HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 30 srp 2019, 16:39 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 30 srp 2019, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
PCM je napisao/la:
Na stranu indexova teska ideoloska zadrtost, al oni rade dobar posao. Posmjenjivali su ministara ko ostali mediji skupa, u sustini razlozi za smjenu su bili ispravni. Takodjer medju najcitanijim su portalima, sigurno ne bezveze, imaju svoju publiku ocito.


Imaju čitanost zbog desničara koji se pale ko hepo kocke jer je na desničarskim sajtovima dosadno, a razloge je naveo Ministar.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
dudu je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Na stranu indexova teska ideoloska zadrtost, al oni rade dobar posao. Posmjenjivali su ministara ko ostali mediji skupa, u sustini razlozi za smjenu su bili ispravni. Takodjer medju najcitanijim su portalima, sigurno ne bezveze, imaju svoju publiku ocito.


Imaju čitanost zbog desničara koji se pale ko hepo kocke jer je na desničarskim sajtovima dosadno, a razloge je naveo Ministar.


Imaju ekstra čitanost u odnosu na ostale portale zbog stotina tisuća Srba i Bošnjaka koji ne znaju ni za jedan portal u Hrvatskoj osim indexa. Jednom sam ciljano ostavio pljuvački komentar na račun HDZ-a i 70% lajkova sam dobio od likova koji su imali srpska ili bošnjačka imena i prezimena. Točno 14 imena sam nabrojao koja sam mogao povezati s Bošnjacima i ne vjerujem da desničari nešto pretjerano na indexu dežuraju jer mi index ankete u kojima je npr. 70% čitatelja za gay brakove, a SDP i Živi Zid zajedno imaju 70% podrške sugeriraju da masovno taj portal posjećuju ljevičari koji ispisuju i 90% komentara ispod svakog članka i fejs statusa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Purger111 je napisao/la:
Babić je trebao čuvati ovce kako je njegov stari htio, a sad čuva metaforičke "ovce" ispranog mozga. Padao razred, jedva upisao faks, završio godinu politilogije, Sorošev plaćenik, osuđen zbog afera... Ako radiš za njega moraš izmisliti barem 5 senzacionalističkih naslova dnevno nebitno je li se radi o potpunim dezinformacijama. U suprotnom skida s plaće. Portal je u službi "hrvatskih" jugo-juda, stranih oligarha, stranih tržišta rada... Podijeli, iseli radnu snagu, ugnjetavaj, destabiliziraj, nabijaj grižnju savjesti, kritički dekonstruiraj "patološki" fenomen hrvatskog identiteta i države, stvori "utopiju" pseudo-jednakosti po načelima frankfurtske škole. Svako sredstvo je dopušteno.

Kao što sam napisao malo prije na temi "Mi Hrvati, zaostali"... Čitanje Indexove antihrvatske propagande je ravno gledanju patetične beta papuče od muškarca kako feminiziranim glasom podilazi nekoj ženi i priča kako su muškarci "primitivni", "svinje", "seljačine"... Ili pričanju sa depresivnim samokritičnim pojedincom koji prezire samog sebe, pasivno bez otpora dopušta da mu se drugi izruguju i smatra da je to zaslužio, sam sebi se cinički podsmjehuje smatrajući da njegov život nema dostojanstvo. Ta patetika i očaj ovih pojedinaca u praktičnom životu je isto što i Indexov etno-mazohizam na razini Hrvatske i hrvatskog naroda.


Matija Babić je narcisoidni agresivac koji uvijek misli da je najpametniji. Tko ima priliku nek mu dobaci par riječi al onako u fino. Gledat takve likove kako gube živce je prvoklasna predstava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 02:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 837
Zamisli da se prosječni ljudi dižu ujutro i odlaze na posao i rade, a za to vrijeme imbexoidi pljuju vlastitu državu za lovu i to im je posao i kruh.
Smradovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 07:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
master_mind_ je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

To je već opće poznato. U Srbiji to na sav glas rade B92, Vice, Peščanik, i razne nevladine udruge.

Kad vidiš da elektronski portal kipi od bijesa nad vlastitim narodom, to nije bijes novinara...

To su naši stari neprijatelji. Osvježeni, namnoženi i spremni za novu rundu.

Bogami srpski subverzivni mediji nisu niti upola agresivni koliko index nad Hrvatima. Ima sigurno veze s tim što dio Hrvata je jugoslavenski orijentirano i po defaultu mrze hrvatski nacionalizam. Miješanjem soropevskih NGO i Jugosa nastao je index

Ali isto tako nešto govori o samim Hrvatima kada im je index najpopularniji medij. Ima nešto mazohističko. Sada će netko reći zato jer je index portal sa "sisama i guzicama". No ponovo toliko su agresivni i toliko pesimizam šire da to ne pomaže


Oni sebe ne nazivaju subverzivni, već slobodni. :D Možda i jesu slobodni, kad ih na par dana godišnje gazda pusti s povoca, da nakvase novinarsku guzicu u slanoj vodi.
Propaganda je ozbiljan posao, pun odricanja.

A jesu li manje agresivni, i da jesu i da nisu mlate po Srbima. Njima profitabilno, meni fakat zabavno. Osobito komentari, kakvih tu umova zna bit... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Čuj fašizam protiv države ha ha.

Dobar je Index, u nedostatku moralnijeg portala. Puno gori su Tportal, Novi List i sl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Koliko je indeks leglo govori i fake news koji su podvalili kolindi. I sve će tako dok ih neko ne zaustavi i kaže
E nećete više milu vam majku jebem.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 12:19 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
svim tim soroševskim portalima treba tenkovima u redakcije.i zabranjeni i večernji i 24sata itd itd. sve je to isti *** ko index


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Jedini koliko toliko objektivni i ozbiljni portali u Hrvatskoj su Narod, Priznajem, Direktno, MAXportal, Kamenjar (i za HR i za HB), a dobri su i Hrvatski fokus, HRsvijet i HKV (portali tjednika). Večernji nekad iznenadi, nekad razočara, Dnevno tu ima svega i svačega, HOP je mitomanija... 24sata, T-portal, Net.hr, Index, zabranjeni, 100posto, Express, Telegram, Novi List, Slobodna Dalmacija, Glas Istre, Glas Slavonije - ako uspiješ pročitat činjenice između redova te propagande svaka čast. Njima se pisanje ugl. svodi na crno-bijelu karikaturnu sliku svijeta: sve desno - zločesto, primitivno, lopovi, ubojice, glupi, sve lijevo - dobro, napredno, pošteno, pametnije (eventualno neka banalna kritika na razini Milanović je "bahat"). Jako je žalosno vidjeti odraslu osobu koja ne može kritički razaznati takvu jeftinu propagandu i njene manipulacije, demoniziranje protivnika, selektivno izvještavanje itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Narod je vjerojatno najmuslimanskiji portal iz RH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
buenos aires je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Moze konkretan primjer?


To je već opće poznato. U Srbiji to na sav glas rade B92, Vice, Peščanik, i razne nevladine udruge.

Kad vidiš da elektronski portal kipi od bijesa nad vlastitim narodom, to nije bijes novinara...

To su naši stari neprijatelji. Osvježeni, namnoženi i spremni za novu rundu.

Nije B92, nego Blic. B92 je koliko, toliko normalan. Blic je sad ono što je B92 nekad bio, a to možeš i da zaključiš po vlasnicima, Blic, Ringier Axel Springer (nemaš većeg "Soroša" od te medijske grupacije na svetu), B92, neka grčka leva firma. I vidi se razlika u pisanju itekako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne kontam zašto je reći seljačini da je seljačina ili lopovu da je lopov problematično? Index sa stajališta hrvatske države je OK. BH Hrvate gleda kroz prizmu Rojsa i dijela naših ljudi po Zagrebu (ognjišataraca), pa je tu malo problematičan - jer nas sve svrstava u taj tor.
BH prilike ne znaju i ne žele znati ili stvaraju stav kao posljedicu internih hrvatskih prepucavanja. Mi smo na zubu, jer im HDZ Hrvatske smeta, a mi plebiscitarno glasujemo za HDZ.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
lider30 je napisao/la:
Ne kontam zašto je reći seljačini da je seljačina ili lopovu da je lopov problematično? Index sa stajališta hrvatske države je OK. BH Hrvate gleda kroz prizmu Rojsa i dijela naših ljudi po Zagrebu (ognjišataraca), pa je tu malo problematičan - jer nas sve svrstava u taj tor.
BH prilike ne znaju i ne žele znati ili stvaraju stav kao posljedicu internih hrvatskih prepucavanja. Mi smo na zubu, jer im HDZ Hrvatske smeta, a mi plebiscitarno glasujemo za HDZ.


Recimo da adz koristi vjeru i domoljublje kao paravan... a Index ne mrzi samo to što ovi glumataju, nego Index mrzi te vrijednosti u suštini (hrvatsku državnost, domoljublje, vjeru).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Indexhr - otvoreni fašizam protiv Hrvata i države
PostPostano: 31 srp 2019, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vlast se dijeli na 4 vrste. Zakonodavna, izvršna, sudska i medijska.

Da bi potonja bila značajna mora stalno visit nad glavom onom tko vlada. Praktički reketare vlast i na taj način je prisiljavaju da igra kako medijska vlast želi.

Ako te napadaju, to samo znači da vladaš. Ti ili tvoji predstavnici. Što nije loše. Bolje nego da je obratno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO