HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 00:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 03 pro 2020, 15:24 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3896
Pa to sam i rekao, ali s razlikom da lokalno se manje glasa ideološki, a više prema sposobnostima, u manjim gradovima i općinama.

Politika je zanat kao i postavljanje pločica. Ima loših keramičara koji postave tako da možeš ribati kupus na pločicama, ali nećeš zato umjesto njih uzeti frizerke za postavljanje. Tako isto i ako je HDZ najgori na svijetu, neki ljudi neće glasati za njih , ali neće glasati ni za frizerke pa da se malo igraju vođenja države.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 03 pro 2020, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
Planina je napisao/la:
Kakve nakaze i moralni monstrumi sjede u saboru.


nema njega više u saboru, to su neke stare snimke.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 03 pro 2020, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
divizija je napisao/la:
Orion je napisao/la:
Sada sam tek skužio da Pusićka i Stazić više ne sjede u Saboru. Nisu osvojili mandat. Oni dvoje su bili posljednji relikti anti-hrvatske ljevice iz 90-ih.


Tu su Kate i Beljak da nastave tradiciju, samo što se lijepo vidi da su sa svakom generaicjom sve debilnji.


Beljak nije protiv Hrvata u BIH, dapače, koliko znam podržavao je Karamatića i HSS BIH.

Citat:
Predsjednik HSS-a Republike Hrvatske i zastupnik u Hrvatskom saboru Krešimir Beljak naglasio je kako njegova stranka ne zaziva reviziju granica, ali da će u slučaju da dođe kraj Daytonskom i drugim sporazumima, tražiti ista prava za hrvatski narod u BiH.

– Ako dođe do referenduma u RS-u, znamo kako će on proći, a što to znači za budućnost mirovnih sporazuma, i na kraju samih Hrvata? Danas je RS skoro etnički čista, neki Bošnjaci se vraćaju no Hrvati ne. Slično je i u središnjoj Bosni, Hrvati gube stanovništvo i ne vraćaju se, a to nije i ne može biti interes Hrvata, ni HSS-a – rekao je Beljak, dodavši kako su Hrvati u BiH neravnopravni, iako bi to prema Ustavu BiH trebali biti.

– Sadašnja situacija je daleko je od bilo kakve ravnopravnosti da bi Hrvati kroz sljedećih 20 uopće mogli opstati u ovakvoj zajednici koja se zove BiH – ocijenio je Beljak.

Naglasio je kako se službeni Zagreb uvijek drugačije ponašao prema Hrvatima u BiH nego što je to trebalo, odnosno uvijek su radili protiv interesa Hrvata u BiH.

– Jedini izuzetak bio je upravo HSS koji je na legalan način uspio ostvariti prava hrvatskog naroda i to u vrijeme nekadašnje Kraljevine Jugoslavije kada je međunarodnim sporazumom uspostavljena Banovina Hrvatska – kazao je Beljak.

Dodao je kako je spominjanje Banovine mislio u prenesenom značenju, te da je u BiH potreban dogovor između naroda.

– Ovakva BiH nije volja naroda i kao takva ne može opstati, njezini narodi se moraju dogovorit. Mi smo za put BiH u EU no imamo velika pitanja oko EU i američke vanjske politike. Ja ne mogu vjerovati da ljudi koji stoljećima žive skupa ne mogu naći rješenje bez uplitanja vanjskih sila. Ovako, svi vi skupa, bez obzira na nacionalnost, imaju problem – tvrdi Beljak.


https://hms.ba/u-slucaju-odcjepljenja-r ... ira-hr-hb/

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 03 pro 2020, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
dudu je napisao/la:

Beljak nije protiv Hrvata u BIH, dapače, koliko znam podržavao je Karamatića i HSS BIH.


Tu si čini mi se u pravu, i t je jedan pozitivan, ako mogu reći, trebd na ********.

Prepoznavanje islamske prijetnje.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
https://teleskop.hr/57879-2

Citat:
DP ne isključuje mogućnost suradnje s drugim opcijama. Iako su bili otvoreni za pregovore s Mostom, od toga, prema svemu sudeći, neće biti ništa.

“Zvali smo mostovce nekoliko puta, bili smo spremni dati im da nose liste u nekih županijama. Nisu se odazvali. Mislim da se mostovci zapravo boje vlasti i odgovornosti. Most ima velikih problema s članstvom, kažu da ih je 500, ali sumnjam da ih ima više od 300, oni su u organizacijskom smislu tek natruhe stranke”, smatra Radić, piše zabranjeni list.


Ništa od koalicije DP-MOST zahvaljujući debilima iz MOST-a.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 08:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
limpus je napisao/la:
https://teleskop.hr/57879-2

Citat:
DP ne isključuje mogućnost suradnje s drugim opcijama. Iako su bili otvoreni za pregovore s Mostom, od toga, prema svemu sudeći, neće biti ništa.

“Zvali smo mostovce nekoliko puta, bili smo spremni dati im da nose liste u nekih županijama. Nisu se odazvali. Mislim da se mostovci zapravo boje vlasti i odgovornosti. Most ima velikih problema s članstvom, kažu da ih je 500, ali sumnjam da ih ima više od 300, oni su u organizacijskom smislu tek natruhe stranke”, smatra Radić, piše zabranjeni list.


Ništa od koalicije DP-MOST zahvaljujući debilima iz MOST-a.


Tako kaže DP, treba čuti obje strane. Slutim MOST bi mogao imati drugačije viđenje situacije.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
divizija je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Beljak nije protiv Hrvata u BIH, dapače, koliko znam podržavao je Karamatića i HSS BIH.


Tu si čini mi se u pravu, i t je jedan pozitivan, ako mogu reći, trebd na ********.

Prepoznavanje islamske prijetnje.


ipak je neka razlika između Pusić-Stazić i Beljak.

sad u Saboru osim Benčićke ne nalazim nekog tko bi bio mrzitelj, ona je sigurno mrzitelj, ima takvu facu, nisam siguran da je ikad spomenula bh. Hrvate, ali nepogrešivi mi je osjećaj da je mrzitelj više manje svega. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 10:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Naša Kvačica je napisao/la:

Tako kaže DP, treba čuti obje strane. Slutim MOST bi mogao imati drugačije viđenje situacije.


Koje bi to točno drugo viđenje bilo ako nisu htjeli niti popričati o eventualnom koaliranju?

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 10:33 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Zašto bi koalirali DP-om? To je doslovno frakcija nezadovoljnih HDZ-ovaca koja bi se sutra vratila u isti. MOST je dovoljno puta izvozan od strane HDZ-a, ako misle preživit moraju se jasno isprofilirat a ne da su samo neki hdz satelit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Burbon je napisao/la:
Zašto bi koalirali DP-om? To je doslovno frakcija nezadovoljnih HDZ-ovaca koja bi se sutra vratila u isti. MOST je dovoljno puta izvozan od strane HDZ-a, ako misle preživit moraju se jasno isprofilirat a ne da su samo neki hdz satelit.

Zato što im nema druge, ako misle doći na vlast jedina šansa je MOST i DP, sve ostalo...ako se već bave politikom ništa se neće napraviti kao vječna oporba, to mora naučiti MOST a DP mora naučiti da se HDZ neće mijenjati i da se na njih ide đonom i do kraja, nikakva koaliranja.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
buenos aires je napisao/la:
Je li gledao tko Kulićev interview na Velebitu? Njegove prognoze za Hrvatsku su doista ozbiljne, je li gospodarstvo već u takvom stanju da bi HR mogla bakrotirat za dvije godine?

Jučer sam gledao neke gospodarske projekcije unutar EU, zbog prevelike ovisnosti o turizmu Hrvatska najteže podnosi Korona krizu. Što očekivati od 2021?



https://www.youtube.com/watch?v=PhzkH_pRcIs

Isto gledao, za nepoverovat. Tkomu vjerovati. Ovde nas forumski Fridmani uvjeravaju da je RH beton.

Da će se kupovati 2 do 3 eskadrile 5.te generacije i par nuklearki.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 10:42 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
weasel je napisao/la:
Burbon je napisao/la:
Zašto bi koalirali DP-om? To je doslovno frakcija nezadovoljnih HDZ-ovaca koja bi se sutra vratila u isti. MOST je dovoljno puta izvozan od strane HDZ-a, ako misle preživit moraju se jasno isprofilirat a ne da su samo neki hdz satelit.

Zato što im nema druge, ako misle doći na vlast jedina šansa je MOST i DP, sve ostalo...ako se već bave politikom ništa se neće napraviti kao vječna oporba, to mora naučiti MOST a DP mora naučiti da se HDZ neće mijenjati i da se na njih ide đonom i do kraja, nikakva koaliranja.


Al DP se neće minjat, njima smeta plenki al ne hdz. To je samo frakcija hdz-a. Taktički nema smisla se uz takve vezivat. Posebno ako želiš gradit kampanju na ukazivanju svog hdz kriminala i korupcije. DP-u to ništa ne smeta, njima smeta samo vodstvo sve ostalo im je ok. To je naprosto skupina ražalovanih hdz-ovaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 10:53 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Burbon je napisao/la:
Zašto bi koalirali DP-om? To je doslovno frakcija nezadovoljnih HDZ-ovaca koja bi se sutra vratila u isti. MOST je dovoljno puta izvozan od strane HDZ-a, ako misle preživit moraju se jasno isprofilirat a ne da su samo neki hdz satelit.


Ne trebaju koalirati, nego imati zajedničkog kandidata za gradonačelnika.

U protivnom, ni jedni ni drugi NIGDJE neće imati gradonačelnika, sve će uzeti HDZ i lijevica.

MOST se već 5 godina profilira, jedino što su uspjeli je proflirati se kao stranka vječitih opozicionara. Nova verzija živog zida. Uvijek protiv, nikad ni s kim i uvijek u oporbi.

Stranka 10% vječnih gunđala.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Burbon je napisao/la:

Al DP se neće minjat, njima smeta plenki al ne hdz. To je samo frakcija hdz-a. Taktički nema smisla se uz takve vezivat. Posebno ako želiš gradit kampanju na ukazivanju svog hdz kriminala i korupcije. DP-u to ništa ne smeta, njima smeta samo vodstvo sve ostalo im je ok. To je naprosto skupina ražalovanih hdz-ovaca.

MOST sam do većine neće nikada, DP je bio u početku ekipa koja je ljuta zbog čistki u HDZ-u ali su sada shvatili svi da od popravljanja HDZ-a nema ništa kada ih je plenki sve odjebao i uzeo opet Pupovca. Neki u DP-u su tek tada shatili da se HDZ ne može mijenjati a neki su to znali od početka.

Dakle koalicija MOST DP je must ako se želi rušit HDZ s vlasti.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 11:01 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Tih hdz gunđala je bilo već u 100 verzija i uvik se vrate matici. DP ničim ne pokazuje da žele bit neka nova sui generis priča oni se jasno pokazuju kao još jedna ekipa koja želi popravit HDZ. A nema se šta popravljat u HDZ-u, oni su takvi oduvik druga je stvar što su nekad igrali pozitivnu povijesnu ulogu.

Ja jesam za ideju da se osmisli neko jako ugledno ime u Zg i da iza njega stanu i most i DP. Ali DP nije ozbiljan igrač za duze staze, ti otpadnici iz stranaka ili nestanu ili se vrate matici. Tako da je logicno da se most ne veže uz njih. Doduse ni sam MOSt ne zna sta bi, piskit ću kakit ću reka bi dr.Ivo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8232
Lokacija: Na rubu egzistencije
limpus je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Tako kaže DP, treba čuti obje strane. Slutim MOST bi mogao imati drugačije viđenje situacije.


Koje bi to točno drugo viđenje bilo ako nisu htjeli niti popričati o eventualnom koaliranju?


O čemu ćeš pričati, kad se ni za parlamentarne izbore nisu mogli dogovoriti.

Misliš da se nešto promijenilo u DP-u? Osim što su Škori potonule lađe...

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Burbon je napisao/la:
Tih hdz gunđala je bilo već u 100 verzija i uvik se vrate matici. DP ničim ne pokazuje da žele bit neka nova sui generis priča oni se jasno pokazuju kao još jedna ekipa koja želi popravit HDZ. A nema se šta popravljat u HDZ-u, oni su takvi oduvik druga je stvar što su nekad igrali pozitivnu povijesnu ulogu.

Ja jesam za ideju da se osmisli neko jako ugledno ime u Zg i da iza njega stanu i most i DP. Ali DP nije ozbiljan igrač za duze staze, ti otpadnici iz stranaka ili nestanu ili se vrate matici. Tako da je logicno da se most ne veže uz njih. Doduse ni sam MOSt ne zna sta bi, piskit ću kakit ću reka bi dr.Ivo.

Bome do sada gunđala nisu osvajala 16 mandata, nego bi ispali van i postali irelevantni. DP je tu na dulje staze osim ako nešto gadno ne uprskaju.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Graničar Jozo je napisao/la:

O čemu ćeš pričati, kad se ni za parlamentarne izbore nisu mogli dogovoriti.



Da, išli su odvojeno i spušili 8 mandata više koliko su mogli imati da su išli zajedno. Super taktika.

Graničar Jozo je napisao/la:

Misliš da se nešto promijenilo u DP-u? Osim što su Škori potonule lađe...


Pa očito je jer, kao što i sam možeš vidjeti nude koaliciju MOST-u, o kojoj ovi ne žele ni pregovarati.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 11:55 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
weasel je napisao/la:
Burbon je napisao/la:
Tih hdz gunđala je bilo već u 100 verzija i uvik se vrate matici. DP ničim ne pokazuje da žele bit neka nova sui generis priča oni se jasno pokazuju kao još jedna ekipa koja želi popravit HDZ. A nema se šta popravljat u HDZ-u, oni su takvi oduvik druga je stvar što su nekad igrali pozitivnu povijesnu ulogu.

Ja jesam za ideju da se osmisli neko jako ugledno ime u Zg i da iza njega stanu i most i DP. Ali DP nije ozbiljan igrač za duze staze, ti otpadnici iz stranaka ili nestanu ili se vrate matici. Tako da je logicno da se most ne veže uz njih. Doduse ni sam MOSt ne zna sta bi, piskit ću kakit ću reka bi dr.Ivo.

Bome do sada gunđala nisu osvajala 16 mandata, nego bi ispali van i postali irelevantni. DP je tu na dulje staze osim ako nešto gadno ne uprskaju.


Je je tako je i slavonska frakcija hdssb poletio pa di su sad. Nista neviđeno. Za 2-3 ciklusa nestaju, jer ako je ljudima do HDZ-a glasat će za HDZ a ne frakciju. Ovi iz DP-a nosu pokazali ni zrno volje da se isprofiliraju kao neka svoja stranka, oni samo žele popravit HDZ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:21 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
divizija je napisao/la:
Orion je napisao/la:
Sada sam tek skužio da Pusićka i Stazić više ne sjede u Saboru. Nisu osvojili mandat. Oni dvoje su bili posljednji relikti anti-hrvatske ljevice iz 90-ih.


Tu su Kate i Beljak da nastave tradiciju, samo što se lijepo vidi da su sa svakom generaicjom sve debilnji.

Ne pada mi pamet da je Kata ikada komentirala BiH ili Hrvate iz HercegBosne. Jel se ikada izjasnila o tom pitanju? Beljak se bio čak izjasnio da je za treći entitet i kritizirao je Hrvatsku da ne radi dovoljno za Hrvate u Bih.

Kod Radničke fronte postoje čak neke naznake suverenizma. Primjerice protiv uvođenja su eura. Istina, ne radi domoljublja već nekih svojih markističkih filozofija. To ipak treba cijeniti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:24 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
Orion je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Tu su Kate i Beljak da nastave tradiciju, samo što se lijepo vidi da su sa svakom generaicjom sve debilnji.

Ne pada mi pamet da je Kata ikada komentirala BiH ili Hrvate iz HercegBosne. Jel se ikada izjasnila o tom pitanju?


Kate je politički ispravna. Što znači da je BiH druga država a HB nešto što službeno ne postoji. Priča završena.

:biceovodobro

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6120
Zastupnik HDZa u EU parlamentu Sokol: EU nema ingerenciju nad poljskim zakonima, a moj je stav da život počinje od začeća.

Ovo je kadar koji će preuzeti ubrzo glavnu riječ u HDZu, obrazovan, odmjeren, odvažan i jako upućen u bitne probleme i procese, kako u Hr tako i u HB.
A takvih kadrova nema ni u Mostu ni u DP. Ne može se politika graditi na ljudima ograničenih kapaciteta, nego na vrhunskim kadrovima poput ovoga. Inače sam ovdje na njega još davno upozorio.

https://narod.hr/eu/sokol-eu-nema-inger ... -od-zaceca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
dudu je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Tu si čini mi se u pravu, i t je jedan pozitivan, ako mogu reći, trebd na ********.

Prepoznavanje islamske prijetnje.


ipak je neka razlika između Pusić-Stazić i Beljak.

sad u Saboru osim Benčićke ne nalazim nekog tko bi bio mrzitelj, ona je sigurno mrzitelj, ima takvu facu, nisam siguran da je ikad spomenula bh. Hrvate, ali nepogrešivi mi je osjećaj da je mrzitelj više manje svega. :zubati

Djeluje nedojebano,da.
Eh sad imaš ono partizansko nedonošče peovicka!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:37 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
zaba1111 je napisao/la:
Zastupnik HDZa u EU parlamentu Sokol: EU nema ingerenciju nad poljskim zakonima, a moj je stav da život počinje od začeća.

Ovo je kadar koji će preuzeti ubrzo glavnu riječ u HDZu, obrazovan, odmjeren, odvažan i jako upućen u bitne probleme i procese, kako u Hr tako i u HB.
A takvih kadrova nema ni u Mostu ni u DP. Ne može se politika graditi na ljudima ograničenih kapaciteta, nego na vrhunskim kadrovima poput ovoga. Inače sam ovdje na njega još davno upozorio.

https://narod.hr/eu/sokol-eu-nema-inger ... -od-zaceca


Meni djeluke kao još jedan klon iz plenkijeve ergele. Zašto svi ti likovi alla Karlo Ressler djeluju ko pritajeni homoseksualci? Bas neki beta likovi.

I jasno, ni on nikad ništa konkretno nije radio u životu, uglavnom prištekan na državnu sisu. Sumnjivi su mi takvi kadrovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8232
Lokacija: Na rubu egzistencije
limpus je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

O čemu ćeš pričati, kad se ni za parlamentarne izbore nisu mogli dogovoriti.



Da, išli su odvojeno i spušili 8 mandata više koliko su mogli imati da su išli zajedno. Super taktika.

Graničar Jozo je napisao/la:

Misliš da se nešto promijenilo u DP-u? Osim što su Škori potonule lađe...


Pa očito je jer, kao što i sam možeš vidjeti nude koaliciju MOST-u, o kojoj ovi ne žele ni pregovarati.


Pa zašto bi onda MOST grabio ruku nekoga tko se politički utapa. Sorry, ali ajmo bit realni.

Oni koji su glasali za DP ne vjerujem da će glasati (opet) za HDZ. Matematika je jasna.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO