|
|
Stranica: 27/56.
|
[ 1387 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Jopa
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 00:11 |
|
Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57 Postovi: 2347
|
|
Ima li netko da mi pošalje da negdje mogu skinuti.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 00:11 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
 Statu na hb face stranici o pjesmi u studentskom domu u splitu, valjda netko pustio pa grmi po domu, a javlja se neki Sulejman: "LIPA je Bosna ali KAJ će ta pjesma u Splitu u Hrvatskoj. " Koji su to debili, ja ne vjerujem. Ova pjesma će biti za novu crticu u temi o genoncidima 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jopa
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 00:20 |
|
Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57 Postovi: 2347
|
|
Što trese - dobra pjesma...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
LosChe
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 00:23 |
|
Pridružen/a: 21 ožu 2013, 01:29 Postovi: 16
|
Bosna otkida.Najjaca pjesma koju je Thompson snimio do sad Ostale su isto dobre (slusao sam demo verzije).Izdvajam "Dobrodosli" jer je "udario" po jugo-komunistima.Dobra je i ona koju je posvetio svoju zenici Evo nje: http://www.youtube.com/watch?v=dL_jBm_5xQU
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 00:30 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Što trese ? Obične balade.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 05:17 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
Pretražio sam youtube ,al sve su maknuli. Dajte i meni pošaljite taj link u inbox.
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 06:31 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
Pjesma je sve bolja i bolja svako sljedeće slušanje. 
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
volvoks
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 08:07 |
|
Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35 Postovi: 13002 Lokacija: Zagreb
|
MRSHO je napisao/la: dudu je napisao/la: malo neobična, svatko bi očekivao neku tipičnu domoljubnu s pastirskim prizvukom, ali ovo je čisti metal, čak i traje 9 minuta. trebat će se priviknuti, ali imam dojam da će ova stvar postat legendarna. mogu zamisliti kako 60 tisuća ljudi na Poljudu grmi Bosnu.  Kad zagorac zapjeva "Bosna će ti reći sve, odakle ti prezimeeee"  Igor Bišćan  Nije da ih nema...
_________________ Summum ius, summa iniuria.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DIDAK
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 08:38 |
|
Pridružen/a: 22 vel 2012, 14:13 Postovi: 349
|
|
ej može i meni link u inbox...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 08:54 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
|
Postavite link javno, ima osim youtube.com još sličnih servisa.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DIDAK
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 08:57 |
|
Pridružen/a: 22 vel 2012, 14:13 Postovi: 349
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 09:05 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
|
to nije cijela pjesma na yt, traje 8:48.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 09:15 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
I nije nešto...
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MiB
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 09:37 |
|
Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26 Postovi: 20872
|
|
| Vrh |
|
 |
|
licanhh
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 12:04 |
|
Pridružen/a: 23 lip 2010, 18:12 Postovi: 678 Lokacija: Trokutistan
|
hvala mrsho! ovo na stadionu pjevati sa 30-40 tisuca ljudi, u istom stilu kako irci pjevaju fields of anthery
|
|
| Vrh |
|
 |
|
taboof
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 13:05 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2011, 20:09 Postovi: 3
|
|
Poz ljudi ovaj gore link ne valja, moze neko obnovit upload ili meni u inbox poslat link, hvala puno..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 13:35 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 13:53 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
|
Leb,šta ti kažeš na pjesmu?
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 13:58 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
|
Slušao sam jednom, slabo mi, nema energije neke. A i insturmetni mi zvuče kao na sintezajzeru, možda će uživo biti bolje.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 14:09 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
|
Očekujmo barem 4-5 tisuća novih članova (minimalno) na FB-HRHB grupi u narednih mjesec dana radi ove pjesme...
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 14:40 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 14:42 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
Sad svatko po pivu mrši, a oni što ste dobili Bosnu na pp dvije 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
pozitivac
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 14:43 |
|
Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29 Postovi: 2548 Lokacija: Glavni stan
|
|
Ma dobra je stvar, posebno će bit dobra za izvedbu uživo, stoput bolje nego da je napravio neku laganiju.
Usput će mnoge perece potaknuti da se bolje informiraju o zemljici Bosni...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 14:44 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Nemojte dijeliti linkove. Neka nešto zaradi od prodaje.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
pozitivac
|
Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna Postano: 12 tra 2013, 14:52 |
|
Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29 Postovi: 2548 Lokacija: Glavni stan
|
MRSHO je napisao/la: Sad svatko po pivu mrši, a oni što ste dobili Bosnu na pp dvije  Nije bilo Karlovačke... 
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|