HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 06:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 327 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Kaftanzoglio je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Čuj bijelog naroda. Pa živiš na Balkanu, trebao bi znati da takvo što ne postoji. Mi bijelci ovdje samo međusobno ratujemo.
Ako su svi jednako vrijedni onda svaki narod ima pravo na opstanak. Isto kao što se zgražaš rasista, kolonizatora i američkih imperijalista treba bi se zgražati onih koji uništavaju čitave narode masovnim migracijama. Krajnje je nemoralno da netko radi svoga profita uništi jedan narod, jednu zajednicu, jednu obitelj ili čak jednog pojedinca. To je stvar elementarne humanosti.



Opet mi nije jasno kako da ja branim neke narode, a oni ne žele sami sebi pomoći. Dokle god neke desne, konzervativne , antiimigrantske ili tako neke stranke ne počnu osvajati apsolutnu većinu na izborima, o tome je bespredmetno raspravljati.

Što misliš da ti sad dođeš pijanima i drogiranim mladim zapadnjacima na Zrću ili na Ultri I objasniš da njihov narod nestaje, da bi se oni zabrinuli ili bi te zvali da se s njima urokaš?

U pravu si. Zato i cijenim pametne ljude koji doprinose društvu (možda se i sam tu prepoznaš). Ne možeš od kojekakvih narkomana očekivati da prepoznaju uzrok i posljedicu. Kaže se da ljudi puno bolje primjećuju nagle promjene nego spore i postepene. Ne možemo dopustiti da nam se forsira puzajući multikulturalizam bez obzira za šta ljudi glasali jer da im pokažeš potencijalnu budućnost svima bi bila odbojna. Nisu svi jednako pametni tako da oni pametniji moraju misliti i na puno glupih da bi društvo opstalo. Glupi će po običaju biti nezahvalni al moraš i s time živjeti :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Velebit je napisao/la:

slika

O ne. Hrvati imaju IQ 96. Isto ka i Poljaci.
Evo Hrvatska i neke nama zanimljive zemlje:

CRO 96
HUN 99 (nisu ukljucili Rome)
SLO 99
SRB 90 (vojvodina 97, romi 61 Srpski uzorak je iskrivljen)
ITA 94 (sjeverna 103)

GRC 91
POR 93
ROM 87 (jako iskrivljen Romima)
RUS 96
POL 96
NOR 97
DEU 101
NED 101
FIN 101


Arapi 77
Indija 76
Pakistan 80
Nigerija 72
Kenija 75
Jamajka 75
Kostarika 88
Cile 88
Maroko 67!!!
Meksiko 88
Koreja 102
Japan 106


Podatci za zemlje van EU na Balkanu su prenekvalitetni. Premali uzorci. Ne sudjeluju u brojnim testiranjima ovo ukljucuje Bugarsku kojoj IQ brutalno smanjuju Romi i stavljaju je medu latinoamericke zemlje pa necu ni objavljivat.

ZARAZE I KORELACIJA S NISKIM IQ

slika

Izvor: Lynn i Becker Inteligelligence of Nations 2019
https://www.ulsterinstitute.org/ebook/T ... PCGheMcK-c

Kome se knjiga svidi molim da kupi original. Ovo je rezultat visedesetljetnog rada kojeg se mora valorizirati.

https://www.ulsterinstitute.org/publications.html



Onda na kraju, koji je zaključak, jesu li crnci u Londonu kriminalni i sigurnosni problem ili probrani crnci i potomci afričkih elita?

:smajl049 GCSE je matura!

1.) Ne dodu svi do mature
2.) Neki, pogotovo low IQ idu u strukovne i tehnicke skole i ne treba in GCSE jer nece na faks :ucelo
3.) Ocito je da razne grupe imaju razne performanse
4.) Ono sta je elita u africi svejedno moze bit trash u Europi :smajl052
5.) Regression to the mean. Isti efekt ka i u Francuskoj sta je prva generacija useljenika integrirana a svi teroristi su iz druge i trece generacije.

Sve van se triba nacrtat. Donning Kruger efekt s vama.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Većina londonskih crnaca su nigerijskog podrijetla. I nisu nikakvi probranci.

Seal je recimo najpoznatiji, ti kad tog čovjeka slušaš kad priča iz njega izbija iznadprosječna inteligencija. Nije čudno što se Heidi zalijepila za njega. Uglavnom, treba malo proputovat svijetom.

Ima ta multikultura puno i prednosti, ne samo mana. Mane su obicno ograničene na par kvartova, a prednosti dijele svi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Junuz Djipalo je napisao/la:
Većina londonskih crnaca su nigerijskog podrijetla. I nisu nikakvi probranci.

Seal je recimo najpoznatiji, ti kad tog čovjeka slušaš kad priča iz njega izbija iznadprosječna inteligencija. Nije čudno što se Heidi zalijepila za njega. Uglavnom, treba malo proputovat svijetom.

Ima ta multikultura puno i prednosti, ne samo mana. Mane su obicno ograničene na par kvartova, a prednosti dijele svi.

Znaš li ti koliko je tisuću ljudi? A tek milijun, dva, tri! Da proputuješ zemlju od 4 milijuna kao RH vidjet ćeš dovoljno za cijeli život. Uostalom, šta imaš ić u Kinu kad u Kutini nisi bio?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Koliko vam je @Junuz platio da mi sjebete temu?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Junuzi su toliko isprani da recimo da oni ili netko njihov strada od migranata u nekom budućem Zegej kozojeb getu, za to bi krivili nas kamenjarce jer nismo dovoljno inkluzivni, rasistički sistem, Crkvu, i tko zna što još, sve osim divljih kozojeba i sebe samih koji su ih doveli. Duboko poremećeni ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Čuj, imaš debilnih ultraljevičara kojima svi koji su desno od njih fašisti, a imaš i debilnih ultradesničara kojima su svi lijevo od njih leftardi.

Nekad bi bilo dobro malo stat, razmislit.

Debil si ako ovo vidiš kao 0 i 1. Za ili protiv.

O.K. protiv si, pa idi riješi ove u Bihaću kad je tako lako.

Nije dovoljno bit protiv, a ako već neke stvari ne možeš zaustavit onda bar pogledaj kako to oni najuspješniji rade. Inače ćeš bit frustrirani debil u kojem će kuhat i koji će nakon 20 g. frustracije, negdje pobit ljude i postat ista ona zvijer koje se bojao kad su ti ljudi dolazili.

Ja vama pričam da ja nisam za neku nelegalnu imigraciju svakakvog šljama nego za legalnu, najviše ex Yu ljudi i to sam ponovio 1000x.

Džaba kad vi vidite samo mudžahedine kako vam djecu kolju kad se spomene imigracija.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja vama pričam da ja nisam za neku nelegalnu imigraciju svakakvog šljama nego za legalnu, najviše ex Yu ljudi i to sam ponovio 1000x.

Džaba kad vi vidite samo mudžahedine kako vam djecu kolju kad se spomene imigracija.


A džaba se tebi pravdati kad si 100X ovdje izjavio da bi rado legalno primao i Pakistance, Avganistance, Arape, Somalijce...

Nije ovo 1975 da ima na raspolaganju takvih ljudi. Još par godina i gotovo. I što onda? Pakistanci???! Marokanci??

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Šta ćeš, 500 godina turskog zuluma je ostavilo posljedice na nas, koga ujde zmija skače i na gušćericu, oprezni smo i neinkluzivni, plus što ekonomski zaostajemo, daće Bog još i koju prirodnu katastrofu pa ćemo izbjeći sudbinu zapada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zašto ne ali probrani, koji nam trebaju a sigurno će bit i onih koji su naprosto došli.

Što bi uradio s ovim drugim? Ne možeš ih vratit, ne možeš ih držat u zatvoru, i ne možeš pobit...

Ponašaš se kao da imaš izbora.

Jedini dobar način da se migracije prekinu jesu umanit svoje bogatstvo a uvećat ga emitivnim zemljama a za to nema volje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Ne sikiraj se Bobo, čuo sam da ovi imaju jači IQ od nas, a vala Bogu ne fali ih.






Bar 100k godišnje bi ih trebalo, da se revitaliziramo, da BDP raste, da napredujemo, da ne nestanemo, da ne budemo zaostali i zatucani, da se obogatimo kulturno, financijski, u svakom smislu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Imaš i obratne primjere:

https://www.novilist.hr/vijesti/hrvatsk ... dbijenice/

Rekoh, nije to 0 i 1.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4689
Velebit je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Ko im jebe mater, sami glasaju za SDP/ HNS. (sad se tu može dodati i HDZ)
Dakle promigrantske opcije.

SDP nikad nije podrzava migracije. Znam da je to cudno za taj profil stranke al moran in to priznat. Inace i u SADu su otvorili granice Republikanci ne Demokrati i to jer su 'poslodavci' i slicni tili.

Stranci su pak presli na stranu domicilne ljevica kad ova eventualno otkrije da ti ljudi nemaju blage veze za svoja prava u novoj zemlji (zasto ih centristi i dovode) i onda se pocnu zalagat za njih i osvoje im glasove.

Recimo Milanovic nije prista na kvote migranata ni azilanata. Dobili smo ih 0. Plenkovic je prista. Za ijedne SDPove vlade nije bilo neke relevantnije migracije iz Afrike ili Azije i to jer su kvote bile niske i samo otvorene za Europske zemlje. Eventualno su mogli doc brakom ili ka poslovni ljudi jel ako otvore kineski restoran. Plenkovic je doslovno maka Hrvatsku politicku scenu nalivo i po drustvenim i ekonomskim pitanjima. Pouzdano mozemo rec da nismo imali liviju vlast ikad.

Evo od 2-11.9 idu saborske rasprave o Zakonu o strancima di ce skroz plijesan ukinit kvote. Dakle bit ce neograniceno koliko stranaca moze bilo tko dovest.

Triba napravit buku oko ovog. Slat svim strankama apele protiv. Ljevici zbog radnika i nelojalne konkurencije. Podsjecat da je SDP drza te kvote niskim. A desnici iz nacionalnih razloga. Mostu i ovima rec da ce Budisti, Muslimani i Hinduisti doc.

Da samo jedan zastupnik odbije nece proc a plijesan ih ima samo 76 sta je minimum.


U pravu si. Nami punidu glavu pričicama o koroni od kojih umiru samo babe od 97 godina, oni već obolili od teških bolesti i oni šta in je freza pririzala vrat.
Ovo je prava opasnost i ovakav Zakon o strancima je apsolutno zlo, veleizdaja!

Bruxelleske poslušnike treba poslati u drugi kraj Belgije, npr. Molenbeek i ne dat in izać otamo, pa neka i dalje piz*idu o multi-kulti i strancima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Junuz Djipalo je napisao/la:
Imaš i obratne primjere:

https://www.novilist.hr/vijesti/hrvatsk ... dbijenice/

Rekoh, nije to 0 i 1.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3796
Velebit je napisao/la:
:smajl049 GCSE je matura!

1.) Ne dodu svi do mature
2.) Neki, pogotovo low IQ idu u strukovne i tehnicke skole i ne treba in GCSE jer nece na faks :ucelo
3.) Ocito je da razne grupe imaju razne performanse
4.) Ono sta je elita u africi svejedno moze bit trash u Europi :smajl052
5.) Regression to the mean. Isti efekt ka i u Francuskoj sta je prva generacija useljenika integrirana a svi teroristi su iz druge i trece generacije.

Sve van se triba nacrtat. Donning Kruger efekt s vama.
GCSE nije matura, zato što se poslije GCSE ne može upisati faks. GCSE je na kraju obaveznog školovanja i polažu ga gotovo svi (521 tisuća u linkanoj tablici).
Matura bi bio A-level, koji se polaže dvije godine kasnije, služi za upis na faks i slabiji učenici niti ne izlaze na to.
1.) Kako je objašnjeno, nije matura i skoro svi polažu.
2.) Opet nije istina, vezano je za obavezno školovanje i nema veze s faksom.
3.) Thanks, Captain Obvious.
4.) Jesu li probrani ili trash, odluči se već jednom.
5.) Kakve to veze ima, nisu ovi srednjoškolci prva generacija. Možda je poneki, ali velika većina nije. Opet pišeš nesuvislo, ne idu crnci u Siriju.

Inače, za ljubitelje demografije ova tablica je zanimljiva:
https://www.ethnicity-facts-figures.service.gov.uk/education-skills-and-training/11-to-16-years-old/a-to-c-in-english-and-maths-gcse-attainment-for-children-aged-14-to-16-key-stage-4/latest#by-ethnicity-and-area
Može se točno vidjeti koliko ima kojih učenika prema lokaciji, šteta što je London razbijen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zašto ne ali probrani, koji nam trebaju a sigurno će bit i onih koji su naprosto došli.

Što bi uradio s ovim drugim? Ne možeš ih vratit, ne možeš ih držat u zatvoru, i ne možeš pobit...

Ponašaš se kao da imaš izbora.


Jedini dobar način da se migracije prekinu jesu umanit svoje bogatstvo a uvećat ga emitivnim zemljama a za to nema volje.


O čemu ti pričaš? Velike su brojke imigranata u EU koji se deportiraju nazad. Jedan moj znanac je bio prije nekoliko godina u Švedskoj tražio azil. Zatvorili ga s nekim Nigerijcima, pa se sprijateljio sa nekoliko njih. Danas su svi oni opet u Nigeriji. Deportirali ih Švedi.

Itekako se može vratiti i itekako ima izbora, poglavito jer 90% njih ne dolazi iz ratom pogođenih zemalja.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa evo, Sexy Selmo isto tvrdi. Neki dan je rekao da 34 migranta mogu vratit. Nije da ne ide.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3796
Kako su ono Nijemci vraćali izbjeglice u godinama nakon Daytona?
Koliko se sjećam, bilo je sistematično: prvo one koji imaju hrvatsko državljanstvo, zatim one čije je prebivalište ostalo u njihovom entitetu (Muslimane iz FBiH, Srbe iz RS), zatim ostale (Muslimane iz RS, Srbe iz FBiH).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 04 ruj 2020, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz, bosanski Borat Sagdiyev.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 05 ruj 2020, 11:04 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zašto ne ali probrani, koji nam trebaju a sigurno će bit i onih koji su naprosto došli.

Što bi uradio s ovim drugim? Ne možeš ih vratit, ne možeš ih držat u zatvoru, i ne možeš pobit...

Ponašaš se kao da imaš izbora.

Jedini dobar način da se migracije prekinu jesu umanit svoje bogatstvo a uvećat ga emitivnim zemljama a za to nema volje.


Što bi s tvojim pastrvama iz Busovače? :biceovodobro

Teoretiziranje i mlaćenje prazne slame. :001_smile

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 05 ruj 2020, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa da, čemu služi forum?!

Imam nekih drugih ideja. Skužio sam da nisam raspoložen za stvari koje me vežu za neku lokaciju. Nemam ni potrebe za tim.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 05 ruj 2020, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Što se tiče Hrvatske ja vidim da je jedino geto moguće u Zagrebu.
Ostatak migrante većinom ne zanima.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 20 kol 2021, 03:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
RUSIJA VRACA AFGANISTANSKE IZBJEGLICE JER JE RAT GOTOV,

Gmaz plenkovic im otvara vrata

https://meduza.io/en/feature/2021/08/18 ... -handcuffs

CESKA DEPORTIRA AFGANCE

https://www.rt.com/news/531973-czechia- ... g-afghans/

Di su neka neatraktivna podrucja Zagreba? Tamo ce bit geta.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Buduća imigrantska geta po HR
PostPostano: 20 kol 2021, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Bit će imigracije u RH, masovne. Ne samo zato što je HZMO odrezao granu na kojoj sjedi, ali to je bitan razlog.

Osim toga, Pereci podsvijesno žele imigranate. Oni su radišni i fertilni, a Pereci lijeni, penzionisani ili o penziji sanjaju. Perecijanke još više žele imigranate od svojih neplodnih partnera.

Vidjet ćete kako će žene iz RH braniti pravo imigranata da dođu i ostanu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 327 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO