HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 04:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 00:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4428
Lokacija: Grobnik
Delija u ‘Zvezdinu’ dresu na splitskom Gay Pride-u

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ ... o-1325359/

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 02:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
NiceBoyZg je napisao/la:
Vujadine, da pokušam nešto ti objasniti, je li na fin način ili ne, sam procijeni, oko sodome i gomore i krezubih radikala.

Dakle, ja nisam nacionalist i te šeme, ali imam neke antimoderne, patrijarhalne stavove o obitelji, muško-ženskim ulogama. I upravo sam u tom, i ne bilo kakvom drugom kontekstu, nazvao Bg "sodomom i gomorom" u smislu noćnog života i svega što ide s time, npr. vanbračni neobavezni seks, varanje partnera itd. Taj kontekst može vidjeti svatko tko je čitao temu. To što tvoj robotski isprani mozak odmah to čita kao da mislim da je grad od milijun i po stanovnika cijeli sodoma i gomora je tvoj problem, odnosno problem viška predrasuda i manjka kognitivnih sposobnosti. Više prvog no drugog, nažalost. I naravno da je to što mi se ne sviđa loše i u Zagrebu i u bilo kojem drugom dijelu svijeta, ali ja samo propitkujem koliko je to Srbija zdravija od degeneričnog Zapada ako tvrdite da je. Ništa više, ništa manje.

A oko ovog drugog, ja sličnim uvredljivim riječima zovem razne pojave i ljude koji mi se ne sviđaju, bilo iz RH ili bilo drugdje po svijetu. Nikad te za to nije bilo ni najmanje briga, a sad me tu zoveš šovinistom jer sam rekao tako nešto da usporedim s tobom.

Ti si zadnji koji ima ikog zvati šovinistom. Svakodnevno gledaš podatke koliko se Hrvata rađa i kako nestaju ne samo po R. Srbiji već i BIH i otvoreno se tome veseliš. Kada sam rekao da me čudi da nisi baniran nisam uopće mislio na tvoje stavove već agresivan, šovinistički i redukcionistički način na koji se uopće izražavaš prema svima drukčijim od sebe. Jedini Srbin ovdje koji je bio sličan tome je bio Sivi Vuk, ali on više koncentriran na BIH i otvoreno pozivao na ubojstva, što ti ipak ne činiš. Kačamak je puno normalniji i razumniji od tebe, temperamentan čovjek, ponekad u kontradikciji s nečim što je prije rekao, ali nije takav šovinist kao ti nego se čini kao netko iskreno zabrinut za Srbe u RH iako precjenjuje opasnost za njih. Ti si tip čovjeka na kojeg se recimo bojim naletjeti kad god sam u Srbiji, ne u smislu da mislim da bi me zatukao ili išta nego jer znam da bih imao neku neugodnost koja bi ostavila gorak okus.

Na ovoj si temi otvoreno rekao da zbog ovih kretena na Braču sada batine trebaju dobiti i Hrvati u Srbiji, ispod toga sam napisao kakav ti je to mentalitet. Zadnji si koji ikome ima pravo spoticati ikakav šovinizam. Ja, za razliku od tebe koji mrziš Hrvate, ne mrzim Srbe. A na forumu si od 2009., sigurno si dobio već masu uvreda i protivljenja jer je ovo hrvatski forum, jesu svi koji su te tako tretirali "ustaše"?

I mora ti se priznati da dobro barataš trenutnim statistikama i da nisi sad netko tko sve govori na temelju sentimenta, ali u aspektu povijesti si vrlo slabo informiran i teško ti je dati za pravo ako se apriorno srpskom narodu ne da moralna superiornost, koja je krajnje dubiozna. Npr kažeš da mi bez Tita ne bi opstali u 20. st, možda, ali što bi Nijemci ili Sovjeti tada napravili četnicima, što bi npr. bila uloga naših Dalmatinaca koji su ostali pod Italijom i svakako ne bi bili za Pavelića? Povijest je kompleksna stvar koja nije crno-bijela. To samo ovako za početak, jedna od stvari koju kažeš.

I inače da kažem i Kačamaku koji je rekao da mi se priviđaju četnici, ja taj pojam ovdje nisam ni koristio, a ni rat 90tih nisu vodili ni ustaše ni četnici već su se ponekad Hrvati i Srbi kitili tim povijesnim nazivima. Ustaše i četnici su pojmovi 1940tih. Kad god u RH danas netko koristi pojam četnici odmah znaš je nenormalan, kao i ti koji danas koristiš pojam ustaše. To što se neki mladi bez mozga slikaju s tim simbolima veze nema s ičim. Neka prošetaju s njima po Zagrebu pa nek vide kako će se provesti kad im tateki i mamice budu plaćali kazne od više tisuća kuna.

Ohladi malo jeboga ti, dođi jednom u Hrvatsku, bar smo mi Zagrepčani tolerantni, popij kavu u Gajevoj ili Bogovićevoj, razledaj malo Gornji grad, neće ti ništa "ustaše", ovo je 2019., nema više ustaša i nema razloga da se osvećuješ ljudima koji ti ništa nisu napravili niti ti misle zlo. Ako je i bilo mnogo glupana koji se tako zvali 90tih sada su u debeloj manjini. Pusti mržnju jer tih par Hrvata koji su na par sati/dana zgroženi ili ljuti tim što ovdje pišeš je ništa prema onome što radiš svom organizmu.


Ti si stvarno glup ako misliš da ja ne znam da u svakom narodu ima dobrih ljudi, pa tako i u tvom. Ne sumnjaj u moje kognitivne sposobnosti.

Ali mora da se plati nestanak Srba u Hrvatskoj. A to će da plate i već otplaćuju Hrvati u Srbiji, u Republici Srpskoj, a i u drugoj polovini BiH. I to mora da se plati u potpunosti. :yes
Oko toga nema i ne može biti ni grama hrišćanske milosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 05:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Mala zemlja za velike batine

Eskalacija fizičkog nasilja na nacionalnoj osnovi rezultat je antisrpske kampanje koja se intenzivirala od ulaska Hrvatske u EU. ‘Mi smo za velik dio javnosti ono što su Židovi bili za Der Stürmer u Hitlerovoj Njemačkoj. Nije bilo pitanje hoće li verbalno nasilje preći u fizičko, već gdje će se to desiti i koliki će mu biti obim’, kaže Saša Milošević, zamjenik predsjednika SNV-a


https://www.portalnovosti.com/mala-zemlja-za-velike-batine

da su bosnjaci kojim slucajem porazili srbe u ratu, ja mislim da bi se mi njima sada izvinjavali za srebrenicu. rijec genocid bi bila na crnoj listi. naser oric bi bio najveci moguci zlocinac na oltaru novog bratstva i jedinstva. malo je rec kakva bi bila borba da se stanje normalizira. kod hrvata nema sale. pamte stoljecima. rijec milost nemaju u rjecniku i zestoko biju. ovo na temu sigurnog saveza koji i jedni i drugi imaju u bih, i sigurnosti jedni u druge. evo to cu rec i mimo neke bosnjacke zluradosti, jer je stvarno nemam u ovome, ovdje glave padaju. zajebancija i fakinsko urbano podjebavanje je jedno, ali kad su glave u pitanju, tu nema sale. :smajl006

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 06:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
reko da smo porazili srbe ... mozda je upravo razlog sto ih nismo porazili sto ne slijedimo hrvate. za hrvate se rat ne zavrsava sa potpisom mira. veliki broj hrvata nastavlja "otpor" pa makar prema babama i dedama u nekom selu, da ne govorim o "otporu" srpskim autima kljucevima, busenjem guma, izdasnim dijeljenjem batina u raznim prilikama i raznim povodima. hrvati su time ponijeli titulu najratobornijeg naroda bivse zemlje. i zato ih treba ozbiljno shvatiti kada prijete upadom u bih i ratovanjem za hidrocentrale i usk. cim i zadnji srbin klisne iz hrvatske ili predje u katolicanstvo ili ga usput malo zatuku, mujo i haso su na redu ... i zato ovo nije trenutak za bosnjacko likovanje.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 09:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
Stinger19 je napisao/la:
reko da smo porazili srbe ... mozda je upravo razlog sto ih nismo porazili sto ne slijedimo hrvate. za hrvate se rat ne zavrsava sa potpisom mira. veliki broj hrvata nastavlja "otpor" pa makar prema babama i dedama u nekom selu, da ne govorim o "otporu" srpskim autima kljucevima, busenjem guma, izdasnim dijeljenjem batina u raznim prilikama i raznim povodima. hrvati su time ponijeli titulu najratobornijeg naroda bivse zemlje. i zato ih treba ozbiljno shvatiti kada prijete upadom u bih i ratovanjem za hidrocentrale i usk. cim i zadnji srbin klisne iz hrvatske ili predje u katolicanstvo ili ga usput malo zatuku, mujo i haso su na redu ... i zato ovo nije trenutak za bosnjacko likovanje.


Na žalost, tu bih se složio. :neznam

Hrvati su izrazito ratnički narod. Nekad me stid kome pripadam, i što smo i kako temeljito u stanju uraditi kad se gusta magla spusti. Da su Srbi imalo proučili hrvatsku vojnu povijest, nikada im ne bi palo na pamet napasti Hrvate. Ovako, uzdali su se u vojnu prednost i pomoć JNA tehnike i lakomisleno krenuli u avanturu.

Ali evo pokušajmo barem spasiti Bošnjake dok nije kasno. Već je napravljena ogromna šteta. Hrvati su Bošnjake smatrali minimalno rođacima, čime ste imali poseban tretman. Čak i u ratu je sve gledano kao veliki nesporazum. Nismo npr. imali nijednu ratnu pjesmu protiv Bošnjaka, a protiv Srba imamo gomilu. Ali to je presudom Haaga za agresiju, i nesretnim Praljkovim samoubojstvom prestalo. Praljkova smrt je ranga smrti Nikole Šubića Zrinjskog u posljednjem jurišu ili smrti Stjepana Radića, i ušla je u hrvatsku mitologiju. Sada su Bošnjaci Hrvatima kao Srbi.

Zato prije neke buduće "istrage vaše ili naše", iznimno je važno napraviti kakav god dogovor i model suživota. Možemo se mi zezati, ali znamo iz povijesti da se ovdje ratuje svakih 30-50 godina. Kasno je kad počne, onda neće dobro završiti. Sad je vrijeme da se proba nešto dobro uradit.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
Stinger19 je napisao/la:
reko da smo porazili srbe ... mozda je upravo razlog sto ih nismo porazili sto ne slijedimo hrvate.

Ono kad se mujo uspoređuje sa Hrvatima. :zubati
Hrvati su pobijedili Srbe u HR samo zato što je Srba bilo malo
u odnosu na Hrvate. Da je Srba u HR bilo ko Srba u BiH 1,3 miliona Hrvati ne bi pobijedili vijeruj mi.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58668
Lokacija: DAZP HQ
Graničar18 je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
reko da smo porazili srbe ... mozda je upravo razlog sto ih nismo porazili sto ne slijedimo hrvate.

Ono kad se mujo uspoređuje sa Hrvatima. :zubati
Hrvati su pobijedili Srbe u HR samo zato što je Srba bilo malo
u odnosu na Hrvate. Da je Srba u HR bilo ko Srba u BiH 1,3 miliona Hrvati ne bi pobijedili vijeruj mi.


Prvo su poraženi Srbi u BIH da bi onda izgubili hrvatski Srbi. Prvo je palo Grahovo pa tek onda Knin.





To je bio jedan rat i jedno bojište, prije nego je metak ispaljen na RSK 1995., prvo su bile operacije na Dinari s bosanske strane, a onda i napadna djelovanja prema Grahovu.

Za poraz u Kninu Srbi trebaju ispostaviti račun 2. krajiškom korpusu VRSa.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
Srbi u BiH nisu poraženi.2 KK je bio najslabiji korpus VRS. Malo ljudi,velika zona odgovornosti.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
edit


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
snowflake je napisao/la:
Citat:
Svojedobno sam baš ovdje, razgovarajući s jednim srpskim forumašem, rekla da ne vjerujem da žrtve, njihove traume, pa čak ni želja za osvetom pokreću ratove.

Tačno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
snowflake je napisao/la:
Sukobe tog intenziteta pokreću ozbiljni sukobi interesa i konkretne ideologije, a ne pojedinci, pa makar i s traumama, jer pojedinci nemaju monopol na silu i iza pojedinaca ne stoje mase.
Prošle traume mogu poslužiti kao povod i alat za lakšu mobilizaciju ljudi, no one nisu uzrok bilo kojeg rata.

Sukobe ne pokreću ideologije, sukobi interesa pokreću u značajnoj meri, ali najviše ih pokreću lične koristi male grupe pojednaca. I pojedinci imaju monopol na silu, ali ne svi pojedinci i ne veliki broj pojedinaca. A taj monopol na silu ta mala grupa ljudi ima zakonsko pravo da delegira na veliku grupu ljudi, pa onda imaš situaciju gde stotine hiljada ljudi imaju monopol na silu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ne svađajte se po hrvatskom forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4428
Lokacija: Grobnik
Vujadin je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Vujadine, da pokušam nešto ti objasniti, je li na fin način ili ne, sam procijeni, oko sodome i gomore i krezubih radikala.

Dakle, ja nisam nacionalist i te šeme, ali imam neke antimoderne, patrijarhalne stavove o obitelji, muško-ženskim ulogama. I upravo sam u tom, i ne bilo kakvom drugom kontekstu, nazvao Bg "sodomom i gomorom" u smislu noćnog života i svega što ide s time, npr. vanbračni neobavezni seks, varanje partnera itd. Taj kontekst može vidjeti svatko tko je čitao temu. To što tvoj robotski isprani mozak odmah to čita kao da mislim da je grad od milijun i po stanovnika cijeli sodoma i gomora je tvoj problem, odnosno problem viška predrasuda i manjka kognitivnih sposobnosti. Više prvog no drugog, nažalost. I naravno da je to što mi se ne sviđa loše i u Zagrebu i u bilo kojem drugom dijelu svijeta, ali ja samo propitkujem koliko je to Srbija zdravija od degeneričnog Zapada ako tvrdite da je. Ništa više, ništa manje.

A oko ovog drugog, ja sličnim uvredljivim riječima zovem razne pojave i ljude koji mi se ne sviđaju, bilo iz RH ili bilo drugdje po svijetu. Nikad te za to nije bilo ni najmanje briga, a sad me tu zoveš šovinistom jer sam rekao tako nešto da usporedim s tobom.

Ti si zadnji koji ima ikog zvati šovinistom. Svakodnevno gledaš podatke koliko se Hrvata rađa i kako nestaju ne samo po R. Srbiji već i BIH i otvoreno se tome veseliš. Kada sam rekao da me čudi da nisi baniran nisam uopće mislio na tvoje stavove već agresivan, šovinistički i redukcionistički način na koji se uopće izražavaš prema svima drukčijim od sebe. Jedini Srbin ovdje koji je bio sličan tome je bio Sivi Vuk, ali on više koncentriran na BIH i otvoreno pozivao na ubojstva, što ti ipak ne činiš. Kačamak je puno normalniji i razumniji od tebe, temperamentan čovjek, ponekad u kontradikciji s nečim što je prije rekao, ali nije takav šovinist kao ti nego se čini kao netko iskreno zabrinut za Srbe u RH iako precjenjuje opasnost za njih. Ti si tip čovjeka na kojeg se recimo bojim naletjeti kad god sam u Srbiji, ne u smislu da mislim da bi me zatukao ili išta nego jer znam da bih imao neku neugodnost koja bi ostavila gorak okus.

Na ovoj si temi otvoreno rekao da zbog ovih kretena na Braču sada batine trebaju dobiti i Hrvati u Srbiji, ispod toga sam napisao kakav ti je to mentalitet. Zadnji si koji ikome ima pravo spoticati ikakav šovinizam. Ja, za razliku od tebe koji mrziš Hrvate, ne mrzim Srbe. A na forumu si od 2009., sigurno si dobio već masu uvreda i protivljenja jer je ovo hrvatski forum, jesu svi koji su te tako tretirali "ustaše"?

I mora ti se priznati da dobro barataš trenutnim statistikama i da nisi sad netko tko sve govori na temelju sentimenta, ali u aspektu povijesti si vrlo slabo informiran i teško ti je dati za pravo ako se apriorno srpskom narodu ne da moralna superiornost, koja je krajnje dubiozna. Npr kažeš da mi bez Tita ne bi opstali u 20. st, možda, ali što bi Nijemci ili Sovjeti tada napravili četnicima, što bi npr. bila uloga naših Dalmatinaca koji su ostali pod Italijom i svakako ne bi bili za Pavelića? Povijest je kompleksna stvar koja nije crno-bijela. To samo ovako za početak, jedna od stvari koju kažeš.

I inače da kažem i Kačamaku koji je rekao da mi se priviđaju četnici, ja taj pojam ovdje nisam ni koristio, a ni rat 90tih nisu vodili ni ustaše ni četnici već su se ponekad Hrvati i Srbi kitili tim povijesnim nazivima. Ustaše i četnici su pojmovi 1940tih. Kad god u RH danas netko koristi pojam četnici odmah znaš je nenormalan, kao i ti koji danas koristiš pojam ustaše. To što se neki mladi bez mozga slikaju s tim simbolima veze nema s ičim. Neka prošetaju s njima po Zagrebu pa nek vide kako će se provesti kad im tateki i mamice budu plaćali kazne od više tisuća kuna.

Ohladi malo jeboga ti, dođi jednom u Hrvatsku, bar smo mi Zagrepčani tolerantni, popij kavu u Gajevoj ili Bogovićevoj, razledaj malo Gornji grad, neće ti ništa "ustaše", ovo je 2019., nema više ustaša i nema razloga da se osvećuješ ljudima koji ti ništa nisu napravili niti ti misle zlo. Ako je i bilo mnogo glupana koji se tako zvali 90tih sada su u debeloj manjini. Pusti mržnju jer tih par Hrvata koji su na par sati/dana zgroženi ili ljuti tim što ovdje pišeš je ništa prema onome što radiš svom organizmu.


Ti si stvarno glup ako misliš da ja ne znam da u svakom narodu ima dobrih ljudi, pa tako i u tvom. Ne sumnjaj u moje kognitivne sposobnosti.

Ali mora da se plati nestanak Srba u Hrvatskoj. A to će da plate i već otplaćuju Hrvati u Srbiji, u Republici Srpskoj, a i u drugoj polovini BiH. I to mora da se plati u potpunosti. :yes
Oko toga nema i ne može biti ni grama hrišćanske milosti.


Zar nije bezveze da nadrapa nedužan? Tuđman liepo pozvao Srbe da ostanu u svojim kućama i kako im jamči sigurnost, a oni poslušali svoje blesave Krajiške glavešine i počeli bježati prije nego je Oluja uobće počela. Liepo su mogli, kano lojalni hrvatski građani, s hrvatskim zastavicama dočekat hrvatsku oslobodilačku vojsku i mirno živit i imat tri puta veće mirovine i plaće. Zašto ne bi račun poslali Mili Martiću?

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vujadine, šta si ti neki PR menadžer srpstva na internetu? Pusti ljude nek se svađaju ako im se svađa, šta se ti mešaš koji ***?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
bobanovski je napisao/la:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1159721094151689&id=182362565220885
Evo vam prebijeni sa provociranjem "Vukovar navija za Zvezdu" sa slikom tenka, taj *** je se muva po Braču i ima obraza kmečati

Vukovar navija za Zvezdu je provokacija!?

U pravu je Kačamak, vi ste bolesni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
dane-croatia je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
A za koga bi morao da navija?Kakav tenk što lažeš?
Za koga da navija?Šta je tu problem što navija za Crvenu Zvezdu?
Ti bi,po tebi neki bi Hrvat u Srbiji trebao da dobije batine jer navija za šta ja znam..Dinamo ili Hajduk ili ..A morao bi da navija za Zvezdu ili Partizan,da bi bio po ukusu Srba?
Jesi li ti normalan?
I prirodno je da napiše:Vukovar navija za Zvezdu jer je valjda odatle.
Kao što je normalno da neko iz nebitno..Apatina,Beograda napiše Apatin ili Beograd navija za Dinamo ako tu živi.Šta bi Srbi trebali da ga prebiju?
Jeli to može tebi mozak da razume neke osnovne normalne stvari?
Ko za koga navija?!
Alo !?
Dokle ide ludilo?Dokle ide pravdanje svog ludila?


Zamisli da neki Hrvat iz Zemuna javno objavi sliku gdje piše Zemun navija za Dinamo?

Koji Hrvat iz Zemuna? Otkuda ti podatak da u Zemunu ima Hrvata?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Inače, čisto da pokažem razliku, najveća legenda Partizana je pokojni Stjepan Bobek. Čovek je igrao za reprezentaciju NDH za vreme rata. Posle rata dolazi u Partizan i ostaje da živi u Beogradu do kraja života. Devedesetih je izjavio da navija za Hrvatsku u fudbalu. Primio je orden od Tuđmana.

Niko od navijača Partizana mu ni "A" nije rekao, štaviše smatraju ga za najveću legendu kluba i gledaju u njega kao u Boga.

Vi, sa druge strane, ste poremećeni bolesnici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 12:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4428
Lokacija: Grobnik
Carmello Šešelj je napisao/la:
Inače, čisto da pokažem razliku, najveća legenda Partizana je pokojni Stjepan Bobek. Čovek je igrao za reprezentaciju NDH za vreme rata. Posle rata dolazi u Partizan i ostaje da živi u Beogradu do kraja života. Devedesetih je izjavio da navija za Hrvatsku u fudbalu. Primio je orden od Tuđmana.

Niko od navijača Partizana mu ni "A" nije rekao, štaviše smatraju ga za najveću legendu kluba i gledaju u njega kao u Boga.

Vi, sa druge strane, ste poremećeni bolesnici.


Mi dajemo mirovinu Savi Štrbcu koji blati Hrvatsku gdje god stigne. Je li Stjepan Bobek ikad pljuvao po Partizanu?

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 13:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4428
Lokacija: Grobnik
Carmello Šešelj je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Zamisli da neki Hrvat iz Zemuna javno objavi sliku gdje piše Zemun navija za Dinamo?

Koji Hrvat iz Zemuna? Otkuda ti podatak da u Zemunu ima Hrvata?


Ne ću o pojedinostima, jerbo se bojim da i tamo u jednoj zgradi Šešelj ne kupi stan...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 16 lip 2019, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
dane-croatia je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Koje zapadne kulture?

Jarane u Beogradu i Novom Sadu su ljudi kulturniji nego svi skupa na jadranskoj obali.


Užasno nam fali taj kulturni utjecaj iz Srbije, koji smo imali čast doživjeti od 1918-1995. Toliko ste se trudili oko nas da nas kultivirate, a sad na nas opet imaju kulturni utjecaj ovi njemačko-romanski barbari... :zubati

On je Hrvat, genije.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO