HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 kol 2024, 15:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1547 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 28 vel 2011, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72096
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Malo nogometa




_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 02 lip 2011, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36620
Lokacija: Gl. grad regije
Ministre, pripremaj se za halal turizam:

slika

http://www.radiosarajevo.ba/novost/5501 ... al-turizmu

O, pa nisu normalni, ovo je čisto provociranje, pa da im je do halala valjda bi u Tunisu i Turskoj pravili halal turizam a ne moderni...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 02 lip 2011, 10:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25246
Lokacija: Heartbreak Hotel
Vjerujem da Neumljani ne bi imali ništa protiv dodatnih turisičkih sadržaja ako budu financijski isplativi. ;)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 24 lip 2011, 22:24 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:46
Postovi: 1699
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Citat:
Šesti međunarodni festival animiranog filma u Neumu

slika

Šesti međunarodni festival animiranog filma (NAFF 2011.) započet će u subotu 25. lipnja u Hotelu "Sunce" u Neumu.
Za sudjelovanje na NAFF-u prijavljeno je čak 500 filmova iz 43 zemlje, a pedeset ih je izabrano u natjecateljski dio tog festivala.
Redoviti program panorame donosi 35 filmova, a među najzastupljenijim državama po broju prijavljenih filmova u natjecateljskom programu ove godine je SAD sa 7 filmova, Rusija sa 6 filmova te Francuska i Poljska s po 4 filma. Također, očekuje se dolazak barem dvadeset autora iz svih dijelova svijeta.
NAFF će i ove godine svojim posjetiteljima osigurati zanimljive radionice i stručna predavanja iskusnih animatora, a najveći interes iskazan je za predavanja američkog autora Billa Plymptona, koji je osvojio brojne nagrade na najvećim svjetskim festivalima animacije, a više puta je nominiran i za Oscara.
Natjecateljski program kratkih animiranih filmova trajat će pet večeri.
Ovogodišnji predsjednik žirija bit će Bill Plympton, a članovi žirija su: umjetnički direktor zagrebačkog Festivala animiranog filma Krešimir Zimonjić, docent na Akademiji dramskih umjetnosti u Novom Sadu Zoran Đerić, urednik kulturnog programa FTV i filmski kritičar Maja Begtašagić i umjetnički direktor Blues festivala u Mostaru Mili Tiro.
Pokrovitelji ovogodišnjeg NAFF-a, uz Federalno ministarstvo kulture i sporta su predsjednik Federacije BiH Živko Budimir i Grad Zagreb.
Poseban značaj za NAFF je činjenica da ga je ove godine podržala vlada SAD-a kao projekt od važnosti za BiH.
Inače, NAFF je uvršten među 36 najboljih filmskih festivala svih kategorija u Europi.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 27 lip 2011, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 15:09
Postovi: 2543
Lokacija: HR
Slabo se troši u Neumu ako usporediš Neum i npr. Makarsku. Dolaze krivi ljudi, malo marketinga nebi bilo na odmet :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 24 srp 2011, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72096
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Crkva Sv. Ivana, u izgradnji

slika

slika

slika

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 24 srp 2011, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72096
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Svečano proslavljen blagdan Svetog Ante
slika
slika
Blagdan sv. Ante 13. lipnja 2011. god. svečano smo proslavili uz njegovu crkvu.Misa uočnica 12. lipnja vila je veoma posjećena, svećenici su ispovijedali više od pola sata. Po svemu sudeći puka je na uočnici bilo i više nego na sam blagdan.Read More
Prije svega zato što je uočnica bila u nedjelju a sam blagdan u ponedjeljak, ali i zato što su domaćice i domaćini prevbiše okupirani gostima... Misu je pratio župksi zbor, predvodio je don. Ivica uz pkoncelebraciju don Zdravka. Posebnost su bili maleni iz Vrtića koje je uprava dovela na ovo slavlje, a donijeli su sv. Anti na poklon jedan lijepi ljiljan.
Blagdan sv. Ante 13. lipnja 2011. god. svečano smo proslavili uz njegovu crkvu.Misa uočnica 12. lipnja vila je veoma posjećena, svećenici su ispovijedali više od pola sata. Po svemu sudeći puka je na uočnici bilo i više nego na sam blagdan.Read More

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 25 srp 2011, 04:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72096
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Susret s papom Benediktom
slika

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 31 srp 2011, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59695
Lokacija: DAZP HQ
Citat:
Reporteri Pressa su se u pola noći vozili magistralom kroz Ploče, odlično uređenim putevima kojima samo nedostaju benzinske pumpe i polako ostajali bez benzina na relaciji Ploče - Neum, zvanično jedini izlazak Bosne na more, suštinski jedini izlaz na more Herceg-Bosne.


Zanimljivo kako srpski novinari opisuju Neum. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 31 srp 2011, 00:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 tra 2011, 01:49
Postovi: 808
dudu je napisao/la:
Citat:
Reporteri Pressa su se u pola noći vozili magistralom kroz Ploče, odlično uređenim putevima kojima samo nedostaju benzinske pumpe i polako ostajali bez benzina na relaciji Ploče - Neum, zvanično jedini izlazak Bosne na more, suštinski jedini izlaz na more Herceg-Bosne.


Zanimljivo kako srpski novinari opisuju Neum. :zubati



Auuu..Dudu...Di ovo nađe...
Ovo mora da neko od ovih "naši" s foruma...
:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 31 srp 2011, 01:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59695
Lokacija: DAZP HQ
pardon, zaboravih link ostaviti.

http://www.b92.net/biz/fokus/analiza.ph ... _id=528887

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 31 srp 2011, 17:25 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 14:09
Postovi: 3485
dudu je napisao/la:




Tekst nije ni malo zanimljiv, katastrofalan i ruku pod ruku negdje sa ovim:
http://www.b92.net/putovanja/ostalo.php?yyyy=2011&mm=07&dd=21&nav_id=526884

Preloša i jadna reklama grčkog vlasnika b92 i usmjeravanje turista u Grčku.


Hrvatska obala je najljepša. Ćao đaci! :rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 06 ruj 2011, 12:33 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2009, 17:05
Postovi: 299
Nepismeni debil koji vodi grupu na facebooku iskida se tražeći bilo kakve dokaze o postojanju đamije u Neumu.


Sutorina je Bosna i Hercegovina. Vratite nam je nazad Piše: Edina KAMENICA (Petak, 06 Juni 2008)
Džamija u Neumu je postojala, nedaleko od zgrade Općine, i sagrađena je prvobitno zbog askera u tamošnj...oj vojnoj bazi osmanske mornarice, a od nje je, nažalost, do danas sačuvano samo turbe, kaže nam juče prof. Ibrahim Bušatlija, precizirajući da je riječ o lokalitetu Polaće-Bare. - Neki tvrde da je stradala u potresu, i to 1927, a da su kasnije njene dijelove raznijeli mještani, napominje Bušatlija, navodeći i nekoliko pisanih tragova za svoje tvrdnje, a na osnovu kojih je, kaže, više puta javno istupao. No, ono što bi u svakoj normalnoj zemlji bilo razlog za osmijeh, u BiH često posta je razlog za linč, osudu, javnu prozivku.

Stala proizvodnja
Čak i za ometanje biznisa. Navodno, stala je proizvodnja mrskog suvenira. A sve je počelo time što se neki vispren čovjek dosjetio napraviti suvenir s neumskom panoramom oslikanom na keramičkoj podlozi, a sa čije se jedne strane nalazi barka, a na drugoj džamija. "Neumljani su ogorčeni jer u ovom gradu džamije nikad nije bilo", piše juče hrvatski Večernji list, napominjući da je suvenir šokirao mještane, inače, "gotovo sto posto Hrvate". Večernji list napominje, "da stvar bude čudnija", autor suvenira je Hrvat iz Neuma, a saznao je i to da su mu poslovni suradnici "izvan Neuma"; potom, da se ta nepostojeća džamija već dugo pominje u bošnjačkim medijima i na naučnim skupovima, te da je u nekim zemljovidnim kartama i ucrtan taj objekat "kojeg zapravo nikada nije bilo..."

- To je apsolutno netačno, potvrđuje i Bakir Tanović, profesor istorije i predsjednik Pomorskog društva, a Bušatlija upućuje one koji u to sumnjaju ne na sarajevske i bošnjačke, nego na čapljinske službene knjige, katastar i grunt, u kojima se nalazi i ovaj objekat, ali i vakufsko zemljište.

- Kada dođete na raskršće hotela Neum i Dubrovnika, vidjet ćete jednu neurbanizovanu površinu, to je ta vakufska zemlja, objašnjava nam Bušatlija, prisjećajući se boravka u Neumu sa studentima, kada su došli
upravo na to mjesto.

Ko ima fotos
„Odjednom, iz crnogorice je iskočio neki neznanac. Je li to tražite džamiju - pitao je i počeli smo razgovor", navodi prof. Bušatlija. Ali, od nje ga je očito više sreće imao istraživački tim, na čijem se čelu nalazio poznati bh. stručnjak za epigrafiju Mehmed Mujezinović, o čijem boravku u Neumu svjedoči knjiga, jedna od najdragocjenijih iz oblasti islamske epigrafike. Ima više tomova, a u trećem, na strani 402 je zabilježeno: "U Neumu su se do danas sačuvale zidine džamije, a postojalo je i jedno muslimansko groblje koje je uništeno. Od epigrafskih spomenika u Neumu smo našli jedino u jednom podzidu parka dva ulomka kamena od kojih je na jednom lijepim pismom ispisan tekst '...riye miralaylar', a na drugom sene 1277.“ Mujezinović nastavlja: "Ovi ulomci pokazuju da je to spomenik nekim pomorskim miralajima iz 1860." Naučnik navodi i to da je džami ja u Neumu imala dimenzije šest puta osam metara.

- Mi tragamo za njenom fotografijom i uvjereni smo da ćemo je naći, dodaje Bušatlija. Inače, tekst iz Mujezinovićeve knjige stavili su nam na uvid zaposleni u Zavodu za zaštitu spomenika FBiH, bez ikakvog drugog komentara, na pitanje, da li je džamije u Neumu bilo.

BH Muslim Monitor
2. kolovoz u 16:08 · 5 ljudi

Sutorina je Bosna i Hercegovina. Vratite nam je nazad Na zahtjev muftijstva da se gradi dzamija u Neumu zbog prakticnih i historijskih razloga jer u Neumu ogroman broj muslimana ljetuje , zahtjev je odbijen. Iako ima Vakufska zemlja ali fasistima ne odgovara dzamija u Bosansokome Neumu. Ali ih uvjeravam da ce ne da bude jedna vec vise a prva najkasnije za par godina.
2. kolovoz u 16:13 · 7 ljudi

Amir Susic Sabura,sabura,vidjet ce te da ce ABD biti napravljena nova dzamija u Neumu.



:zastava_Hrvata

Načekat češ se :evotigana

_________________
BOSNIAK PAROLE:
„To što je vaše, to je i naše, a što je naše, to ne može biti i vaše“


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 06 ruj 2011, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72096
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Gospođice Edina dođite nam na ljeto u hrvatski Neum da vas nabijemo na penis kroz pocjepane dimije :D
Poslije toga možemo zajedno na đumu: :laugh
http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/ ... -3958.html

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 06 ruj 2011, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 15:09
Postovi: 2543
Lokacija: HR
Dzamija u Neumu u kojemu ne živi niti jedan Musliman bwahahaha. Kad bi poceli gradit bilo bi krvi...
Bosansko more :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 01:34 
Offline

Pridružen/a: 18 ruj 2011, 03:12
Postovi: 12
Lokacija: HRVATSKA
Drago mi je za novu crkvu! :D
Zna li netko mogu li se hvatati hrvatski TV programi sad kada je uvedena digitalizacija? :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59695
Lokacija: DAZP HQ
WestSoul je napisao/la:
Drago mi je za novu crkvu! :D
Zna li netko mogu li se hvatati hrvatski TV programi sad kada je uvedena digitalizacija? :)


naravno. koda nas u TG-u svi su digitalizirali tv, zapravo na cijelom potezu od Kupresa do Neuma svi hvataju sve hrvatske programe, kristalno čiste, radi čega je gledanost bh. programa drastično pala. ista stvar je naravno i u Posavini. ne znam mogu li i u Središnjoj Bosni hvatati hrvatske kanale preko digitalnog receivera.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10812
Onaj pređašnji post sa slikom "Papo volimo te" je presmešan , ali nema veze nisam hteo o tome.

Ono oko halal turizma sam hteo nešto reći , pa to je za povraćanje , ako imate imalo snage i volje i fala bogu dosta kamenja , naprcajte to sve s'noge na nogu čim se u zamotanuše i zamotanci spuste na plažu jednom.

Pa jebem ti život jel moguće , meni kao Srbinu je to ni iz džepa i džep , ali će mi biti drago da necivilizacijske i retrogradne pojave odstranite na bilo koji način ako treba.

Ako vas ponese lova pa ovo dozvolite , onda ne znam šta reći već samo da je to vaš problem koji ćete vi morati gledati , meni se to gadi jbg!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Nista.. Onda im dopustimo da grade dzamiju. Za uzvrat, s obzirom da se pozivaju na povijest, rusimo dzamije koje su nastale prepravljanjem crkava za turske okupacije i napravimo crkve kakve su bile u izvornom obliku. Pocev od Srebrenice, pa do Bihaca. Ko im hebe mater. Da vidimo kako ce da reagiraju

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10812
Tulkas je napisao/la:
Nista.. Onda im dopustimo da grade dzamiju. Za uzvrat, s obzirom da se pozivaju na povijest, rusimo dzamije koje su nastale prepravljanjem crkava za turske okupacije i napravimo crkve kakve su bile u izvornom obliku. Pocev od Srebrenice, pa do Bihaca. Ko im hebe mater. Da vidimo kako ce da reagiraju


Pa jel ima muslimana u Neumu?! , ako nema mogu da ga dudlaju jer pozivati se na staru džamiju koja nije sad srušena u ratu već u nekom zemljotresu odavno je prosto tupavo.

Ako su oni blesavi oko "obnavljanja" verskih objekata nemoraš biti i ti , ne grade se verski objekti u inat već zbog vernika i zbog tradicije koja mora biti utemeljena u nedavnoj prošlosti , a ne od pre pitaj boga kad.

Meni je ono oko halal turizma mnogo veća boleština nego pitanje džamije , ako to pristanete samo zato što se neko polakomio za parama i što je Neum eto "sastavni deo BiH" , onda brate šta reći nego , mrka kapa.

Ja kad vidim mokre dimije i zamotane na plaži prosto mi to deluje nestvarno i totalno perverzno , mislim meni je takav osećaj , ne znam za druge.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59695
Lokacija: DAZP HQ
viđao sam ja žene u dimijama u moru i na makarskom primorju. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Jebi ga.. Trebas im ponekad i kontru slozit, cisto da dodju malo sebi jer su totalno pomahnitali, a ovi nasi " predstavnici" su ko ovce.
I nema ih u Neumu, a u Livnu hoce u po centra neki islamski Diznilend da otvore.. Imaju dovoljno svojih vjerskih prostora, ali cisto provociraju, a nasi tupavo klimaju glavama (ne narod vec politicari).. Kasnije, kad se to napravi (iako nema razloga )
i kad im poslije nocnih izlazaka mladici podju zapisavat zidove i lupat fenjere koristit ce tu napravljenu provokaciju kao izgovor i pokazivanje na Hrvate nacionaliste i fasiste (poredit ce ih sigurno sa svim onim muslimanima koji bijahu u ustasama u 2. svjeCkom)

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10812
dudu je napisao/la:
viđao sam ja žene u dimijama u moru i na makarskom primorju. :zubati


Pa nekad su žene iz Dalmacije pre 100 godina se kupale obučene , ali ne zato što su toliko moralne i što su bile ne znam kako čvrste u hrišćanskoj veri već zbog jednostavno doba i svetonazora celog tadašnjeg društva.

Dok ove tamo dok se kupaju u dimijama misle da su ove ostale "gologuze" duboko nemoralne i imaju prezir prema kjafirskim marifetlucima , i one to rade upravo zbog vere i tog morala.

E to je za povraćanje.

Pa to slično izgleda , kao kad putuješ vozom , pa u punom kupeu gde svi sede neki prefinjeni licemer izvadi papirnu maramicu i stavi na sedište da se ni prljao pantalone i guzicu.

I kako takav čin da vidiš nego da taj lik sve putnike u kupeu smatra budalama i sebe smatra čistuncem koji eto mora da sedi sa glibošima.

Možda nije neko poređenje , ali ima veze , mada je tamo u pitanju vera što je daleko gore i groznije.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Robbie MO je napisao/la:
Susret s papom Benediktom
slika

užas :rigam tuga, šta reći

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neum
PostPostano: 22 ruj 2011, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10812
Tulkas je napisao/la:
Jebi ga.. Trebas im ponekad i kontru slozit, cisto da dodju malo sebi jer su totalno pomahnitali, a ovi nasi " predstavnici" su ko ovce.
I nema ih u Neumu, a u Livnu hoce u po centra neki islamski Diznilend da otvore.. Imaju dovoljno svojih vjerskih prostora, ali cisto provociraju, a nasi tupavo klimaju glavama (ne narod vec politicari).. Kasnije, kad se to napravi (iako nema razloga )
i kad im poslije nocnih izlazaka mladici podju zapisavat zidove i lupat fenjere koristit ce tu napravljenu provokaciju kao izgovor i pokazivanje na Hrvate nacionaliste i fasiste (poredit ce ih sigurno sa svim onim muslimanima koji bijahu u ustasama u 2. svjeCkom)


Što se tiče verskih objekata tu je i "naša" greška a ne samo njiova , pa jbt ima ja verujem najviše crkva i džamija po glavi stanovnika u BiH nego u celoj Evropi.

E sad su i oni u naletu građenja jer kao kerovi moraju da zapišaju svoju teritoriju pa će i u tuđim dvorištima graditi samo da se zna da je Bosna njihova.

Ali sa druge strane i "mi" smo isti , nikad manje vere i morala , a nikad više crkava i krstača po brdima , a to je isto to zapišavanje kao što i oni rade.

Ta kontra im još više daje za pravo , i onda nema povratka već samo drndanje jednih i drugih.

Ja sam poznat da ne volim crkve i džamije , jer znam da su one uvek dobar motiv za manipulaciju , jer one imaju nameru i uvek su suprostavljene ovom drugom ma koliko se trudili da svoje vere prikažu šatro "religijama mira" i da nemaju nameru deliti ljude , a one upravo to rade!

Zato mi ide na penis kad kažu verske vođe :"Kako nekom može smetati verski objekat kad vera donosi mir i moral" , e to kad čujem odmah mi se kenja od laganja tako da bih nuždu upravo odradio ispred te zgrade "mira i ljubavi".

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1547 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO