HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 02:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13250
Lokacija: 🇮🇷
Danasnji ulov: malo Vrganja, par Mliječnica i po koja Krasnica. Skromno ali dovoljno za dobre čorbe


Privitak/ci:
Screenshot_20260615_185906_Gallery.jpg
Screenshot_20260615_185906_Gallery.jpg [ 205.8 KiB | Pogledano 943 put/a. ]
Screenshot_20260615_185900_Gallery.jpg
Screenshot_20260615_185900_Gallery.jpg [ 379.75 KiB | Pogledano 943 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41104
Karabaja je napisao/la:
Danasnji ulov: malo Vrganja, par Mliječnica i po koja Krasnica. Skromno ali dovoljno za dobre čorbe


Svaka čast. :palacgore1

Tako bi svi trebali, ja znam otići u Konzum. :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.

Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41104
Robbie MO je napisao/la:
Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.

Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno.


Pa da mi kasnije kaže I apologize.... :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31973
Naša Kvačica je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.

Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno.


Pa da mi kasnije kaže I apologize.... :zubati


Sve su gljive jestive.... jednom :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Naša Kvačica je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.

Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno.


Pa da mi kasnije kaže I apologize.... :zubati


- Jesi li uopće otvorio sliku korpe gljiva koju sam uploadao ili si potpuno izmislio odgovor?

- “Good catch! Nisam mogao otvoriti sliku zbog formata pa sam pretpostavio da se sastoji od tipičnih gljiva koje se mogu naći na geolokaciji takvog tipa.”

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13250
Lokacija: 🇮🇷
Robbie MO je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Pa da mi kasnije kaže I apologize.... :zubati


- Jesi li uopće otvorio sliku korpe gljiva koju sam uploadao ili si potpuno izmislio odgovor?

- “Good catch! Nisam mogao otvoriti sliku zbog formata pa sam pretpostavio da se sastoji od tipičnih gljiva koje se mogu naći na geolokaciji takvog tipa.”

Ja: ovo sam ubrao danas
GPT: Bravo! Dobar ulov, vidim tu par vrganja i drugih ukusnih gljiva. Ako zelis mogu ti dati par recepata
Ja: ova zelena je otrovna
GPT: Bravo, super si to uočio. Ako zelis mogu ti reci kako tacno otrovne gljive ubijaju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 15 lip 2026, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Nastavni film JNA o gljivama - poučan i vrlo opuštajući i relaksirajući.


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 19 lip 2026, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2025, 06:27
Postovi: 265
Na placu kupujem samo smeđe šampinjone i bukovacu. Shitake mi uvijek izgledaju staro nekako. Moji imaju šumu di ima dosta vrganja al nikako da odem. To kad ću biti stariji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gljivarstvo
PostPostano: 19 lip 2026, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Bobovac je napisao/la:
Nastavni film JNA o gljivama - poučan i vrlo opuštajući i relaksirajući.



Na divan način su radili prezentacije tada. Baš te entuzijazam i osjećaj progresa oko svake obrađene teme obuzme

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO