HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 16:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:41 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
dudu je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Tu si čini mi se u pravu, i t je jedan pozitivan, ako mogu reći, trebd na ********.

Prepoznavanje islamske prijetnje.


ipak je neka razlika između Pusić-Stazić i Beljak.

sad u Saboru osim Benčićke ne nalazim nekog tko bi bio mrzitelj, ona je sigurno mrzitelj, ima takvu facu, nisam siguran da je ikad spomenula bh. Hrvate, ali nepogrešivi mi je osjećaj da je mrzitelj više manje svega. :zubati

Bio je jednom incident tijekom rasprave u Saboru. Jedna od njih dvije, Kata ili Benčić je prigovarala zašto je po Tuđmanu nazvan aerodrom. Neka od njih dvije je rekla da je ne može to tako jer je Tuđman osuđeni ratni zločinac tijekom suđenja Praljku.

Tko god od njih dvije da je izgovorio sigurno je protiv bh. Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Burbon je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Zastupnik HDZa u EU parlamentu Sokol: EU nema ingerenciju nad poljskim zakonima, a moj je stav da život počinje od začeća.

Ovo je kadar koji će preuzeti ubrzo glavnu riječ u HDZu, obrazovan, odmjeren, odvažan i jako upućen u bitne probleme i procese, kako u Hr tako i u HB.
A takvih kadrova nema ni u Mostu ni u DP. Ne može se politika graditi na ljudima ograničenih kapaciteta, nego na vrhunskim kadrovima poput ovoga. Inače sam ovdje na njega još davno upozorio.

https://narod.hr/eu/sokol-eu-nema-inger ... -od-zaceca


Meni djeluke kao još jedan klon iz plenkijeve ergele. Zašto svi ti likovi alla Karlo Ressler djeluju ko pritajeni homoseksualci? Bas neki beta likovi.

I jasno, ni on nikad ništa konkretno nije radio u životu, uglavnom prištekan na državnu sisu. Sumnjivi su mi takvi kadrovi.



Posao na fakultetu je konkretan i ozbiljan posao.
Pristojnost i nivo komunikacije su pokazatelj znanja i snage argumenata, a ne pokazatelj sklonosti ljevici. Ljevičarski mediji su te uvjerili da je samo seljačina desničar i to nije bezopasna zabluda.
Plenkvić čisti iz HDZa kadrove koji su se bukanjem nametnuli, a promovira ovakve, koji imaju težinu, znanje i razumiju procese. I to je također proces, kako u stranci tako i prihvaćanju toga u narodu jer i narod ima dojam da ako nije seljo, sumnjiv je i briselski je poslušnik. Ali to će se uskoro promijeniti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20732
Burbon je napisao/la:

Je je tako je i slavonska frakcija hdssb poletio pa di su sad. Nista neviđeno. Za 2-3 ciklusa nestaju, jer ako je ljudima do HDZ-a glasat će za HDZ a ne frakciju. Ovi iz DP-a nosu pokazali ni zrno volje da se isprofiliraju kao neka svoja stranka, oni samo žele popravit HDZ.

Nema to veze nikakve, HDSSB je kao stranka nastao da se jedan čovijek politički zaštiti od progona, i sve je bilo oko te osobe, ta stranka nikad nije zaživjela u narodu i kupovali su glasove preko poticaja. Kad je glavni šef politički propao propala i stranka.

DP je pokupio glasove iz bijesa desnice a taj bijes ne ide nigdje, nadalje HDSSB je bio ograničen na Slavoniju dok je DP širom Hrvatske.

Ovaj puta si je HDZ zakuhao dobru kašu i kad tad će to morati popiti.

A bome i tvoj MOST je na dobrom putu da nesane sa 19 na 13 na 8...

Nema tu previše pametovanja sitničarenja i tjeranja maka na konac ko je ispravniji i ko više mrzi HDZ, ako se hoće vlast treba široka koalicija i suradnja.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Sokol i Ressler su zapravo dosta desnije od Plenkijevog HDZ-a samo su još pola u ormaru pa ostavljaju takav dojam. I pravo je iznenađenje bilo koga je Plenki postavio.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:53 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
zaba1111 je napisao/la:
Burbon je napisao/la:

Meni djeluke kao još jedan klon iz plenkijeve ergele. Zašto svi ti likovi alla Karlo Ressler djeluju ko pritajeni homoseksualci? Bas neki beta likovi.

I jasno, ni on nikad ništa konkretno nije radio u životu, uglavnom prištekan na državnu sisu. Sumnjivi su mi takvi kadrovi.



Posao na fakultetu je konkretan i ozbiljan posao.
Pristojnost i nivo komunikacije su pokazatelj znanja i snage argumenata, a ne pokazatelj sklonosti ljevici. Ljevičarski mediji su te uvjerili da je samo seljačina desničar i to nije bezopasna zabluda.
Plenkvić čisti iz HDZa kadrove koji su se bukanjem nametnuli, a promovira ovakve, koji imaju težinu, znanje i razumiju procese. I to je također proces, kako u stranci tako i prihvaćanju toga u narodu jer i narod ima dojam da ako nije seljo, sumnjiv je i briselski je poslušnik. Ali to će se uskoro promijeniti.



Znam na šta ciljaš al stvarno nisan mislio na to. Ja prvi preziren bukače i agresivce. Samo ti govorim da ovi klonovi nemaju krvi u sebi. A posebno jedan ressler je nedonošče kojeg su cili život vodili za rukicu i svi su mu "uspjesi" rezultat nečijeg guranja. Tako mi smrdi i ovaj.

Posa na faksu ne stvara konkretne likove vec šupljake, majstore prazne frazeologije. Eto ja bi volio nekoga ko zna sta je biznis. Mi u ciloj vladi imamo 1 i po lika koji razume realni život i reapni sektor. Sve neki uhljebi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Reconquista je napisao/la:
Sokol i Ressler su zapravo dosta desnije od Plenkijevog HDZ-a samo su još pola u ormaru pa ostavljaju takav dojam. I pravo je iznenađenje bilo koga je Plenki postavio.


Jesu oni u ormaru, ali gej ormaru. Za Resslera dajem ruku u vatru da je homić. Na čelu mu piše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:56 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://narod.hr/hrvatska/evo-sto-je-ci ... vjernicima

Pogledaj ti samo kako je ovo poremećeno i nepismeno :D

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:57 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
weasel je napisao/la:
Burbon je napisao/la:

Je je tako je i slavonska frakcija hdssb poletio pa di su sad. Nista neviđeno. Za 2-3 ciklusa nestaju, jer ako je ljudima do HDZ-a glasat će za HDZ a ne frakciju. Ovi iz DP-a nosu pokazali ni zrno volje da se isprofiliraju kao neka svoja stranka, oni samo žele popravit HDZ.

Nema to veze nikakve, HDSSB je kao stranka nastao da se jedan čovijek politički zaštiti od progona, i sve je bilo oko te osobe, ta stranka nikad nije zaživjela u narodu i kupovali su glasove preko poticaja. Kad je glavni šef politički propao propala i stranka.

DP je pokupio glasove iz bijesa desnice a taj bijes ne ide nigdje, nadalje HDSSB je bio ograničen na Slavoniju dok je DP širom Hrvatske.

Ovaj puta si je HDZ zakuhao dobru kašu i kad tad će to morati popiti.

A bome i tvoj MOST je na dobrom putu da nesane sa 19 na 13 na 8...

Nema tu previše pametovanja sitničarenja i tjeranja maka na konac ko je ispravniji i ko više mrzi HDZ, ako se hoće vlast treba široka koalicija i suradnja.


Niko nije moj :) MOST mi samo djeluje da bi možda bio prihvatljiva opcija ali oni su kao sto rekoh piskit ću kakit ću.

I sam kažeš da je DP stranka revolta, znači čim se HDZ "popravi" eto njih nazad majčici pod skute.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 12:57 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
šukrija je napisao/la:

Kate je politički ispravna. Što znači da je BiH druga država a HB nešto što službeno ne postoji. Priča završena.

:biceovodobro

Nama je bitno da samo u slučaju nekakvih previranja u Bih ti iz RF-a, Možemo i sličnih udruga jednostavno začepe gubicu. Tako bi najviše pomogli. Ne kao što su svojedobno Pusić i Mesić radili, da su tužakali Hrvatsku stranim ambasadama kako je Hrvatska izvršila agresiju i usred ratnih operacija pljuvali po HVO-u.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:00 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Burbon je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Zastupnik HDZa u EU parlamentu Sokol: EU nema ingerenciju nad poljskim zakonima, a moj je stav da život počinje od začeća.

Ovo je kadar koji će preuzeti ubrzo glavnu riječ u HDZu, obrazovan, odmjeren, odvažan i jako upućen u bitne probleme i procese, kako u Hr tako i u HB.
A takvih kadrova nema ni u Mostu ni u DP. Ne može se politika graditi na ljudima ograničenih kapaciteta, nego na vrhunskim kadrovima poput ovoga. Inače sam ovdje na njega još davno upozorio.

https://narod.hr/eu/sokol-eu-nema-inger ... -od-zaceca


Meni djeluke kao još jedan klon iz plenkijeve ergele. Zašto svi ti likovi alla Karlo Ressler djeluju ko pritajeni homoseksualci? Bas neki beta likovi.

I jasno, ni on nikad ništa konkretno nije radio u životu, uglavnom prištekan na državnu sisu. Sumnjivi su mi takvi kadrovi.

Taj eurozatupnim Sokol je sin bivšeg komunjare Smiljka koji je autor ustava RH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Burbon je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
Sokol i Ressler su zapravo dosta desnije od Plenkijevog HDZ-a samo su još pola u ormaru pa ostavljaju takav dojam. I pravo je iznenađenje bilo koga je Plenki postavio.


Jesu oni u ormaru, ali gej ormaru. Za Resslera dajem ruku u vatru da je homić. Na čelu mu piše.


Ressler ima dobru ženu, šteta ako je to potraćeno...

Za Sokola dajem ruku u vatru da nije, samo mora glumiti politički korektnog, a zastavica s prvim bijelim poljem je u džepu (u prenesenom značenju ekstremno hrvatskog ali ne ustaškog).

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Orion je napisao/la:
Burbon je napisao/la:

Meni djeluke kao još jedan klon iz plenkijeve ergele. Zašto svi ti likovi alla Karlo Ressler djeluju ko pritajeni homoseksualci? Bas neki beta likovi.

I jasno, ni on nikad ništa konkretno nije radio u životu, uglavnom prištekan na državnu sisu. Sumnjivi su mi takvi kadrovi.

Taj eurozatupnim Sokol je sin bivšeg komunjare Smiljka koji je autor ustava RH.


Ne piši gluposti.

Ovo mu je otac, Vladimir. A mama je ugledna hrvatska povjesničarka koja razmontirava jugo istorićare, Mirjana Matijević Sokol.

https://www.google.hr/amp/s/m.vecernji. ... ng-1232882

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:05 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Reconquista je napisao/la:
Burbon je napisao/la:

Jesu oni u ormaru, ali gej ormaru. Za Resslera dajem ruku u vatru da je homić. Na čelu mu piše.


Ressler ima dobru ženu, šteta ako je to potraćeno...

Za Sokola dajem ruku u vatru da nije, samo mora glumiti politički korektnog, a zastavica s prvim bijelim poljem je u džepu (u prenesenom značenju ekstremno hrvatskog ali ne ustaškog).


Pajdo moj eventualno njega žena more odradit s kakvim dildom taj joj nema kako "nastetit".

Ressler je po zanimanju šeksov posinak, da mu nema šeksa pra bi čaše negdi u Corku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Vidio bi i ti da ti je Šeks očuh. To je trauma za cijeli život. :D Tako da ima određeno opravdanje.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20732
Burbon je napisao/la:


Niko nije moj :) MOST mi samo djeluje da bi možda bio prihvatljiva opcija ali oni su kao sto rekoh piskit ću kakit ću.

I sam kažeš da je DP stranka revolta, znači čim se HDZ "popravi" eto njih nazad majčici pod skute.

Da su ozbiljno mislili nazad majčici pod skute ne bi se osnivala nova stranka s tako širokim koalicijskim potencijalom. Kad se čeka van HDZ-a da se "poprave" onda se pojedinci po medijima provlače osnuju neke mini strančice koje ne dobiju ni mandat. Ovo sada je drugačije, HDZ je prešao rubikon i povratka nazad nema. DP je morao pričati o suradnji s HDZ-om zato što je bilo neralno očekivati da će sami uzeti vlasti ili još gore što da su rekli, da će ići s SDP-om? Pola glasača bi im dobilo slom živaca na to. Dakle nisu baš imali izbora. Sada kad su ih brutalno šikanirali (pčekivano) više nema ni onih koji su za bilo kakvu suradnju , već se ide na isključivo to da ih se zgazi i sruši s vlasti zajedno s MOST-om ako prestanu piškit ću kakit ću politiku.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
weasel je napisao/la:
Burbon je napisao/la:


Niko nije moj :) MOST mi samo djeluje da bi možda bio prihvatljiva opcija ali oni su kao sto rekoh piskit ću kakit ću.

I sam kažeš da je DP stranka revolta, znači čim se HDZ "popravi" eto njih nazad majčici pod skute.

Da su ozbiljno mislili nazad majčici pod skute ne bi se osnivala nova stranka s tako širokim koalicijskim potencijalom. Kad se čeka van HDZ-a da se "poprave" onda se pojedinci po medijima provlače osnuju neke mini strančice koje ne dobiju ni mandat. Ovo sada je drugačije, HDZ je prešao rubikon i povratka nazad nema. DP je morao pričati o suradnji s HDZ-om zato što je bilo neralno očekivati da će sami uzeti vlasti ili još gore što da su rekli, da će ići s SDP-om? Pola glasača bi im dobilo slom živaca na to. Dakle nisu baš imali izbora. Sada kad su ih brutalno šikanirali (pčekivano) više nema ni onih koji su za bilo kakvu suradnju , već se ide na isključivo to da ih se zgazi i sruši s vlasti zajedno s MOST-om ako prestanu piškit ću kakit ću politiku.


Nije da ja ne bi volio da si u pravu, ali u iluziji si. Vidit cemo kroz par ciklusa di će oni. Vidit ces vecina ce se vratit u hdz i klanjat se novom vođi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20732
Reconquista je napisao/la:
Sokol i Ressler su zapravo dosta desnije od Plenkijevog HDZ-a samo su još pola u ormaru pa ostavljaju takav dojam. I pravo je iznenađenje bilo koga je Plenki postavio.

Nisu oni ništa, to su sve pudlice koje šute kao ribe za sinekure. Nema tu ni d od desnog.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:11 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Reconquista je napisao/la:
Orion je napisao/la:
Taj eurozatupnim Sokol je sin bivšeg komunjare Smiljka koji je autor ustava RH.


Ne piši gluposti.

Ovo mu je otac, Vladimir. A mama je ugledna hrvatska povjesničarka koja razmontirava jugo istorićare, Mirjana Matijević Sokol.

https://www.google.hr/amp/s/m.vecernji. ... ng-1232882

U krivu si


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20732
Burbon je napisao/la:

Nije da ja ne bi volio da si u pravu, ali u iluziji si. Vidit cemo kroz par ciklusa di će oni. Vidit ces vecina ce se vratit u hdz i klanjat se novom vođi.

Ova ekipa koja je sad u DP-u neće nikako, misliš da bi se Penavini glasaći vratili? Ili prkačinovi?

Ti si u iluziji da će se HDZ mijenjati, da bi se itko od njih vratio HDZ bar formalno mora desno a oni su na putu postanka prave soroš stranke. Nemaju više ni desnu fasadu, a crveni su iznutra od 2000. godine.

2015. godina je zadnji put kad je HDZ usisao desnicu, gotovo za sva vremena.

Imaš također krivu procjenu tih ljudi, da su gmazovi kao ostali HDZ-ovci ostali bi na udobnim pozicijama i šutjeli bi, pogledaj samo koliko se DP po medijima razvlači i napada, ogromni pritisci su u pitanju.

U politici nema kmečanja i kukanja, rad, rad i rad i bez predaje.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Orion je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Ne piši gluposti.

Ovo mu je otac, Vladimir. A mama je ugledna hrvatska povjesničarka koja razmontirava jugo istorićare, Mirjana Matijević Sokol.

https://www.google.hr/amp/s/m.vecernji. ... ng-1232882

U krivu si


Nisam. Provjeri sam.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:29 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
weasel je napisao/la:
Burbon je napisao/la:

Nije da ja ne bi volio da si u pravu, ali u iluziji si. Vidit cemo kroz par ciklusa di će oni. Vidit ces vecina ce se vratit u hdz i klanjat se novom vođi.

Ova ekipa koja je sad u DP-u neće nikako, misliš da bi se Penavini glasaći vratili? Ili prkačinovi?

Ti si u iluziji da će se HDZ mijenjati, da bi se itko od njih vratio HDZ bar formalno mora desno a oni su na putu postanka prave soroš stranke. Nemaju više ni desnu fasadu, a crveni su iznutra od 2000. godine.

2015. godina je zadnji put kad je HDZ usisao desnicu, gotovo za sva vremena.

Imaš također krivu procjenu tih ljudi, da su gmazovi kao ostali HDZ-ovci ostali bi na udobnim pozicijama i šutjeli bi, pogledaj samo koliko se DP po medijima razvlači i napada, ogromni pritisci su u pitanju.

U politici nema kmečanja i kukanja, rad, rad i rad i bez predaje.


Ja nisan u iluziji, ja znam da je hdz crven ne od 2000 nego od početka.

Dašta su nego gmazovi svi ti ljudi, svi su na sinekurama hdz-a bili i sutra ce se vratit za lovu kad stisne situacija. Sta bi ti ljudi bili bez hdz-a? Bili bi goli i bosi.

Ta se kvazidesnica periodicno odcjepljuje od hdz-a pa to se zbilo vec 6-7 puta zasto bi sad bilo drugačije?

Penava je polupismeni kineziolog koje je hdz izmislio, ne bi tog lika uopće dalje komentira. A prkačin mi je simpatican lik al on je politički minoran i samostalno nikad nista nije moga dobit. On ce prvi sutra kao nezavisni u hdz. Vec je to kroz izjave da za naslutit. Da ne spominjem njegove zablude oko muslimana. Ili s čim se bavi u Slavonskom brodu, pitaj ekipu od tamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20732
Burbon je napisao/la:


Ja nisan u iluziji, ja znam da je hdz crven ne od 2000 nego od početka.

Dašta su nego gmazovi svi ti ljudi, svi su na sinekurama hdz-a bili i sutra ce se vratit za lovu kad stisne situacija. Sta bi ti ljudi bili bez hdz-a? Bili bi goli i bosi.

Ta se kvazidesnica periodicno odcjepljuje od hdz-a pa to se zbilo vec 6-7 puta zasto bi sad bilo drugačije?

Penava je polupismeni kineziolog koje je hdz izmislio, ne bi tog lika uopće dalje komentira. A prkačin mi je simpatican lik al on je politički minoran i samostalno nikad nista nije moga dobit. On ce prvi sutra kao nezavisni u hdz. Vec je to kroz izjave da za naslutit. Da ne spominjem njegove zablude oko muslimana. Ili s čim se bavi u Slavonskom brodu, pitaj ekipu od tamo.

Sve što ja vidim u ovom komentaru je kme kme kme. Imaš izbor između njih ili HDZ-a, pa burjum.

Imamo MOST imamo DP, treba ih natjerat na suradnju i rušenje aždaje, tko odstupi od tog cilja je izdajnik.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:37 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
weasel je napisao/la:
Burbon je napisao/la:


Ja nisan u iluziji, ja znam da je hdz crven ne od 2000 nego od početka.

Dašta su nego gmazovi svi ti ljudi, svi su na sinekurama hdz-a bili i sutra ce se vratit za lovu kad stisne situacija. Sta bi ti ljudi bili bez hdz-a? Bili bi goli i bosi.

Ta se kvazidesnica periodicno odcjepljuje od hdz-a pa to se zbilo vec 6-7 puta zasto bi sad bilo drugačije?

Penava je polupismeni kineziolog koje je hdz izmislio, ne bi tog lika uopće dalje komentira. A prkačin mi je simpatican lik al on je politički minoran i samostalno nikad nista nije moga dobit. On ce prvi sutra kao nezavisni u hdz. Vec je to kroz izjave da za naslutit. Da ne spominjem njegove zablude oko muslimana. Ili s čim se bavi u Slavonskom brodu, pitaj ekipu od tamo.

Sve što ja vidim u ovom komentaru je kme kme kme. Imaš izbor između njih ili HDZ-a, pa burjum.

Imamo MOST imamo DP, treba ih natjerat na suradnju i rušenje aždaje, tko odstupi od tog cilja je izdajnik.


Siti me se kad se većina te ekipe vrati u hdz :thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1785
Lokacija: Strateška autonomija
Sinoć je na Z1 startao Dujmović s novom emisijom.

Majke ti mile,na repertoaru kmečanje kako je HDZ "skrenuo s pravog puta".

Što bi oni svi bili bez HDZ-a?


_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 04 pro 2020, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20732
A Dujmović uvijek malo kasni, ali shvatit će on. Neka gledaju kako okupiti oporbu i pružiti otpor sorošoizaciji Hrvatske umjesto što kmeče kako ih je adz nagazio.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Revizija i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO