HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 09:37 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Kakav retard..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 17:07 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
http://www.kurir.rs/region/hrvatska/hrv ... ak-2117837

Tako je to kad nemaš ništa drugo ili imaš a to ne baštiniš.Devijacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 18:05 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Kratko sam pomislio, tamo negdje na 0:58 da uzvikuju TEKBIR.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Smiješan mi je ovaj Alić. Vjerovatno potomak ličkih Muslimana.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 18:19 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 18:33 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Puntare, nisi mi bas sasvim jasan. Vidim da ne volis bogzna nesto cetnike i da si udesno, ko sto velis, ali nisam jos skonto kako razmisljas o Bosnjacima tacno i o NDH. I da li mislis da je Hrvatska pocinila pomalo i agresiju na RBiH i da li je HVO prvi napo Armiju, ili obrnuto.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 18:48 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Moj kraj je osta izvan NDH, sto cu misliti o njoj.

O Bosnjacima...pa recimo Kum Beco mi je drag lik, ali on za mene i nije Bosnjak.

Nikakve agresije nije bilo, bez Hrvata nebi postojala ta drzava.

Ono, ako me pitas ko mi je generalno drazi, Frane ili Antisa, Frane daleko.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:01 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Hrvatska nije mogla da izvrši agresiju na bih jer bih nije postojala ali je zato izvršila agresiju na Republiku Srpsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
???

JEs dobro?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
granica je napisao/la:
I da li mislis da je Hrvatska pocinila pomalo i agresiju na RBiH


sljedeći put kad vas krenu klat , bježite u Albaniju ili Italiju. vlastitim avionima i brodovima. eto oni nisu agresori. oni će vas primit i nahranit kao što Hrvatska nije 1992.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:08 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
ZGabriel je napisao/la:
granica je napisao/la:
I da li mislis da je Hrvatska pocinila pomalo i agresiju na RBiH


sljedeći put kad vas krenu klat , bježite u Albaniju ili Italiju. vlastitim avionima i brodovima. eto oni nisu agresori. oni će vas primit i nahranit kao što Hrvatska nije 1992.



Primala je i Srbija hrvatske izbjeglice. Samo nakon oluje 300.000. Pa opet prdite o agresiji Srbije na Hrvatsku.

KAKO?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
granica je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

sljedeći put kad vas krenu klat , bježite u Albaniju ili Italiju. vlastitim avionima i brodovima. eto oni nisu agresori. oni će vas primit i nahranit kao što Hrvatska nije 1992.



Primala je i Srbija hrvatske izbjeglice. Samo nakon oluje 300.000. Pa opet prdite o agresiji Srbije na Hrvatsku.

KAKO?


ja sam mislila da ipak imaš malo mozga i obraza. sad vidim da sam te krivo procijenila. ladica "debil" skupa s ovim gore.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:21 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
ZGabriel je napisao/la:
granica je napisao/la:


Primala je i Srbija hrvatske izbjeglice. Samo nakon oluje 300.000. Pa opet prdite o agresiji Srbije na Hrvatsku.

KAKO?


ja sam mislila da ipak imaš malo mozga i obraza. sad vidim da sam te krivo procijenila. ladica "debil" skupa s ovim gore.



Izvini sto sam te razocarao. Samo sam ti htio ukazati na to koliko ti je glup taj argument u vezi izbjeglica, stovana (bez obzira na to kako da posmatrali rat izmedju HVO i HV s jedne, i ARBiH s druge strane).

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
granica je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

ja sam mislila da ipak imaš malo mozga i obraza. sad vidim da sam te krivo procijenila. ladica "debil" skupa s ovim gore.



Izvini sto sam te razocarao. Samo sam ti htio ukazati na to koliko ti je glup taj argument u vezi izbjeglica, stovana (bez obzira na to kako da posmatrali rat izmedju HVO i HV s jedne, i ARBiH s druge strane).


argument stoji. Muslimani nisu bježali od Hrvata u Hrvatsku. sklonili su guzice a onda raspalili po slabijem protivniku.
hrvatske vlasti su pozivale hrvatske Srbe da ostanu u svojim kućama. ali oni nisu htjeli Hrvatsku nego veliku Srbiju na hrvatskom teritoriju (iako im začudo hrvatske kune ne smetaju, jer uredno dolaze po mirovine).

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
ZGabriel je napisao/la:
granica je napisao/la:


Izvini sto sam te razocarao. Samo sam ti htio ukazati na to koliko ti je glup taj argument u vezi izbjeglica, stovana (bez obzira na to kako da posmatrali rat izmedju HVO i HV s jedne, i ARBiH s druge strane).


argument stoji. Muslimani nisu bježali od Hrvata u Hrvatsku. sklonili su guzice a onda raspalili po slabijem protivniku.
hrvatske vlasti su pozivale hrvatske Srbe da ostanu u svojim kućama. ali oni nisu htjeli Hrvatsku nego veliku Srbiju na hrvatskom teritoriju (iako im začudo hrvatske kune ne smetaju, jer uredno dolaze po mirovine).



Stoji, da izvines, al u kurcu.

Zene - vecina barem - zaist nebi trebale da se mijesaju u polikiticku stratesku igru i zaebancie oko toga.

Hocu reci, nemas pojma. Vec ti kazem - s pravnog aspekta se taj rat moze posmatrati i ovako, i onako, ali tvrditi da je prihvat izbjeglica dokaz prirode rata je tako tipicno...bezze..


Nego, sta je radila HV tamo u Gornjem Travniku ako se nije borila protiv - tada - jedine legalne (s medjunarodnog pravnog aspekta) oruzane snage na teritoriji tada - jedine priznate drzavne tvorevine - RBiH?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
granica je napisao/la:

Stoji, da izvines, al u kurcu.

Zene - vecina barem - zaist nebi trebale da se mijesaju u polikiticku stratesku igru i zaebancie oko toga.

Hocu reci, nemas pojma.


zanimljiv "argument" od jednog navodno modernog, liberalnog muškarca. iliti po naški - argumentum ad hominem.
kao što rekoh - ladica. pa-pa. za sve ostalo tu je dokumentacija dostupna i na webu. obrazuj se.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
granica je napisao/la:
(bez obzira na to kako da posmatrali rat izmedju HVO i HV s jedne, i ARBiH s druge strane).

Zaboravio si NATO uz HV-HVO :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 19:58 
Offline

Pridružen/a: 31 srp 2015, 21:39
Postovi: 1567
granica je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

argument stoji. Muslimani nisu bježali od Hrvata u Hrvatsku. sklonili su guzice a onda raspalili po slabijem protivniku.
hrvatske vlasti su pozivale hrvatske Srbe da ostanu u svojim kućama. ali oni nisu htjeli Hrvatsku nego veliku Srbiju na hrvatskom teritoriju (iako im začudo hrvatske kune ne smetaju, jer uredno dolaze po mirovine).



Stoji, da izvines, al u kurcu.

Zene - vecina barem - zaist nebi trebale da se mijesaju u polikiticku stratesku igru i zaebancie oko toga.

Hocu reci, nemas pojma. Vec ti kazem - s pravnog aspekta se taj rat moze posmatrati i ovako, i onako, ali tvrditi da je prihvat izbjeglica dokaz prirode rata je tako tipicno...bezze..


Nego, sta je radila HV tamo u Gornjem Travniku ako se nije borila protiv - tada - jedine legalne (s medjunarodnog pravnog aspekta) oruzane snage na teritoriji tada - jedine priznate drzavne tvorevine - RBiH?

Gornji Travnik =))
Gornji Vakuf ilitiga Uskoplje.
Spašavala hrvatski narod Središnje Bosne od agresije Alijinih milicija.
I da, vi ste počeli rat u Središnjoj Bosni.

_________________
Giggity giggity goo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 01 vel 2016, 20:11 
Offline

Pridružen/a: 31 srp 2015, 21:39
Postovi: 1567
To je isto debilno od Tuđmana, dok smo se borili za opstanak u Središnjoj Bosni on je zbrinjavao muslimanske izbjeglice.
Te izbjeglice je trebao predati HVO-u.
Ala bi bilo veselo :D

_________________
Giggity giggity goo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 02 vel 2016, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
KRIMINALNA UDBAŠKA HOBOTNICA likvidacijiom Crnoje zataškava DUUDI, APIS, Matićevu invalidnost…

Saturday, 30 January 2016 17:00
Autor: milanN


slika

Mladen Pejnović - Predstojnik DUIDI-a

Zamislite, četiri godine svi znamo da je Matić van zakonski dopuštenog bio 80%-ni invalid domovinskog rata, svi znamo da je to nemoguće i da se toliki invaliditet može dobiti samo na temelju amputacije ili potpunog gubitka vida, primjerice moj rođak ranjen je sa deset metaka iz puškomitraljeza 7,9 oni veliki metci, i ima 70% invaliditeta.
Svi znamo da je Matić dobio i ogroman stan, koji je otplatio 20%, popust je onoliki koliko je invalid. Svi znamo da je proglašen potpuno radno nesposobnim, 100%. A to nije mala stvar, ako ne računamo najstrašniji stupanj PTSP-a u povijesti čovječanstva.
A onda hop, Matić više nije u stravičnom stanju, nego potpuno zdrav i sposoban voditi ministarstvo, igrati nogomet, sve, ali baš sve što može super zdrava osoba?
Pitate se što radi DORH, ništa, naravno.
A onda, zamislite ovo: Matić odluči da više nema toliki invaliditet i da je potpuno zdrav?
Zamislite vi to čudo svijeta kad duševni bolesnik, a PTSP je duševna bolest, i to opaka, naredi liječničkoj komisiji koliko je on zdrav i koliko će mu oni skinuti invaliditeta?
ZAMISLITE TO!!!
Pitate se što radi DORH, ništa, naravno, Matić ne podliježe zakonima RH, on je djelatnik jedne druge tvorevine.
A onda, s druge strane, imamo medijski linč paravojne obavještajne službe strane države i kriminalnog miljea, medijski linč kojim rastežu do bizarnosti problem adrese Mije Crnoje?
Zamislite to!!!
Medijska krvava osveta portala index.hr (osuđenog kriminalca Babića, koji je državu zavaljao za skoro 6 milijuna kuna, i kojemu je to čak i oprošteno pa ne mora služiti čak ni zatvorsku kaznu. Dakle, samo je simbolično kažnjen) uperena je protiv svega hrvatskoga.
Svojevremeno je ovaj osuđeni kriminalac sve Hrvate proglasio fašistima i nacrtao kukasti križ na hrvatskoj zastavi, a što je danima stajalo na njegovom portalu. I to sve zbog legalnog i legitimnog, drukčijeg mišljenja, to je kazneno djelo, no DORH nije zanimalo, jer je upereno protiv Hrvata i Hrvatske. Također je ovaj osuđeni kriminalac širio govor mržnje riječima “Ne plaćam porez jer ne želim financirati smrdljivu crkvu i umobolne referendume”!
Dakle, ako ste kriminalac to je opravdano ako se dosjetite umobolnog opravdanja za kriminal.
Pitate se što je radio DORH, ništa, jer kad vrijeđaš katolike, Hrvate, onda to nije vrijeđanje, jer, po DORH-u katolici i Hrvati nisu ljudi, također ne širiš mržnju, iz istog razloga. Mržnju širiš samo ako napišeš da je pravoslana crkva smrdljiva, a Srbi umobolni, e to je onda kažnjivo, po DORH-u.
Pitate se: srami li se DORH? Ne, oni nemaju srama?
Medijsku harangu podržali su svi korumpirani lijevi portali, sve te portale plaća ili im je opraštala dugove SDP-hns-SDSS Vlada, tako da sad ovi vraćaju dugove, a isto tako drže se one – Mrtav Hrvat, dobar Hrvat.
Kako ne biti zapanjen i ogorčen prljavim medijskim linčom jednog čovjeka za banalne stvari, dok istovremeno vlada šutnja oko 16 milijardi nestalih kuna iz DUUDI-a.Vjerovali ili ne….
O 16 milijardi kuna ni riječi, muk, pojeo vuk, jebiga, nestalo, tko je jamio jamio je, to su maznuli ljevičari pa je ok, nikom ništa, kriv je Crnoja jer nije prijavljen na adresi na kojoj bi Babić i Dežulović htjeli da je prijavljen, užas, konsternacija, zbog Crnoje naravno, pa neće se valjda čuditi kad netko pokrade 16 milijardi kuna, smiješno.
16 milijardi kuna, pitate se što DORH radi, pitam se i ja? Kad bih morao nagađati rekao bih “isto što i u slučaju Matić, ništa“!
DUUDI, nestalo 16 milijardi kuna i nikom ništa, ima li igdje tako nešto, vjerojatno nema, ako i ima zasigurno postoji i veći broj medijskih kuća koje tomu ipak pridaju značaj, dok kod nas sve glavne medijske kuće zataškavaju ovaj zulum.
Al je zato problem što Crnoja nije prijavljen gdje bi udbaško kriminalna hobotnica htjela da je prijavljen.
APIS, ako je istina ono što se govori onda je demokracija mrtva, no to nije tema medija, a da išta vrijede trebala bi biti glavna tema.
Stravično zvuči činjenica da neki koji su se kandidirali i koji tvrde da su za sebe glasovali, a tvrde i da je bar obitelj za njih glasovala, na kraju nemaju niti jedan glas. Još ih kriminalci iz medija isprdavaju da ni obitelj za njih nije glasovala, pa i da nije ali su sami, pa je jasno da su izbori (čista krađa) pretvoreni u farsu. Jasno je i da još uvijek ima najmanje 200 000 lažnih glasača. Nedavno su makli 200-250 tisuća, no ostalo je dovoljno da kradu, mada im ni to nije dovoljno jer hrvatski narod mahom glasuje protiv njih. Zar nikome nije čudno niti udarna vijest da se kod nas krade na izborima?
Pa jesmo mi Ruanda, Islamska republika, što smo mi?
Da, medije ne zanimaju bitne priče, opljačkane milijarde, krađa na izborima, kupatila od nekoliko milijuna kuna Milanovićevih ministara, igre sa parkinzima i povećavanje troškova u milijunskim iznosima, ne zanimaju ih ni šećerne afere teške stotine milijuna kuna, ne zanimaju ih ni “borci” protiv lažnih branitelja i invalida koji sami sebi propisuju stupanj invaliditeta, kao drug Matić, ne zanimaju ih milijarde ukradene predstečajnim nagodbama, ne zanima ih ni pelješenje računa od strane bivše ministrice kulture, al ih zato zanima u kojoj je stranci sadašnji ministar kulture, ne zanima ih Radmanova vila, ne zanimaju ih SDP-ove milijarde koje su pokrali narodu kroz svojatanje imovine bivšeg Saveza komunista Hrvatske, kao da su im to svojim rukama izgradili očevi, a ne narod kojeg su još i opljačkali. Pa su lijepo sve prisvojili dok smo mi krvavo ratovali, usput su odbili biti dio stvaranja Hrvatske, nisu imali vremena, morali su razdijeliti plijen.
A problem je adresa Mije Crnoje, aha, jest.
Dragi moji Hrvati, imamo mi puno za raditi, mudro raditi. Zadatak ove Vlade trebao bi biti i DORH, čak i na prvom mjestu DORH! Kako je moguće da se dižu optužnice samo protiv Hrvata, kao je moguće da se ne diže optužnica protiv jedne Vesne Pusić, ako je za isto djelo i na isti način suđen Sanader, zašto u njenom slučaju ne vrijedi kad čovjek sam prizna da je nosio novac u vreći i predao ga u središnjici HNS-a?
Kako je moguće da razni kriminalci nekažnjeno čitavu naciju nazivaju fašističkom, lijepe nam kukaste križeve na zastave, nazivaju nas nacistima i fašistima zbog drukčijeg mišljenja o banalnim stvarima? Kako je moguće da DORH ne vidi što nam gamad radi, što je DORH, čiji je? Na strani pravde očigledno i apsolutno nije!!!
Zar ćemo dopustiti da Matić ode u zaborav i u zastaru za kriminal, a progonit ćemo Crnoju zbog adrese? Jesmo li mi ljudi ako to dopustimo?
Zar ne bi zakon trebao važiti za sve, zar je stvarno svatko tko izda, podijeli dokumente najviše tajnosti, ukrade dokument najviše tajnosti, pljune Crkvu, religiju, Hrvate, branitelje, naše mrtve… oslobođen svake krivnje unaprijed?
Kakvi smo mi ljudi ako ne poštujemo sebe?
Kakvi smo mi ljudi i kakva smo mi država ako nam je problem gdje je tko prijavljen, a krađu plana obrane Republike Hrvatske niti ne komentiramo, a kamoli da dignemo sve na noge i tražimo da se uvede smrtna kazna za veleizdaju, pa da se izdajnici bar znoje kad takve stvari kradu?
Hoće li ikad u Hrvatskoj zakon i pravda biti jednaki za sve?
Karamarko, Petrov, Orešković, gospodo, znate li vi uopće s kim i sa čim imate posla?

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 04 stu 2018, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Republika Hrvatska obilnije pomaže SPC u Hrvatskoj,
nego što je Republika Srbija pomaže u Srbiji!

(pri kraju videa)


8012 ili:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... wRr-5cLGvE

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 24 vel 2019, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
OTAC SERAFIM:
ZATAŠKAVANJE PEDOFILIJE U SPC I TUŽBA NA SUDU U LONDONU!


Ima dosta detalja o nasilnoj pedofiliji sveštenika SPC, koja se sustavno zataškava iz samog vrha SP Crkve i srpske Vlade.
Jedan slučaj je posebno zanimljiv, gdje otac Arsenije biva uhvaćen u nedozvoljenim i kažnjivim radnjama, te biva premještan na više raznih lokacija u BiH, Hrvatskoj, a na kraju pod lažnim imenom i u Norvešku.
U Norveškoj je opet uhvaćen u pedofoliji i s drogama, te osuđen na zatvorsku kaznu. Iz Norveške je prebačen pod lažnim imenom u Beograd, gdje je radio u srpskoj Vladi kao direktor za financije!
Lažni Norvežanin je ponovo uhvaćen u nedozvoljenoj pedofiliji, te je opet morao nestati i nema više "lažnog Norvežana"!


https://www.youtube.com/watch?v=4vWeol9lMx4

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 25 vel 2019, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
ŠOK ZA VESNU PUSIĆ, bivšu Ministricu RH:
Iz gimnazije koju je pohađala potvrdili su da nikada nije završila treći i četvrti razred!


slika

Vesna Pusić, Marina Lovrić Merzel, Asim Kurjak i tako u nedogled nabrajati bi se mogla imena onih čija je diploma dovođena u pitanje.
https://priznajem.hr/politika/sok-vesnu ... red/33476/

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska - država apsurda
PostPostano: 05 ruj 2019, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Evo me opet nakon 7-mo dnevne zabrane!

Matko Škalamera - nevin u zatvoru!



https://www.youtube.com/watch?v=1Z5bxIO ... ture=share

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO