HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 26 vel 2015, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
dudu je napisao/la:
jednom mi je Zadar rekao da je na predavanju hrvatskih demografa cuo podatak nekog od njih (vjerojatno od Akrapa) da bi Hrvatska danas imala 18 milijuna ljudi da je od 16. stoljeca imala isti demografski razvoj kao Finska. to hoce reci da je Hrvatska prije 500 godina imala 3 i pol puta vise stanovnika od Finske. danas nas siju za milijun i pol ljudi.

Upravo tako. A i država bi nam bila barem duplo veća...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 04:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
protein je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Hrvatskoj trebaju radikalne promjene. sve pare koje ima mora uloziti u mlade ljude, a ne upumpavati lovu u starce koji sustinski ovu zemlju nicim nisu zaduzili, dapace glavni krivci su za ovu situaciju. dakle, drasticno kresanje mirovina (mozda i ukidanje), socijalnih izdataka razlicitim kategorijama i svakih drugih davanja koja idu nevitalnom dijelu stanovnistva. svako daljnje davanje nezasluzenog novca tom dijelu stanovnistva je cavao u sanduk drzave. to bi mozda i natjeralo neaktivno stanovnistvo da bjezi otkud je doslo kako bi prezivjelo, oslobodio bi se stambeni prostor za mlade, pao bi pritisak na trziste nekretnina u vecim gradovima. umirovljenici nek primaju neki minimalan iznos i nek ih njihova djecs uzdrzavaju, ako ih imaju. isto tako, treba ispuhati mjehur zdravstva zbog svih tih staraca koji su brojni, okupiraju bolnice, a radno stanovnistvo uplacuje silne novce za njihove svakodnevne odlaske u bolnicu.

ukratko, vrijeme je da se slomi kraljeznica generacijskoj solidarnosti (nes ti solidarnosti, danas bolje zivi prosjecan penzioner od mladog i obrazovsnog covjeka) i sav novac koji je isao prema njima preusmjeri u vitalno stanovnistvo. onda bi mozda i bilo nesto od nas. za sve iznad 50- snalazi se druze kako znas i umijes, nije vise socijalizam.


:punk

Obračun s demografskim padom obračun je sa socijalizmom, s nezasluženim mirovinama, s neplaćenim zdravstvom. Osloboditi ljude uplata u mirovinski fond, u zdravstveni fond. Neka ljudi rade i plaćaju što žele plaćati. Ne zanima nas socijalistička kula od karata zvana međugeneracijska solidarnost.


Druže protein, zamolio bih da malo smanjiš spam. Tolerirao sam na početku, ali sada svaku temu odvodiš prema smjeru diskusije o libertarijanizmu. Kao da si prvi put čuo za tu ideologiju prije par dana, pa je sada sav ushićen uvodiš na teme o hrvatskoj demografiji, projekcijama o budućnosti Hrvata u BiH, čak i na temi o političkoj stranci HRS. Zadrži libertarijanizam za teme koje su za to prikladne, ne siluj s ubacivanjem te ideologije u svaku diskusiju. Ako hoćeš, otvori zaseban topic na forumu Gospodarstvo, pa tamo udri do mile volje.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 08:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Ministry of Sound je napisao/la:
protein je napisao/la:

:punk

Obračun s demografskim padom obračun je sa socijalizmom, s nezasluženim mirovinama, s neplaćenim zdravstvom. Osloboditi ljude uplata u mirovinski fond, u zdravstveni fond. Neka ljudi rade i plaćaju što žele plaćati. Ne zanima nas socijalistička kula od karata zvana međugeneracijska solidarnost.


Druže protein, zamolio bih da malo smanjiš spam. Tolerirao sam na početku, ali sada svaku temu odvodiš prema smjeru diskusije o libertarijanizmu. Kao da si prvi put čuo za tu ideologiju prije par dana, pa je sada sav ushićen uvodiš na teme o hrvatskoj demografiji, projekcijama o budućnosti Hrvata u BiH, čak i na temi o političkoj stranci HRS. Zadrži libertarijanizam za teme koje su za to prikladne, ne siluj s ubacivanjem te ideologije u svaku diskusiju. Ako hoćeš, otvori zaseban topic na forumu Gospodarstvo, pa tamo udri do mile volje.


Meni se ne čini da sam skrenuo s teme. Iznio sam svoje mišljenje o povezanosti demografije i državnih intervencija kao što su ekonomski neodrživi prisilni mirovinski fondovi, socijala i sl.
Ako su samo neka mišljenja o određenoj temi dozvoljena, a druga nisu, valjat će da se udaljim. Hvala na dosadašnjem ustupku vašeg prostora za pisanje. Niti forum niti ja ne gubimo ništa. Lijep pozdrav.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
protein je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Druže protein, zamolio bih da malo smanjiš spam. Tolerirao sam na početku, ali sada svaku temu odvodiš prema smjeru diskusije o libertarijanizmu. Kao da si prvi put čuo za tu ideologiju prije par dana, pa je sada sav ushićen uvodiš na teme o hrvatskoj demografiji, projekcijama o budućnosti Hrvata u BiH, čak i na temi o političkoj stranci HRS. Zadrži libertarijanizam za teme koje su za to prikladne, ne siluj s ubacivanjem te ideologije u svaku diskusiju. Ako hoćeš, otvori zaseban topic na forumu Gospodarstvo, pa tamo udri do mile volje.


Meni se ne čini da sam skrenuo s teme. Iznio sam svoje mišljenje o povezanosti demografije i državnih intervencija kao što su ekonomski neodrživi prisilni mirovinski fondovi, socijala i sl.
Ako su samo neka mišljenja o određenoj temi dozvoljena, a druga nisu, valjat će da se udaljim. Hvala na dosadašnjem ustupku vašeg prostora za pisanje. Niti forum niti ja ne gubimo ništa. Lijep pozdrav.


Bio si odličan, ali si u zadnjih tjedan-dva svaku temu pokušao odvesti na promoviranje te ideologije. Ideologija kao ideologija je OK, ali ne mora se na silu provlačiti kroz svaku diskusiju.

Nema nikakve veze sa dozvoljenim i nedozvoljenim, ne podmetati, i ne praviti se nekakvom uvrijeđenom žrtvom.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Ne pravim se žrtvom, ali ne volim cenzuru, poglavito kada je upakirana u pritisak na autocenzuru. Ne ljutim se ni najmanje. Ne želim dalje biti spamer, a ni autocenzurirano piskaralo. Jedno od toga ispada da je neizbježno. Pa mi se kao najbolje rješenje čini povremeno pratiti sa strane što se piše bez uplitanja. Poklapa se i s mojim razmišljanjem da je pisanje po forumu više-manje stvar internetske prošlosti, da je rasprave danas moguće voditi na naprednije načine tj. kvalitetnije utrošiti vrijeme i moždane vijuge. U tom smislu, volio bih vidjeti konačni nastavak evolucije hercegbosna.eu domene. Svako dobro.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ponavljam se po stoti put, ali nije cenzura. Piši koliko god hoćeš o libertarijanizmu, ali zaboga, ne moraš ga uvaljivati na svaku temu, pogotovo tamo gdje su nacionalni sukobi (i nacionalna prizma svake analiz) 1000x jači od kojekakvih ideologija.

Otvori temu o libertarijanizmu na forumu gospodarstvo i predloži kako te ideje primjeniti u kontekstu BiH i RH, i rado ću diskutirati o tome.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 10:23 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Srpski je narod takodje odlucio da nestane.
Muslimanski"narod je takodje odlucio da nestane.
Mnogi su odlucili da nestanu.
Putin je taj problem delimicno resio.Parama!
Nema bez novcanih stimulacija nista.
Sve bi to svaka drzava lako resila da hoce ali nece jer drzava nije narod.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Svaka zena koja rodi 4. dete dobija prosecnu penziju.Resen problem.
Odakle pare,para ima za to ko blata pod uslovom da se domacinski upravlja drzavom a taj se film na ovim prostorima nece gledati.
Ko ce ziveti posle nas na ovim prostorima?Zar je bitno?Ocigledno smo nesposobni za zivot zato nestajemo.Da nije tako organizovali bi smo svoje drzave drugacije.Drzava je ogledalo naroda a kod nas je drustvo takvo da je omogucilo drzavi da postane previse mocna i otudji se od naroda.Umesto da narod upravlja njom ona upravlja narodom.Narod stvara drzavu da bi upravljao njom.Gde je greska.Kad to shvatimo resicemo problem.Svi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2015, 16:28
Postovi: 27
A kako bi spriječio da primjerice romi i emigranti iz zemalja trećeg svijeta (kojih će u Hrvatskoj biti sve više i više) ne iskorištavaju takav zakon, jer realno gledajući samo bi se oni okoristili njime dok normalni građani ne razmišljaju o štancanju djece radi državnih beneficija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 16:39 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 18:12 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Zagorski Križar je napisao/la:
A kako bi spriječio da primjerice romi i emigranti iz zemalja trećeg svijeta (kojih će u Hrvatskoj biti sve više i više) ne iskorištavaju takav zakon, jer realno gledajući samo bi se oni okoristili njime dok normalni građani ne razmišljaju o štancanju djece radi državnih beneficija.

To je tema za razmišljanje.Moglo bi se verovatno nešto iskombinovati u zakonu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
puntar2.0 je napisao/la:


Ovo pokazuje da problem s kojim se suočavamo nije ekonomski.

Činjenica da se u niti jednoj državi Zapada bez obzira kako bogata bila i koliko dobar natalitetni program imala ne rađa dovoljno djece od većinskog domaćeg stanovništva je nevjerojatna.

I trebala bi nam dati za misliti.

Ako Francuskinje, Austrijanke, Nijemice, Kanađanke, Japanke, Amerikanke (unatoč većem konzervatizmu i religioznosti) ne rađaju više od 2.1 djeteta (a kamoli 2.4 djeteta :zubati) zašto mislimo da ćemo to mi uspjeti?

Ovo je prije svega promjena sustava vrijednosti i načina života i sumnjam da se nešto značajno da napraviti dok je ovako stanje.

Možda nešto jer kod nas je naglašenija ekonomska komponenta nego toliko manjak želje za rađanjem ali opet što nam to znači ako bi "žene rađale" ali jedino ako im se ispune uvjeti koje mi kao društvo ne možemo ispuniti.

A opet neke druge siromašnije zemlje koliko god da su siromašne nemaju s tim problema.

Ta činjenica da nema razvijene zemlje, a da nema problema s natalitetom je jako indikativna.

Mislim da se rezultati kakvima se nadamo ne mogu postići dok je ovakvog načina života.

Markane uključi se. :laugh

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 21:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
Zanimljivo da su neke zapadne zemlje, npr Francuska pod bijelom kugom još od XIX stoljeća. Kasniji rast je posljedica doseljavanja nebjelaca. Upravo je to bio i glavni razlog zašto je od najače europske sile za vrijeme Napoleona pala nekoliko pozicija nazad, jer je tada bila najmnogoljudnija europska zemlja (srazmjerno kao da danas ima 300 milijuna stanovnika).

Mada, natalitet opada svugdje u svijetu. Samo što si zemlje crne Afrike mogu dopustiti pad za 50% pa umjesto 6 djece u prosjeku rađati četvero, ali kada europljanka rađa 1.7 djece onda pad od 5% jeste stravičan.

Gledam nešto statističke podatke sada i prije 4 decenije. danas su dakako, na vrhu neke afričke zemlje sa stopom fertiliteta od negdje 5-7 . Prije 4 decenije su na vrhu bile arapske zemlje (Sirija, Jordan, Libija, Alžir...) sa nekih 7-8 a svjetski prosjek je bio 4.7 djece. Hrvatska je tada bila na samom dnu uz Fnsku sa 1.8
Danas je pak svjetski prosjek 2.5 djece a na samom dnu je BiH sa oko 1.3

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 21:44 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
LAŽ je da nije ekonomski uzrok.
Neka daju penziju svakoj ženi koja rodi na pr.3. ili 4. dete,pa da vidiš..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
chat nick je napisao/la:
LAŽ je da nije ekonomski uzrok.
Neka daju penziju svakoj ženi koja rodi na pr.3. ili 4. dete,pa da vidiš..

A ko ce to placat? Uzroci su mješoviti, ekonomski bi se dalo to dići na 1,6-1,7, no više ne ide bez promjene svijesti.
Realnost je da je imati 5-6 djece velik trošak i sa velikim plaćama, koliko je to odjeće, tečajeva, sportova, izleta i da se većina ljudi na to neće odlučiti. Uz to, pola romkinja rodi 4 djece. Svi bi fino od penzije živjeli.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
slika

Ima i ovakvih...

Samo jebiga za to trebaš zadrte ljude...

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
doc je napisao/la:
slika

Ima i ovakvih...

Samo jebiga za to trebaš zadrte ljude...


Ili ovakve:
slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 vel 2015, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Dobro ti su malo prevudreni u glavu i za moj ukus. :zubati

Osim ako ne pričamo o biznisu. :laugh

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 01 ožu 2015, 08:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Inače znam da hrvatska nacija ima ozbiljnih problema kada Keleminec, predsjednik A-HSP-a, fašističko-teorijsko-zavjerske stranke, sastavlja vojsku nacistički raspoloženih maloumnika, a nama glavni problem neki ljubitelji partizana što su to pokušali spriječiti... Alaha ti milostivog i samilosnog...

Ima li tko od Hrvata da kaže - jebi ga, ne valja nacizam, ne valja HSP, ne valja Keleminec, ne valja fašizam, već uvijek motanje, izjednačavanje, usporedbe, sranja pizde materine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 01 ožu 2015, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
ovi HSP-ovci imitiraju madjarski Jobbik, tih postrojavanja stranackih nenaoruzanih vojski imas diljem Europe, sve s desnice.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 01 ožu 2015, 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
dudu je napisao/la:
ovi HSP-ovci imitiraju madjarski Jobbik, tih postrojavanja stranackih nenaoruzanih vojski imas diljem Europe, sve s desnice.


Oni su ustaše antifašisti, jebali majku. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 01 ožu 2015, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Lupetaš Tuta. AHSP nije izveo ništa nelegalno ni protuustavno ovime, a osim toga neš ti meni broja koji se okupio desetak ljudi kojima se pridaje značenje kao da se cijeli Jobbik umarširao u Zagreb. S druge strane imaš 50ak likova na državnoj sisi tzv. antifašisti koji relativiziraju domovinski rat, dilaju dokumente, napadaju branitelje i brane Tita i ostale komunističke zločine kao i sam zločinački sustav. Ti trebaju puno prije biti podvrgnuti tretmanu u policijskoj postaji i skinuti sa državne sise.
Inače komunizam i fašizam/nacizam su izjednačeni i osuđeni rezolucijom Vijeća Europe. Kome se ne sviđa neka seli iz Europe na Kubu.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 01 ožu 2015, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Zadar1993 je napisao/la:
Lupetaš Tuta. AHSP nije izveo ništa nelegalno ni protuustavno ovime, a osim toga neš ti meni broja koji se okupio desetak ljudi kojima se pridaje značenje kao da se cijeli Jobbik umarširao u Zagreb. S druge strane imaš 50ak likova na državnoj sisi tzv. antifašisti koji relativiziraju domovinski rat, dilaju dokumente, napadaju branitelje i brane Tita i ostale komunističke zločine kao i sam zločinački sustav. Ti trebaju puno prije biti podvrgnuti tretmanu u policijskoj postaji i skinuti sa državne sise.
Inače komunizam i fašizam/nacizam su izjednačeni i osuđeni rezolucijom Vijeća Europe. Kome se ne sviđa neka seli iz Europe na Kubu.


Gdje sam ja spomenuo išta protuustavno ili ilegalno? Ja sam prvi za političku nekorektnost i apsolutnu slobodu govora i izražavanja. Ja sam se referirao na komentare brojnih hrvatskih čitetelja raznoraznijeh tiskovina koji nisu u stanju reći da je Keleminac budala, već odmah relativiziraju stvari. Govorim o konkretno ovome slučaju. Nisu u stanju osudit najobičniju glupost, već je moraju relativizirat partizanima, Srbima i petokrakama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 01 ožu 2015, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
To je druga priča, nisi baš bio jasan isprva.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 01 ožu 2015, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Zadar1993 je napisao/la:
To je druga priča, nisi baš bio jasan isprva.


Umjesto da budale kao što su Keleminac izoliraju i rugaju im se i nabijaju im komplekse, te tako izbiju argument tim partizanima i NVO udrugama iz rukava, oni njega brane relativiziranjem, s nekim četicima, partizanima, petokrakama... valjda sam sad svima jasan pa ne će bit potrebe za drugačija tumačenja.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Dr. Van Nostrand, snowflake i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO