HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 10:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7916 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 317  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Oruzje iz Varazdina nije igralo ulogu u opkoljenom Vukovaru. Nikakve vi tu pametne taktike niste imali, kao u ostalom u bilo kojem ratu, pocevsi od legendarnog prvog i posljednjeg kosovskog boja :aleale Dzabe vam avioni, tenkovi, nepresusni izvori municije, svaki put su vas spasavali stranci. To su fakti.

Ove MRAPove

slika

Na nase gole Patrie, umjesto protectora dolaze elbit ut30mk2

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
Carmello Šešelj je napisao/la:
Istin je napisao/la:
Koliko frustracije u samo jednom postu, strašno. Valjda boli činjenica da vam je vojska šprdancija i da ne možete vojno parirati vojsci Kosova a kamoli nekome drugome iako ste otuđili 70% opreme bivše države ne možete je održavati, a love za nove sustave nemate. Ministar obrane vam nije služio vojsku, o čemu dalje da pričamo.
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2890 ... lepi-cizme

MINISTRE, STIDI SE: Srpska vojska selotejpom lepi čizme!

Srpski vojnici, osim što imaju mizerne plate, dodatno su poniženi jer su prinuđeni da nose pohabane uniforme, još iz doba JNA, i razvaljene cokule


Srpski vojnici, pored toga što primaju mizerne plate, prinuđeni da godinama nose pocepane uniforme i poderane čizme, koje čak lepe selotejpom!

slika


Osim toga što plata profesionalnog vojnika iznosi bednih 35.826 dinara, i što im se ne isplaćuje noćni i prekovremeni rad, pripadnici VS poniženi su i na taj način što nose pohabanu odeću i obuću. I dok se oni muče, najavljeno je da će biti zaposleno još 1.000 komunalnih policajaca, koji prosečno zarađuju 56.000 dinara.



- Godine 2011. uvedena je nova uniforma M10, s digitalnom šarom. Međutim, u jedinicama se i dalje najčešće koristi stara M93, pa čak i M03, koju je svojevremeno radila „Proizvodnja Mile Dragić“. M10 vojnici nose samo kada idu na paradu ili kada obavljaju neke specijalne zadatke. Čuvaju je, jer ne mogu da dobiju novu ako je pocepaju na terenu - objašnjava za Kurir Novica Antić, predsednik Vojnog sindikata Srbije, koji kaže da su starešine po pravilniku o uniformama dužne da vojnicima obezbede nov komplet na svake dve godine.


slika

I on dolazi pričati o našim OS :smijeh


A vdi, mi imamo avijaciju, imamo PVO,..............


Vi imate avijciju?
Kad je bila naj jača prizemljena je u domovinskom ratu, oborena je iznad Vukovara, po dva su padala u istom trenu iznad Šibenika.
Ova današnju starudiju koju imate ni kamikazama ne bi pomogla.
Imate vi svega ali u vremenskom zaostatku od 20 do 30 godima.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
BAN-2020 je napisao/la:

Vi imate avijciju?

Ova današnju starudiju koju imate ni kamikazama ne bi pomogla.
Imate vi svega ali u vremenskom zaostatku od 20 do 30 godima.

Kvaka je da imaju avione, kontinuitet naleta, sad koliko čega ne znam, nije bajno sigurno, jer kubure sa kadrom, nema pilota, za 2016. trojica završila vva, iduće 4, također zemaljsko osoblje deficit...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6243
Lokacija: Izvan sebe
Carmello Šešelj je napisao/la:
Old Fridolin je napisao/la:
Radije bih kupio 36 novih kineskih j-20 nego bilo kakve polovne avione.

Nemate para ni za dva J-20, to je avion pete generacije (doduše sa ruskim motorima iz SU-30, jer Kinezi ne znaju da prave mlazne motore, barem ne za klasu aviona kakav je J-20, za J-7 (kinesku kopiju MiG 21 znaju, mada se i tu ne bi iznadio da uvoze Tumanski motore)). Upotrebljiv mlazni motor je jako jako teška stvar za konstruisati i proizvesti, samo pet firmi na svetu to umeju, britanski Rols Rojs, Francuska Snecma, Američki Pratt&Whitney i General Electric, i ruski Tumanski i Klimov. I Kinezi već decenijama ne mogu da kopiraju Tumanski iz Suhoja iako imaju sve nacrte. Potrebno je potrefiti prave materijale, tolerancije između delova u sklopu i još gomilu stvari koje ne znam.

U svakom slučaju J-20 je sve samo ne avion za sprdanje, a i vama potpuno nepotreban jer je u klasi teških lovaca, kao i familija Suhoj Flanker i F-15. To je za vas i zemlje poput vaše, svemirski brod.

Ali navodno kostaju samo cca 80 miliona eura i izgledaju mocno. Bolje tri ovakva nego dva raffala. Ja sam barem tako mislio.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
Carmello Šešelj je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:

Na 16 MARP vozila koje koriste specijane snage OSRH rasporedjene u inozemstvu (dovoljno): Ceka se konacna odluka za standardnu daljinski upravljanu paljbenu stanicu. Meni se ovo saranje sa nabavom i probama manjih kolicina nema smisla. krenuli sa nabavom kongsberg protector 12.7mm, stali, skupa, a jednako kvalitetne i upola jeftinije se nude na trzistu. Najvjerojatnije ce ici u prodaju, a na patrie i tenkove ce doci izraelska oprema.

Imamo bolan radio u Patrijama, od samog pocetka, sta mislis cemu sluze onolike silne antene na oklopnjacima? No ovo je malo drugaciji radio, koji sluzi za izravnu komunikaciju sa zracnim NATO snagama, to do sada nismo imali.

Na MRAROVE!?

Jeblo vas to okupaciono patrolno vozilo? Jel vi opremate vojsku za sebe ili za podršku Amerikancima u okupaciji drugih zemalja. MRAP je više policijsko, nego vojno vozilo i služi da vojska unutra preživi ako vozilo nagazi na improvizovanu minu. U pravom ratu, protiv regularne vojske, MRAP ne bi mogao da preživi ni 5 minuta. Pa njega buši RPG-7 ( i to čak i bosanski :zubati), top od 20mm, a verovatno i pancirni 12,7mm.

Stavite to na one vaše gole Patrie.


Ok, onda, to je druga stvar, iskreno i pretpostavio sam da je nešto drugo u pitanju, jer bi bilo stvarno neverovatno da borbeno vozilo nema radio u u kabini u 2019. Znači, služiċe vam da zovete F-15E kada vidite kretanje ruskih trupa na Baltiku, pošto namenu u vašoj vojsci nema.


Naravno, MRAP ništa ne valja, zato i Srbija radi na Milošu i želi ga masovno uvesti u upotrebu. Patrije su nenaoružane, zato Srbija radi sve da napravi čim više Lazara. Naši migovi ne lete, zato Srbija dobija donaciju Migova. Imamo malo tenkova koji su loši, zato Srbija dobija donaciju tenkova od Rusa. Naše PZH su ne valjaju, zato radite na Norama itd.

Ono kaj je rekel Ivanjek čini mi se i kaj se vidi po ovome gore, HV ima incijativu, a VS prati svaki potez i reagira prema potezima HV-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Da, i onu balisticku raketu razvijaju nakon galame vucica i njegovog ministra na zajebanciju nekih hr zvanicnika da cemo nabaviti rakete koje mogu gadjati nis :)

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Mi kupimo Pzh 2000, Srbi stave top na kamion i misle da su na istom...

Isto kao i usporedbe Patrie sa njihovim Lazarima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
ManInBlack je napisao/la:
Da, i onu balisticku raketu razvijaju nakon galame vucica i njegovog ministra na zajebanciju nekih hr zvanicnika da cemo nabaviti rakete koje mogu gadjati nis :)


Pa kakvo je to blesavo ime, "Niš". To treba razoriti haubicama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
ManInBlack je napisao/la:
Da, i onu balisticku raketu razvijaju nakon galame vucica i njegovog ministra na zajebanciju nekih hr zvanicnika da cemo nabaviti rakete koje mogu gadjati nis :)


1986 je napisao/la:
Mi kupimo Pzh 2000, Srbi stave top na kamion i misle da su na istom...

Isto kao i usporedbe Patrie sa njihovim Lazarima.


Također i helikopteri koje su Srbi krenuli dobijati od Rusa i kupovati od Nijemaca tek nakon što su naši dobili donaciju KW helikoptera.

Mi smo dosta kritični prema manjku vizije razvoja naše vojske, ali kaj tek reći o Srbima koji svoju viziju razvoja temelje na sustavu: Susjed je kupio ovo, idem i ja. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 15:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10043
BAN-2020 je napisao/la:
Vi imate avijciju?
Kad je bila naj jača prizemljena je u domovinskom ratu, oborena je iznad Vukovara, po dva su padala u istom trenu iznad Šibenika.
Ova današnju starudiju koju imate ni kamikazama ne bi pomogla.
Imate vi svega ali u vremenskom zaostatku od 20 do 30 godima.

HRZ :zubati

https://youtu.be/HQENyxe-Psg

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
Carmello Šešelj je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Carmello ja sam mislio da si ti malo ozbiljniji.

https://www.globalfirepower.com/countries-listing.asp

Taj sajt uzima u obzir članstvo u NATO i EU kao faktore koji se boduju, tako da ne prikazuje uvek stvarno stanje stvari.

Ili hoćeš da mi kažeš da je vojska od 16.000 ljudi (od čega je samo pola borbeni sastav KOV-a), 48 tenkova i 30 u rezervi, sa nepostojećim PVO (osim određenog broja MANPDADS-a sa infra crvenim navođenjem i smešno malim dometom, ratnim vazduhoplovstvom od tri MiG 21 itd, jača od vojske od 30.000 (podeljenje u četiri brigade od po 4000 ljudi (neborbeni satav se vodi pod ministarsrvo odbrane, a ne VS) , 212 tenkova i 50 u rezervi, radarski navođene PVO, 10 MiG 29 lovaca, 30-ak Orao taktičkih bombardera itd, jača!?

Ajde da se ne zajebavamo.


To je sve na papiru. Pitanje je realnog stanja stvari. Činjenice su da vama predsjednik države javno govori kako će se ići u nabavku čizama za vojnike kao neki uspjeh. To sam pokazuje da ona slika istrošenih čizama nije neka iznimka nego rasprostanjena pojava i da vaša vojska kuburi s osnovnim stvarima poput odjeće i obuće, a kad je takva situacija možeš misliti kaj je tek s hranom, naoružanjem, municijom, gorivom, održavanjem tehnike itd.

https://en.wikipedia.org/wiki/Equipment ... med_Forces
https://en.wikipedia.org/wiki/Croatian_Army#Equipment

Vi trenutno prema ovome popisu imate 120 M84 tenkova, a Hrvatska 72 M84, ali A4 verzije, naprednije od tih vaših. Vi imate 160 BVP M-80, a mi ih imamo 128. S time da mi imamo još i 126 Patrija. Velika prednost na našoj strani.

Imate 40-ak Humveeja, mi 93. Još imate nekakvih starih BOV-ova 50-ak, a mi imamo 200 Matv i Maxproa. Opet prednost na našoj strani. Samohodnih haubica imate 42 Gvozdike i 6 Nora. Mi 9 Gvozdika i 15 PH-2000. Duplo više od nas sveukupno, ali PZH tu radi razliku, plus će se naručiti još komada. Vučene artiljerije imate 30-ak komada više. Broj VBR-a je sličan. Logistika, 250 modernih kamiona, prema vaših 10-ak...Starih Tamića i Fapova imate valjda duplo više od nas. Pištolji, 60.000 raznoraznih verzija HS produkta, 15.000 VHS jurišnih pušaka. Vi imate Zastavinu kopiju kalašnjikova i Zastavine pištolje. Tehnološki su naše pucaljke na višoj razini. Kacige kvalitetnije kao uniforma. Ratna zrakoplovstva, PZO je vaš jači, RZ su tu negdje, vi malo jači s avionske strane, a mi s helikopterske.

Dakle, kad se to malo secira vidi se da se nemate baš čime nadimati nad nama. Dapače, a to znaju i vaši čelnici pa na svaku našu nabavku uzvrate tako da i oni nekaj slično nabave, ali u manjim količinama. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
Graničar18 je napisao/la:
BAN-2020 je napisao/la:
Vi imate avijciju?
Kad je bila naj jača prizemljena je u domovinskom ratu, oborena je iznad Vukovara, po dva su padala u istom trenu iznad Šibenika.
Ova današnju starudiju koju imate ni kamikazama ne bi pomogla.
Imate vi svega ali u vremenskom zaostatku od 20 do 30 godima.

HRZ :zubati

https://youtu.be/HQENyxe-Psg


Daj zamisli koje je to veselje kaj Hrvatska nije uspjela kupiti nove avione, kao da mu se dijete rodilo. Baš me zanima kakav će uvod u emisiju taj psihopat imati kad nabavimo 16 novih aviona. Valjda ga neće biti mjesec dana na poslu od muke. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 17:23 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrv ... _Eg5aqT1qE

Ko bi rekao 91. da ce se ovako nesto jednog dana dogoditi..

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Slabo ti ide paljenje ****.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 17:40 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
sorosh je napisao/la:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-poslala-vojsku-na-kosovo/2062596.aspx?fbclid=IwAR1__7g-KUgv6vZO-Mp1ZVCL2MxpRcEVAwyLu9emOGZxTafar_Eg5aqT1qE

Ko bi rekao 91. da ce se ovako nesto jednog dana dogoditi..


Hrvatska vojska je na Kosovu dok srpska nije u Kninu. Mislim da smo konačno riješili dilemu koja je vojska jača.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
Mar-kan je napisao/la:
BAN-2020 je napisao/la:

Vi imate avijciju?

Ova današnju starudiju koju imate ni kamikazama ne bi pomogla.
Imate vi svega ali u vremenskom zaostatku od 20 do 30 godima.

Kvaka je da imaju avione, kontinuitet naleta, sad koliko čega ne znam, nije bajno sigurno, jer kubure sa kadrom, nema pilota, za 2016. trojica završila vva, iduće 4, također zemaljsko osoblje deficit...


Jedna je stvar ako se o avijaciji govori u ratnom kontekstu, a druga o kontinutetu naleta i treća za kontrolu zračnog prostora, za ove druge dvije nam stvarno treba.
Samo kao potpora u ratnim djelovanjima avioni nam u ovom trenutku sigurno nisu nužni ali naravno da su dobro došli, i zato sam napola ozbiljno rekao da nam avioni netrebaju za "rat sa Srbijom" a vi se svi narogušili.
Evo da vas malo obradujem, jučer razgovaram sa pukovnikom koji je u timu za nabavu aviona, ozbiljno su ponovno na toj temi, ali se razmatra i puno širi asortman između ostalog i veći broj helikoptera UH-60 Black Hawk.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
Carmello Šešelj je napisao/la:
12 minobacača i 16 radija...........................
.


Ovo je način pisanja tipičan za one koji žele manipulirati, izokrenuti, umanjiti itd a izostavio si 221 jedno borbeno vozilo.
Jel ti razumješ koliko je 221 ogroman broj?
Veliki broj je u funkciji, neki su za remont, neki su za djelove, ali to je ukupno vrijedna donacija, koju kad bi vi dobili bi skakali od sreće, a Hrvatska se ne oslanja samo na takve donacije donacije, one samo dobro dođu.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
sorosh je napisao/la:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-poslala-vojsku-na-kosovo/2062596.aspx?fbclid=IwAR1__7g-KUgv6vZO-Mp1ZVCL2MxpRcEVAwyLu9emOGZxTafar_Eg5aqT1qE

Ko bi rekao 91. da ce se ovako nesto jednog dana dogoditi..


to se dogodilo prije 10 godina :zubati i ne samo to, nego helikopteri HRZ ucestovali u spasavanju potopljenih u Srbiji, RS i fildzan drzavi :zubati

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
Graničar18 je napisao/la:
BAN-2020 je napisao/la:
Vi imate avijciju?
Kad je bila naj jača prizemljena je u domovinskom ratu, oborena je iznad Vukovara, po dva su padala u istom trenu iznad Šibenika.
Ova današnju starudiju koju imate ni kamikazama ne bi pomogla.
Imate vi svega ali u vremenskom zaostatku od 20 do 30 godima.

HRZ :zubati

https://youtu.be/HQENyxe-Psg


Govorim o omjeru avijacije u domovinskom ratu, i kako vam je tada prošla avijacija?

Današnja nam se avijacija može uspoređivati tehnički, a koliko je to besmisleno uspoređivati govori usporedba iz domovinskog rata.

I treće mi ozbiljno radimo na nabavi novih aviona, a vi ćete dugo ostati na ovom nivou.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
BAN-2020 je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:


Govorim o omjeru avijacije u domovinskom ratu, i kako vam je tada prošla avijacija?

Današnja nam se avijacija može uspoređivati tehnički, a koliko je to besmisleno uspoređivati govori usporedba iz domovinskog rata.

I treće mi ozbiljno radimo na nabavi novih aviona, a vi ćete dugo ostati na ovom nivou.
Za početak da vam prodamo mi nekoliko RUP12 da ih ugradite u one vaše gluvo-neme Patrije.A za avione će te lako.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Nema nikakvih gluhih patrija. A vi vojnu opremu možete prodavati samo Keniji, Mijanmaru i Bangladešu, za ostalo niste konkurentni.
One krševe od nora čak ni vaša vojska ne koristi, jer ne zadovoljava njene tehničke specifikacije (ne može izbaciti 6 projektila u minuti).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 20:28 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Inače HV već ima 32 minobacača na MRAP-ovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Istin je napisao/la:
Inače HV već ima 32 minobacača na MRAP-ovima.
=)) :sega
Jeste bar ofarbali te MRAPove iz žutog u zeleno?UDBA kaže da niste. :D

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
sivi vuk je napisao/la:
Istin je napisao/la:
Inače HV već ima 32 minobacača na MRAP-ovima.
=)) :sega
Jeste bar ofarbali te MRAPove iz žutog u zeleno?UDBA kaže da niste. :D


Ne znam eno ih na Kosovu pođi pa provjeri :sega
Ali ne smiješ ti doli ti si pi*ka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 09 vel 2019, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
sivi vuk je napisao/la:
Istin je napisao/la:
Inače HV već ima 32 minobacača na MRAP-ovima.
=)) :sega
Jeste bar ofarbali te MRAPove iz žutog u zeleno?UDBA kaže da niste. :D


Nismo mi bogati kao vi da dopustimo sebi luksuz zahrdzalih oklopnjaka.

slika

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7916 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 317  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Kaftanzoglio, weasel i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO