HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 16:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 12 vel 2014, 03:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Hrvatska - država apsurda

slika

1. To je jedina država ili društvo, kojoj nije bitno ima li svoju blagajnu s novcem ili praznu, bez novca!

2. Gdje se upisuje Post Diplomski studij, prije nego se završi do Diplomski!

3. Gdje Sveučilišni profesor i dr. znanosti, nije završio ni srednju školu, niti maturirao!

Ako otvorite donji link, to ćete čuti i vidjeti.

http://mreza.tv/oluja-ozane-basic/ od 11.02. 2014,

a ako i dalje nastavite gledati, doći će Vam Oluja od 10.02.2014 sa Živim zidom i td.
Svaki ponedjeljak, utorak, srijeda i četvrtak.

Evo ja sam započeo, a Vi nastavite, jer siguran sam ima toga još!

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 28 vel 2014, 00:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
4.
Voter Fraud in Croatia: Serious Concerns Raised - May 2013 Elections
Sumnja na prevaru kod glasovanja, svibnja 2013
1. milijun ilegalnih glasača na 4. milijuna stanovnika!?

slika

http://adriaticinstitute.org/?action=news&id=184

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 ožu 2014, 06:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
5.
PARADOKS NAD PARADOKSIMA – Milorad Pupovac brine o hrvatskome Ustavu!

slika

Milorad Pupovac svakoga dana daje intervjue srbijanskim medijima u kojima grmi i poručuje da se u Vukovaru krši hrvatski Ustav. Iako ga nije briga za Ustav, i to još hrvatski, činjenica je da je upravo obrnuto. Ustav RH krši aktualna vlast jer ne će provesti novi popis stanovništva u Vukovaru. Naime, prema podatcima popisa stanovništva iz 2011. godine u Vukovaru živi 27.683 stanovnika, a u policijskoj evidenciji je 42.000 stanovnika. Nesrazmjer od 14.000 do 17.000 stanovnika! U registru birača ima 5000 birača više nego stanovnika. Ovdje ne ćemo nagađati koliko tih Vukovaraca dobiva mirovine na tekuće račune a da su vlasnici tih računa već godinama mrtvi. Sve se to može jako brzo razriješiti. Upravo onako kako traže u Stožeru za obranu hrvatskoga Vukovara. Treba provesti novi popis stanovništva i tada ne će biti kršenja Ustava RH. Tada će valjda i Milorad Pupovac biti spokojan.

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 ožu 2014, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
6.
Dorijan i Dominik natprosječno su daroviti, ali zabranili su im natjecanja!


slika

PREDOBRI ZA HRVATSKU

http://www.vecernji.hr/hrvatska/malim-g ... ena-924112

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 04 ožu 2014, 03:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
NEVJEROJATNO:
Ujedinjeni narodi imaju 193 zemlje članice, a RH ima 332 veleposlanstva i konzulata po svijetu!!!


slika

Jednostavno je nevjerojatno da je naša nesposobna diplomacija uspjela uspostaviti odnose sa sljedećim državama: Kabo Verde, Džibuti, Nauru, Sveti Toma i Prinsipe. Još je zanimljivija činjenica da je, primjerice, za Benin neki hrvatski ministar genijalno smislio da mjesto diplomatske misije bude "susjedni" Pariz, iako od Pariza do Porta Nova (glavnog grada države na zapadu Afrike) ima točno 7.297 kilometara.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/1 ... ijetu.html

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 04 ožu 2014, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
8.
Iz tužbe protiv Srbije za počinjeni genocid nad Hrvatima

Citat: "Ovo je jedini međunarodni pravni spor u kojem političari govore protiv tužbe koju je njihova država podnijela. Oni koji je trebaju zastupati govore protiv tužbe time je do sada napravljena velika šteta, a ja se nadam da će netko za to uskoro snositi odgovornost." (kraj citata)

http://www.dnevno.hr/kolumne/josip-peca ... da-ii.html

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 16 ožu 2014, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
9.
Prvi maj- Praznik rada!

Učiteljica nas je pitala, je li znamo šta je to 1.maj?

Svi su šutjeli, samo sam se ja javio:
- To je dan kada bi tata trebao primiti plaću, ali je nije primio!
Nije ni 1. travnja, ni 1. ožujka, ni veljače, siječnja...
U prosincu je posudio novce za prasence od tetka, ali mu još nije vratio novce i kad god zove, mi moramo reći da tata nije tu, iako se skrije u ve-ceu kao da tetak može vidjeti kroz slušalicu.

- Učiteljica mi lupila čvrgu i rekla da sjednem...
Objasnila nam je da je riječ o prazniku rada i rekla da svatko od nas, kada ga prozove, ustane i kaže čime mu se roditelji bave i šta bi voljeli da biti kad odrastemo?

Kada je došao red na mene, rekao sam:
- Moj tata privremeno radi, leži na tračnicama... Svako jutro se obuče kao da ide na posao u staru firmu, koju je sad kupio striček Luka koji je nekada bio portir i ode s kolegama da malo leže na pruzi, a mama zalupi vrata i kaže:
- Dabogda vam naletio teretni iz Siska kad niste htjeli sa Lukom u stranku... !
Mama je završila neki teški fakultet, ali u tubi za diplomu sad drži flašu rakije za koju tata ne zna, pa otpije nekoliko "semestara" čim on izađe iz stana...
Posle se svađa sa susjedom čiji muž često pijan piški u liftu... a on radi u nekom ministarstvu kao ekspert za nešto... ?
Inače, mama je nekada radila u banci, ali joj je šefica dala otkaz zato što se ispostavilo da ima previše škole da bi ostala na radnom mjestu, koje se sviđalo šeficinoj kozmetičarki, i premale grudi da bi je prebacili na šalter...
Htjela je prodati tatinog starog "juga" i dedin 'Orden rada sa zlatnim vjencem' i skupi novce za neku "četvorku" - rekli su joj da za te pare ne moze srediti ni kurje oči, a kamoli da nabaci tranzicione grudi...
Na sreću, ona susjeda nije zlopamtilo, pa ponekad pozove mamu da joj za 500 kuna očisti stan, opere i ispegla veš, okreči sobu... i oriba lift kad se susjed "ekspert" vrati s posla.
Nije susjedi teško da to i sama napravi, ali nema vremena od kada se zainatila da završi srednju školu...
Kaže da uspješnog muža mora pratiti i ambiciozna žena, a i ne može je drugačije ubaciti kod sebe u ministarstvo kao savjetnicu...
Što se tiče onog dijela "šta bih volio biti kad odrastem", tu sam baš bio u nedoumici! Mislim, dvojim da li da postanem tajkun, kao Đurin tata, u čijoj firmi razrednica popodne radi kao sekretarica, pa joj se i u školi ponekad omakne da stričeku Jozi kaze "šefe" ili da postanem političar?
Kada smo bili mali, Djurin tata, striček Jozo, često je išao u Gradišku, valjda su tamo imali vikendicu, ali mama nikada nije htjela da vodi i Djuru kada bi vikendima išla u posjetu. Koliko sam shvatio, on se tamo aktivno bavio poljoprivredom i izgleda da mu je bas super išlo čim je posle nekoliko godina kupio nekoliko firmi, pa za njega danas rade čak i nekoliko stričeka policajaca, koji su nekada dolazili po njega da ga vode u vikendicu, a on im lupa čvrge, tjera ih da rade sklekove i ne daje im plaću.
Stvarno ne znam da li to ili da idem u veleposlanike?
Tata je više za ovo drugo, naročito otkad su javili da je neka polugola teta pokušala ući u Sabor, a on dreknuo na televizor:
"Ostavite je na miru - čula žena da je politika kurva, pa došla kod svojih! Eto, sad imate kvorum!"
"Dobro je sine, izgleda jebu još nekog osim nas u mozak" - okrenuo se prema meni i pomilovao me po glavi, dodavši:
"U veleposlanike će tebe tata, u veleposlanike, ali da koji put pozoveš i tatu u taj veleposlanički klub kad vam dođu ovakve delegacije u uzvratne posjete"...

Moj uzor je striček Vlado, on se tuče i psuje za plaću i nitko ga ne tjera u kut kao mene...

Inače, izgleda da se situacija kod tate na poslu popravlja, otkad im je bio u posjeti neki fini stricek, Rasim, tata se više ne vraća onoliko ukočen kući, dobili su neke anatomske uloške za dugotrajno ležanje na tračnicama, pa sad kaže da mogu tako i do penzije!

Mama i dalje navija za onaj teretni iz Siska, hvatajući se za"diplomu" sve češće, a ja za tu penziju koju tata spominje - kaže to je sigurna lova na koju mogu računati ukoliko se ostvari mamina želja?

Eto, priznajem da mi ni poslije svega nije ništa jasnije zašto je taj 1. maj toliko važan datum, kad od cijele obitelji radi samo baka, umjesto da se kod kuće odmara i gleda španjolske serije?
Mada, nije joj loše - po cijeli dan sjedi ispred nekog WC-a i daje ljudima toalet papir u zamjenu za neku siću... Kaže da često sretne i neke od svojih bivših studenata, oni joj daju više para nego što treba, i ne traže kusur.

Otpjevao sam mami i tati pjesmu koju nas je učiteljica naučila -
"Da nam živi, živi rad" - dobio sam šamarčinu od tate, a mama me je gađala diplomom...

Tek sad ništa ne razumijem?

Zašto slavimo nešto, što nas sve nervira?
Jebo ti praznik kad su svi ljuti na njega !

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 02 tra 2014, 02:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
10.
Ovaj primjerak predložen je za nagradu godine, ako ne i cijelog desetljeća!

slika

Oluja, emisija od 31.03.2014,
Gost gospodja Slavica Šota iz Pokreta Otpora Riječana protiv korupcije

Znam, RH je puna nevjerojatnih stvari, ali da se one mogu javno viditi, dokumentirano na TV, to se nije do sada dešavalo!

slika

slika

Oluja, emisija od 31.03.2014,
Gost gospodja Slavica Šota iz Pokreta Otpora Riječana protiv korupcije

http://mreza.tv/oluja-ozane-basic/

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 08 tra 2014, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
11.
Vlada države u Europi, koja mrzi svoju nacionalnu himnu!


UDAR NA TEMELJE HRVATSKE DRŽAVNOSTI: SDP-ova mržnja prema nacionalnoj himni

slika

Intoniranje nacionalne himne na početku sjednica makarskoga Gradskog vijeća je zabranjeno nakon što je taj svečani čin već uveden u protokol Vijeća. Naime, odredba o tome je već postojala, ali netko je (SDP i HNS) napravio nacrt nove odluke kojom se ukida intoniranje Lijepe naše!? To je smišljen i pomno planiran potez očajnika kojima smeta sve i svatko tko misli i diše hrvatski!
Ako se išta treba priznati SDP-u i njegovim ideološkim i koalicijskim partnerima, to je dosljednost. Dosljedni su bili u obezvrjeđivanju i zatiranju hrvatske povijesti, tradicije, kulture i jezika od prvog, a vjerojatno će biti i do posljednjeg daha.
Počelo je ideološkim udarom na bleiburšku komemoraciju i otkazivanjem pokroviteljstva Sabora nad komemoracijom, potom se nastavilo udarom na hrvatski jezik u vidu promjene naziva ministarstava, ukidanjem Vijeća za normu hrvatskoga standardnog jezika, nametan je seksualni odgoj u škole, a pokušali su ukinuti i nastavu vjeronauka u školama. Ustvari, cijeli ovaj mandat Kukuriku koalicije kao da je smišljeni udar na temelje hrvatske državnosti i posebnosti. Jedini "uspjeh" ove vlade i njenih članova i jest na ovom području - ideološkom.

slika

Cijeli tekst:
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/1 ... himni.html

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 11 tra 2014, 03:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
12.
Amerikanci donirali 30 oklopnjaka Hrvatskoj

slika

U vojarni Croatia u Zagrebu održana je primopredaja doniranih MRA, koju je izvrsio veleposlanik Sjedinjenih Američkih Država u Republici Hrvatskoj Kenneth Merten, što je još jedna potvrda činjenice kako su Sjedinjene Američke Države najvažniji strateški partner RH u području obrane.

Vjerovali ili ne, prilikom ove primopredaje nisu bili prisutni ni ministar obrane Kotromanović, niti vrhovni komandant HV, Predsjednik Josipović, što je trebao biti minimum pristojnosti! (Navodno su imali važnu kavicu, na Pantovčaku.)
HRT uopće nije bio ni blizu, a kamoli objavio ovaj dogadjaj u svojim vijestima!


http://www.vecernji.hr/hrvatska/amerika ... koj-931485

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 26 tra 2014, 05:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
13.
slika

Bože Vukušić upozorava na obrazloženja odluka Vrhovnog suda o izručenju Perkovića i Mustača u kojima doslovno stoji optužba prema kojoj Državno odvjetništvo djeluje protiv pravnog poretka Republike Hrvatske. „Zamislite, na tu optužbu nitko nije reagirao. Nitko je nije spomenuo ni u nedavnoj raspravi u Hrvatskom saboru o izvješću o radu Državnog odvjetništva, niti prilikom rasprave o izboru novog Glavnog državnog odvjetništva. Ta činjenica je strašnija od same optužbe na račun Državnog odvjetništva, jer govori o vrlo niskoj, gotovo nikakvoj svijesti i odgovornosti političkih predstavnika naroda i građana u Hrvatskom saboru. Gdje je još moguće u svijetu da takva optužba najvećeg sudbenog tijela na račun državnog odvjetništva prođe bez ikakvih posljedica, pa da čak ostane i potpuno nezapažena u stručnim i političkim krugovima?!“, opravdano se pita Vukušić.

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 12 svi 2014, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
14.
Kad jedan Hrvat (branitelj) bude u neprijateljskom, a onda i u svom vlastitom ('prijateljskom') zatvoru, zbog iste stvari!

Moguće, vi ćete naći ovdje još ovakvih sličnih apsurdnih slučajeva ...

slika

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3ZowKDjp24
2731 Bujica 09.05.2014, gosti: Ivan Vekić i Tomislav Josić

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 15 svi 2014, 03:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Ovdje je taj YouTube snimak:


2731 Bujica 09.05.2014, gosti: Ivan Vekić i Tomislav Josić

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 20 stu 2014, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
15.

- Dvojezične ploče postavili, a onda ih zaklonili, sakrili s visokim kombijima!?
- Najviši RH državnici nisu ni predstavljeni na komemoraciji Vukovarskim žrtvama, da im se ne bi zviždalo!?



1051
19.11.2014. Andrija Hebrang o Koloni sjećanja!

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 21 stu 2014, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
A gde je Mirela (Un)holy? Kakva je to likuša...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 26 stu 2014, 06:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
16.

Srpski Memorandum 2. provode Hrvatski državljani u RH!

slika

Pogledajte emisiju Oluja, od 25.11.2014, admiral Davor Domazet - Lošo na:

http://mreza.tv/oluja-ozane-basic/

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 27 stu 2014, 04:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
17.

Ovo je za Hunter-a: "A gde je Mirela (Un)holy? Kakva je to likuša..."

MIRELA HOLY

slika

Mirela Holy, bivša ministrica zaštite okoliša, sada šefica ORaH stranke, za "Održivi Razvoj Hrvatske", nije se nikad osvrnula (a niti drugi iz Vlade RH) za zaštitu bilja smilja na otoku Pagu i Dalmaciji (Hercegovini?) kojeg se nekontrolirano i protuzakonito uništava, čupanjem sa žilama radi njenog vrlo skupocjenog i ljekovitog ulja (često i od strane stranih državljana!).
Ovo smilje bilje je zakonom zaštićeno, jer čuveni i zaštićeni Paški sir ima kvalitet i okus ovog bilja, s kojim se ovce hrane na ovom otoku, a od čijeg mlijeka se pravi ovaj čuveni sir.
Zakon postoji, ali imamo mi koga tko taj zakon sprovodi i kažnjava one tko ga krši, tj. uništava ovo naše nacionalno blago?
Čak se želi kandidirati za predsjednicu RH!!!

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 27 stu 2014, 08:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68945
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
MIR je napisao/la:
12.
Amerikanci donirali 30 oklopnjaka Hrvatskoj

slika

U vojarni Croatia u Zagrebu održana je primopredaja doniranih MRA, koju je izvrsio veleposlanik Sjedinjenih Američkih Država u Republici Hrvatskoj Kenneth Merten, što je još jedna potvrda činjenice kako su Sjedinjene Američke Države najvažniji strateški partner RH u području obrane.

Vjerovali ili ne, prilikom ove primopredaje nisu bili prisutni ni ministar obrane Kotromanović, niti vrhovni komandant HV, Predsjednik Josipović, što je trebao biti minimum pristojnosti! (Navodno su imali važnu kavicu, na Pantovčaku.)
HRT uopće nije bio ni blizu, a kamoli objavio ovaj dogadjaj u svojim vijestima!


http://www.vecernji.hr/hrvatska/amerika ... koj-931485


Propustio sam ovo. Odlična vijest.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 27 stu 2014, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Popelo se do sad na 212.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 29 stu 2014, 01:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
18.

Markov trg: Josipovićeve ustaške zmije su falusni simbol

Odkud zmije na Markovom trgu?


2463

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 29 stu 2014, 08:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68945
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
doc je napisao/la:
Popelo se do sad na 212.


Doniranih od strane USA ili ukupno u posjedu HV?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 29 stu 2014, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58724
Lokacija: DAZP HQ
doniranih od SAD-a, malo koristena vozila u Iraku, za nase standarde prakticki nova. Hrvatska je ako se ne varam pokrila troskove transporta.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 29 stu 2014, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Donacija vojne opreme od milijardu kuna.

A naši skoro da nisu našli 10 milijuna kuna za porez.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 30 stu 2014, 10:07 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
MIR je napisao/la:
17.

Ovo je za Hunter-a: "A gde je Mirela (Un)holy? Kakva je to likuša..."

MIRELA HOLY

slika

Mirela Holy, bivša ministrica zaštite okoliša, sada šefica ORaH stranke, za "Održivi Razvoj Hrvatske", nije se nikad osvrnula (a niti drugi iz Vlade RH) za zaštitu bilja smilja na otoku Pagu i Dalmaciji (Hercegovini?) kojeg se nekontrolirano i protuzakonito uništava, čupanjem sa žilama radi njenog vrlo skupocjenog i ljekovitog ulja (često i od strane stranih državljana!).
Ovo smilje bilje je zakonom zaštićeno, jer čuveni i zaštićeni Paški sir ima kvalitet i okus ovog bilja, s kojim se ovce hrane na ovom otoku, a od čijeg mlijeka se pravi ovaj čuveni sir.
Zakon postoji, ali imamo mi koga tko taj zakon sprovodi i kažnjava one tko ga krši, tj. uništava ovo naše nacionalno blago?
Čak se želi kandidirati za predsjednicu RH!!!


E, fala lipo! S ovim si me baš uveselio. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 15 pro 2014, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
19.

slika

Ministar poduzetništva i obrta Gordan Maras imao je 20 mjeseci
radnog staža, kad je dobio ovo Ministarstvo!


Najdulje zaposlenje, istina honorarano, mu je bilo:
Ljepljenje plakata za M. Bandića!


Danas ovaj miniStar ima zadatak pokrenuti Hrvatsko gospodarstvo???
:smijeh :smijeh :smijeh

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo, iprodano, Naša Kvačica, Revizija, Robbie MO i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO