HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 srp 2024, 12:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 273 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 08 ruj 2020, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Budući Klinički centar Trebinje

slika

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=400372

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 10 ruj 2020, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Zanimljivo da se Klinički centar ne gradi u samom gradu nego između Trebinja i Dubrovnika. :neznam

slika

slika

slika


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 12 ruj 2020, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 13 ruj 2020, 02:24 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53
Postovi: 4194
Uh kakav futuristički objekat. Gradiće ga ko Skadar na Bojani. Da nije izborna godina povjerovao bi u ovo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 14 ruj 2020, 06:18 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 06:03
Postovi: 1347
Ogroman potencijal ima nase Trebinje. Aerodrom, bolnica... ide to polako al sigurno. Ima prostora koliko hoces za razvoj. Sjajna lokacija.

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 14 ruj 2020, 08:56 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 12:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Altomanović je napisao/la:
Ogroman potencijal ima nase Trebinje. Aerodrom, bolnica... ide to polako al sigurno. Ima prostora koliko hoces za razvoj. Sjajna lokacija.


Samo još fali pista za formulu 1 pa velegrad, a i ona je u planu.
Ali bez šale Trebinje je izuzetno lijep grad koji ima dušu, nekad me podsjeća na oni stari dobri Mostar. U svakom slučaju je to jedna od mojih opcija kad se ode u penziju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 14 ruj 2020, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25063
Lokacija: Heartbreak Hotel
Neka se gradi. Lijepe fotke. Trebaće dodatnih sadržaja za Dubrovnik. :)

Nego, ja bih bez zezanja predložio (a vidim da ima prostora za to), i kakve golf terene ( za malo elitniju dubrovačku klijentelu).

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 14 ruj 2020, 09:59 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 12:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Bobovac je napisao/la:
Neka se gradi. Lijepe fotke. Trebaće dodatnih sadržaja za Dubrovnik. :)

Nego, ja bih bez zezanja predložio (a vidim da ima prostora za to), i kakve golf terene ( za malo elitniju dubrovačku klijentelu).


Dubrovčana ima sila u i oko Trebinja. Kad staneš npr. u Mosko, na parkingu je bar trećina tablica sa dubrovačkom registracijom, znaju ljudi đe je najbolja janjetina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 29 ruj 2020, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 22:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Sa fejsa....Dragan Krstic

1. август ·
Подељено са Јавно
Trebinje je FANTASTIČAN manji grad. Koji se NE propušta. Mene je kupio, razmišljam o preseljenju.
Najlepši grad RS, i najskuplji. Cene svega su na nivou Niša, od kafića, kafana, provoda do nekretnina.
GORIVO, CIG, NAMIRNICE, do 30% JEFTINIJE.
Reka Trebišnjica, čista, bistra, gradsko plaža u centru.
Nema snega, smoga, magle, ljudi vedri, nasmejani, žene najlepše. Jednom rečju RAJ, uz blizinu mora i Dubrovnika na 20km, gde mnogi sezonski rade za preko 1000 e, H.novi 32 km.
Vredi doći i OSTATI.




_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 28 ožu 2021, 16:17 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Citat:
U Trebinju niče kompleks za 25.000 stanovnika


slika


Na Draženskoj gori, odmah do kompleksa Akva parka i Bijelog grada niče novi grad - a radi se o do sada najvećem projektu u Hercegovini vrijednom stotine miliona maraka.

Draškovićevu zamisao na papiru su stavili i zajedno sa najvećim investitorom u Hercegovini projektovali vrhunski arhitekti. Kompleks koji uskoro počinje da se gradi biće jedinstven u Evropi.

A radi se o izgradnji cijelog jednog grada, za 25.000 stanovnika u kome će biti obezbijeđeni najviši standardi življenja savremenog čovjeka.

Gradsko jezgro, u prvoj fazi, čini preko 3.000 luksuznih jedinica. Grad je ispunjen parkovima, cvijetnim vrtovima, voćni alejama, zelenim površinama sa mediteranskom hoti-kulturom, trim stazama, biciklističkim stazama, šetalištima, jezerima i drugim sadržajima koji će ovaj kompleks učiniti najpoželjnijim mjestom za stanovanje u Evropi.

U ovom kompleksu udobnog stanovanja garaže i sva infrastruktura su u podzemnim etažama.

U centru grada se nalazi luksuzni apart hotel, sa koga se pruža jedinstven i neponovljiv pogled na širu okolinu Trebinja. Botanička bašta sa fontanama nalazi se u atrijumu hotela, odakle se panorama liftovima može stići do poslovnih i stambenim etaža ili na krovnu terasu na kojoj je helidrom.

"Sve izgrađeno je u funkciji budućih stanara. Grad će obezbijediti uslove za bavljenje biznisom, odnosno vođenje poslovnih aktivnosti. Kako je vrijeme novac, učinili smo sve, da racionalizujemo vrijeme za poslovne ljude. Pored toga, grad obezbjeđuje sve uslove za porodicu, za sigurno odrastanje svakog djeteta uz najsavremenije edukativno obdanište i druge dječije sadržaje koji se nalaze u našem kompleksu" - poručuje investitor.

Ovaj kompleks na svojoj površini od 800.000 m2, pruža sve, što je potrebno i jednoj osobi i jednoj porodici, za udoban život, pa čak i više od toga.

Osim gore navedenog, izgrađenog i onoga što je trenutno u izgradnji, planirano je i biće ostvareno još ideja kroz dodatne sadržaje, zbog čega će Grad Sunca biti na prvom mjestu u Evropi, a i šire, po mjeri svega što je u službi čovjeka i njegovih životnih potreba.

Investitor poručuju da uskoro kreće prodaja i kaže da će zainteresovani kupci vrlo brzo imati potpunu informaciju o kupovini.

"Vizija jednog čovjeka, otvorila je vrata u budućnost. A sve je počelo 2016. godine kada je Drašković donio odluku o izgradnji Grada Sunca, na Mediteranu, na hercegovačkoj kršnoj blagodeti, do kog se iz Trebinja stiže za par minuta, a iz Dubrovnika ili Herceg Novog za oko pola sata vožnje" - dodaje se.

Za kratko vrijeme, za svega tri godine, izgradio je Aqua park, Olimp halu sportova, zatvoreni bazen, fitnes centar, otvorene terene za sve sportove - individualne i timske, atletski stadion i fudbalske terene, igrališta za djecu sa Dino parkom, igraonice za djecu, Galiju - spa centar, hotel Panoramu sa 5 zvjezdica, Bijeli grad sa preko hiljadu smještajnih jedinica za turiste, kongresni centar, Etno selo, koje je atrakcija za sve uzraste, Varoš čaršiju, sa sadržajima koji povezuju vijekove življenja u Hercegovini, prenio je Hercegovinapress.com.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 28 ožu 2021, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16635
..ne znam kolko je istina al ja imam tu priču da dubrovčani iznajmljuju stanove u trebinju da bi liti mogli dizat lovu od iznajmljivanja svoji prostora...djeluje logično mirniji su lip gradić jeftinije..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 28 ožu 2021, 16:27 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
laganini je napisao/la:
..ne znam kolko je istina al ja imam tu priču da dubrovčani iznajmljuju stanove u trebinju da bi liti mogli dizat lovu od iznajmljivanja svoji prostora...djeluje logično mirniji su lip gradić jeftinije..


Lep je Trebinje grad dosta, bio sam tamo. Mada nisam primecivao puno Hrvata, ali moguce.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 28 ožu 2021, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16635
...ja sam gleda neku emisiju na netu i jako mi se svidio...dučić..pijaca..čini mi se jedan ako ne i najlipši grad u bih..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 28 ožu 2021, 19:53 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53
Postovi: 4194
laganini je napisao/la:
..ne znam kolko je istina al ja imam tu priču da dubrovčani iznajmljuju stanove u trebinju da bi liti mogli dizat lovu od iznajmljivanja svoji prostora...djeluje logično mirniji su lip gradić jeftinije..

To ima zadnjih 10 godina da rade. Iznajmljuju stanove ljeti u DU,a u to vrijeme borave u Trebinju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 28 ožu 2021, 19:54 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Lutorčina je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..ne znam kolko je istina al ja imam tu priču da dubrovčani iznajmljuju stanove u trebinju da bi liti mogli dizat lovu od iznajmljivanja svoji prostora...djeluje logično mirniji su lip gradić jeftinije..

To ima zadnjih 10 godina da rade. Iznajmljuju stanove ljeti u DU,a u to vrijeme borave u Trebinju.


Imaju smisla za biznis. :zubati

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 29 ožu 2021, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 15:09
Postovi: 2543
Lokacija: HR
Prošlo ljeto Trebinje je slabo paratiziralo na Dubrovniku jer sezona je bila na 15% od godine prije. Što južnije to tužnije od lanjske sezone.
U turizmu i trgovinama prve otkaze su dobili stranci tj. radnici iz Trebinja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 30 ožu 2021, 00:35 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53
Postovi: 4194
neretvanin je napisao/la:
Prošlo ljeto Trebinje je slabo paratiziralo na Dubrovniku jer sezona je bila na 15% od godine prije. Što južnije to tužnije od lanjske sezone.
U turizmu i trgovinama prve otkaze su dobili stranci tj. radnici iz Trebinja.

Nek' se fataju motike i lopate. Onoliko polje a više je zaraslo u makiju i šiblje. Mjesto da to srede ko Semberci podignu plantaže oni bi samo nešto guzovače.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 30 ožu 2021, 04:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 71362
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Nijedan posao nije guzovača.

Svugdje ima konkurencije koja prisiljava na rad i trud.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 30 ožu 2021, 04:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 71362
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Što je s ovim Bijelim Gradom kraj trebinja.

Je li završeno, kome se to iznajmljuje, je li prodano itd. Ako tko ima više informacija.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 31 ožu 2021, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3519
Jussi je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
To ima zadnjih 10 godina da rade. Iznajmljuju stanove ljeti u DU,a u to vrijeme borave u Trebinju.


Imaju smisla za biznis. :zubati

To je urbani mit. Dubrovačke tablice može imati ko hoće(ne mora nužno biti Dubrovčanin) i to ako ide netko u Trebinje to su ovi iz okolice(Župe) kojima je bliže Trebinje od Dubrovnika i naravno Srbi koji rade dole, ali nitko ama baš nitko iz centra Dubrovnika ti ne ide u Trebinje, moji su iz središta Lapada(pogled na luku Gruž) i nitko od njih nikad nije ni bio u Trebinju, a apartmane nisu iznamljivali do 2014, ali kao i uvijek o vlasnicima apartmana vlada taj mit kako bi bili gladni bez apartmana i kako daju svoje krevete turistima. Meni je kum imao preazan stan gotovo čitavo ljeto i nije ga iznajmljivao, ljudi zarađuju ko i svi drugi rade na brodu, blonici, općini... Uglavnom ti što iznajmljuju pa žive u Trebinju su "auslenderi", jer sigurno ne bi imali samo jednu nekretninu u svom gradu. A u kopovinu se ide u Srebreno, još nikog nisam čuo da kupuje u Trebinju. Druga je stvar što mediji radi željenih reakcija napumpavaju pa ispada da svaka druga osoba to radi, a ne 1%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 01 tra 2021, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Gazda je napisao/la:
Jussi je napisao/la:

Imaju smisla za biznis. :zubati

To je urbani mit. Dubrovačke tablice može imati ko hoće(ne mora nužno biti Dubrovčanin) i to ako ide netko u Trebinje to su ovi iz okolice(Župe) kojima je bliže Trebinje od Dubrovnika i naravno Srbi koji rade dole, ali nitko ama baš nitko iz centra Dubrovnika ti ne ide u Trebinje, moji su iz središta Lapada(pogled na luku Gruž) i nitko od njih nikad nije ni bio u Trebinju, a apartmane nisu iznamljivali do 2014, ali kao i uvijek o vlasnicima apartmana vlada taj mit kako bi bili gladni bez apartmana i kako daju svoje krevete turistima. Meni je kum imao preazan stan gotovo čitavo ljeto i nije ga iznajmljivao, ljudi zarađuju ko i svi drugi rade na brodu, blonici, općini... Uglavnom ti što iznajmljuju pa žive u Trebinju su "auslenderi", jer sigurno ne bi imali samo jednu nekretninu u svom gradu. A u kopovinu se ide u Srebreno, još nikog nisam čuo da kupuje u Trebinju. Druga je stvar što mediji radi željenih reakcija napumpavaju pa ispada da svaka druga osoba to radi, a ne 1%.






_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 01 tra 2021, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16635
..to je istina premda kolega iz Dubrovnika negira..ne znam zasto svi sibamo u ercegovinu ne samo zbog cijena vec i zbog izbora..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 08 svi 2021, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kažu muslimani nema života u Trebinju. Kao da su oni nekom potrebni.

https://avaz.ba/vijesti/bih/650260/ovaj ... abiljezili

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 08 svi 2021, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3519
novovrijeme je napisao/la:
[




Ti si upravo s tim videima potvrdio ono što sam ja napisao + koji je već ovo put da vidim na ovom forumu iste te vide, a i sam zubar kaže da nije neki prevelik broj, a sad odi u Metković i vidjet ćeš iljadu BiH tablica pun lidl Čapljinaca ali evo to npr. nečeš vidjet u vijestima, dakle to što pojedinci idu preko granice nije udarna vijest, pa imaš i Trebinjaca po Dubrovniku mislim niđe veze, ovdje pojedinci to predstavljaju kao da svaki treći Dubrovčani ide u Trebinju, a vjv 80% Dubrovčana nije nikad ni bilo u Trebinja, a ako gledamo Lapad to je vjv i 95%. Trebinji svaka čast na turizmu i na uređenosti grada(barem ono što se vidi na slikama) ali to je zasluga Trebinjaca i Hercegovaca ne Dubrovčana koji "ostavljaju tu novac"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Trebinje
PostPostano: 10 svi 2021, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Najava svega i svašta, manjak stanova, stanovi se prodaju prije nego što se izgrade, hiljade stanova uskoro, požurite dok nije nestalo... :zivili



Mrkonjići. Rodno mjesto Vasilija Ostroškog.

slika

slika

slika

slika

Grob majke Vasilija Ostroskog

slika

Zatvoreni bazen


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 273 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO