HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3623 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 145  Sljedeća

Za koga ćete glasati na Izborima?
HDZ 27%  27%  [ 23 ]
SDP 5%  5%  [ 4 ]
Škoro/Suverenisti 26%  26%  [ 22 ]
MOST 40%  40%  [ 34 ]
Živi ZiD 0%  0%  [ 0 ]
HSS 1%  1%  [ 1 ]
HSU 1%  1%  [ 1 ]
IDS 1%  1%  [ 1 ]
HNS 0%  0%  [ 0 ]
Pametno 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 86
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 08 vel 2020, 09:53 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
divizija je napisao/la:
weasel je napisao/la:
https://www.vecernji.hr/vijesti/miroslav-skoro-registrira-stranku-pod-svojim-imenom-1375824



Škoro kreće u okupljanje širokog kišobrana za izbore. Bit će zanimljivo vidjeti koje će sve desne stranke pristupiti pokretu.


Rekao bih da u ovoj situaciji vrijedi ona: koga nema, bez njega se može.

To se vidjelo i na euroizborima, i na predsjedničkim izborima, svi oni koji pokušavaju solirati ili igrati pričuvu HDZa jednostavno su od birača otpisani. Desni birači žele HDZu poslati jasni odyeb, i tu su se povezali s protestnim biračima koji im ga već dulje vrijeme šalju.

HDZ je sve kredite potrošio. Svakim danom trajanja ove vlade novi desničari donose sudbonosu odluku - "nikad više HDZ". Pa HNS ih ponižava ko kujice, ona Divjakica se piša po njima, lijevi mediji im smijenjuju ministre na traci,još samo čekamo da ih natjeraju da gayevima omoguće udomljavnaje djece, ali vlada mora biti do zadnjeg dana, fotelje su svetinja (dok te se ne dočepaju u indexu i jutarnjem), anemični mora predsjedat EU, ne daj Bože da imamo izbore koji mjesec ranije.

HDZovci su trenutno grupa foteljaša koja drži fotelju ko pijanac ogradu, pritom gurajući svoje kolege na volej lijevim medijima, a sve u nadi kako udarajući one druge, do izbora isti neće stići doći po njih.

Podsjećaju na one Židove iz geta koji su gurali nacistima druge Židove, kako bi sami kasnije pali.

Pobjeda Mire Kovča, osim što je nerealna (jer se uhljebinadaju da će ih Plenki uhljebit i kroz veliku koaliciju sa SDPom), neće moći puno promijeniti. On nema jednostavno vremena niti će imati snage i volje za ozbiljan zaokret i sve što bi eventualno probao izgledat će kao predizborni trik. Ne možeš godinama podržavat Plenkija radi članske iskaznice, a onda predizborno kao nešto mijenjat.

20% na izborima najesen, i mogu biti mali od kužine Bernardiću. Plenkiju će se ostvariti san da postane MVP. Bandić će u rešt, ako Bog da i Vrdoljak.

Dočekasmo i ovo...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 08 vel 2020, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
NiceBoyZg je napisao/la:
Ne znaš ništa o mojim stavovima, tupast si čovjek koji gleda vrlo usko. U nekim sam stvarima toliko desno/reakcionaran da ih ovdje uopće ne iznosim jer znam da ću samo biti ismijavan pošto je jako izvan Overtonovog prozora. Npr neka osnovna stečena prava nekih grupa koja se uzimaju kao civilizacijski doseg. Ne želim govoriti o čemu se radi, nije tema o meni. Imaš neku karikaturu koje se držiš, a koja veze nema sa mojim pravim stavovima. No to govori o tebi, ne meni, a ja o sebi stvarno neću.

Ne, to ti misliš da si reakcionaran. Kako si student FFZG Overtonov prozor tvojeg okruženja je toliko ulijevo i toliko kulturnomarksistički orijentirano da čim malo odskačeš udesno od toga mainstream gledišta misliš da si reakcionaran. Ja sam primjerice siguran za ljude sa društvenih fakulteta i novinara bih bio fašist, makar osobno se takvog ne vidim, i osobno što više čitam tvoje postove dobivam dojam da si ljevičar iako to sam misliš da nisi.

Činjenica je da većina HDZovih birača su bliži mojrm svjetonazoru nego Plenkoviću. Sada kada bi sutra bili izbori Plenković možda ne bi doživio toliki poraz da mu stranka podne na 30ak zastupnika ali sigurno bi ga Bernardić prešišao za nekih 7-8 mandata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 08 vel 2020, 16:35 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Politikant je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Neopaženo je prošla vijest kako se Plenki sastao sa Soroševim sinom. Valjda su pričali o tome kako efikasnije naseliti Europu izbjeglicama.

https://narod.hr/hrvatska/plenkovic-se- ... azgovarali


Stavljeno na temu "Događanja u Hrvatskoj" ako se ne varam. Botovi nestali sa radara. Valjda postaje i njima jasno dokle je došlo.

Zaspinati će u smislu da eto sada Hrvatska presjedava EU Vijećem pa mora se sada Plenki sastajati sa ljudima iz NGO sektora


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 08 vel 2020, 16:42 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Diablo je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Dobro, i sto je alternativa? Smuseni Stier ?

Eto vidis kakvo je tvoje stanje uma kad ti je sposobni Plenki sa ovakvom politikom bolji izbor od smusenog al postenog Stiera sa jasnim svjetonazorom... Bravo !!!

Nije ni Stier dobar ali jbg šta ćeš kada nemaš boljih u ponudi. Zapravo kada bolje razmislim čekanje da HDZ preuzme netko tko je nama prihvatljiviji je pogrešna strategija. Činjenica je da Hrvatska trenutno nije suverena zemlja i da je pod kontrolom različitih centara moći. Vidjeli smo na primjeru Karamarka kako je to završilo iako je njegova Oreškovičeva vlada jedina smanjila vanjski dug.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 08 vel 2020, 17:40 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
NiceBoyZg je napisao/la:
Dobro, i sto je alternativa? Smuseni Stier ?


Tebi nije sigurno. Ali to je ono što ti pokušavam ukazati. Tvoja i moja vizija budućnosti Hrvatske se razlikuju, i za tvoju viziju Stier nije alternativa. Za tvoju viziju je Plenki ok. Ali to nije vizija ljudi koji su glasali za HDZ.

I to je upravo problem HDZa, što ima vodstvo po izboru vlastitih političkih oponenata.

Plenki se sviđa ljudima koji nisu, niti će glasati za HDZ. S druge strane iritira mnoge ljude koji su glasali za HDZ. I to dovoljno govori o njemu. Njegov odabir bi imao smisla za HDZ kad bi ljevičari i liberali počeli glasati za HDZ. No oni to ne rade, oni su i dalje protiv HDZa, ma koliko ovaj skrenuo ulijevo. Jedini efekt koji Plenki postiže je da ljude koji su glasali za HDZ tjera od te stranke.
Doduše, nije ni Stier nešto, jer je mlakonja. On je ono što u SAD zovu cuckservative. Ne bi se štel nikom zamjeriti, posebno ne ljevici. Ali je ipak manje po mjeri ljudi koji nisu, niti će glasati za HDZ, a više po mjeri onih koji su ili bi mogli glasati za HDZ.

Naravno da kao takav tebi ne paše. Ti želiš HDZ po mjeri ljevice. I ja želim da Ante Kotormanović preuzme SDP, ali ljevica nikada nije bila toliko bedasta da si dopusti da ih vodi netko po mjeri desnice.

HDZovci će s druge strane gotovo sigurno izabrati opet čovjeka po volji ljevice, ljevih medija, udruga i svih onih koji uništavaju HDZ ovih dana. I to dovoljno govori o inteligenciji i smislenosti te stranke. S jedne stranke se žale na hajku na HDZ, a onda biraju vostvo po željama te hajke i koaliraju s onima koji provode tu hajku.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 08 vel 2020, 18:49 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
master_mind_ je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Eto vidis kakvo je tvoje stanje uma kad ti je sposobni Plenki sa ovakvom politikom bolji izbor od smusenog al postenog Stiera sa jasnim svjetonazorom... Bravo !!!

Nije ni Stier dobar ali jbg šta ćeš kada nemaš boljih u ponudi. Zapravo kada bolje razmislim čekanje da HDZ preuzme netko tko je nama prihvatljiviji je pogrešna strategija. Činjenica je da Hrvatska trenutno nije suverena zemlja i da je pod kontrolom različitih centara moći. Vidjeli smo na primjeru Karamarka kako je to završilo iako je njegova Oreškovičeva vlada jedina smanjila vanjski dug.

Necu ja vise nista cekat jer s tom strankom sam zavrsio. Sad glasam za opcije koje imaju okus i miris, ideologiju, nekakav kolektivni cilj a ne individualni.

Vec 30 godina traju i iskreno mislim da je bilo dosta, nemaju oni vise sta pokazat osim dublje korupcije,klijantelizma,konjusarenja i slicnog...

Također mislim da je budalastini imena "nacionalna pomirdba" izasao rok trajanja. Treba krenuti u konacni obracun s krpeljima jer je ovo postalo nepodnosljivo

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 08 vel 2020, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Diablo je napisao/la:
Necu ja vise nista cekat jer s tom strankom sam zavrsio. Sad glasam za opcije koje imaju okus i miris, ideologiju, nekakav kolektivni cilj a ne individualni.

Vec 30 godina traju i iskreno mislim da je bilo dosta, nemaju oni vise sta pokazat osim dublje korupcije,klijantelizma,konjusarenja i slicnog...

Također mislim da je budalastini imena "nacionalna pomirdba" izasao rok trajanja. Treba krenuti u konacni obracun s krpeljima jer je ovo postalo nepodnosljivo

Tužno je kako ljudi misle da bi se Plenkovićevim padom išta mijenjalo, nikad oni neće "progledati". Ipak sve više ljudi im okreće leđa, a ako treća opcija ostvari uspjeh to je početak njihova kraja. Lustracija nam je prijeko potreba, kadar iz bivše države nas uništava svojim (ne)radnim navikama.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 09 vel 2020, 21:55 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2019, 23:27
Postovi: 595
NiceBoyZg je napisao/la:
Dobro, i sto je alternativa? Smuseni Stier ?

Nema alternative. Pola godine prije izbora, i dok si u silaznom trendu, se ne rusi vlastita vlada. Jedina racionalna stvar za HDZ je nastavit sa Plenkijem do kraja. Pobjedom Kovaca, imat cemo izbore na proljece, a ne na jesen. To HDZ-u nikako ne odgovara.

Stier se ne zeli "potrositi" na ovim izborima Njega zanimaju stranacki izbori nakon sto Plenki usere motiku na parlamentarnim izborima. Ovaj pokusaj rusenja Plenkija je vise "reda radi", jer tako nalaze statut.

_________________
-1500


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 09 vel 2020, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
divizija je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Dobro, i sto je alternativa? Smuseni Stier ?


Tebi nije sigurno. Ali to je ono što ti pokušavam ukazati. Tvoja i moja vizija budućnosti Hrvatske se razlikuju, i za tvoju viziju Stier nije alternativa. Za tvoju viziju je Plenki ok. Ali to nije vizija ljudi koji su glasali za HDZ.

I to je upravo problem HDZa, što ima vodstvo po izboru vlastitih političkih oponenata.

Plenki se sviđa ljudima koji nisu, niti će glasati za HDZ. S druge strane iritira mnoge ljude koji su glasali za HDZ. I to dovoljno govori o njemu. Njegov odabir bi imao smisla za HDZ kad bi ljevičari i liberali počeli glasati za HDZ. No oni to ne rade, oni su i dalje protiv HDZa, ma koliko ovaj skrenuo ulijevo. Jedini efekt koji Plenki postiže je da ljude koji su glasali za HDZ tjera od te stranke.
Doduše, nije ni Stier nešto, jer je mlakonja. On je ono što u SAD zovu cuckservative. Ne bi se štel nikom zamjeriti, posebno ne ljevici. Ali je ipak manje po mjeri ljudi koji nisu, niti će glasati za HDZ, a više po mjeri onih koji su ili bi mogli glasati za HDZ.

Naravno da kao takav tebi ne paše. Ti želiš HDZ po mjeri ljevice. I ja želim da Ante Kotormanović preuzme SDP, ali ljevica nikada nije bila toliko bedasta da si dopusti da ih vodi netko po mjeri desnice.

HDZovci će s druge strane gotovo sigurno izabrati opet čovjeka po volji ljevice, ljevih medija, udruga i svih onih koji uništavaju HDZ ovih dana. I to dovoljno govori o inteligenciji i smislenosti te stranke. S jedne stranke se žale na hajku na HDZ, a onda biraju vostvo po željama te hajke i koaliraju s onima koji provode tu hajku.


Kao prvo, opet, ne znaš o mojim stavovima. Glasovao sam za SDP jednom, 2007., netkom nakon punoljetnosti, i nikad više. Već sam se do izbora 2011. promijenio toliko ideološki da mi to nije padalo na pamet, tada sam bio u nekom libertarijanskom fazonu i glasovao za HSLS koji je vodio kampanju tog stila (i na kraju nije ni ušao u Sabor, al dobro).

Plenković se toliko nije sviđao glasačima HDZ-a da je iznio izbore 2016. iznimno personaliziranom kampanjom, a to što je HDZ dobio i manje glasova no 2015. pa što? Plenković se pojavio se na dvije debate sa inteligentnim i vještim Milanovićem koji je svejedno u dvije debate bio malo bolji, Karamarku to nije padalo na pamet jer da se pojavio pred Milanovićem bi SD izveo nemoguće i baš dobio više mandata 08.11.2015. , to ti garantiram, jer bi Milanović obrisao pod ovim. A to što je Zoki bio nesposban premijer i autistični debil pa mu birači 2016. ostali doma je njihov problem.

Što vi hoćete, nećete Istanbulsku? Ok, ne želim je ni ja. Nećete Vučića u Zg? Dobro, to mi nije smetalo. Ako se nađe jedan nestali zbog toga vrijedilo je. Ali to su bitne teme za ovo društvo? Nisu ! Čime je Stier pokazao ikakvu sposobnost da zasjedne na jebeno premijersko mjesto?

Ja imam desnije ideje od ikakvog HDZ-a u mnogim stvarima u ekonomiji, oko ljudskih prava itd, ali živim u stvarnom svijetu i znam da je za neke stvari općenito na Zapadu (a Hrvatska je manje-više Zapad) kasno. A kad je s tim riješeno onda bih za premijera nekog tko se pokazao koliko-toliko sposobnim. Ja osobno razmišljam o životu u Rusiji, Kini i sličnoj zemlji gdje su neke stvari još normalnije i po mjeri čovjeka, a ne zanimaju me ******** i slična efemerna pitanja već sloboda govora koja nije samo kritiziranje vlasti, pristupačne žene koje još žele obitelj i više djece, društvo u kojem klinci još nisu budale sa glavama zabijenim u smartfon i slične stvari. Čak me ni porezi toliko ne zanimaju nego zdrava okolina jer kao mlađi vidim neke stvari koje vi niste u svojoj mladosti i znam da je sve to trulo. Je, pravi sam ljevičar u pm.

Prestani gurati ljude u ladice, koliko god većina njih i zaista svojom glupošću i uniformnošću pripada tamo, jer su neki od nas malo specifičniji intelektom i senzibilitetom, a ne izrezane kartonske kopije. Ja sam svoj čovjek i imam svoj mozak. Ovo kako ti misliš da sam ja sad je kakav sam bio sa 18. Sada više odavno nisam, i za mene je Stier samo kozmetika, i to loša koja pomalo zaudara. Zato je desnica općenito u Europi i SAD takav jebeni cringefest, jer se bavi nebitnim stvarima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 10 vel 2020, 01:06 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Ako hoćeš da budemo kao Rusija u kojoj želiš živjeti, onda nam upravo treba Tuđman-Karamarko/Brkić stil HDZ-a i moramo ugasiti mainstream medije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 10 vel 2020, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
NiceBoyZg je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Tebi nije sigurno. Ali to je ono što ti pokušavam ukazati. Tvoja i moja vizija budućnosti Hrvatske se razlikuju, i za tvoju viziju Stier nije alternativa. Za tvoju viziju je Plenki ok. Ali to nije vizija ljudi koji su glasali za HDZ.

I to je upravo problem HDZa, što ima vodstvo po izboru vlastitih političkih oponenata.

Plenki se sviđa ljudima koji nisu, niti će glasati za HDZ. S druge strane iritira mnoge ljude koji su glasali za HDZ. I to dovoljno govori o njemu. Njegov odabir bi imao smisla za HDZ kad bi ljevičari i liberali počeli glasati za HDZ. No oni to ne rade, oni su i dalje protiv HDZa, ma koliko ovaj skrenuo ulijevo. Jedini efekt koji Plenki postiže je da ljude koji su glasali za HDZ tjera od te stranke.
Doduše, nije ni Stier nešto, jer je mlakonja. On je ono što u SAD zovu cuckservative. Ne bi se štel nikom zamjeriti, posebno ne ljevici. Ali je ipak manje po mjeri ljudi koji nisu, niti će glasati za HDZ, a više po mjeri onih koji su ili bi mogli glasati za HDZ.

Naravno da kao takav tebi ne paše. Ti želiš HDZ po mjeri ljevice. I ja želim da Ante Kotormanović preuzme SDP, ali ljevica nikada nije bila toliko bedasta da si dopusti da ih vodi netko po mjeri desnice.

HDZovci će s druge strane gotovo sigurno izabrati opet čovjeka po volji ljevice, ljevih medija, udruga i svih onih koji uništavaju HDZ ovih dana. I to dovoljno govori o inteligenciji i smislenosti te stranke. S jedne stranke se žale na hajku na HDZ, a onda biraju vostvo po željama te hajke i koaliraju s onima koji provode tu hajku.


Kao prvo, opet, ne znaš o mojim stavovima. Glasovao sam za SDP jednom, 2007., netkom nakon punoljetnosti, i nikad više. Već sam se do izbora 2011. promijenio toliko ideološki da mi to nije padalo na pamet, tada sam bio u nekom libertarijanskom fazonu i glasovao za HSLS koji je vodio kampanju tog stila (i na kraju nije ni ušao u Sabor, al dobro).

Plenković se toliko nije sviđao glasačima HDZ-a da je iznio izbore 2016. iznimno personaliziranom kampanjom, a to što je HDZ dobio i manje glasova no 2015. pa što? Plenković se pojavio se na dvije debate sa inteligentnim i vještim Milanovićem koji je svejedno u dvije debate bio malo bolji, Karamarku to nije padalo na pamet jer da se pojavio pred Milanovićem bi SD izveo nemoguće i baš dobio više mandata 08.11.2015. , to ti garantiram, jer bi Milanović obrisao pod ovim. A to što je Zoki bio nesposban premijer i autistični debil pa mu birači 2016. ostali doma je njihov problem.

Što vi hoćete, nećete Istanbulsku? Ok, ne želim je ni ja. Nećete Vučića u Zg? Dobro, to mi nije smetalo. Ako se nađe jedan nestali zbog toga vrijedilo je. Ali to su bitne teme za ovo društvo? Nisu ! Čime je Stier pokazao ikakvu sposobnost da zasjedne na jebeno premijersko mjesto?

Ja imam desnije ideje od ikakvog HDZ-a u mnogim stvarima u ekonomiji, oko ljudskih prava itd, ali živim u stvarnom svijetu i znam da je za neke stvari općenito na Zapadu (a Hrvatska je manje-više Zapad) kasno. A kad je s tim riješeno onda bih za premijera nekog tko se pokazao koliko-toliko sposobnim. Ja osobno razmišljam o životu u Rusiji, Kini i sličnoj zemlji gdje su neke stvari još normalnije i po mjeri čovjeka, a ne zanimaju me ******** i slična efemerna pitanja već sloboda govora koja nije samo kritiziranje vlasti, pristupačne žene koje još žele obitelj i više djece, društvo u kojem klinci još nisu budale sa glavama zabijenim u smartfon i slične stvari. Čak me ni porezi toliko ne zanimaju nego zdrava okolina jer kao mlađi vidim neke stvari koje vi niste u svojoj mladosti i znam da je sve to trulo. Je, pravi sam ljevičar u pm.

Prestani gurati ljude u ladice, koliko god većina njih i zaista svojom glupošću i uniformnošću pripada tamo, jer su neki od nas malo specifičniji intelektom i senzibilitetom, a ne izrezane kartonske kopije. Ja sam svoj čovjek i imam svoj mozak. Ovo kako ti misliš da sam ja sad je kakav sam bio sa 18. Sada više odavno nisam, i za mene je Stier samo kozmetika, i to loša koja pomalo zaudara. Zato je desnica općenito u Europi i SAD takav jebeni cringefest, jer se bavi nebitnim stvarima.


Opet ti kažem, ti imaš stavove kakve imaš, sam si ih ovdje iznio, sam govoriš što misliš da je važno, što nije.
No to nisu stavovi ljudi koji su glasali za HDZ. Barem ne velikog dijela tih ljudi. I to su HDZu već dva puta poručili i OPET ĆE. Meni su stvari poput referendumske demokracije JAAAAAAKO bitne i onaj tko je to ukinuo, ne zaslužuje da pričam o njemu, ne samo da ne glasam za njega. Takvih stvari ima još jako puno. To što ti misliš da je nebitno je tvoje pravo, ali ni desnica ni ljevica ne misle da je nebitno. Ne bi Obersnel pravio jugo-orgije u Rijeci da mu je to nebitno. Ne bi se kuka i motika digla da se već istraumatiziranu djecu ponovno istraumatizira tako što ih daš ********. Možda je nebitno tebi, ali mnogim glasačima, i to bivšim glasačima HDZa - NIJE NEBITNO. Kao što nam nije nebitno što u prime time terminu javne televizije koju svi plaćamo prostor dobiva jedan Beljak. To se čak i članovima HDZa ne može sviđati. Stvar je u tome što se HDZ išao zamjerati ljudima koji su glasali za nega, a dodvoravati ljudima koji nisu NITI ĆE glasati za njega. To što ti misliš da su desničari cringefest je tvoje pravo, ali i desničari imaju pravo glasa, davali su ga HDZu, a više ne budu. Ma koliko ti mislio da se oni bave nebitnim stvarima. To što je nebitno, određuje svatko za sebe.

Ništa HDZ nije uspio dobiti ništa na centru i ljevici time što su mu plijeskali oko istanbulske, ili što je Bauk čestitao Kuščeviću na krađi referenduma. Glasove centrista i ljevičara HDZ time nije dobio. Samo je neke izgubio. I nemoj se zavaravat, i ti i ja i svi ljudi spadaju u ladice. Usprkos svim specifičnostima, ljude uvijek možeš kategorizirati.

A o Plenkovićevim sposobnostima posebno ne bi trošio riječi. Lik je naslijedio sve pozitivne trendove, ima pozitivnu situaciju u cijelom okrućenju, čitavom svijetu, čitavoj EU, i uspijeva imati najmanji rast. Hrvatskoj u njegovom mandatu doslovce vuče INERCIJA, pri čemu joj se vlada opire svojom nesposobnošću.
Stier možda nije pokazao da je zaslužio biti premijer, ali je anemični itekako pokazao da ne zaslužuje. Lik je jedna velika šuplja priča, karton bez sadržaja, obični štreber bez ikakve kreativnosti i sposobnosti nizašto. Čak bi i Karamarko bio bolji premijer, samo što Karamarko nema verbalnih sposobnosti pa ne može dobiti izbore, jer za to moraš biti laprdalo, a Crni to nije. Plenković je dokazano nesposoban i još je k tome, kao i Sanader ustrojio lopovsku mrežu kako bi mu članstvo bilo lojalno, a mediji skloni. Kad jednom izgubi moć i vlast, on i grupa Borg, Dalićka, Vrdoljak, Divjakica i ostali distributeri javnih sredstava bi lako mogli i Sanaderovim putem. I kod nas i globalno taj mainstream centrizam je paravan za obični lopovluk.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 14 vel 2020, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
https://www.dnevnik.ba/vijesti/croelect ... OBHuq1zKzo
slika

HDZ dodatno propada, ovo je na nivou europarlamentarnih izbora. Dobili bi tek 40 mandata.
Škoro i ekipa su se dodatno utvrdili i imaju oko 15% što je dovoljno za 30 mandata.
Baš me zanima hoće li im rejting skočiti nazad ako Plenković padne, makar minimalno.
Mislim da ih čeka jako hladan tuš na izborima.:zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 14 vel 2020, 21:13 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
NiceBoyZg je napisao/la:

Ja osobno razmišljam o životu u Rusiji, Kini i sličnoj zemlji gdje su neke stvari još normalnije i po mjeri čovjeka, a ne zanimaju me ******** i slična efemerna pitanja već sloboda govora koja nije samo kritiziranje vlasti, pristupačne žene koje još žele obitelj i više djece, društvo u kojem klinci još nisu budale sa glavama zabijenim u smartfon i slične stvari. Čak me ni porezi toliko ne zanimaju nego zdrava okolina jer kao mlađi vidim neke stvari koje vi niste u svojoj mladosti i znam da je sve to trulo. Je, pravi sam ljevičar u pm.



Pa gdje ćeš većih buljitelja u smartphone od žute rase. U biti sve te dekadencije o kojima se priča da zauzimaju Europu, mladi koji se ne žene i nemaju djecu, muški koji se šminkaju, kod žute rase već su uzele maha još puno više.

Što se tiče Rusije, imam neke poznanike koji su radili tamo i nijedan nije dobio želju da se preseli s obitelji, iako su mogli.

Ako želiš pristupačnu ženu i više djece moraš se I ti malo potruditi, žene su u Europi danas našpanane s poslom i djecom, nema više pomoći masovno od baba, tetki i strini kao nekad na selu. I ako ima muža koji je neka lijena mješina I samo laprda ili je tantavičar kao što je većina Hrvata, onda normalno da ne ide više djece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 14 vel 2020, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Imam i ja iz poznanstva drugih primjera. Moj ujak je primjerice tijekom 90ih radio u Rusiji za jednu našu firmu. Kada je ponovo posjetio tu zemlju za vrijeme svjetskog ostao je doslovno šokiran kako je ta zemlja napredovala. I siguran sam za slijedećih 20 godina Rusije će još više napredovati dok ćemo mi stagnirati.

Zapad sve više propada i to je činjenica. Nekada je Zapad činio preko polovice svjetskog BDP-a, a danas jedva oko 30ak% i sa tedencijom daljnje stagnacije. Još jedan razlog je što demografske promijene će također negativno utjecati. Broj ljudi sa nižim kvocijentom inteligencije će se povećati pa će produktivnost padati. Srbi imaju pravo kada za nas govore da uvijek izaberemo lošu stranu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 07:14 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 17:11
Postovi: 1491
master_mind_ je napisao/la:
Imam i ja iz poznanstva drugih primjera. Moj ujak je primjerice tijekom 90ih radio u Rusiji za jednu našu firmu. Kada je ponovo posjetio tu zemlju za vrijeme svjetskog ostao je doslovno šokiran kako je ta zemlja napredovala. I siguran sam za slijedećih 20 godina Rusije će još više napredovati dok ćemo mi stagnirati.

Zapad sve više propada i to je činjenica. Nekada je Zapad činio preko polovice svjetskog BDP-a, a danas jedva oko 30ak% i sa tedencijom daljnje stagnacije. Još jedan razlog je što demografske promijene će također negativno utjecati. Broj ljudi sa nižim kvocijentom inteligencije će se povećati pa će produktivnost padati. Srbi imaju pravo kada za nas govore da uvijek izaberemo lošu stranu.

A što bi tek rekli za srpski odabir strane 90-ih. Izgubili Krajinu i Kosovo zahvaljući "dobrom" odabiru strane... A što tek reći za "zahvalu" u vidu bombardiranja 1999., i to od onih za čiji su interes izvršili puč 27.3.1941...Mali narodi ne trebaju biti pod stolom kada je u pitanju igra velikih, jer se često zna desiti da doslovce završe pod stolom što se desilo Hrvatima 1945., i to iz razloga jer je na početku rata 1941. tadašnji vođa Hrvata Maček (bježeći od odgovornosti) izjavio "dok se veliki tuku mali trebaju biti pod stolom".... Mali narodi prije svega trebaju gledati svoj interes, te u "tim i takvim povijesnim okolnostima" izvući najbolju korist za sebe.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
master_mind_ je napisao/la:
Imam i ja iz poznanstva drugih primjera. Moj ujak je primjerice tijekom 90ih radio u Rusiji za jednu našu firmu. Kada je ponovo posjetio tu zemlju za vrijeme svjetskog ostao je doslovno šokiran kako je ta zemlja napredovala. I siguran sam za slijedećih 20 godina Rusije će još više napredovati dok ćemo mi stagnirati.

Zapad sve više propada i to je činjenica. Nekada je Zapad činio preko polovice svjetskog BDP-a, a danas jedva oko 30ak% i sa tedencijom daljnje stagnacije. Još jedan razlog je što demografske promijene će također negativno utjecati. Broj ljudi sa nižim kvocijentom inteligencije će se povećati pa će produktivnost padati. Srbi imaju pravo kada za nas govore da uvijek izaberemo lošu stranu.

Kad je trebalo odabrali smo dobru stranu, imamo državu danas. Pitanje je kakvu ćemo stranu odabrati u budućnosti, hoćemo li se kao pijan plota držati Amerikanaca, Brisela i EU ili ćemo izabrati političare koji će surađivati sa svim strana u Hrvatsku korist. HDZ je do sada pokazao samo sluganstvo i poslušnost prema centrima moći, ni SDP nije bio bolji. Nama treba netko novi tko će gledati na naše interese i neće se libiti suradnje s bilo kime od Kine do Rusije.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Gaugamela93 je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Imam i ja iz poznanstva drugih primjera. Moj ujak je primjerice tijekom 90ih radio u Rusiji za jednu našu firmu. Kada je ponovo posjetio tu zemlju za vrijeme svjetskog ostao je doslovno šokiran kako je ta zemlja napredovala. I siguran sam za slijedećih 20 godina Rusije će još više napredovati dok ćemo mi stagnirati.

Zapad sve više propada i to je činjenica. Nekada je Zapad činio preko polovice svjetskog BDP-a, a danas jedva oko 30ak% i sa tedencijom daljnje stagnacije. Još jedan razlog je što demografske promijene će također negativno utjecati. Broj ljudi sa nižim kvocijentom inteligencije će se povećati pa će produktivnost padati. Srbi imaju pravo kada za nas govore da uvijek izaberemo lošu stranu.

A što bi tek rekli za srpski odabir strane 90-ih. Izgubili Krajinu i Kosovo zahvaljući "dobrom" odabiru strane... A što tek reći za "zahvalu" u vidu bombardiranja 1999., i to od onih za čiji su interes izvršili puč 27.3.1941...Mali narodi ne trebaju biti pod stolom kada je u pitanju igra velikih, jer se često zna desiti da doslovce završe pod stolom što se desilo Hrvatima 1945., i to iz razloga jer je na početku rata 1941. tadašnji vođa Hrvata Maček (bježeći od odgovornosti) izjavio "dok se veliki tuku mali trebaju biti pod stolom".... Mali narodi prije svega trebaju gledati svoj interes, te u "tim i takvim povijesnim okolnostima" izvući najbolju korist za sebe.

Čuj, Srbi su se tada svrstali uz Anglo-Amrrikance pa su od toga profitirali. HSS tada nije imao muda osnovati svoju kontraarmiju koja bi oponirala ustašama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 12:28 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
weasel je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Imam i ja iz poznanstva drugih primjera. Moj ujak je primjerice tijekom 90ih radio u Rusiji za jednu našu firmu. Kada je ponovo posjetio tu zemlju za vrijeme svjetskog ostao je doslovno šokiran kako je ta zemlja napredovala. I siguran sam za slijedećih 20 godina Rusije će još više napredovati dok ćemo mi stagnirati.

Zapad sve više propada i to je činjenica. Nekada je Zapad činio preko polovice svjetskog BDP-a, a danas jedva oko 30ak% i sa tedencijom daljnje stagnacije. Još jedan razlog je što demografske promijene će također negativno utjecati. Broj ljudi sa nižim kvocijentom inteligencije će se povećati pa će produktivnost padati. Srbi imaju pravo kada za nas govore da uvijek izaberemo lošu stranu.

Kad je trebalo odabrali smo dobru stranu, imamo državu danas. Pitanje je kakvu ćemo stranu odabrati u budućnosti, hoćemo li se kao pijan plota držati Amerikanaca, Brisela i EU ili ćemo izabrati političare koji će surađivati sa svim strana u Hrvatsku korist. HDZ je do sada pokazao samo sluganstvo i poslušnost prema centrima moći, ni SDP nije bio bolji. Nama treba netko novi tko će gledati na naše interese i neće se libiti suradnje s bilo kime od Kine do Rusije.

Kao pijan plota ćemo se držati Brisela i Amera jer nas imaju pod šakom. Bojim se da jednom kada će ih se morati odjebati naši neće moći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 14:08 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Od zapada jedino šta trenutno valja je Poljska, Mađarska, Češka, Slovačka, Austrija, uskoro Italija (kad se Salvini vrati), SAD potencijalno ako Trump pobijedi, baltičke zemlje... Britanija se malo unormalila, ali nemamo baš zajedničkih interesa. To valja, ovo sve ostalo je beskorisno, Bruxelles propo, EU establišment raspali komotno ignorirat. Moramo se pridružit tom suverenističkom bloku, s Rusima bit dobri i to je to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 17:46 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Trumpa ne bih nikako svrstao u tu skupinu. Totalno je podbacio. Povećao je broj legalnih migracija i nije nikada napravio zid. Jedino što se dobila je nikad jača servisnost Amerike Izraelu i židovskom lobiju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
master_mind_ je napisao/la:
Kao pijan plota ćemo se držati Brisela i Amera jer nas imaju pod šakom. Bojim se da jednom kada će ih se morati odjebati naši neće moći.


Bojim se da je ovo točno- zapad nas sada kontrolira žešće nego Njemačka NDH nekada.
Pa kako se moglo desiti da vojska NDH čuva odstupnicu Njemacima kod povlaenja?

No situacija je sada povoljnija utoliko što urušavanje zapadnih centara moći dolazi u drugačijim okolnostima.
Tako da će se raznorazni Plenkiji jednog dana jednostavno naći u zrakopraznom prostoru ko Pavelić 1945. Zvat će hambasadu, nitko se neće javljati. Ići e u Bruxelles, tamo nikoga biti neće. Samo ne postoji opasnost da u tom momentu uđe Kosta Nađ u Zagreb, ko onda. Onda ih samo unutarnje snage mogu smijeniti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Za početak cijelu tu priču sa NDH treba zaboraviti i prestati raditi paralele. Samo se negativna energija povlači. Dalje, NDH u tom trenutku je jako ovisila o opstanku Reicha tako da nisu imali previše opcija.

Dok je tada NDH ovisila prvenstveno preko vojne pomoći današnja RH je očito pod nekakvom financijskom ovisnošću. Bojim se da se taji što se sve potpisivalo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kakve su ovo teorije zavjere...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Vi stvarno vidite Plenkovića i kliku oko njega kao neke suvereniste, nezavisne, baje kojima su Hrvati, Hrvatska i hrvatski interesi na prvom mjestu, nakon svih (ne)djela koja jasno upućuju na suprotno? Jel vas hipnotiziraju nečim na stranačkim skupovima?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Parlamentarni Izbori u RH 2020.
PostPostano: 15 vel 2020, 21:41 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Politikant je napisao/la:
Vi stvarno vidite Plenkovića i kliku oko njega kao neke suvereniste, nezavisne, baje kojima su Hrvati, Hrvatska i hrvatski interesi na prvom mjestu, nakon svih (ne)djela koja jasno upućuju na suprotno? Jel vas hipnotiziraju nečim na stranačkim skupovima?


Plenković je globalist.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3623 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 145  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO