HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 08:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 09 ožu 2019, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Treba ih pritisnuti uz zid da biraju. Treće alternative nemaju.

- Ili si sluga milijardera Sorosa i protiv radničke klase.
- Ili si za interese radničke klase.

Te dvije alternative su nespojive u jednu i samo jednu mogu izabrati. Treća alternativa je jednostavno da su lažovi i pokvarenjaci. Sumnjam da bi tu ikada izabrali, da priznaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 09 ožu 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Prosvjed povodom dana žena (razlog nepoznat), a natpisi puni neo-komunističkih simbola, anti-religijskih poruka itd.

Isti su prosvjedi od iste grupacije ljudi održani i u Beogradu i u Banja Luci i u Prištini i u Podgorici što nam govori da Hrvatska nije iznimka. Vrlo je lako moguće recimo da je na tom prosvjedu Hrvata bilo tek 50% jer su ti ljudi umreženi u regiji i šire i pomažu si u svojim djelatnostima.

Zapravo je aktivist zanimanje, posao. Oni su plaćeni da u javnosti, u medije, u društvene mreže šire svoju propagandu po nalogu svojih sponzora. Moguće je i da mnogo njih ne podržava ideje koje promiču, ali pošto je lova dobra, zanemare svoje mišljenje na trenutak


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 09 ožu 2019, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
s one strane dinare je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:
Potpuno krivi nacin samoaktualizacije pojedinih i skipina i pojedinaca.


otvori te slike, komunizam+ feminizam natpisi, krunica dalje od mojih jajnika i sl, kako ti to objašnjavaš nego da je dotične majka priroda malo zakinula.
činjenice su da je pola ljudi priglupo ili barem ignorantno u svakom smislu i zato kažem "i takvi imaju pravo glasa"

i ovo me nervira, moraš pazit svaku riječ jer eto to ide u prilog tim degenericima i onda se to koristi protiv tebe kao da si ti zaostali šovinist itd.
jadno do čega smo došli, i treba da nas nema.

Ma sta cu otvarat. Nagledao sam se tih i svakavih spodoba isuvise. Uvijek iste parole, s ciljem ponizenja, a ne izrazavanja stava.

Poanta je da su ti ljudi uvjereni da su pametni, da razumiju, da su avangarda. A cim malo zagrebes ispod povrsine vidis koja je to, primarno intelektualna rupa.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 10 ožu 2019, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Završili izbori u Ličko-senjskoj županiji, ovo su rezultati: HDZ-35%, Milinović-20%, HSP-17%, Dabo-9%, SDSS-5%, ostali ispod praga.

Ovo su bila predviđanja RTL-a i ljevičarske anketarske agencije promocije plus u vlasništvu Bošnjaka Agana Begića: HDZ- 28.1%, Milinović-24.2%, Dabo-11.2%, HSP-6.9%, SDSS- 5.4%, SDP 5%, Živi zid- 4.6%.

Ovo su bila predviđanja Hasanbegovićeve anketarske agencije 2x1: HDZ-26.67%, Milinović 22.22%, HSP-15.93%, Dabo-8.89%, SDP-6.67%, HSLS+HNS-4,44%, Živi zid 4.07%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 10 ožu 2019, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Uz izbore u Ličko-senjskoj županiji, održani su izvanredni izbori i u Iloku, Ogulinu i općini Davor. U Iloku je nezavisna Marina Budimir (Hercegovka) uvjerljivo pobijedila HDZ, ali u HDZ-u ne očajavaju jer će najmanje 60% birača koji su dali glas na lokalnim izborima Marini Budimir, glasovati za HDZ na EU i parlamentarnim izborima.

U Ogulinu HDZ dobio oko 2190 glasova odnosno 50 glasova više u odnosu na izbore iz 2017. ali im to nije bilo dovoljno za pobjedu koju je odnio SDP. HDZ u Ogulinu ima stabilno biračko tijelo, međutim na ovim izborima su nestale nezavisne liste u Ogulinu i ti birači su se prebacili SDP-u. Ništa čudno, gradonačelnik Ogulina je SDP-ovac i prirodno je da oni na centru naginju vlasti.

U općini Davor je HDZ uvjerljivo dobio.

Uglavnom, HDZ ne može svugdje dobivati. HDZ vlada u 62 od 128 gradova u Hrvatskoj, a od 428 općina u Hrvatskoj, HDZ drži njih 195. SDP drži 22 grada u RH i još vladaju u 45 općina. Ostale gradove i općine drže većinom nezavisni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 10 ožu 2019, 23:06 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
HDZ izdominirao u Lici. Bravo!

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 ožu 2019, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
S time da ni Milinović nije nešto suprotstavljen HDZ-u i prije bi s njima nego s nekim drugim. A i HSP lički nije sklon žestokom protivljenju na način koji su to radile prijašnja garniture vodstva stranke. Što je i razlog zašto se pravaška opcija nije uhvatila tamo unatoč tradiciji. Ljudi iz obitelji koji imaju pretke osnivače HSP-a od prije 150 godina su radije stali uz HDZ zbog sektaštva pravaša. Ličani su uvijek desniji od politike službenog HDZ-a, al više od toga su protiv podjela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 ožu 2019, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
Zaboravio si Ilok.

https://www.izbori.hr/site/UserDocsImag ... e_Ilok.pdf

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 ožu 2019, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ovako bi otprilike izgledali i izbori u Herceg-Bosni kad bi ona bila republika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 ožu 2019, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
robelec je napisao/la:
Završili izbori u Ličko-senjskoj županiji, ovo su rezultati: HDZ-35%, Milinović-20%, HSP-17%, Dabo-9%, SDSS-5%, ostali ispod praga.

Ovo su bila predviđanja RTL-a i ljevičarske anketarske agencije promocije plus u vlasništvu Bošnjaka Agana Begića: HDZ- 28.1%, Milinović-24.2%, Dabo-11.2%, HSP-6.9%, SDSS- 5.4%, SDP 5%, Živi zid- 4.6%.

Ovo su bila predviđanja Hasanbegovićeve anketarske agencije 2x1: HDZ-26.67%, Milinović 22.22%, HSP-15.93%, Dabo-8.89%, SDP-6.67%, HSLS+HNS-4,44%, Živi zid 4.07%.


Malo detaljnija analiza anketa, https://narod.hr/hrvatska/hdz-i-sdp-u-l ... tnik-kopal

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 ožu 2019, 18:51 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Mocna poruka Australsko-Hrvatskog kongresa.

Manipulacije promarksistickih ili barem protitoistickih elemenata (Tito, Goldstaini, Stazic, Jakovina, Markovina, Klasici sl.) osim sto su zamagljivali veliki zlocin svoje ideologije marksizma ili titoizma, oni sabotiraju CRVENOM PROPAGANDOM komemoriranje zrtvama te ideologije (500.000 pobijenih od 1945. do 1948. drugi-svjetski-rat-podrucju-jugoslavije/hos-1941-1945-partizansko-komunisticki-zlocini-t11220.html) Poznate su izjave 'nisu bili Hrvati', 'dobili su osvetu koju su zasluzili', 'to je bio hrvatski smrad od kojeg je Jugoslaviju trebalo provjetrit', 'posao 1945. nije obavljen kako treba', 'logori nisu radili 1948.', 'nisu ubijane zene i djeca', 'serem vam se na Blajburg' itd. A Marxova genocidna ideologija za Hrvate je jednako tako nedovoljno poznata, https://m.youtube.com/watch?v=TZxHR2dV59k&t=58s, a on je otac modernog genocida, https://m.youtube.com/watch?v=yiBnXppqmSE&t=80s

Kod svih genocida isla je strateska kleveta (npr. Protokol Sijamskih mudraca) i dehumanizacija (npr. 'Stakori'), te prikrivanje, negacija i relativiziranje (Armenski genocid).

Podrska Austrijskih vlasti marksistima u RH jasna je poruka da se genocid moze izrelativizirati manipulacijama te postaviti osnove za novi genocid. U Hudoj jami od od nekoliko tisuca zrtava bilo je 10% zena i djece koji su zivi zazidani sto je simbol titoizma i marksizma.

https://narod.hr/kultura/australsko-hrv ... u-svijetom

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 12 ožu 2019, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
PODCAST VELEBIT predlaze misu u Zagrebu za zrtve Blaiburga odnosno Kriznog puta i to negdje na otvorenom, npr. Trgu bana Josipa Jelacica ili Hipodromu, https://m.youtube.com/watch?v=SNhEF6YBC7U

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 03:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68257
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Koja strategija kupovanja vremena Horvatincicevih odvjetnika.

Horvatincic sada ima 70 godina.

Imao je 62 kada je dekapitirao one Talijane. Znaci 8 godina zivota na slobodi su mu raznoraznim proceduralnim trikovima zalbi na zalbe na zalbe i razvlacenja kupili odvjetnici.

Mada, na kraju ce dobiti samo par godina.

Prije mi je bio cak mrvicu simpatican kao poduzetnik, no kad sam vidio da je vec tri prometne nesrece sa smrtnim posljedicama skrivio… to moze samo ekstremno narcisoidno poremeceni seronja koji ne dozivljava nista oko sebe osim sebe. Mislim ok, i ja sam pomalo narcisoidan i skrt sto nije rijetkost danas, ali ovo je bas medicinski slucaj.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Policajci nagovorili migrante da uzvikuju 'Dinamo' pa ih snimali

Internetom kruži snimka na kojoj je skupina migranta koji “navijaju” za Dinamo, a na to su ih navodno nagovorili policajci.

Kako neslužbeno doznajemo, policajci su vidjeli snimku svojih kolega prije nego je objavljena. Odmah je krenula istraga i otkriveno je kako su tri policajca PGP Cetingrad prijavljena zbog neprimjerene komunikacije.

Za svu trojicu policajac MUP traži disciplinski postupak zbog nedoličnog ponašanja u službi, a za onog koji je to snimao udaljenje iz policije.

Doznajemo i da su migrante zatekli na graničnoj crti. Prije nego su se vratili u BiH pričali su na engleskom i dotaknuli su se teme utakmice Dinamo - Benfica.

Snimka je navodno nastala 6. ožujka, dan prije utakmice.

https://www.24sata.hr/news/policajci-su ... reb-618695

:dinamo1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 13 ožu 2019, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
Policajci nagovorili migrante da uzvikuju 'Dinamo' pa ih snimali

Internetom kruži snimka na kojoj je skupina migranta koji “navijaju” za Dinamo, a na to su ih navodno nagovorili policajci.

Kako neslužbeno doznajemo, policajci su vidjeli snimku svojih kolega prije nego je objavljena. Odmah je krenula istraga i otkriveno je kako su tri policajca PGP Cetingrad prijavljena zbog neprimjerene komunikacije.

Za svu trojicu policajac MUP traži disciplinski postupak zbog nedoličnog ponašanja u službi, a za onog koji je to snimao udaljenje iz policije.

Doznajemo i da su migrante zatekli na graničnoj crti. Prije nego su se vratili u BiH pričali su na engleskom i dotaknuli su se teme utakmice Dinamo - Benfica.

Snimka je navodno nastala 6. ožujka, dan prije utakmice.

https://www.24sata.hr/news/policajci-su ... reb-618695

:dinamo1

Ne službeno neki portali su doznali kako policajcu ne prijeti otkaz zbog te snimke, već zbog toga što ih je tjero da viću za dom spremni, što nema na snimci


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 18 ožu 2019, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
MOLIM HRVATSKE GRAĐANE DA MI POSUDE PO JEDNU KUNU' Bračni par Pevec održao emotivnu press konferenciju nakon presude
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... e/8503907/
Kako komentirate ovu sramotu države Hrvatske??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 ožu 2019, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
Diablo je napisao/la:
MOLIM HRVATSKE GRAĐANE DA MI POSUDE PO JEDNU KUNU' Bračni par Pevec održao emotivnu press konferenciju nakon presude
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... e/8503907/
Kako komentirate ovu sramotu države Hrvatske??


Teško da mi možemo znati zašto se to tako odvilo. U ovom članku se iznosi samo jedna strana priče.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 ožu 2019, 18:20 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Graničar Jozo je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
MOLIM HRVATSKE GRAĐANE DA MI POSUDE PO JEDNU KUNU' Bračni par Pevec održao emotivnu press konferenciju nakon presude
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... e/8503907/
Kako komentirate ovu sramotu države Hrvatske??


Teško da mi možemo znati zašto se to tako odvilo. U ovom članku se iznosi samo jedna strana priče.

No kako je moguce da je firma prodisala nakon sto su je ovi preuzeli??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 ožu 2019, 09:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
Diablo je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

Teško da mi možemo znati zašto se to tako odvilo. U ovom članku se iznosi samo jedna strana priče.

No kako je moguce da je firma prodisala nakon sto su je ovi preuzeli??


pa ja bih volio da mi je izvor neki bolji, ali tako je kako je.

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/pevec-s ... ca/591295/

Citat:
Postupak otvoren na Trgovačkom sudu u Bjelovaru bio je uistinu megastečaj, težak čak 1,9 milijardi kuna. Svoja potraživanja prijavilo je tisuću radnika, 800 tvrtki te čak jedanaest poslovnih banaka.


tisuću radnika i 800 tvrtki nije baš nešto što se može tek tako kontrolirati, a da negdje ne procuri da je netko nekoga nagovarao, prisilio i sl. gluparije koje mi padaju na pamet.


https://hrportfolio.hr/vijesti/ekonomij ... -rba-18980

ima i tu zanimljivih detalja.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 ožu 2019, 11:04 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Hrvatsko gospodarstvo raste uz istovremeni proces razduživanja
https://novac.zabranjeni.hr/rasprave-i-rj ... a/8636747/
Zanimljivi ekonomski podaci...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 ožu 2019, 09:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Meni te devizne rezerve drzave nikada nisu bile jasne. Jel to novac koji drzava ima ili su to neka fiktivna potrazivanja?
Zasto pored 14 milijardi eu deviznih rezervi, treba jos uzimati kredite?

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 ožu 2019, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SMS prepiske Martine Dalić i Andreja Plenkovića. Porezni obveznici će morati platiti oko 2milijarde €.
(Nedavno su izmjenili zakon kojim su priznali da se INA ne može kupiti nazad od MOL-a. Istini za volju nisu ni imali taj novac.)

slika

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 ožu 2019, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Resume ? Preko 50.000 obitelji bi uskoro moglo ostati bez egzistencije i mjesečnih primanja. Većina, nešto će se spasiti prodajom nekretnina i otvaranjem manjih obiteljskih trgovina, ili drugih obrta u tim nekretninama.
Zbog čega ? Jer je HDZ pred izbore lažno obećavao da će vratiti INU nazad hrvatskoj državi. I kad im se više nije dalo sa tim maltretirati uništili su najveći hrvatski gigant, "Mi moramo maknuti fokus s INE".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 ožu 2019, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
BBC, ti to ozbiljno? Pa ova SMS prepiska je dokazano lažna, a što se Todorića tiče, on je početkom 2017. godine Agrokor i cijeli niz velikih, srednjih i malih dobavljača ostavio u totalnom kolapsu što je u konačnici moglo rezultirati čak i ozbiljnom krizom hrvatskog financijskog sustava.

Todorić je Agrokor ostavio s 0 kn na računu u travnju 2017., i dobavljače na koljenima, a danas Agrokor ima 2 milijarde kn na računu, radnici u npr. ledu koji su izrabljivani za 3.000kn, danas rade za 4.500kn, a zarađivat će i više kako se dug leda bude smanjivao.
Radnicima Agrokora danas rastu plaće, a dobavljači su prodisali.

Agrokor je stabiliziran i spašen od kolapsa, bavi se danas svojim core biznisom, a ne financiranjem lovišta i ostalih hedonističkih potreba bivšeg vlasnika. Agrokor je danas na zdravim nogama i to mnoge baca u depresiju jer ogromna tvrtka nije gurnuta u stečaj te država nije u kaosu.

Uglavnom, ova lažna SMS prepiska je služila partijskim medijma koji su skup sa Todorićem stalno prodavali svoje provokativne teorije zavjera i nebuloze koje su kasnije panjevi Bernardić i Petrov dalje selektivno prosljeđivali javnosti.

Jednostavno su pokušali javnost uvući u opći osjećaj ogorčenosti i opasnu nihilističku igru pod krinkom borbe za “veliku pravdu”.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 ožu 2019, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tu imaš i odgovor, koji je meni zapeo za oko.
Kako DORH može znati "nema tragova da su SMS-ovi poslani, odnosno da je riječ o lažnoj komunikaciji", kad se SMS-ovi na serverima drže max 6 mjeseci onda brišu, a DORH radio istragu daleko iza tog roka.

Da su rekli da istraga ne može pouzdano pokazati jesu li lažni ili ne, to bi bio ispravan odgovor.
----------------
To što je Agrokor stabiliziran (po meni nije ni blizu), ne znači da ga ni Todorić ne bi nastavio držati takvog.
Rusi hoće da prodaju svojih 39.2% vlasništva (dug), ali izgleda nema zainteresiranih kupaca.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO