HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prodaja Eroneta i BH Telekoma
PostPostano: 18 sij 2020, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
daramo je napisao/la:
useless je napisao/la:
Kriva je njihova kratkovidnost ako im nije bilo ocito da treba poboljsavat 4g i adsl infrastrukturu pa nuditi ljudima bolje pakete. Tamo ljudi doslovno ne rade nista. Znam ih nekoliko koji se za radnog vremena bave privatnim poslovima. Nisam znao da je telemach dosao do ljubuskog, al je za ocekivat bilo da ce se probit.

Sigurno je da se zasad drze urbanijih podrucja ali bi mi zanimljivo bilo vidit sta se moze ponudit po selima. Eronet je po grudskoj opcini poceo stavljati 4g odasiljace ali nesto to bas i ne funkcionira.


Da Telemach se polako širi, sada suvereno drže urbana područja.
I to širenje se pokušalo zaustaviti zabranom korištenja infrastrukture, ali je očito ambasada zavrnula ruku pa su morali popustiti.

Eronet trenutno drže ruralna područja gdje imaju monopol.
Ako se Telemach ili neki drugi privatni operater uvale gotovi su.
Spominjalo se da će Telemach i u mobilne komunikacije.
Nema tu nikakve strategije Eroneta, niti su konkurentni.

Suska se vec godinama o tome da ce Telemach i u taj segment telekomunikacija, samo tu imaju kocnicu u vidu politike tri licence, koje su u rukama tri nacionalna operatera, mada mogu da zakupe infrastrukturu nekog od tih operatera, samo to nebi bilo to, posto u tom slucaju licili bi na Haloo, tako da, po svemu sudeci, nista od toga, za sada, mada i ne zure se, posto su, u okviru grupe, postali vlasnici Tele2 mobilne mreze u Hrvatskoj i nedavno Vivacoma u Bugarskoj, tako da borba M:TS-a i United grupe se vecinski odvija u regionu. Zadnja akvizicija M:TS-a u BiH preko M:Tel-a je Financ (preduzece koje stoji iza izdavanja elektronskih dopuna), dok UG preko Telemacha je kupio mnoge operatere u FBiH, a M:Tel sve velike kablovske operatere u RS i dva velika kablovska operatera u FBiH (Txtv, kao i Logosoft) i po svemu sudeci, "borba" se nastavlja. Nazalost, nekako, na neki izvjestan nacin, vise se bore za sebe, negoli za svoje korisnike.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prodaja Eroneta i BH Telekoma
PostPostano: 23 ruj 2022, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Dobro kruv ga jebo, u zadnja tri dana sam prošo čitavu HB od Livna do Čapljine... Koji je *** Eronetu i internetu?

Nema glupljeg opsrkbljivača interneta na kugli zemaljskoj od Eroneta, ker te nejebo u glavu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prodaja Eroneta i BH Telekoma
PostPostano: 23 ruj 2022, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Tuta je napisao/la:
Dobro kruv ga jebo, u zadnja tri dana sam prošo čitavu HB od Livna do Čapljine... Koji je *** Eronetu i internetu?

Nema glupljeg opsrkbljivača interneta na kugli zemaljskoj od Eroneta, ker te nejebo u glavu


Negdje sam naletio na podatak da su im dionice pale za 41 posto. :neznam
Znači,ide se u prodaju.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prodaja Eroneta i BH Telekoma
PostPostano: 23 ruj 2022, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
kiler je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
Dobro kruv ga jebo, u zadnja tri dana sam prošo čitavu HB od Livna do Čapljine... Koji je *** Eronetu i internetu?

Nema glupljeg opsrkbljivača interneta na kugli zemaljskoj od Eroneta, ker te nejebo u glavu


Negdje sam naletio na podatak da su im dionice pale za 41 posto. :neznam
Znači,ide se u prodaju.


Znači neko je sustavno sjebavo firmu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO