HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 22:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 07 ruj 2019, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Nije do njih, salje ih cetnik sa Manjace Vulin.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 07 ruj 2019, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
DrMag je napisao/la:
Nije do njih, salje ih cetnik sa Manjace Vulin.


Znam, ali samo se sramote.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 07 ruj 2019, 19:41 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2019, 11:58
Postovi: 187
novem je napisao/la:
Jbt, ovi srpski vojnici bez najave i (skrivenim) odorama mislili da mogu kao na
izlet. Što je slijedeće? Ušuljati se u HR kao migranti, napraviti par fotki u Jasenovcu
i kuričiti se time u Srbiji? Jadno. I se to dok ih Kosovo dvije decenije zajabava.

Zaboravio Vulin da im upakuje tenkove i haubice.

_________________
Zarada bitcoina: https://freebitco.in/?r=3063997


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 07 ruj 2019, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Ovi dogadjaji omogucuju nasem Predsjedniku Vlade RH da izgleda kao politicki Hrvat, umjesto kao briselski cato. A Predsjednici RH da malo spomene velikosrpsku agresiju za predsjednicku kampanju, dok joj strane obavjestajne sluzbe u drzavi sire srbocetnistvo.

Svi ovi dogadjaji pokazuju tezinu situacije za politicare jugoslavenske i komunisticke orjentacije. Pozivaju se na NOB, partizane i Titu i vode hrvatsku drzavu. A kako se Tito i partizani borili protiv hrvatske drzave NDH, onda im se moze pripisati nastavak vodjenja hrvatske drzave, znaci NDH. O kojoj pojma nemaju, ako se zanemari partizanologija. Hagiografska disciplina koja od NOB-a, partizana i Tita radi pseudosvetacke komunisticke dogadjaje.

Doslo je vrijeme za politicare koji ce poceti postovati Ustav RH u vrijednosnom smuslu u kojemu se vrijednosna ocjena daje jedino za 90-te.

A oko povijesmih diskusija s Beogradom treba poceti od kralja Tomislava koji je Srbe spasio od Bugara. Treba im reci da su nam ubili prijestolonasljednika prije pocetka WWI koji je bio hrvatski vladar. Pa onda im reci da su pobili desetak tisuca Hrvata u Odesi nakon WWI. Pa da su u Kraljevini ubijali ljude na cesti i u institucijama, npr. Beogradskoj skupstini cime su natjerali nacionalno svjesnije Hrvate u ustaski pokret. Pa im se ispricati za posljedicno ubistvo kralja Aleksandra. Pa im reci da su poceli ubijat Hrvate u NDH prije bilo kakvog zlocina rezima NDH prema Srbima. Reci ima da su imali planove za destabilizaciju bilo koje drzave koja bi nastala, npr. u izricaju Vase Cubrilovica. Pa im se ispricat za zlocine koji su pocinjeni prema Srbima u NDH. Reci im da smo ponosni sto su hrvatski partizani uvekike pomogli Srbiji da se oslobodi od nacizma.

I zakljucno, reci im da su prvi poceli s agresijom na RH i BIH 90-tih te da su cinili etnicka ciscenja i zlocine prema Hrvatima i bosankim muslimanima u BIH i RH. Reci kako smo ponosni sto smo ih sprijecili da pocine genocid u Bihacu kao sto su pocinili u Srebrenici. A naravno, na raspolaganje stavljamo povijesnicare i strucnjake za TV duele ako imaju kakvih potreba za razgovorom. Reci im da su se maca lacali 90-tih, da su s macem porazeni i do kada planiraju kukat. Pozvat ih na proslavu 5. kolovoza svake godine, kako bi proslavili to sto smo ih sprijecili da pocine genocid u Bihacu. I kako smo ih sprijecili u srbijanskom planu po kojem su prema njihovim zamislima Hrvati u Oluji trebali pobit 40.000 Srba.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 08 ruj 2019, 20:48 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Hrvatski tjednik od 5.9.2019. na stranici 9. donio dokument od 6.12.1991. (MUP R. Srbije - I Uprava Beograd) u kojemu se o Miloradu Pupovcu pise kao igracu s kojim Srbija racuna za osiguranje posebnog statusa u podrucju gdje ne uspiju vojnim putem. Dakle, ovo je crno na bijelo da im je on igrac s kojime ostvaruju svoje interese sto ne uspiju ratom. Ovo sto on danas radi sa svodjenjem incidenata bez kontekstualizacije na razinu principa je povecanje tenzija.

Kada bi Beograd od Predsjednika RH i Predsjednika Vlade RH dobivao prikladne odgovore smanjile bi se tenzije. Al za to treba znat odgovorit i po pitanju Jasenovca, NDH i ustasa (ovak kak sam napisao), samo tu treba znanja kojeg hrvatska politicka elita ocito nema.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 ruj 2019, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3893
https://www.dnevno.hr/vijesti/sve-lazi- ... n-1361886/

naletio sam na ovaj tekst o Petku. Potvrdilo se ono što sam ovdje napisao kad se spominjao kapetan Dragan i vojska RSK da mi se čini kako je čovjek u ranim 40-ima.
Inače je sam članak dosta konfuzan i nije mi jasna namjera autora, piše da je njegov ratni put vjerojatno izmišljen , ali da mu je krimen jer je imao radni spor sa tvornicom u kojoj je radio.
Pa onda druga kontradikcija , da se družio u zatvorenom društvu lokalnih Srba i četnika, a istovremeno odlazio u krivolov sa policajcima iz Drniša??

Još samo fali da su napisali kako je podrivao državni poredak jer je jednom skrenuo na raskršću bez žmigavca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 13 ruj 2019, 03:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7987
Nemas ti pojma kako su opasni cetnici od 12-13 godina..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 13 ruj 2019, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Kaftanzoglio je napisao/la:
https://www.dnevno.hr/vijesti/sve-lazi-borisa-petka-nije-napadnut-zato-sto-je-srbin-1361886/

naletio sam na ovaj tekst o Petku. Potvrdilo se ono što sam ovdje napisao kad se spominjao kapetan Dragan i vojska RSK da mi se čini kako je čovjek u ranim 40-ima.
Inače je sam članak dosta konfuzan i nije mi jasna namjera autora, piše da je njegov ratni put vjerojatno izmišljen , ali da mu je krimen jer je imao radni spor sa tvornicom u kojoj je radio.
Pa onda druga kontradikcija , da se družio u zatvorenom društvu lokalnih Srba i četnika, a istovremeno odlazio u krivolov sa policajcima iz Drniša??

Još samo fali da su napisali kako je podrivao državni poredak jer je jednom skrenuo na raskršću bez žmigavca.


Još nitko nije opovrgnuo da ne voli pjevat četničke pjesme uz sliku Draže ili da se ima običaj, kano vatreni navijač pročetničke Crvene zvezde zaletavat s autom u policiju...
Opet ostaje pitanje, da li se radi o ugroženom Srbinu ili ugroženom četniku.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 13 ruj 2019, 08:44 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3893
Pa čovjeku koji se zaleti autom s HR tablama u srpsku policiju ti bi trebao dignuti spomenik u svojoj kući na Grobniku, nije mi poznato da se itko to usudio napraviti prije ni poslije njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 13 ruj 2019, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
dane-croatia je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
https://www.dnevno.hr/vijesti/sve-lazi-borisa-petka-nije-napadnut-zato-sto-je-srbin-1361886/

naletio sam na ovaj tekst o Petku. Potvrdilo se ono što sam ovdje napisao kad se spominjao kapetan Dragan i vojska RSK da mi se čini kako je čovjek u ranim 40-ima.
Inače je sam članak dosta konfuzan i nije mi jasna namjera autora, piše da je njegov ratni put vjerojatno izmišljen , ali da mu je krimen jer je imao radni spor sa tvornicom u kojoj je radio.
Pa onda druga kontradikcija , da se družio u zatvorenom društvu lokalnih Srba i četnika, a istovremeno odlazio u krivolov sa policajcima iz Drniša??

Još samo fali da su napisali kako je podrivao državni poredak jer je jednom skrenuo na raskršću bez žmigavca.


Još nitko nije opovrgnuo da ne voli pjevat četničke pjesme uz sliku Draže ili da se ima običaj, kano vatreni navijač pročetničke Crvene zvezde zaletavat s autom u policiju...
Opet ostaje pitanje, da li se radi o ugroženom Srbinu ili ugroženom četniku.


Srpska šizofrenija, nebeski narod, priemont balkana a cvili zbog ugroženosti. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 13 ruj 2019, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Kaftanzoglio je napisao/la:
Pa čovjeku koji se zaleti autom s HR tablama u srpsku policiju ti bi trebao dignuti spomenik u svojoj kući na Grobniku, nije mi poznato da se itko to usudio napraviti prije ni poslije njega.


Meni samo pada na pamet to, ako taj ljubitelj Draže juriša na srbsku policiju, što će tek raditi hrvatskoj policiji kad za to sazriju uvjeti...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 07 lis 2019, 13:42 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Hrvatica u Srbiji primila prijetnje zbog otvaranja lokala: ‘Ustašama sigurno neću stavljati pare u džep’

https://narod.hr/svijet/hrvatica-u-srbi ... are-u-dzep

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Groot i 24 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO