|
|
Stranica: 2/2.
|
[ 35 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 18:01 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13250 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Danasnji ulov: malo Vrganja, par Mliječnica i po koja Krasnica. Skromno ali dovoljno za dobre čorbe
| Privitak/ci: |

Screenshot_20260615_185906_Gallery.jpg [ 205.8 KiB | Pogledano 943 put/a. ]
|

Screenshot_20260615_185900_Gallery.jpg [ 379.75 KiB | Pogledano 943 put/a. ]
|
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 18:44 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41104
|
Karabaja je napisao/la: Danasnji ulov: malo Vrganja, par Mliječnica i po koja Krasnica. Skromno ali dovoljno za dobre čorbe Svaka čast. Tako bi svi trebali, ja znam otići u Konzum. 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 18:46 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.
Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 18:47 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41104
|
Robbie MO je napisao/la: Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.
Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno. Pa da mi kasnije kaže I apologize.... 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ceha
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 18:50 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12 Postovi: 31973
|
Naša Kvačica je napisao/la: Robbie MO je napisao/la: Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.
Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno. Pa da mi kasnije kaže I apologize....  Sve su gljive jestive.... jednom 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 19:01 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Naša Kvačica je napisao/la: Robbie MO je napisao/la: Sa AI vjeroatno možeš potvrditi da nema nikakav zajeb pri branju.
Uploadaš sliku ulova i pitaš vidi li šta otrovno. Pa da mi kasnije kaže I apologize....  - Jesi li uopće otvorio sliku korpe gljiva koju sam uploadao ili si potpuno izmislio odgovor? - “Good catch! Nisam mogao otvoriti sliku zbog formata pa sam pretpostavio da se sastoji od tipičnih gljiva koje se mogu naći na geolokaciji takvog tipa.”
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 21:48 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13250 Lokacija: 🇮🇷
|
Robbie MO je napisao/la: Naša Kvačica je napisao/la: Pa da mi kasnije kaže I apologize....  - Jesi li uopće otvorio sliku korpe gljiva koju sam uploadao ili si potpuno izmislio odgovor? - “Good catch! Nisam mogao otvoriti sliku zbog formata pa sam pretpostavio da se sastoji od tipičnih gljiva koje se mogu naći na geolokaciji takvog tipa.” Ja: ovo sam ubrao danas GPT: Bravo! Dobar ulov, vidim tu par vrganja i drugih ukusnih gljiva. Ako zelis mogu ti dati par recepata Ja: ova zelena je otrovna GPT: Bravo, super si to uočio. Ako zelis mogu ti reci kako tacno otrovne gljive ubijaju
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 15 lip 2026, 23:06 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
Nastavni film JNA o gljivama - poučan i vrlo opuštajući i relaksirajući.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DarkKnight
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 19 lip 2026, 20:54 |
|
Pridružen/a: 22 pro 2025, 06:27 Postovi: 265
|
|
Na placu kupujem samo smeđe šampinjone i bukovacu. Shitake mi uvijek izgledaju staro nekako. Moji imaju šumu di ima dosta vrganja al nikako da odem. To kad ću biti stariji.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Gljivarstvo Postano: 19 lip 2026, 21:37 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Bobovac je napisao/la: Nastavni film JNA o gljivama - poučan i vrlo opuštajući i relaksirajući.
Na divan način su radili prezentacije tada. Baš te entuzijazam i osjećaj progresa oko svake obrađene teme obuzme
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|