HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 22:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 srp 2018, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6897
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
iJozo je napisao/la:
Instruktor je napisao/la:
'Neovisni za Hrvatsku' (Esih, Hasanbegovic) skoro na 5% po istrazivanju u srpnju 2018.

Zna li netko kakvi su im stavovi prema Hrvatima u BIH?


Haso je Musliman i stavovi prema Herceg-Bosni su mu bošnjački, mrzilački. Ne odudaraju puno od stavova Alije Izetbegovića. Jedina razlika je to što bi Haso ko fol volio da je BiH u sastavu Hrvatske, ali nedjeljiva, jedinstvena, građanska (islamska).

Daleko pogubnija situacija za Hrvate u BiH čak i od Mesića bi bila da Hasanbegović prismrdi vanjskoj politici.



:ucelo :ucelo

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 srp 2018, 16:02 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
"Newsweek iznosi neistine o dočeku Vatrenih s ‘ustaškim’ poklicima: Hrvatsku ‘brani’ Index, za sve krive Modrića i Thompsona"

https://narod.hr/sport/newsweek-iznosi- ... -thompsona

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 srp 2018, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
limpus je napisao/la:
iJozo je napisao/la:

Haso je Musliman i stavovi prema Herceg-Bosni su mu bošnjački, mrzilački. Ne odudaraju puno od stavova Alije Izetbegovića. Jedina razlika je to što bi Haso ko fol volio da je BiH u sastavu Hrvatske, ali nedjeljiva, jedinstvena, građanska (islamska).

Daleko pogubnija situacija za Hrvate u BiH čak i od Mesića bi bila da Hasanbegović prismrdi vanjskoj politici.


Kao i obično opet si u pravu.

Vjerojatno je Haso iz svoje bolesne mržnje prema BiH Hrvatima i beskonačne ljubavi prema BiH Muslimanima stranku i osnovao s Jonjićem, odvjetnikom Paška Ljubičića u Haagu i Sarajevu i Karačićem koji javno iznosi svoju beskonačnu ljubav prema muslimanima na svim društvenim mrežama.

Obojica su naime nadaleko poznati ljubitelji BiH Muslimana.


Ne mrzi Muslimani Hrvate u BiH, ali mrzi Herceg-Bosnu, ideju da Hrvati imaju vlastitu drzavu, odvojeno od njegovih. Nije ni Jugosloven Sljivancanin mrzio narod, vec ideju neovisne hrvatske drzave. Tako i Hasanbegovic.

Za procjenu njegova hrvatstva zamisli ga u Zenici ili Travniku 1993. pa gledaj na koju ce stranu stati. Zajedno s Hrvatima ili sa svojima.

Vas Perece je tako lako takijati izgleda.

Koji su efekti Hasanbegovicevog djelovanja?

Na unutarnjem planu u isti rov s Pupovcem gura i sve normalne Srbe i ne samo Srbe. Velicanjem ustasko-dzihadistickog rezima NDH koji je za interes Muslimani provodio teror nad pravoslavnim krscanima on ojacava jugoslavensko-cetnicku stranu (onih 5% kojima se nije dopao uspjeh reprezentacije) jer im pridruzuje i hrpu normalnih Srba, Hrvata i ostalih koji zaziru od ustasovanja.

Iz naftalina vadi prepucavanje na liniji ustase-partizani bas kada se cinilo da se dovodjenjem Oreskovica kao drustvo okrecete bitnim temama zauzdavanja vlastite pohlepne (socijalne) drzave koja se rasirila kao tumor i ne da puku disati, ne da mladima stvaralacki se ostvariti kraduci i maltretirajuci svakoga poduzetnog i sposobnog.

Na vanjskom planu potpaljuje neprijateljstvo RH i Srbije za kojega vise nema nikakva razloga jer su teritorijalni sporovi Hrvata i Srba zasvagda rijeseni. Za racun svojih iz Sarajeva naravno.

Takodjer na vanjskom planu zavadja vas s Izraelom, jedinim iskrenim prijateljem kojega imate u Europi.

Onda se cudite zasto vas europski umjereni desnicari (libertarijanci i konzervativci) gledaju s mjesavinom prjezira, gadjenja i sazaljevanja.

Vodja vase "desnice" je kulturoloski Arapin, musliman-praktikant koji se svakodnevno klanja meteoritu u Medini, a zivotni uzori su mu pljackas, lazov, silovatelj i masovni ubojica Muhamed i Starcevic koji je omalovazavao europsku civilizaciju i velicao islamsku u svakoj prilici.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 srp 2018, 22:13 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
iJozo je napisao/la:
limpus je napisao/la:

Kao i obično opet si u pravu.

Vjerojatno je Haso iz svoje bolesne mržnje prema BiH Hrvatima i beskonačne ljubavi prema BiH Muslimanima stranku i osnovao s Jonjićem, odvjetnikom Paška Ljubičića u Haagu i Sarajevu i Karačićem koji javno iznosi svoju beskonačnu ljubav prema muslimanima na svim društvenim mrežama.

Obojica su naime nadaleko poznati ljubitelji BiH Muslimana.


Ne mrzi Muslimani Hrvate u BiH, ali mrzi Herceg-Bosnu, ideju da Hrvati imaju vlastitu drzavu, odvojeno od njegovih. Nije ni Jugosloven Sljivancanin mrzio narod, vec ideju neovisne hrvatske drzave. Tako i Hasanbegovic.

Za procjenu njegova hrvatstva zamisli ga u Zenici ili Travniku 1993. pa gledaj na koju ce stranu stati. Zajedno s Hrvatima ili sa svojima.

Vas Perece je tako lako takijati izgleda.

Koji su efekti Hasanbegovicevog djelovanja?

Na unutarnjem planu u isti rov s Pupovcem gura i sve normalne Srbe i ne samo Srbe. Velicanjem ustasko-dzihadistickog rezima NDH koji je za interes Muslimani provodio teror nad pravoslavnim krscanima on ojacava jugoslavensko-cetnicku stranu (onih 5% kojima se nije dopao uspjeh reprezentacije) jer im pridruzuje i hrpu normalnih Srba, Hrvata i ostalih koji zaziru od ustasovanja.

Na vanjskom planu potpaljuje neprijateljstvo RH i Srbije za kojega vise nema nikakva razloga jer su teritorijalni sporovi Hrvata i Srba zasvagda rijeseni. Za racun svojih iz Sarajeva naravno.

Takodjer na vanjskom planu zavadja vas s Izraelom, jedinim iskrenim prijateljem kojega imate u Europi.

Onda se cudite zasto vas europski umjereni desnicari (libertarijanci i konzervativci) gledaju s mjesavinom prjezira, gadjenja i sazaljevanja.

Vodja vase "desnice" je kulturoloski Arapin, musliman-praktikant koji se svakodnevno klanja meteoritu u Medini, a zivotni uzori su mu pljackas, lazov, silovatelj i masovni ubojica Muhamed i Starcevic koji je omalovazavao europsku civilizaciju i velicao islamsku u svakoj prilici.


Tocno, dzamijas i herceg bosna ne idu u istu recenicu kako god okrenes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 00:42 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Briljantan opis demokracije, barem kako se primjenjuje u RH na primjeru inicijativa Zeljke Markic, Elvis Duspara https://m.youtube.com/watch?v=TJsAVwvMg8A&t=219s

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 07:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
iJozo je napisao/la:

Za procjenu njegova hrvatstva zamisli ga u Zenici ili Travniku 1993. pa gledaj na koju ce stranu stati. Zajedno s Hrvatima ili sa svojima.



Nemam što zamišljati jer sam mu ja, za razliku od tebe, to pitanje postavio uživo - odgovor ti se ne bi svidio jer u potpunosti ruši tvoju zamišljenu sliku o Hasanu pa više ne bi mogao ispadati glup na hercegbosna.org, a nitko to ne želi :(.

iJozo je napisao/la:

Vas Perece je tako lako takijati izgledai.



Srećom tu je iJozo na hercegbosna forumu koji sve vidi i sve zna.

Pa daj nam reci iJozo kako taj jedan alahuekberaš osniva stranku s ljudima koji su na sudu branili vodeća vojna lica HVO-a i čiji je stav o HRHB poprilično poznat? A usput ga je ugurao i u predsjedništvo svoje stranke.

Kako osniva stranku s jednim BBB-ovcem i mrziteljem muslimana i Islama?

Kako to da osniva stranku s jednim generalom HVO-a koji je u ratu surađivao sa Srbima kontra "njegovih", u Saboru RH promovirao SHraderovu knjigu i jedini napravio nešto za "agresorski" HVO?

Kako to da je za predsjednicu postavio Esihicu koja o HRHB ima dijametralno suprotan stav od onog koji ti zamišljaš da ima Hasan?

iJozo je napisao/la:

Koji su efekti Hasanbegovicevog djelovanja?



Pa za početak odvojio je 280 beskorisnih pizdunskih novinara od državnog proračuna. Više nego itko ikad u Hrvatskoj povijesti. Ostatak post stvarno nemam namjeru komentirati jer je neobično glup čak i za tebe.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 07:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
s one strane dinare je napisao/la:

Tocno, dzamijas i herceg bosna ne idu u istu recenicu kako god okrenes


zašto vrijeđaš čovjeka koji ti ništa nije skrivio? Hasanbegović je musliman.



da ne pišem drugi post...i ne komentiram hrpu budalaština uobičajene za "gospodina"
iJozo je napisao/la:


Na vanjskom planu potpaljuje neprijateljstvo RH i Srbije za kojega vise nema nikakva razloga jer su teritorijalni sporovi Hrvata i Srba zasvagda rijeseni. Za racun svojih iz Sarajeva naravno.


ne sumnjam da poskoklije četnikoljupce ovo najviše smeta. bilo bi čudno da je drukčije.
ipak Haso voli ljepše kape od tvog idola ********.

slika



moram još onom yudezeovcu odgovorit, ******** me podsjetio da sam mu dužna neke linkove. :D
poslije kave. :kava

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 09:02 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Dzamijas mi i nije neka uvreda, ko da mene neko nazove crkvenjak, nama koji se ne stidimo svoje vjere to vise dodje ko kompliment. Uglavnom tip je musliman praktikant i kao takav je jednostavno nespojiv sa hrhb, uostalom pa ima i video di govori o bejha muslimanima kao o palestincima (ne u smislu da se izrugiva ko sto znamo mi na forumu nego u smislu da je takva sudbina bosnjama nedopustiva, lijeno mi sad trazit, kacili su se njegovi klipovi po forumu vise puta).
On da je hrvat bolila bi ga neka stvar sta ce bit sa talibanima iz usk ili zenice, kao hrvata te moze jedino bit briga za tim teritorijem kao povjesno hrvatskom zemljom. Hasan bosanske muslimane vidi kao bracu koju samo treba vratiti pod sahovnicu. Ne vidi ih kao ono sto oni hrvatima stvarno jesu, sto je jasno ko dan, stoljetni neprijatelj s kojim smo se do jucer klali i koji nas i dan danas zeli zatrt samo na druge nacine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 09:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
napisao ti je limpus. ali samo ti ruku pod ruku s poskoklijama. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8220
Lokacija: Na rubu egzistencije
Mozda je najveci problem Hasanbegovica sto mu srce kaze jedno, a razum drugo. Pa se nekad malo klati između toga, nastojeci ne iznevjeriti nijedno.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Graničar Jozo je napisao/la:
Mozda je najveci problem Hasanbegovica sto mu srce kaze jedno, a razum drugo. Pa se nekad malo klati između toga, nastojeci ne iznevjeriti nijedno.



za njega bi bilo puno jednostavnije (i unosnije) da se izjasni kao Bošnjak. ali eto, on je Hrvat islamske vjere. u hrvatskoj politici nije nigdje pogriješio. jednom će valjda doći na dnevni red (javno) i problemi u BiH, pa ćemo vidjeti jesu li mozak i srce na istom mjestu.
kad već nagađamo i pričamo napamet, jel. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Njegova reakcija na smrt generala Praljka otvorila je oči i slijepima. Prvo je dva dana šutio, nije ga nigdje bilo, a onda kada su ga novinari upitali da komentira stvar on rekao da je problem što je vlast dozvolila da se prikupe dokazi insinuirajući da je presuda donesena u skladu s dokazima i zatim skrenuo priču na prepirke o nekakvoj bisti Ive Lole Ribara, puno važnije pitanje u tom trenutku jelte.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
nu jehovca, drvi li drvi po jednom te istom. :D džabe pričat...
no, kako ti živiš na Marsu, i nemaš veze s Hrvatima bilo gdje u svijetu, a kamoli Hrvatskoj - šta te briga? Hrvatski sabor nije tvoj Sabor, hrvatski zastupnici nisu tvoji zastupnici.
samo nemoj kmečat kako Hrvatska ovo ili ono. snađi se sam a mi ćemo brinut svoju brigu.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6243
Lokacija: Izvan sebe
ZGabriel je napisao/la:
nu jehovca, drvi li drvi po jednom te istom. :D džabe pričat...
no, kako ti živiš na Marsu, i nemaš veze s Hrvatima bilo gdje u svijetu, a kamoli Hrvatskoj - šta te briga? Hrvatski sabor nije tvoj Sabor, hrvatski zastupnici nisu tvoji zastupnici.
samo nemoj kmečat kako Hrvatska ovo ili ono. snađi se sam a mi ćemo brinut svoju brigu.

A sto si se uspalila ko da spavas snjim.
Odma prijetnja odjebite vi koji drugacije mislite, nec vam hrvatska ni u cemu pomoci.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Old Fridolin je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:
nu jehovca, drvi li drvi po jednom te istom. :D džabe pričat...
no, kako ti živiš na Marsu, i nemaš veze s Hrvatima bilo gdje u svijetu, a kamoli Hrvatskoj - šta te briga? Hrvatski sabor nije tvoj Sabor, hrvatski zastupnici nisu tvoji zastupnici.
samo nemoj kmečat kako Hrvatska ovo ili ono. snađi se sam a mi ćemo brinut svoju brigu.

A sto si se uspalila ko da spavas snjim.
Odma prijetnja odjebite vi koji drugacije mislite, nec vam hrvatska ni u cemu pomoci.


pa drug Jozo toliko pljuje po Hrvatskoj da ne zaslužuje drukčiji odgovor. kakve to veze s paljenjem ima, to znaš samo ti. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta je s ovom pričom da je Franjo kardinala Bozanića već smjenio i da ga šalje u mirovinu a postavlja za kardinala nekog istarskog biskupa s ciljem uklanjanja konzervativnih desnih elemenata koji kontroliraju KC u Hrvata?

https://www.bljesak.info/kultura/vjera/ ... ica/242949

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
daramo je napisao/la:
Šta je s ovom pričom da je Franjo kardinala Bozanića već smjenio i da ga šalje u mirovinu a postavlja za kardinala nekog istarskog biskupa s ciljem uklanjanja konzervativnih desnih elemenata koji kontroliraju KC u Hrvata?

https://www.bljesak.info/kultura/vjera/ ... ica/242949


Evo jedna ekskluziva: Zapravo, ja postajem novi kardinal, a razlog sporosti u objavi Papine odluke su uglavnom tehničke prirode (moraju mi srediti sve sakramente). :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Sad zaozbiljno, ja sam još prošle godine čuo da je Puljić teško bolestan, neki su najavljivali da neće doživjeti ovu godinu. Izbio bi veliki sukob izmedju politike i crkve da ovdje Papa pokuša nešto slično, odnosno da postavi nekog “istarskog biskupa” npr. daidzu za kardinala, a oni su savršeno na fonu Pape.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tko su uopće mogući Puljićevi nasljednici, to je ozbiljno pitanje.
Velike su šanse za zasjedne neki daižda, to može biti ozbiljan problem u budućnosti.

Što se tiče Hrvatske to neće imati neki prevelik utjecaj, jedino može rezultirati daljnom sekularizacijom dijela Hrvata, što ne mora automatski biti loše ako ćemo imati slične rezultate kao u Irskoj i Češkoj.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
među hrvatskim svećenicima nema nekonzervativnih.

to što se vi mučite s dajdžama nije naš problem :ijozo:

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Jesi sigurna?
Šta je s ovim pulskim biskupom, mora biti razlog zašto preferiraju njega?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8165
Ma ne znam kako idu ta imenovanja ali me začudilo kada je novi hvarski biskup
nakon Štambuka postao Petar Palić sa Kosova. Očito uopće nije važno odakle je koji svećenik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zašto bi bilo važno odakle je?
Važnije se kakvih je svjetonazora i doktrine.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58874
Lokacija: DAZP HQ
daramo je napisao/la:
Šta je s ovom pričom da je Franjo kardinala Bozanića već smjenio i da ga šalje u mirovinu a postavlja za kardinala nekog istarskog biskupa s ciljem uklanjanja konzervativnih desnih elemenata koji kontroliraju KC u Hrvata?

https://www.bljesak.info/kultura/vjera/ ... ica/242949


Taj istarski biskup je Duvnjak. Koja dominacija, budući zagrebački nadbiskup i kardinal će biti Duvnjak.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 srp 2018, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
sad sam procitala tekst.
globus smjenjuje kardinala koji im nije po volji. ROFL

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO