HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 10:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8237
Lokacija: Na rubu egzistencije
ZGabriel je napisao/la:
iJozo je napisao/la:

On je Turcin. Ne znam cemu se cudite. Onaj video u kojem olajava HVO i zagovara unitarnu BiH sam stavio ovdje davno.

Stavi ga u Srednju Bosnu u 1993. i vidi na koju ce stranu. Toliko je taj i svaki drugi Muslimani "Hrvat".


Zlatko Hasanbegović je Hrvat. štogod ljubitelji ljubitelja četničkih kapa pisali o tome.


Kod muslimana ovih područja nacionalnost ne igra veliku ulogu, osim kod Albanaca.

Muslimanima ovih područja je vjera osnova identiteta, pa tek ostalo.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
ZGabriel je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Koji pretendira biti vodja hr desnice, ali i koji se u isto vrijeme odbija jasno izjasniti o jednom od najbolnijih i najstramotnijih trenutaka u povijesti hr naroda.
Hasan , palac dolje.



za sve koji znaju čitati, bio je kristalno jasan. osim za HDZ-ovski šljam i njihove branitelje.

p.s. kako ide skidanje HOS-ovih ploča, junačino? jel ti Mamić pridržava čekić?


Ovo je jedan od najkriticnijih i kao sto rekoh najbolnijih momenata u nasoj povijesti, ovdje nema vrludanja , ovdje se vidi ko je ko, prije Plenkovicevog obracanja sam napisao da cemo sada vidjeti je li Plenkovic Hrvat ili sotonisticki sluga, Plenkovic, Kolinda i Jandrokovic su pokazali da su Hrvati jer su nedvosmisleno okarakterizirali presudu nepravednom, odbacili agresiju i pruzili jasnu poruku da bh Hrvati nisu ostali sami.
To je unaprijed bio moj stav, Hasanbegovic je po mom kriteriju tu pao na hrvatstvu. Ti ako imas sto reci na tu temu ja cu te rado poslusati, a ako nemas onda prestani srat i zacepi jer sam ovih dana tankih zivaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Muslimani gori od Turčina, to zna većina Hrvata i Srba, onaj tko ne zna saznat će na grublji način kad tad.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
zaba1111 je napisao/la:
jer sam ovih dana tankih zivaca.



a zašto je to moj problem?

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
Reko ne seri, nego ako vec toliko ljubis Hasana napisi nesto u njegovu obranu kako bi mi kojima je stalo do svakog Hrvata mogli vidjeti kako je on vise Hrvat nego ******.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
zaba1111 je napisao/la:
Ovo je jedan od najkriticnijih i kao sto rekoh najbolnijih momenata u nasoj povijesti, ovdje nema vrludanja , ovdje se vidi ko je ko, prije Plenkovicevog obracanja sam napisao da cemo sada vidjeti je li Plenkovic Hrvat ili sotonisticki sluga, Plenkovic, Kolinda i Jandrokovic su pokazali da su Hrvati jer su nedvosmisleno okarakterizirali presudu nepravednom, odbacili agresiju i pruzili jasnu poruku da bh Hrvati nisu ostali sami.
To je unaprijed bio moj stav, Hasanbegovic je po mom kriteriju tu pao na hrvatstvu. Ti ako imas sto reci na tu temu ja cu te rado poslusati, a ako nemas onda prestani srat i zacepi jer sam ovih dana tankih zivaca.


Pali su svi. Jedan kolega je ispravno ustvrdio, kako ne trebamo gledati mišljenja ljudi o ovom. Nije bitno mišljenje Plenkija, Kolinde, Richemberkurca nego djela izvršne vlasti zadnjih godina. Nisam primjetio neki veliki angažman Plenkija, Kolinde i inih zadnjih godina po ovom pitanju...

Po meni odgovornost za ovo treba podijeliti prema mogućnostima činjenja koje su imali a ne prema mišljenjima.

Moje mišljenje je da smo sad kao muha uhvaćena u paukovu mrežu i što se više koprcamo samo se još više uvaljujemo. Ovo ćemo morati prihvatiti prije ili kasnije, onda bolje prije i okrenuti se nekim drugim stvarima.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
Je li presudu okarakterizirao kao nepravednu, je li odbacio agresiju, je li kao uvazeni predstavnik hr desnice poslao poruku bh Hrvatima da je uz njih?
Ili su to za tebe nebitne stvari u ovom trenutku, a bitnija je bista ive lole o cemu je hasan i jucer posvetio vise vremena nego presudi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 11:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
Slazem se Junuze da su svi pali zbog propusta i loseg angazmana, ali ovdje se radi o jasnoj stvari politickog opredjeljenja jesi li Hrvat ili nisi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
zaba1111 je napisao/la:
Reko ne seri, nego ako vec toliko ljubis Hasana napisi nesto u njegovu obranu kako bi mi kojima je stalo do svakog Hrvata mogli vidjeti kako je on vise Hrvat nego ******.



ja kad serem odem na wc, ne "olakšavam" se na usta ili na forumu kao ti i neki drugi.

isprike na rječniku. da citiram svog profu: I don't suffer fools gladly.

žabo, nije li HDZ kovao u zvijezde Hasanbegovića dok je bio član Predsjedništva? izabran s najviše glasova ikad. kad je odbio sudjelovati u vašem kurvarluku, odjednom je postao loš.

i da podsjetim na još jednu sitnicu, pisala sam već o tome. Plenkijeva prija, kriminalka Obuljenka potpisala je dokument kojim se Praljkov rad oporezuje.
nazovi hrvatska vlada jamči da će ovršiti imovinu obitelji Praljak kako bi sud namirio svoje troškove.
o toj brizi za svakog Hrvata pričaš?

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 12:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
Ovo su stvari primarnog ranga , ovdje nema rekla kazala, nema vrludanja, ko ne osudi presudi , ne odbaci agresiju i ne da jasnu poruku bh Hrvatima taj nije valjan Hrvat.

Obuljenka ako je to radila, sto ona osbno negira, treba ici na stup srama.
Hasan u kritcnom trenutku nije zauzeo hrvatsku stranu .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
zaba1111 je napisao/la:
Ovo su stvari primarnog ranga , ovdje nema rekla kazala, nema vrludanja, ko ne osudi presudi , ne odbaci agresiju i ne da jasnu poruku bh Hrvatima taj nije valjan Hrvat.

Obuljenka ako je to radila, sto ona osbno negira, treba ici na stup srama.
Hasan u kritcnom trenutku nije zauzeo hrvatsku stranu .


Uf, uf, demagogija na max. Otprilike u stilu: "Tko ne skače Srbin!"

Stani malo. Pokušava se preusmjerit bijes naroda na očiglednu nepravdu sa odgovornih na neku dilemu jesi li Hrvat ili nisi.

Nije bitno jesmo li Hrvati ili nismo nego jesmo li učinili i što da Praljak ne popije otrov. Hrvat je tko je ikad kupovao Praljkove knjige i listao njegov web a ne ovo što si ti naveo ako već želiš naći način za mjerenje hrvatstva.

Možemo mi odbacivati ovako demagoški, tako je i Sanader svojedobno odbacivao poskupljenje benzina > 8 kn. Ovo su nam veliki namijenili i sve ovo je samo performans vladajućih i predah od Agrokora a ne temelj ocjenjivanja hrvatstva.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 14:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
Ne budalaci, ovo je tema o hasanbegovicu, govrimo o tome da on u kljucnom momentu nije zauzeo pravu stranu i da kao takav nema sto traziti na poziciji vodje hr desnice.
Sta da opet zarati nama bi desnicu vodio netko ko nije u stanju osuditi monstruoznu presudu za uzp i bolesnu laz da je Hr agresor, a to nije stvar politickog stava i cvjecarske idologije nego zauzimanje strane u kljucnim pitanjima i istinama o dr.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 14:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
To je ista stvar oko Oluje , ko god ima nesto protiv Oluje taj nije valjan Hrvat .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Otkud vam ta budalaština "lider desnice". Dobio jedva 3% glasova birača.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Pa da koliko vidim npr. zaba111 je unaprijed postavio kriterij (s ocekivanjem da Plenkovic padne) medjutim kojeg je Plenkovic jasno prosao, a Hasanbegovic pao, jer se poceo migoljiti kao zmija.

Hasanbegovicu su Hrvati u BiH manje bitni od Muslimana i toga sto ce mu rodjaci mislit o njemu. Ili mislite da i njegovi rodjaci u BiH i dijaspori fingiraju da su Hrvati?

Ne mozes biti Hrvat samo u odredjenim temama ili situacijama. Upali-ugasi Hrvat. Ili si Hrvat u svim bitnim momentima za Hrvate, ili nisi Hrvat nego oportunist koji pokusava zadobit povjerenje Hrvata. Pa tipican spijun ce lojalnost obicno dokazati tako od 10 elemenata, bude ekstreman u 9, tako da moze u 1 rovariti. U najboljem slucaju on ima konflikt identiteta i dvostruku lojalnost gdje ce stati na stranu RH u vecini tema, osim kada se interesima sukobi s bosnjackim, kada ce stati na stranu Bosnjaka ili doprinositi blokadi hrvatske inicijative zauzimanjem pozicije tobožnje neutralnosti. No, to je ponasanje tipicne etnicke manjine u nekoj zemlji, a on tvrdi da je Hrvat.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Hasanbegovica su neki percipirali kao "velikog Hrvata" uglavnom zbog dvije stvari : netrpeljivosti prema komunizmu i neprijateljstvu prema Srbima. Medjutim, nijedna od te dvije stvari kod njega nema izvor u necemu sto ima veze s Hrvatima.

- Hasanbegovicev prijezir prema komunizmu i Titu ne dolazi od hrvatstva, nego od osobnog iskustva njegove obitelji, sto se da iščitati iz biografije:

Citat:
After the war, they were accused for smuggling foreign currency and arrested by the Communists. Sabrija Prohić tried to escape to Argentina, but was caught and later killed as a "class enemy", while their entire property was confiscated.[


-Hasanbegovicevo neprijateljstvo prema Srbima moze se pretpostaviti da je vecinom motivirano muslimansko-srpskim neprijateljstvom.

Znaci najobicniji Musliman ustasa (Mustasa :zubati ), ili barem Musliman koji nije imao dobra iskustva s Titom (kao npr. elita islamske zajednice BiH), kao sto imamo i @barona na forumu koji ga osobno poznaje. Pa onaj ludi jack s bosanskehistorije je njemu najvjerojatnije rodjak, jer su iz istog kraja i istog prezimena (inace takodjer svojevremeno hodao sa slikom Pavelica, jer ima ljudi s foruma koji su ga znali dok je bio izbjeglica, svijet je malen).

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Hasanbegovic je meni nešto kao Ivo Banac koji prešao na islam.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2416
Lokacija: HR
U globalu nisam neki obožavatelj Hasana ali ovaj briseloidni plenkovićev HDZ nije nikakav desni centar nego čisti centar tako da dobro dođe konkurencija.

Vjerujem da je Hasanbegović kao povjesničar svjestan etnogeneze Bošnjaka, i periodične islamizacije dijela Hrvata i komadanja hrvatskog teritorija i utapanja u novu naciju što je znanstveno dokazano za dobar komad BiH, i čime se on bavio u svojim istraživanjima i knjigama koje je objavio.

Hasanbegović kao povjesničar je stručniji i objektivnije je izučavati BiH iz Zagreba, nego nekom Bošnjaku novonastale mitove iz kuhinje turkologa Alije Izetbegovića, Tunje i nekakvih islamiziranih Srba i Albanaca sa Sandžaka.

Je li značajan dio teritorija BiH bio dio Hrvatske u prošlosti? Je!!! Je li značajan dio muslimana ima hrvatske pretke i prezimena? Imaju.
Je li svjestan Hasan toga? Ja vjerujem da je!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Etnogeneze su nebitne teme. Danas ovdje postoje jako dobro formirane i svjesne nacije. Sto tebi pomaze kada te "islamizirani Hrvat" drzi u opkoljenju u Vitezu? Jedina, za ovu temu relevantna etnogeneza, je ona osobna u Hasanbegovica, koja ocito nije zavrsila, stala negdje na pola puta. Mada on za mene nije ni poluHrvat. Iz perspektive interesa Hrvata BiH u samoj BiH, on je i etnicki i politicki Bosnjak.

Priznao bih mu da je Hrvat kada bi kao Kusturica dosao u BiH i u Stocu ili Mostaru napravio Andricgrad. Tada bih mooooozda povjerovao da nije najobicniji Turcin.

On je Hrvat jedino ako je spreman ici debelo protiv nacionalnih interesa Bosnjaka, ako ce rezultat biti sitni dobitak za Hrvate. To je test. No, nije prosao ni cak ovaj jako blagi test oko Praljka.

Izmedju opcija:
1) da Hrvati dobiju 2 kune a Muslimani 100 kuna, ili
2) da Hrvati dobiju 3 kune a da Muslimani 1 kunu

on kao Hrvat mora izabrati drugu opciju bez ikakvog razmisljanja.

No, cini se da ima problema vec i kod situacija kad su interesi dva naroda podjednako jaki.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Robi, da si siguran u to što pišeš, ne bi ti trebale plahte teksta. :zubati
Zlatkec je Hrvat i .

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2416
Lokacija: HR
1. Čovjek je rođen i formiran u Zagrebu i Hrvatskoj, 3. ili 4. generacija, tad nisu ni postojali Bošnjaci.
2. Postoji mali lojalni dio muslimana koji su ostali odani hrvatstvu i kojih je dio dao život u Domovinskom ratu, jer nisu izloženi i kontaminirani mitovima islamiziranih došljaka iz Srbije tipa Alija i Tunjine hiljadugodišnje historije.
3. Ne može se određivati nekome je li Hrvat ili nije, onda ni Mesić, Pusić, soroševska piskarala nisu Hrvati, hoćemo li ih deportirati? Nisu oni pali s Marsa, izdajnik je dvaput dobivao preko milijun glasova.

Hasan bi bio dobar za RH u slučaju da su nacionalna pitanja u BiH riješena i da je država federalizirana da gura kroatofilstvo i gospodarsko partnerstvo i suradnju, ovako od njega BIh Hrvati nemaju koristi ali nije to mjerna jedinica Hrvatstva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sviđa mi se definicija pali gasi Hrvat, tu je u njemu još borba između muslimana i Hrvata.
Da je nepraktični vjernik ili još bolje ateist bilo bi nešto od njega.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
ZGabriel je napisao/la:
Robi, da si siguran u to što pišeš, ne bi ti trebale plahte teksta. :zubatii .


Razmisljao sam o tome dok sam trošio vrijeme na duge postove. :zubati

Nije Hrvat, za mene je ovo jučer bilo njegovo nacionalno opredjeljenje.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
neretvanin je napisao/la:
3. Ne može se određivati nekome je li Hrvat ili nije, onda ni Mesić, Pusić, soroševska piskarala nisu Hrvati, hoćemo li ih deportirati? Nisu oni pali s Marsa, izdajnik je dvaput dobivao preko milijun glasova.


Nemam problema s time. Ali Pusicka se ne gura da bude vodja hrvatske desnice.

Ali, u dobro si ga drustvo utrpao: Nepouzdani Hrvati.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hajdaš-Dončić: "Muslimani su uvijek bili veći Turci od samih Turaka. E, to vam je Hasanbegović"
PostPostano: 01 pro 2017, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58894
Lokacija: DAZP HQ
čovjek klanja i ide u džamije, kakve to veze ima s Hrvatima? otkrio se malo žešće, on na dan smrti generala Praljka brine o budućim muslimansko-hrvatskim odnosima. i ja brinem doduše, da li ih u pogodnom trenutku ravnat tepih bombama iz aviona ili neselektivno iz haubica.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 47 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO