HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 12:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 09:02 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Kaftanzoglio je napisao/la:
Ovo su samo parade gdje mnogi dolaze jer tu pjeva Thompson a ne zato što imaju ili će imati 3 ili 4 djece.

Općenito mislim da nije neka razlika u natalitetu prema političkom svjetonazoru , samo ovako iz glave mi pada na pamet nekoliko javnih zagovaratelja domoljubno-kršćanskih vrijednosti u 40-ima koji nemaju nijedno dijete.

Nisam znao da Thompson moze istovremeno pjevati u Zagrebu,Zadru i Splitu kao da je isto radio prethodnih godina, svaka mu cast... :D Također zanimljivo da pored onoliko majki,djece ti nađeš nekoliko onih koji tebi odgovaraju da bi pljuvao nesto...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 09:21 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3897
Pa nisam mislio da je doslovno svugdje pjevao, nego da je u Hrvata stavljeno u isti koš i nacionalno i religiozno i pitanje pobačaja. Ja sam recimo protiv pobačaja, ali ne privlači me hod za život zbog nacionalnog naboja jer jednako mi je vrijedan život Hrvata i Talijana naprimjer.

A ništa ja ne pljujem nego prihvati da si izumro kao što i Nijemci i bijeli Francuzi moraju shvatiti da su izumrli i da se svijet mijenja. Neće to promijeniti europski desničari koji imaju u prosjeku tri braka i jedno dijete iz sva tri.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 09:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kaftanzoglio je napisao/la:
A ništa ja ne pljujem nego prihvati da si izumro kao što i Nijemci i bijeli Francuzi moraju shvatiti da su izumrli i da se svijet mijenja.


Svi ti narodi će nestati jedino ako prihvate da će nestati.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 09:28 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Kaftanzoglio je napisao/la:
Pa nisam mislio da je doslovno svugdje pjevao, nego da je u Hrvata stavljeno u isti koš i nacionalno i religiozno i pitanje pobačaja. Ja sam recimo protiv pobačaja, ali ne privlači me hod za život zbog nacionalnog naboja jer jednako mi je vrijedan život Hrvata i Talijana naprimjer.

A ništa ja ne pljujem nego prihvati da si izumro kao što i Nijemci i bijeli Francuzi moraju shvatiti da su izumrli i da se svijet mijenja. Neće to promijeniti europski desničari koji imaju u prosjeku tri braka i jedno dijete iz sva tri.

Pošto se hod za život održava u Republici Hrvatskoj tada je normalno da u istome bude i koja Hrvatska zastava, kada budes u Italiji na slicnom tada ces vidjet samo njihove zar ne?? U pravu si sto se tice Nijemaca i Francuza, oni su "game over" nacija koju tek ceka uzas zbog naivnosti vlastitog naroda...
Rješenje za Hrvatsku u nekoj buducnosti je povezivanje sa zemljama iz incijative 3 mora, u kojima je jos uvijek zdrava sredina,fin gospodarski rast sto garantira svijetlu buducnost...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 10:02 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3897
Problem je kod nacionalizma da je u nekim stvarima protivan biologiji. A opstanak se temelji na biološkim zakonima. Ima nešto što se u biologiji zove fragmentacija staništa, znači ako su tvoj istomišljenici raspršeni po Europi i velikim gradovima, nećete ništa postići jer će se vaša djeca razmnožavati s onima koji su im blizu, a to možda neće biti istomišljenici.

Jedino ako će biti ono kao "proleteri svih zemalja ujedinite se" ovaj put "bijeli konzervativci svih zemalja ujedinite se" pa će im Putin dati neku ledinu u Rusiji da se tamo presele i naprave si državu po svom ukusu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 10:07 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Kaftanzoglio je napisao/la:
Problem je kod nacionalizma da je u nekim stvarima protivan biologiji. A opstanak se temelji na biološkim zakonima. Ima nešto što se u biologiji zove fragmentacija staništa, znači ako su tvoj istomišljenici raspršeni po Europi i velikim gradovima, nećete ništa postići jer će se vaša djeca razmnožavati s onima koji su im blizu, a to možda neće biti istomišljenici.

Jedino ako će biti ono kao "proleteri svih zemalja ujedinite se" ovaj put "bijeli konzervativci svih zemalja ujedinite se" pa će im Putin dati neku ledinu u Rusiji da se tamo presele i naprave si državu po svom ukusu.

Moji istomisljenici(zdrav razum) nisu rasprseni po Europi i velikim gradovima nego su tu svuda oko tebe. Neznam čemu zamjena teza ?? :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 10:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
Kaftanzoglio je napisao/la:
A ništa ja ne pljujem nego prihvati da si izumro kao što i Nijemci i bijeli Francuzi moraju shvatiti da su izumrli i da se svijet mijenja.


Promijenilo se davno u glavama bolesnih ljevičara, i to na lošije. Spasa im nema.

Koliki je ovdje prosjek godina izumrla vrsto?

slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 11:35 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3897
Nemam pojma. Ali znam recimo da je u mojoj ulici 1960-ih bilo preko 100 školske i predškolske djece, a sad ih je 15-16. Znači u doba kad se na pobačaj išlo kao na kavu, nije bilo hodova za život, vjeronauka u školi , bio je crni komunizam i nije se smjelo reći da si Hrvat.

Neke stvari se jednostavno mijenjaju s godinama i razvojem tehnologije i zato je smiješno pričati o nekoj retradicionalizaciji u doba trgovačkih centara, iphonea , društvenih mreža i tako dalje.

Retradicionalizacija bi se mogla stvarno dogoditi jedino nakon nekih velikih katastrofa kad bi trebalo opet početi od nule.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 12:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
Kaftanzoglio je napisao/la:
Nemam pojma. Ali znam recimo da je u mojoj ulici 1960-ih bilo preko 100 školske i predškolske djece, a sad ih je 15-16. Znači u doba kad se na pobačaj išlo kao na kavu, nije bilo hodova za život, vjeronauka u školi , bio je crni komunizam i nije se smjelo reći da si Hrvat.

Neke stvari se jednostavno mijenjaju s godinama i razvojem tehnologije i zato je smiješno pričati o nekoj retradicionalizaciji u doba trgovačkih centara, iphonea , društvenih mreža i tako dalje.

Retradicionalizacija bi se mogla stvarno dogoditi jedino nakon nekih velikih katastrofa kad bi trebalo opet početi od nule.


Ne pričam o retradicionalizaciji, nego kažem da je pogrešno pretpostavljati da će se stvari u budućnosti razvijati linearno.

Svijet se nastavlja razvijati dalje, evolucija nije stala zato jer to Soroš hoće, a liberalizam je jedna od zabluda poput komunizma. Tako se nekad moglo pričati evo propade kapitalizam, najnovije progresivno dostignuće je tvornice radnicima.

Ali na kraju komunizam odjednom pao, tko bi to predvidio par desetljeća prije, i kad je pao baš je tresnuo. :zubati

Dakle kolega, neće se ništa vraćati. Svijet će ići naprijed, a liberalizam prevaziđen ostati u slijepoj ulici kao zločinačka ideologija zajedno sa ostalim ljevičarskim zabludama komunizmom i nacizmom.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32149
Naša Kvačica je napisao/la:
a liberalizam prevaziđen ostati u slijepoj ulici kao zločinačka ideologija zajedno sa ostalim ljevičarskim zabludama komunizmom i nacizmom.

Nisu to nikakve zablude, niti slučajni procesi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 19:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00
Postovi: 3225
Popis 2021. će dati odgovore na mnoga pitanja. 2010te godine će u perspektivi možda biti demografski najgore desetljeće otkad se vode popisi stanovništva. Nikad nije došlo do ovako štetnog egzodusa (mladi, obitelji sa djecom), malog nataliteta i negativne razlike natalitet/mortalitet u isto vrijeme. Moja procjena 2021. Hrvatska ima najviše 3,8 milijuna stanovnika, od toga 3,5 mil Hrvata.

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Evo sta smece od slobodne prenosi
Citat:
Dosad se naslućivalo, no sad je i znanstveno dokazano: najsretnije su žene koje se nisu udale i nemaju djecu


Ovakvo ispiranje mozgova je svakodnevnica po svim mainstream medijima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 27 svi 2019, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
i ne samo slobodanka :rofl

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 28 svi 2019, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Primarijus je napisao/la:
Popis 2021. će dati odgovore na mnoga pitanja. 2010te godine će u perspektivi možda biti demografski najgore desetljeće otkad se vode popisi stanovništva. Nikad nije došlo do ovako štetnog egzodusa (mladi, obitelji sa djecom), malog nataliteta i negativne razlike natalitet/mortalitet u isto vrijeme. Moja procjena 2021. Hrvatska ima najviše 3,8 milijuna stanovnika, od toga 3,5 mil Hrvata.

4 000 000 stanovnika, 3 850 000 Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 28 svi 2019, 21:23 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
navuć ćemo 4 000 001 ,ko bosnian muslims 50,01% i palestinci 3.01 fertilitet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 29 svi 2019, 21:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00
Postovi: 3225
1986 je napisao/la:
Primarijus je napisao/la:
Popis 2021. će dati odgovore na mnoga pitanja. 2010te godine će u perspektivi možda biti demografski najgore desetljeće otkad se vode popisi stanovništva. Nikad nije došlo do ovako štetnog egzodusa (mladi, obitelji sa djecom), malog nataliteta i negativne razlike natalitet/mortalitet u isto vrijeme. Moja procjena 2021. Hrvatska ima najviše 3,8 milijuna stanovnika, od toga 3,5 mil Hrvata.

4 000 000 stanovnika, 3 850 000 Hrvata


Možda, nikad ne znaš. Evo i BDP nam raste skoro 4% odjedanput.

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 29 svi 2019, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27491
Ništa to nije čudno, sveopći trend u Europi.
Sve više stranaca, sve manje domaćeg stranovništva.

slika

https://ec.europa.eu/eurostat/tgm/table.do?tab=table&plugin=1&language=en&pcode=tps00178

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatski narod odlučio nestati
PostPostano: 29 svi 2019, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Primarijus je napisao/la:
1986 je napisao/la:
4 000 000 stanovnika, 3 850 000 Hrvata


Možda, nikad ne znaš. Evo i BDP nam raste skoro 4% odjedanput.

Ma ovo iseljavanje nam je sjelo ko budali šamar.

1. Povećao se postotak Hrvata, jer manjine, pogotovo srpska se više iseljavaju.
2. Razni kvazi-Hrvati, jugosloveni, liberali i drugi koji ne mogu smislit Hrvatsku danas žive u liberalnim zemljama Europe. Dokaz tomu je iseljavanje iz Zagreba, Rijeke, izbori u Irskoj itd.
3. Smanjio se broj nezaposlenih što je izazvalo povećanje plaća u realnom sektoru.

Iz Hrvatske se po meni iselilo otprilike 150 000 ljudi. Od tog broja najmanje je pravih Hrvata. Rasteretili smo se svega i svačega


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Croat, Navodni Poslanik, Revizija, weasel i 31 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO