HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 13:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1387 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 56  Sljedeća

Da li slušate Thompsona?
Anketa je završila: 21 stu 2021, 19:30.
DA 56%  56%  [ 14 ]
NE 24%  24%  [ 6 ]
Rijetko 20%  20%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 25
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57
Postovi: 2347
Ima li netko da mi pošalje da negdje mogu skinuti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
:D

Statu na hb face stranici o pjesmi u studentskom domu u splitu, valjda netko pustio pa grmi po domu, a javlja se neki Sulejman: "LIPA je Bosna ali KAJ će ta pjesma u Splitu u Hrvatskoj. " Koji su to debili, ja ne vjerujem. Ova pjesma će biti za novu crticu u temi o genoncidima :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57
Postovi: 2347
Što trese - dobra pjesma...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 00:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ožu 2013, 01:29
Postovi: 16
Bosna otkida.Najjaca pjesma koju je Thompson snimio do sad :zubati
Ostale su isto dobre (slusao sam demo verzije).Izdvajam "Dobrodosli" jer je "udario" po jugo-komunistima.Dobra je i ona koju je posvetio svoju zenici :aleale
Evo nje:
http://www.youtube.com/watch?v=dL_jBm_5xQU


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 00:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što trese ? Obične balade.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 05:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Pretražio sam youtube ,al sve su maknuli. :crying
Dajte i meni pošaljite taj link u inbox.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 06:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Pjesma je sve bolja i bolja svako sljedeće slušanje. :klanjam

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 08:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13002
Lokacija: Zagreb
MRSHO je napisao/la:
dudu je napisao/la:
malo neobična, svatko bi očekivao neku tipičnu domoljubnu s pastirskim prizvukom, ali ovo je čisti metal, čak i traje 9 minuta. trebat će se priviknuti, ali imam dojam da će ova stvar postat legendarna. mogu zamisliti kako 60 tisuća ljudi na Poljudu grmi Bosnu. :D


Kad zagorac zapjeva "Bosna će ti reći sve, odakle ti prezimeeee" :aleale

Igor Bišćan :zubati
Nije da ih nema...

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 08:38 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 14:13
Postovi: 349
ej može i meni link u inbox...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 08:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12337
Postavite link javno, ima osim youtube.com još sličnih servisa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 08:57 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 14:13
Postovi: 349
evo našao sam ja preko youtuba, skinit će i to vjerojatno brzo..al eto..brže bolje pogledajte :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8-kPv_1SE0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64238
Lokacija: DAZP HQ
to nije cijela pjesma na yt, traje 8:48.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
I nije nešto...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 20872
bezveze, našao sam je ovdje

http://www55.zippyshare.com/v/12415718/file.html

_________________
🇭🇷🇧🇦


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2010, 18:12
Postovi: 678
Lokacija: Trokutistan
hvala mrsho!


ovo na stadionu pjevati sa 30-40 tisuca ljudi, u istom stilu kako irci pjevaju fields of anthery :herceg_bosna




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 13:05 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2011, 20:09
Postovi: 3
Poz ljudi ovaj gore link ne valja, moze neko obnovit upload ili meni u inbox poslat link, hvala puno..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12337
http://www.dailymotion.com/video/xyy79i ... Wf--0pfaSo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Leb,šta ti kažeš na pjesmu?

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12337
Slušao sam jednom, slabo mi, nema energije neke. A i insturmetni mi zvuče kao na sintezajzeru, možda će uživo biti bolje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Očekujmo barem 4-5 tisuća novih članova (minimalno) na FB-HRHB grupi u narednih mjesec dana radi ove pjesme...

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
komplet album

http://www.speedyshare.com/dVBN4/Ora-et-Labora.zip


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Sad svatko po pivu mrši, a oni što ste dobili Bosnu na pp dvije :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2548
Lokacija: Glavni stan
Ma dobra je stvar, posebno će bit dobra za izvedbu uživo, stoput bolje nego da je napravio neku laganiju.

Usput će mnoge perece potaknuti da se bolje informiraju o zemljici Bosni...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nemojte dijeliti linkove. Neka nešto zaradi od prodaje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompsonov novi hit: Bosna
PostPostano: 12 tra 2013, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2548
Lokacija: Glavni stan
MRSHO je napisao/la:
Sad svatko po pivu mrši, a oni što ste dobili Bosnu na pp dvije :D


Nije bilo Karlovačke...

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1387 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 56  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO