve su mogućnosti" pa onda nakon razmatranja pristojno ili nepristojno odbiti... :confused1


Posalji PP.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 18:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30441
zaba1111 je napisao/la:
Znači još uvijek nema interesa za jedan takav, svjetski proizvod, milijarde se mogu zaraditi i niko neće.
Mene sad jedino strah da se netko ne bi i odlučio investirati, ali da mu ikman ne kaže " sad gotovo, kasno pitaš." i da projekt ne propadne samo zbog kašnjenja.


Dok se ti premišljaš netko skuplja milijarde.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Dašta ti je muka.
Meni bi se moglo desiti da ja pošaljem mail i dobijem odgovor da mi je baš mislio poslat, ali da sad neće namjerno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Ovdje poletili da daju uvodničaru savjete i pomoć,
isti taj koji pljuje Hrvate i prosipa fašizam na drugim temama, pogotovo na temi o CG,
od mene ne da bi dobio pomoć nego bi ga gurnuo još dublje,
svi ovi koji mu pomažu za mene su isti kao i on, a evidentirani su.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 19:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23306
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne znam ovu industriju. Ali da je rastuca - pretpostavljam da je. Ja bih probao sa business angels, a ne s crowd fundingom.

https://angel.co/
https://www.f6s.com/
https://www.seedrs.com/
https://www.companisto.com/en
https://www.fundable.com/

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
zaba1111 je napisao/la:
Znači još uvijek nema interesa za jedan takav, svjetski proizvod, milijarde se mogu zaraditi i niko neće.



Da nitko neće nitko mi ne bi odgovorio na Mail. Pogotovo ne Prvi čovek najjače firm u branši. I ja ne bih imao taj njegov Mail sa ponudom saradnje u Inboxu.

Brate, verovatno će mi zatražiti da idem tamo kod njih. I drhtim od BLM rulje koja pali gradove, grašanskog rata, lupam glavu oko tih njihovih poslovnih pojmova (Outsourcing Agreement, Franchise Agency Agreement,...), nerviram se oko Birokratije (imam averziju),...

Ovako, vas Hercegovce je Bog dao za vođenje biznisa: Hercegovac neka vodi posao i da meni neki manji deo.. i svi zadovoljni. A blizu smo (pogotovo kad sam kod mojih u Boki), ne moram preko Okeana u FemiNACI-BLM-Libtard-Marksističko ludilo...

A i verovatno će trebati još prezentera a mi Dinarci smo Dominantni ljudi...


POL_GASOL je napisao/la:
Ovdje poletili da daju uvodničaru savjete i pomoć,
isti taj koji pljuje Hrvate i prosipa fašizam na drugim temama, pogotovo na temi o CG,
od mene ne da bi dobio pomoć nego bi ga gurnuo još dublje,
svi ovi koji mu pomažu za mene su isti kao i on, a evidentirani su.



Slušaj ti... ja ne pljujem ni Hrvate ni ikog ovde. Našalim se, sprdam i zajebavam na račun preterivanja Cehe, Dudua i sličnih oko fudbala, Mila, vaše Historije, Megalomanije, pretendovanja na teritorije, i sl... nikad nisam niti ću vređati i omalovažavati ijedan narod...

A to da sam Fašista... nisam i niko moj nikad nije bio - stoga pripazi šta pišeš... jer posle ovakvih kvalifikacija obično sledi uzimanje porodice u usta... smanji malo doživljaj, druže, prešao si granicu... :angry


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Došo si tražiti investitora hercegovca na forum i tražiš pare ne lijepe oči, nećeš da napišeš ni o čemu se radi, smiješno i neozbiljno, štoviše zvuči ko trolanje.
Tražiš da ljudi tebe vuku za rukav i mole da im pošalješ svoje projekte, bez da si ih imalo na to naveo, osim što sam pričaš kako se mogu zaraditi milijarde, a u što naravno nitko ne vjeruje.
Ako već smatraš da ovdje možda i ima netko tko bi te podržao, onda ili napiši javno o čemu se radi ili pošalji svakom pp. Jer ti si taj koji traži uslugu i pomoć, Ne možeš se stavljati u gornju poziciju prije bilo čega ozbiljnog s tvoje strane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
lider30 je napisao/la:
Ne znam ovu industriju. Ali da je rastuca - pretpostavljam da je. Ja bih probao sa business angels, a ne s crowd fundingom.

https://angel.co/
https://www.f6s.com/
https://www.seedrs.com/
https://www.companisto.com/en
https://www.fundable.com/



Pa, poslaću ti link na "Forbs" gde procenjuju jednu od niša na 50 Milijardi i screenshot procene da će industrija do 2026 dostići vrednost 122 Milijarde... e, sad, da Covid je verovatno dosta poremetio sve, tako da... kako god, veliki kolač je u pitanju i dovoljno bi bilo ćapiti i mrvice pa da se lepo prođe....

Ali da sva društvena kretanja idu na ruku ovom Rekvizitu to morate i ti i Kvaki piznati...


U svakom slučaju, lider30, najlepše ti hvala! Istražiću ove opcije koje si stavio, zahvalan sam na trudu i volji da se pomogne! :palacgore2 :smajl016


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
zaba1111 je napisao/la:
Došo si tražiti investitora hercegovca na forum i tražiš pare ne lijepe oči, nećeš da napišeš ni o čemu se radi, smiješno i neozbiljno, štoviše zvuči ko trolanje.
Tražiš da ljudi tebe vuku za rukav i mole da im pošalješ svoje projekte, bez da si ih imalo na to naveo, osim što sam pričaš kako se mogu zaraditi milijarde, a u što naravno nitko ne vjeruje.
Ako već smatraš da ovdje možda i ima netko tko bi te podržao, onda ili napiši javno o čemu se radi ili pošalji svakom pp. Jer ti si taj koji traži uslugu i pomoć, Ne možeš se stavljati u gornju poziciju prije bilo čega ozbiljnog s tvoje strane.



Druže, napisao sam već da Rekvizit nije reket za Badminton ni kugla za kuglanje... već nešto malo "drugačije"... evo neka ti Kvačica i Lider potvrde... nije baš za javno razglabanje, pokušaj da razumeš...

Ne tražim ja da me iko moli ni išta, samo malo diskrecije i eventualni savet, mišljenje, upućenje... na istom sam svakom zahvalan - to je jedino što za sada mogu a možda nekad budem u položaju i da moju zahvalnost izrazim i nečim opipljivijim od reči...

Ne vidim kako i kojim putem si ti došao u "nivelisanje pozicije"... ni u uvređenost... ljutnju... :confused1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Pa reko sam ti već, čudiš se što ti se nitko ovdje ne javlja, ja sam ti pokušao odgovoriti na to pitanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
zaba1111 je napisao/la:
Pa reko sam ti već, čudiš se što ti se nitko ovdje ne javlja, ja sam ti pokušao odgovoriti na to pitanje.



OK, ako se još neko osetio kao ti uvređenim, poniženim, "donjim" ili šta si već napisao - žao mi je i to mi nije bila namera već je jednostavno takva stvar u pitanju. Ako želiš, poslaću i tebi taj Mail (iz 2 dela jer nije hteo ni Lideru da pošalje iz jednog) i biće ti jasno zašto nisam prejavan sa tim... :thumbup1

Evo, videćemo kakav je Projekat/Ideja ove članice Lapo Lapo, možda je njen ipak malo manje doličan opskurnom opisu tj. prikladan javnoj raspravi! Izvoli, Lapo, slušamo, mikrofon je tvoj! :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 22:16 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Purger111 je napisao/la:
Nemoj samo slat di*k pic... =))


Di su ti Doljani i Jajce na profilnoj, kakva je to blasfemija od mape?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ne znam jesam li već napisao - uz Rekvizit poklanjam nekoliko ideja Proizvoda koji bi se zgodno nakalemili... iz iskustva znam da će biti traženi od onih koji budu koristili Rekvizit... tako da Ponuda bude široka i raznovrsna...

Najbolje bi bilo da se od celog Projekta napravi jedan probitačan Brend... novi "Rimac", samo u drugoj Industriji! Ili još bolje: HS! Voleo bih da oni prave Rekvizit, bio bi provereno kvalitetan... :yes

Doduše, ne bi marža cene bila ludačka kao kod Kineza da se pravi, ali ako Investitor nije alav već mu je kvalitet proizvoda i zadovoljstvo kupaca Prioritet...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 09 pro 2020, 23:39 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Čekaj izradio si nekakvu napravu za povećanje kite? :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gde i kako naći valjanog investitora?
PostPostano: 10 pro 2020, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Planina je napisao/la:
Čekaj izradio si nekakvu napravu za povećanje kite? :sega



Ne pratiš na času! :angry


ikmandvaradtist je napisao/la:
Grobar je napisao/la:
Iki, da nisi napravio onu spravu za penis što ga povećava, pa je dalo rezultata kod tebe... ? :D



Da sam to napravio pričao bih o Bilionima, ne o tričavim Milijardama... :001_rolleyes

Kol'ko "aparata", "sprava", "pilula" i "supstanci" za tu svrhu je u ponudi, neverovatno koja lova se okreće na tu nadu "zakinutih"...



Ko napravi to - biće prvi svetski Bilioner... i onaj koji napravi lutku po realističnosti jako blizu ženi...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO