HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 304 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Sljedeća

Koga bi željeli vidjeti na čelu HDZ-a u novom mandatu?
Andrej Plenković 58%  58%  [ 11 ]
Miro Kovač 5%  5%  [ 1 ]
Tomislav Karamarko 5%  5%  [ 1 ]
Netko drugi 32%  32%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 19
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 08 vel 2020, 00:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Diablo je napisao/la:
weasel je napisao/la:
https://radio.hrt.hr/aod/poligraf-politicki-grafikon/332019/
Sučeljavanje Stiera i Bačića na HRT-u.

Jel se isplati gledat?

Slušat zapravo, ništa novo rečeno Bačić kao papagaj veliča šefa a Stier vrti u krug floskule o pravom putu. Jedino su zanimljivi komentari slušatelja, na koje ova dvojica ostaju zbunjeni. =))
Jadni HDZ-ovci vide da im se stado buni, ne znaju što se događa, a sve rade kako je šef napisao u šalabahter. :crying

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 08 vel 2020, 01:59 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Ustavni sud koji je postavljen od HDZ-a je omogućio ******** da posvajaju djecu (i da ih kasnije seksualno iskorištavaju). Kako robelec komentira ovu odluku?

Čemu više služi HDZ? Unatoč tome što ih izaberemo na izborimai dalje dobivamo rezultate koje su sklone ljevici


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 08 vel 2020, 03:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
master_mind_ je napisao/la:
Ustavni sud koji je postavljen od HDZ-a je omogućio ******** da posvajaju djecu (i da ih kasnije seksualno iskorištavaju).


Zbilja? To im je dopustio Ustavni sud?

Ili ti znaš da će to raditi jer ako su ******** moraju biti i pedofili? :sega

Ajde ne pričaj gluposti.

I što god vi mislili sve je bolje od doma za djecu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 08 vel 2020, 08:21 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
NiceBoyZg je napisao/la:
Zbilja? To im je dopustio Ustavni sud?

Ili ti znaš da će to raditi jer ako su ******** moraju biti i pedofili? :sega

Ajde ne pričaj gluposti.

I što god vi mislili sve je bolje od doma za djecu.


Jesi li ti ikada upitao tu djecu gdje im je bolje? Jesi li ikada pročitao iskustva iz onih zemalja koja već imaju taku praksu, ljudi koji su odrasli u takvom okruženju i koliko su "zahvalni" državi na tome?

No nije ni bitno, i kod nas će očito, kao i u SADu, za takve stvari biti presudno tko ima svoje ljude u US. Tvoj i moje mišljenje, argumenti, rasprava, demokracija.. nisu bitni.
Bitno je samo prebrojati ko ima više svojih ljudi u US. Trenutno su to komunjare, bog dao da bude drugačije jednom.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 08 vel 2020, 14:24 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
NiceBoyZg je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Ustavni sud koji je postavljen od HDZ-a je omogućio ******** da posvajaju djecu (i da ih kasnije seksualno iskorištavaju).


Zbilja? To im je dopustio Ustavni sud?

Ili ti znaš da će to raditi jer ako su ******** moraju biti i pedofili? :sega

Ajde ne pričaj gluposti.

I što god vi mislili sve je bolje od doma za djecu.


Sad se smiješ, ali to je sljedeći korak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 08 vel 2020, 15:52 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
NiceBoyZg je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Ustavni sud koji je postavljen od HDZ-a je omogućio ******** da posvajaju djecu (i da ih kasnije seksualno iskorištavaju).


Zbilja? To im je dopustio Ustavni sud?

Ili ti znaš da će to raditi jer ako su ******** moraju biti i pedofili? :sega

Ajde ne pričaj gluposti.

I što god vi mislili sve je bolje od doma za djecu.

Dao Bog da su tebe ******** posvojili. Kladio bih se da se djeca u domovina međusobno tako podjebavaju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 08 vel 2020, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Dodao sam i anketu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 09 vel 2020, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
https://www.dnevnik.ba/vijesti/milijan-brkic-otkrio-koga-ce-podrzati-i-za-koju-funkciju-ce-se-kandidirati-u-hdz-u

Milijan za Miru Kovača.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 09 vel 2020, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
master_mind_ je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:

Zbilja? To im je dopustio Ustavni sud?

Ili ti znaš da će to raditi jer ako su ******** moraju biti i pedofili? :sega

Ajde ne pričaj gluposti.

I što god vi mislili sve je bolje od doma za djecu.

Dao Bog da su tebe ******** posvojili. Kladio bih se da se djeca u domovina međusobno tako podjebavaju


Mnogo bih radije da su me posvojili ******** nego da budem u jebenom zvjerinjaku kao što je dom i prepušten skrbi ove jebene države. Dapače, čak bih i radije da su me posvojili ******** no da me recimo odgajala samohrana majka (nije, ali kažem). Umišljate si da sam neki jebeni leftard, a ne smetaju vam uopće stvarni problemi, a ne neki irelevantni ******** kojih će u Hrvatskoj bit posvojitelja 2-3, dok brakovi masovno propadaju, a muškarci su ugrožena vrsta na obiteljskim sudovima i slično. Vaše je desničarenje najbesmislenije i najpromašenije vrste. Zato mi se gadi desnica uopće danas u svijetu, jer se bavi nebitnim stvarima, dok sam zapravo desniji u mnogočemu od većine vas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 12:39 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
NiceBoyZg je napisao/la:
Mnogo bih radije da su me posvojili ******** nego da budem u jebenom zvjerinjaku kao što je dom i prepušten skrbi ove jebene države. Dapače, čak bih i radije da su me posvojili ******** no da me recimo odgajala samohrana majka (nije, ali kažem). Umišljate si da sam neki jebeni leftard, a ne smetaju vam uopće stvarni problemi, a ne neki irelevantni ******** kojih će u Hrvatskoj bit posvojitelja 2-3, dok brakovi masovno propadaju, a muškarci su ugrožena vrsta na obiteljskim sudovima i slično. Vaše je desničarenje najbesmislenije i najpromašenije vrste. Zato mi se gadi desnica uopće danas u svijetu, jer se bavi nebitnim stvarima, dok sam zapravo desniji u mnogočemu od većine vas.


Jesi li ikada proučio iskustva ljudi koji su prošli kroz čari ******** udomljavanja i posvajanja i koji danas o tomu govore kao odrasli ljudi??

Tvoj stav je baziran na ljevičarskoj propagandi "bolje ******** nego dom", ali on ničime nije potkrijepljen niti utemeljen. Jer kao prvo, potencijalnih udomitelja ima više negoli djece za udomljavanje, pa je to lažna alternativa, Kao drugo, djeca koja su prošla kroz ******** udomljavanje o tome govore dosta loše i to ih je traumatiziralo.

I opet to tovje o irelevantnosti - nije to irelevantno, to je ključ svega. Borba s ljevicom je prvenstveno DUHOVNA. To je rad na postupnoj duhovnoj transformaciji društva u nešto totalno bolesno i nepopravljivo, što je osuđeno na odumiranje.
Neće se tu stati. Već postoje zemlje gdje se roditeljima otima djecu jer im nisu dopustili promijenu spola s 9 godina i sl. Nema kraja boleštinama koje će oni izmisliti. I opet, možda je tebi to irelevantno, MNOGIMA nije. Da je to irelevantno, ne bi se cijela bulumenta time bavila, i to upravo na ljevici. Oni znaju da je to ključ.

I iako ti misliš da nisi leftard, iz tvojih upisa proizlazi masovno ponavljanje upravo fraza iz ljevičarske propagande.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 12:45 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
Desnica i ljevica danas nisu što su bile nekad. Danas ima domoljuba i među ljevičarima što je nakd bilo nezamislivo.

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
A u pizdu strininu o čemu vi pričate. CZSS je DVA PUTA jasno rekao da gay obitelj nije dobro okruženje za djecu. U CZSS možda i ne rade jebeni Einsteini, ali sigurno rade ljudi koji imaju više znanja i iskustva o navedenoj temi od forumaša s hercegbosna.org i istrošenih HDZ-ovih i SDP-ovih kurtona uhljebljenih u US kojima su jedine reference da su šugave lopovčine koje se lažno predstavljaju.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
divizija je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Mnogo bih radije da su me posvojili ******** nego da budem u jebenom zvjerinjaku kao što je dom i prepušten skrbi ove jebene države. Dapače, čak bih i radije da su me posvojili ******** no da me recimo odgajala samohrana majka (nije, ali kažem). Umišljate si da sam neki jebeni leftard, a ne smetaju vam uopće stvarni problemi, a ne neki irelevantni ******** kojih će u Hrvatskoj bit posvojitelja 2-3, dok brakovi masovno propadaju, a muškarci su ugrožena vrsta na obiteljskim sudovima i slično. Vaše je desničarenje najbesmislenije i najpromašenije vrste. Zato mi se gadi desnica uopće danas u svijetu, jer se bavi nebitnim stvarima, dok sam zapravo desniji u mnogočemu od većine vas.


Jesi li ikada proučio iskustva ljudi koji su prošli kroz čari ******** udomljavanja i posvajanja i koji danas o tomu govore kao odrasli ljudi??

Tvoj stav je baziran na ljevičarskoj propagandi "bolje ******** nego dom", ali on ničime nije potkrijepljen niti utemeljen. Jer kao prvo, potencijalnih udomitelja ima više negoli djece za udomljavanje, pa je to lažna alternativa, Kao drugo, djeca koja su prošla kroz ******** udomljavanje o tome govore dosta loše i to ih je traumatiziralo.

I opet to tovje o irelevantnosti - nije to irelevantno, to je ključ svega. Borba s ljevicom je prvenstveno DUHOVNA. To je rad na postupnoj duhovnoj transformaciji društva u nešto totalno bolesno i nepopravljivo, što je osuđeno na odumiranje.
Neće se tu stati. Već postoje zemlje gdje se roditeljima otima djecu jer im nisu dopustili promijenu spola s 9 godina i sl. Nema kraja boleštinama koje će oni izmisliti. I opet, možda je tebi to irelevantno, MNOGIMA nije. Da je to irelevantno, ne bi se cijela bulumenta time bavila, i to upravo na ljevici. Oni znaju da je to ključ.

I iako ti misliš da nisi leftard, iz tvojih upisa proizlazi masovno ponavljanje upravo fraza iz ljevičarske propagande.


To je bit svega. Ne daju se djeca na usvajanje ni muškarcima samcima, niti liječenim alkoholičarima/narkomanima, niti parovima s lošom ekonomskom situacijom, niti ljudima koji su u prošlosti imali problema sa zakonima - iako svi mogu biti predivni roditelji.

Tako da je ova medijska ofenziva plaćena od vrlo jakog homo lobija. Zašto desetine drugih skupina, koje ne mogu udomiti napuštenu djecu nitko ne spominje - nego je po tome vidljivo koje strukture u društvu imaju novca, a koje nemaju svoje lobije.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
MILIJAN BRKIĆ UZVRATIO UDARAC PLENKOVIĆU Demantira da se zalagao za suradnju s HNS-om 2016., otkrio koju je stranku želio u koaliciji s HDZ-om
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... m/9957439/

„Protiv sam koalicije s SDP-om. I 2016. godine nakon parlamentarnih izbora sam bio protiv koalicije s Mostom i HNS-om. Osobno sam od (Krešimira) Beljaka i još četiri zastupnika HSS-a dobio potpise. Osobno sam išao u njihovu središnjicu i dobio potpise i za formiranje parlamentarne većine te sam predložio užem Predsjedništvu HDZ-a da s HSS-om idemo u koaliciju, a ne s s Mostom i HNS-om”, rekao je Brkić novinarima u Središnjici HDZ-a nakon predaje kandidature za potpredsjednika HDZ-a.

Brkić smatra kako je HSS prihvatljiv partner HDZ-u jer je demokršćanska stranka, a učenje Stjepana Radića je HDZ-u blisko svjetonazorski i ideološki.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Diablo je napisao/la:
MILIJAN BRKIĆ UZVRATIO UDARAC PLENKOVIĆU Demantira da se zalagao za suradnju s HNS-om 2016., otkrio koju je stranku želio u koaliciji s HDZ-om
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... m/9957439/

„Protiv sam koalicije s SDP-om. I 2016. godine nakon parlamentarnih izbora sam bio protiv koalicije s Mostom i HNS-om. Osobno sam od (Krešimira) Beljaka i još četiri zastupnika HSS-a dobio potpise. Osobno sam išao u njihovu središnjicu i dobio potpise i za formiranje parlamentarne većine te sam predložio užem Predsjedništvu HDZ-a da s HSS-om idemo u koaliciju, a ne s s Mostom i HNS-om”, rekao je Brkić novinarima u Središnjici HDZ-a nakon predaje kandidature za potpredsjednika HDZ-a.

Brkić smatra kako je HSS prihvatljiv partner HDZ-u jer je demokršćanska stranka, a učenje Stjepana Radića je HDZ-u blisko svjetonazorski i ideološki.

Prije bi 3 HNS-a nego jednog Beljaka i njegove izjave kako je UDBA pobila malo emigranata koji su krivi za rat 91.-99.

HSS je postao radikalnija ljevica od SDP-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
Prije bi 3 HNS-a nego jednog Beljaka i njegove izjave kako je UDBA pobila malo emigranata koji su krivi za rat 91.-99.

HSS je postao radikalnija ljevica od SDP-a.


Mislim da se u to vrijeme kalkuliralo s time da netko drugi preuzme HSS, Petirka, Koren, Kožić, što je propalo. A propalo je zato što je ministarstvo uprave, koje vodi HDZ, prihvatilo sve Beljkove odluke kojima je protivno statutu HSSa suspendirao sve protukandidate u stranci i time zadržao položaj.
A ovih dana nam HTV, pod kontrolom istog HDZa, dovodi Beljka u udarni termin.
A da paraodks bude veći, taj isti Beljak tamo sere po HDZu. I to mu HDZ omogući.

Ljevica u Hrvatskoj prosperira isključivo zato što ima pomoć od jednog djela HDZa. Koji opet ima koristi od ljevice.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 19:30 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
šukrija je napisao/la:
Desnica i ljevica danas nisu što su bile nekad. Danas ima domoljuba i među ljevičarima što je nakd bilo nezamislivo.


Danas je sukob desnice i ljevice duhovni prije svega. Pitanje morala, etike i svjetonazora. Ljevica promovira sve oblike nastranosti i perverzije, degenrizma i društvene patologije.
S druge strane, postoji i sukob suverenista i globalista. Tu ima i ljevičara među prvima i desničara među drugima.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
divizija je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Prije bi 3 HNS-a nego jednog Beljaka i njegove izjave kako je UDBA pobila malo emigranata koji su krivi za rat 91.-99.

HSS je postao radikalnija ljevica od SDP-a.


Mislim da se u to vrijeme kalkuliralo s time da netko drugi preuzme HSS, Petirka, Koren, Kožić, što je propalo. A propalo je zato što je ministarstvo uprave, koje vodi HDZ, prihvatilo sve Beljkove odluke kojima je protivno statutu HSSa suspendirao sve protukandidate u stranci i time zadržao položaj.
A ovih dana nam HTV, pod kontrolom istog HDZa, dovodi Beljka u udarni termin.
A da paraodks bude veći, taj isti Beljak tamo sere po HDZu. I to mu HDZ omogući.

Ljevica u Hrvatskoj prosperira isključivo zato što ima pomoć od jednog djela HDZa. Koji opet ima koristi od ljevice.

Pa šta je vama vi pričate ko da je HRT neka prčija u vrijeme Goebelsa.

Čovjek ima svoju emisiju zove u nju koga hoće i dobrog je gosta pozvao, čovjeka protiv koga ljudi prosvjeduju da kaže šta ima za reći, a ljude to zanima i ljudi to gledaju.

Šta treba stalno zvati Olujića, Prkačina i Lošu i sat vremena samo da se jedan sa drugim slažu i na kraju ništa pametno ne kažu?

Dovedeš kontroverznog čovjeka 1 na 1 i gledaš kako da ga dovedeš u neugodnu situaciju da bi on rekao nešto sto inače nebi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 10 vel 2020, 20:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
divizija je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Prije bi 3 HNS-a nego jednog Beljaka i njegove izjave kako je UDBA pobila malo emigranata koji su krivi za rat 91.-99.

HSS je postao radikalnija ljevica od SDP-a.


Mislim da se u to vrijeme kalkuliralo s time da netko drugi preuzme HSS, Petirka, Koren, Kožić, što je propalo. A propalo je zato što je ministarstvo uprave, koje vodi HDZ, prihvatilo sve Beljkove odluke kojima je protivno statutu HSSa suspendirao sve protukandidate u stranci i time zadržao položaj.
A ovih dana nam HTV, pod kontrolom istog HDZa, dovodi Beljka u udarni termin.
A da paraodks bude veći, taj isti Beljak tamo sere po HDZu. I to mu HDZ omogući.

Ljevica u Hrvatskoj prosperira isključivo zato što ima pomoć od jednog djela HDZa. Koji opet ima koristi od ljevice.

Zanimljivo kako Beljak zamišlja idealnu situaciju, mi i drugovi iz SDP-a na vlasti a Plenki kao Šef HDZ-a brani "ustašama" bilo kakav politički utjecaj.
Kad god takvi kao on izuste pojmove ekstremni desničari i ekstremna desnica treba im vračati istom mjerom, nazivati ih ekstremnom ljevicom.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 11 vel 2020, 08:36 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
t
Pa šta je vama vi pričate ko da je HRT neka prčija u vrijeme Goebelsa.

Čovjek ima svoju emisiju zove u nju koga hoće i dobrog je gosta pozvao, čovjeka protiv koga ljudi prosvjeduju da kaže šta ima za reći, a ljude to zanima i ljudi to gledaju.

Šta treba stalno zvati Olujića, Prkačina i Lošu i sat vremena samo da se jedan sa drugim slažu i na kraju ništa pametno ne kažu?

Dovedeš kontroverznog čovjeka 1 na 1 i gledaš kako da ga dovedeš u neugodnu situaciju da bi on rekao nešto sto inače nebi.


Ajd se ti sjeti HTVa u vrijeme Radmana - jel tada bilo moguće da na HTV dođe netko da sere po Josipoviću u prime timeu? Jel mogao doć netko tko bi nešto lijepo govorio o NDH?
Itekako je bio Geobels, samo ljevičarima nije problem.
Prkačina i Lošu se na HTV ne zove UOPĆE, a pod jednom strankom desnog centra bi trebali biti barem jednako, ako ne i češće od Beljaka i sličnih. A ljevičarske ekstremiste se dovodi i pod HDZom i pod SDPom. Samo je tu jasan interes SDPa, ali koji je interes HDZa??
Zašto ne bi nedjeljom u 2 vodio Dujmović, a ne Stanković? Jel ovaj pretplaćen što je Srbin i ljevičar? Zašto ni jednu emisiju u prime timeu nema netko tko će dovest goste koji će srat po SDPovcima i izvlačit njihove afere?

I to je tebi OK, a onda se čudiš medijskoj hajci na HDZ - pa sam je podržavaš!! SDP je čvrsto držao HTV pod svojom kontrolom i usmjeravao ga protiv HDZa i desnice. Sada HDZ opet prepušta HTV ljevičarima i ti se čudiš hajci na HDZ. HDZ je sam zaslužan za nju. Ima instrumente da odgovori, ali umjesto toga, on daje prostora da se njega napada. Da HDZ tretira HTV onako kako ga je SDP tretirao, SDP bi imao upola manji rejting!!

HDZ igra već tri godine ulogu borca protiv desnice, za račun ljevice. HDZ se bori s desnicom, a sam će pasti pod udarima ljevice.
Opet ti kažem, ljevica bi bila zgažena da HDZ hoće. Da se HDZ postavi prema ljevici onako, kako se sama ljevica postavlja prema HDZu - ista bi bila satrana, ne bi mogli zinuti. Ljevičarima nije problem ni hajka, ni Geobels, ni svi instrumenti da udare na HDZ. A koji je tvoj odgovor? Kukat na hajku, ali ne poduzimat ništa protiv iste?

HDZ je taj koji ljevicu ne želi tretirati onako, kako ona tretira njega. Ima instrumente, ali ih špara. Oštricu je usmjerio na desnicu.
Posljedica će biti opet, kao i 2011. - da će sam HDZ biti žrtva ljevičarske hajke kroz medije i pravosuđe. A sam im ne želi uzvratiti.

Dok ne shvatiš da je snaga ljevice u pomoći djela HDZa, uzalud ti sve. I tebi i HDZu. Nema HDZ šanse u političkoj utakmici dok god dio njegove ekipe igra za protivnika.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 11 vel 2020, 08:45 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
Zanimljivo kako Beljak zamišlja idealnu situaciju, mi i drugovi iz SDP-a na vlasti a Plenki kao Šef HDZ-a brani "ustašama" bilo kakav politički utjecaj.
Kad god takvi kao on izuste pojmove ekstremni desničari i ekstremna desnica treba im vračati istom mjerom, nazivati ih ekstremnom ljevicom.


Pa naravno da je njemu to interes. Interes mu je uškopljeni HDZ koji će podilaziti ljevici, dok će ova njega zvat lopovskom organizacijom.

I to su i dobili. Dobili su HDZ koji ne poduzima ništa protiv njih. A oni ga mogu udarati cijeli dan i noć.

Samo je nejasno, koliko članovi HDZa mogu biti bedasti da misle da je to u njihovom interesu. Kako se članovi HDZa ne zapitaju, kako to da Beljci i SDPovci žele isto vodstvo HDZa kao i oni? Zar Beljak i SDP žele dobro HDZu?? Misle li članovi HDZa da birači SDPa žele dobro HDZu, pa mu preporučaju Plenkovića?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 11 vel 2020, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ja sam s HRT-om itekako zadovoljan. Dokumentarci o Tuđmanu, Bleiburgu, emigrantima, serije/filmovi o dom. ratu itd.

To što Stanković vodi NU2 mi nimalo ne smeta. Dobar je voditelj, svi mu se odazovu, ima dobra pitanja na koja želim čuti odgovor od gosta.

Da, smeta mi njegov svjetonazor, ali je jednostavno predugo i kvalitetno na HRT-u da ne zaslužuje ostavku samo zbog svjetonazora.

Sjetimo se npr. kad je Komšić bio gost kako ga je ispeglo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 11 vel 2020, 15:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
1986 je napisao/la:
Ja sam s HRT-om itekako zadovoljan. Dokumentarci o Tuđmanu, Bleiburgu, emigrantima, serije/filmovi o dom. ratu itd.

To što Stanković vodi NU2 mi nimalo ne smeta. Dobar je voditelj, svi mu se odazovu, ima dobra pitanja na koja želim čuti odgovor od gosta.

Da, smeta mi njegov svjetonazor, ali je jednostavno predugo i kvalitetno na HRT-u da ne zaslužuje ostavku samo zbog svjetonazora.

Sjetimo se npr. kad je Komšić bio gost kako ga je ispeglo.

Stanković kao voditelj nije problem, neka njega tamo. Ali bi trebao biti neki balans između lijevih i desnih. Pošteno bi bilo kad bi jedan desni novinar dobio slobodu kao Stanković voditi jednu političku emisiju u udarnom terminu. Nama je potreban pravi pluralizam mišljenja u punom smislu te rijeći.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 11 vel 2020, 18:34 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
1986 je napisao/la:
Ja sam s HRT-om itekako zadovoljan. Dokumentarci o Tuđmanu, Bleiburgu, emigrantima, serije/filmovi o dom. ratu itd.

To što Stanković vodi NU2 mi nimalo ne smeta. Dobar je voditelj, svi mu se odazovu, ima dobra pitanja na koja želim čuti odgovor od gosta.

Da, smeta mi njegov svjetonazor, ali je jednostavno predugo i kvalitetno na HRT-u da ne zaslužuje ostavku samo zbog svjetonazora.

Sjetimo se npr. kad je Komšić bio gost kako ga je ispeglo.


Problem je što na HTVu nema ljudi koji bi iznosili materijal o korumpiranim SDPovcima i ljevičarima, koji bi ugostili organizatore prosvijeda protiv Beljaka. Ma šta njih, mora doći makar Prkačin, ako može Beljak.
Da su se na HTVu ponavljale sve afere Milanovićevih ministara, ovaj ne bi bio predsjednik, možda ni u drugi krug ne bi ušao.

Ali HDZu to očito nije interes. Njih brinu Škoro, desnica i MOST, SDPom se ne bave. Šalju im pare za orgijanje u Rijeci. Dotle SDP sve radi da rasturi HDZ, uključujući što im preporuča Plenkovića.

U takvoj borbi, gdje dio tvog tima igra protiv tebe, ili barem ne igra za tebe, ne možeš pobijediti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HDZ Hrvatska - unutarstranački odnosi
PostPostano: 11 vel 2020, 21:41 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2019, 23:27
Postovi: 595
Diablo je napisao/la:
MILIJAN BRKIĆ UZVRATIO UDARAC PLENKOVIĆU Demantira da se zalagao za suradnju s HNS-om 2016., otkrio koju je stranku želio u koaliciji s HDZ-om
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... m/9957439/

„Protiv sam koalicije s SDP-om. I 2016. godine nakon parlamentarnih izbora sam bio protiv koalicije s Mostom i HNS-om. Osobno sam od (Krešimira) Beljaka i još četiri zastupnika HSS-a dobio potpise. Osobno sam išao u njihovu središnjicu i dobio potpise i za formiranje parlamentarne većine te sam predložio užem Predsjedništvu HDZ-a da s HSS-om idemo u koaliciju, a ne s s Mostom i HNS-om”, rekao je Brkić novinarima u Središnjici HDZ-a nakon predaje kandidature za potpredsjednika HDZ-a.

Brkić smatra kako je HSS prihvatljiv partner HDZ-u jer je demokršćanska stranka, a učenje Stjepana Radića je HDZ-u blisko svjetonazorski i ideološki.

Ovo postaje zabavno, Kreso Beljak dao potpise 2016. za parlamentranu vecinu HDZ-a. Ruganje na najjace!

Cini mi se da ce ovi njihovi unutarstranaci izbori u ozujku proci glatko za Plenkija, a katastrofalno za Brkica. Mogao bi Karamarkov sin Brut dobiti cipelu, a mozda i optuznicu, od onih s kojima je surovao prije tri godine. Zasluzeno.

_________________
-1500


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 304 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO