HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 327 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Dakle, kako i sam naslov kaže, što je vaše mišljenje gdje će u doglednoj budućnosti sve po HR biti crnačka i muslimanska geta i no-go zones, gdje će Hrvatima prolaz biti onemogućen i gdje će biti napadani, silovani, pljačkani i ubijani.

Glede Zagreba tu bi vjerojatno, sukladno iskustvu zapadnih zemalja, prvo ovladali siromašnijim radničkim četvrtima. To bi Zagrepčani trebali znati bolje od mene gdje je koja. Ovako na prvu loptu mi padaju na pamet Peščenica i Žitnjak, Trnje... taj dio, i ovamo na drugoj strani glavni zgoditak - Dubrava, ne znam, možda griješim, skora budućnost će pokazati.

Mislim da će samo središte biti pošteđeno i tu se mogu očekivati više imigrantima saveznički Antifa elementi.Biće prosjaka i prosvjednika, džeparoša i razbojnika ali ne vjerujem da će se tu oni značajnije naseliti do 2050. Vlasti će to ostaviti za možebitne turiste i druge posjetitelje željnih iluzija.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 17:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15481
Nemoj nas strašit. Neće tako bit.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Treba upitati dežurne HDZ botove, njihovi šefovi vjerujem imaju planove za taj scenarij.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 18:03 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Gledajte to s pozitivne strane. Opet će se naselit ruralna područja. Hrvati će bit većina u svim općinama. Divizija sretan.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Imali smo ciganska geta. Kakva je razlika?

Nikad ih manje nisam viđao nego ove godine. Zapravo ih u gradu uopće ne vidim. Ni oko Importannea gdje ih je uvijek bilo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2012, 23:31
Postovi: 1384
Lokacija: Hercegovina
U Splitu, Pujanke i Visoka.
Sve i da hoće raditi, a neće, nemaju baš što izvan sezone.
Droge koliko hoćeš, dileri redovno padaju i stalno treba novih. Marokanci bi se savršeno uklopili u tim commie blokovima i kućama u favelama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 18:56 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Pujanke su previše desno orijentirane da bi istrpili takve.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 19:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30068
Ja se ozbiljno nadam da smo zakasnili. S malo sreće zaratit će u Švedskoj ili Francuskoj pa će ostale države napustiti ideju multikulture.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Naša Kvačica je napisao/la:
Ja se ozbiljno nadam da smo zakasnili. S malo sreće zaratit će u Švedskoj ili Francuskoj pa će ostale države napustiti ideju multikulture.


Nema ko da ratuje za Švedsku. Više. U Francuskoj bi pak moglo doći do rata ali situacija se i ranije pokazala kao sve samo ne crno bela. Francuzi na jednoj a neokoliko emigrantskih skupina (međusobno takođe na ivici sukoba) na drugoj strani. Takvi ratovi umeju da potraju.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4689
zec je napisao/la:
U Splitu, Pujanke i Visoka.
Sve i da hoće raditi, a neće, nemaju baš što izvan sezone.
Droge koliko hoćeš, dileri redovno padaju i stalno treba novih. Marokanci bi se savršeno uklopili u tim commie blokovima i kućama u favelama.


Ma nima šanse. Kao da će sutra Meka i Medina postati većinski katoličke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4689
Nima di, baren ne u ovin postojećin gradoviman. Nimadu se di "uhvatit". Nimadi di ni komu ni od čega parazitirat. Prikoviše je Hrvata sirotinje da bidu in migranti mogli konkurirat. Još uvik Hrvati popizdidu ako in se dogodi doseljavanje više od dva vanjska elementa, a kamoli dvi nehrvatske obitelji. I kad jedna kompletna obitelj drugih kulurih dojde, lokalci se uznemiridu. Da ne govorin o reakcijama na islamističke invazore. Niti tzv tolerantne županije nisu toliko tolerantne kad im dođu više od dvi migrantske obitelji u niko misto. U tim "tolerantnim" županijama i gradovima imaju scenu skinsa.

Čak su i Romi napustili mista di su bili. Hrvati pribiru po škovacaman i skupjadu staro želizo, bakar.

Jednostavno, samostalnog formiranja " četvrti u koje se ne ide" ne može biti.
Može jedino ako se hrvatska namisnička vlast poslušno angažira po naputcima iz Bruxellesa.

Ovo doli mi ni drago. Kao slobodan građanin iman pravo reć da se ne slažen s nečim, makar se to vlastima ne sviđalo.

https://www.portalnovosti.com/prvih-50- ... ve-u-sisku

Ne mora se ovo pritvorit u četvrt u koju se ne ide. Ali mi ni drago, jer to je etnički inženjering u režiji države mimo volje naroda. Kad se prima toliko ljudi, a i toliko je priveć, nikako ih se ne grupira, nego ih se rasprši. Čak i ako su iste vire.

Svjesno minjanje etničke i virske strukture na šćetu konstitutivnog naroda je protudržavni i protunarodni čin. Svi u toj okomici vlasti i organa vlasti snosidu odgovornost. I nalogodavci i izvršitelji i oni koji su postrani mogli reagirat i spričit a nisu.

U sisačkom slučaju tu se radi i o segregaciji i pristranom ponašanju, povlašćivanju nedržavljana, a zakidanje za prava državljana RH koji su (i čiji su roditelji i rodbina) cili život radili i plaćali poreze, doprinose za zdravstvo, nezaposlenost, ovo ono, a sad će se time okoristit stranci koji nisu stvarali Hrvatsku, dok će Hrvati koji su mukotrpno gradili i gradidu Hrvatsku morat plaćat skupe najme i dodatno čekat u redove u bolnicaman i primat manje naknade.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Imali smo ciganska geta. Kakva je razlika?.


Ako smo imali leukemijul, neka nam i tumora na mozgu...

Logika po Junuzu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 21:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30068
divizija je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Imali smo ciganska geta. Kakva je razlika?.


Ako smo imali leukemijul, neka nam i tumora na mozgu...

Logika po Junuzu.


:zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Dok se vi bavite nepostojećim Srbima i hordama islamista, cigići su nam prava prijetnja tj. prijetnja ili blagoslov, ovisi o akcijama koje poduzmemo.

Ovo što doživljavaju u USK od migranata doživljavaju i naši ljudi od cigića u Međimurju a ne vidim da vas to nešto svrbi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 29 kol 2020, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Ko im jebe mater, sami glasaju za SDP/ HNS. (sad se tu može dodati i HDZ)
Dakle promigrantske opcije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Naša Kvačica je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Ako smo imali leukemijul, neka nam i tumora na mozgu...

Logika po Junuzu.


:zubati

:smajl007 =))

Ljudi moji ako vi mislite sa smo mi nesto pre desno ka narod isl nzn sta van je xD ka prvo je dokazano da nismo vec smo medu inkluzivnijima a ka drugo ne kuzite kako se te etno enklave formiraju. Ne dode odjednom 10,000 ljudi pa gledaju kartu di ce.

Dode prvi val ka testni. To zbilja budu ljudi koji se zele integrirat i prilagodit. Oni budu dobro prihvaceni i jos in ljudi aktivno uskoce da se osjecaju plemenito. Onda oni puste grane tu imaju dicu itd i zovu rodbinu i prijatelje. Taj drugi val je vec manje integriran i vise lici na originalnu zemlju. Sad ih je vec 3 do 4 puta vise. Onda naide neka etnicka zajednica koja je ovima slicna. Recimo imate tako u Njemackoj Muslimanske jezgre od Turskih Kurda di su Kurdi temelj cetvrti i u 60ima su se solidno integrirali isprve no onda su poceli dolazit Sirijski i Iracki Kurdi. Onda su se na njih nadovezali Iracani i Sirijci i Iranci opcenito. Onda na njih ovi okolni narodi. Onda kad se formira Muslimanskih 30% cetvrti bilci pocnu iseljavat. Tada cijene padnu i to uvuce jos vise raznoraznih al donekle slicnih. Dodu ti Marokanci, Somalijci, Alzirci.

Istina dosta njih se medusobno ne podnose al opet ima ta neka kulturna bliskost koja ih ka gravitacija spaja.

Ovi najasimiliraniji tipicno napuste te etnocetvrti i time se jos vise kristaliziraju te cetvrti ka MANJE integrirane.

Ovo jedino Rusija spricava jer ne dopusta ljudima da se izjasne kako hoce nego ih oni drze kako zele u svojim zapisima i ne daju in dozvole za useljavanje di hoce nego ih razmiste podjednako svugdi da ih nigdi nema dovoljno da naprave zajednicu.

Dokazano je da cin ljudi vide drukciju nosnju ili jezik koji ne razume to ih smeta. Provedena su istrazivanja.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Planina je napisao/la:
Ko im jebe mater, sami glasaju za SDP/ HNS. (sad se tu može dodati i HDZ)
Dakle promigrantske opcije.

SDP nikad nije podrzava migracije. Znam da je to cudno za taj profil stranke al moran in to priznat. Inace i u SADu su otvorili granice Republikanci ne Demokrati i to jer su 'poslodavci' i slicni tili.

Stranci su pak presli na stranu domicilne ljevica kad ova eventualno otkrije da ti ljudi nemaju blage veze za svoja prava u novoj zemlji (zasto ih centristi i dovode) i onda se pocnu zalagat za njih i osvoje im glasove.

Recimo Milanovic nije prista na kvote migranata ni azilanata. Dobili smo ih 0. Plenkovic je prista. Za ijedne SDPove vlade nije bilo neke relevantnije migracije iz Afrike ili Azije i to jer su kvote bile niske i samo otvorene za Europske zemlje. Eventualno su mogli doc brakom ili ka poslovni ljudi jel ako otvore kineski restoran. Plenkovic je doslovno maka Hrvatsku politicku scenu nalivo i po drustvenim i ekonomskim pitanjima. Pouzdano mozemo rec da nismo imali liviju vlast ikad.

Evo od 2-11.9 idu saborske rasprave o Zakonu o strancima di ce skroz plijesan ukinit kvote. Dakle bit ce neograniceno koliko stranaca moze bilo tko dovest.

Triba napravit buku oko ovog. Slat svim strankama apele protiv. Ljevici zbog radnika i nelojalne konkurencije. Podsjecat da je SDP drza te kvote niskim. A desnici iz nacionalnih razloga. Mostu i ovima rec da ce Budisti, Muslimani i Hinduisti doc.

Da samo jedan zastupnik odbije nece proc a plijesan ih ima samo 76 sta je minimum.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Ja se iskreno nadam da od toga neće biti ništa , jer kakva je situacija da se zaključiti da ljudi odbacuju mulitkulti pizdarije i da će se odbaciti zakon i migranitma i izbeglicama u EU.
Sa druge strane ako zapadne zemlje budu insistirale na tome mislim da će istočne članice EU kaoi sve ostale reći boli nas racku , mi nećemo pa makar ekonomski patili , jer integracija muslimana i crnaca je gotovo nemoguća.

Levičarski pisac Andrej Nikolaids je zajedno sa svojim kolegaiz regiona opleo po ovdašnjim narodima kako surasisti i fašisti kad je bila prva migrantska kriza , ali kad su ga pitali šta bi rekao da sad dođe na stotine hilja hrišćanskih Ukrajinaca,Rusa,Gruzina,...u ovdašnje zemlje , đubre je zaćutalo.

Što se tiče popravljanja demografske slike ovdašnjih država mislim da je jedan od ključnih načina dati priliku da dođu Rusi,Ukrajinici,Belorusi,..., doduše mora se napraviti i političko društvena klima da to uspe , a to je da se na neki način uguši apatija koju guraju levičari godinama i samim time iseljavanje , a u takvoj popravljenoj situaciji svakako će pre doći ovi koje sam pomenuo.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 01:58 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Rekao bih da će prvi geto biti u Zagrebu. Samo ti koje će naseliti ovdje doživjeti će gorko iznenađenje. Očekivati će da će doći u neku zapadnjačku EU zemlju gdje će moći drpati socijale koliko im se prohtije i da će im se ljubiti guzice kako se ne bi ispalo "rasistima". Onda će potom uočiti da u Hrvatskoj postoji već jaki kriminalni milje što, i naši domaći krimosi ih neće tolerirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 02:01 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
joe enter je napisao/la:
Ja se iskreno nadam da od toga neće biti ništa , jer kakva je situacija da se zaključiti da ljudi odbacuju mulitkulti pizdarije i da će se odbaciti zakon i migranitma i izbeglicama u EU.
Sa druge strane ako zapadne zemlje budu insistirale na tome mislim da će istočne članice EU kaoi sve ostale reći boli nas racku , mi nećemo pa makar ekonomski patili , jer integracija muslimana i crnaca je gotovo nemoguća.

Levičarski pisac Andrej Nikolaids je zajedno sa svojim kolegaiz regiona opleo po ovdašnjim narodima kako surasisti i fašisti kad je bila prva migrantska kriza , ali kad su ga pitali šta bi rekao da sad dođe na stotine hilja hrišćanskih Ukrajinaca,Rusa,Gruzina,...u ovdašnje zemlje , đubre je zaćutalo.

Što se tiče popravljanja demografske slike ovdašnjih država mislim da je jedan od ključnih načina dati priliku da dođu Rusi,Ukrajinici,Belorusi,..., doduše mora se napraviti i političko društvena klima da to uspe , a to je da se na neki način uguši apatija koju guraju levičari godinama i samim time iseljavanje , a u takvoj popravljenoj situaciji svakako će pre doći ovi koje sam pomenuo.

Nikada čuo za tog Andreja. Sada sam zaguglao i ispada da je on Crnogorac. Što on doista zagovara otvorene granice????


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 02:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Orion je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Ja se iskreno nadam da od toga neće biti ništa , jer kakva je situacija da se zaključiti da ljudi odbacuju mulitkulti pizdarije i da će se odbaciti zakon i migranitma i izbeglicama u EU.
Sa druge strane ako zapadne zemlje budu insistirale na tome mislim da će istočne članice EU kaoi sve ostale reći boli nas racku , mi nećemo pa makar ekonomski patili , jer integracija muslimana i crnaca je gotovo nemoguća.

Levičarski pisac Andrej Nikolaids je zajedno sa svojim kolegaiz regiona opleo po ovdašnjim narodima kako surasisti i fašisti kad je bila prva migrantska kriza , ali kad su ga pitali šta bi rekao da sad dođe na stotine hilja hrišćanskih Ukrajinaca,Rusa,Gruzina,...u ovdašnje zemlje , đubre je zaćutalo.

Što se tiče popravljanja demografske slike ovdašnjih država mislim da je jedan od ključnih načina dati priliku da dođu Rusi,Ukrajinici,Belorusi,..., doduše mora se napraviti i političko društvena klima da to uspe , a to je da se na neki način uguši apatija koju guraju levičari godinama i samim time iseljavanje , a u takvoj popravljenoj situaciji svakako će pre doći ovi koje sam pomenuo.

Nikada čuo za tog Andreja. Sada sam zaguglao i ispada da je on Crnogorac. Što on doista zagovara otvorene granice????


Da,da , ali on je "Crnogorac" poreklom Grk iz Ulcinja rođen i odrastao u Sarajevu i obožava islam kao i većina levičara a prezire crkvu pogotovo pravoslavnu mada mu je i katolička mrska.

Svi levičari zagovaraju otvorene granice kad su u pitanu nacionalne države i gde je sistem vrednosti nacija uz hrišćansku veru , jer otkad komujare postoje njima je cilj uništeti nacionalne države i hrišćanski sistem vrednosti jer oni su osnova kapitalizma.

To je tip ljudi koji će sve hrišćanesmatrati fašistima i budalama , ali islam vole potuju i brane , kao što to danas u Americi je slučaj gde pale crkve i biblije ali 'ladno optužuju ljude za islamofobiju.

Šta reći kad je Nikoaidisa preneo islamistički portal SAFF.

http://saff.ba/andrej-nikolaidis-volio-bih-do-kraja-zivota-zivjeti-u-islamskim-sredinama-video/

Video više ne postoji, ali je taj levičar koji se ruga hrišćanima kao glupim i fašisoidnim rekao upravo to na stranici SAFF.
E sad ti vidi sa kime mi imamo posla u Evropi i na zapadu.
Ja sam ateista , međutim sa ovakvima nikada jer znam ššta je tradicija i šta su vrednosti.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 06:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Orion je napisao/la:
Rekao bih da će prvi geto biti u Zagrebu. Samo ti koje će naseliti ovdje doživjeti će gorko iznenađenje. Očekivati će da će doći u neku zapadnjačku EU zemlju gdje će moći drpati socijale koliko im se prohtije i da će im se ljubiti guzice kako se ne bi ispalo "rasistima". Onda će potom uočiti da u Hrvatskoj postoji već jaki kriminalni milje što, i naši domaći krimosi ih neće tolerirati.


Nerealan scenario. Nadati se da će u domicilnom hrvatskom podzemlju proraditi rodoljublje. Neće, jer podzemlje pokreće novac a ne emocije. Švercuju ih bugarski kriminalci, srpski, bosanski... Kriminalac je svuda isti, a migranti izdašno plaćaju da dođu u Evropu. Savršena simbioza, kratkog daha istini za volju ali kriminalci neće u njima videti pretnju dok su im izvor prihoda. Jer ih ne zanima bezbednost u društvu, i sami je ugrožavaju.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 07:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Orion je napisao/la:
Onda će potom uočiti da u Hrvatskoj postoji već jaki kriminalni milje što, i naši domaći krimosi ih neće tolerirati.

Ovo se nece desit, evo imas primjer Sicilije i juzne Italije koje su natrpali i Mafija ih ne sprici u tome. Stovise neke mafijaske obitelji ih i krijumcare. U Hrvatskoj imas istu siruaciju s domicilnom HDZ mafijom.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 07:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Velebit je napisao/la:
Orion je napisao/la:
Onda će potom uočiti da u Hrvatskoj postoji već jaki kriminalni milje što, i naši domaći krimosi ih neće tolerirati.

Ovo se nece desit, evo imas primjer Sicilije i juzne Italije koje su natrpali i Mafija ih ne sprici u tome. Stovise neke mafijaske obitelji ih i krijumcare. U Hrvatskoj imas istu siruaciju s domicilnom HDZ mafijom.


Ni srpski navijači neće braniti Srbiju od migranata, jednostavno će nastaviti da se depaju međusobno, i da raznose psihoaktivne supstance po gradovima kao pizza delivery service.

Očekivati da ti mafija brani državu, šou.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 30 kol 2020, 07:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Dok se vi bavite nepostojećim Srbima i hordama islamista, cigići su nam prava prijetnja tj. prijetnja .


Cigići su prijetnja, zato ih uvezimo još...

Još malo logike po Junuzu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 327 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO