HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 23:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3060 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 123  Sljedeća

Za koga ćete glasovati na Predsjedničkim izborima?
Kolinda Grabar Kitarović 34%  34%  [ 28 ]
Zoran Milanović 21%  21%  [ 17 ]
Miroslav Škoro 34%  34%  [ 28 ]
Mislav Kolakušić 4%  4%  [ 3 ]
Ivan Pernar 7%  7%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 82
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 kol 2019, 10:22 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
volvoks je napisao/la:
Po dosadašnjim anketama Milanović ne dobiva u drugom krugu čak ni protiv Škore.

Ali raste, a to je jedino relevantno kod anketa u ovoj fazi. Trendovi.

I Kolinda i Škoro stagniraju, a Milanović raste.

gušter je napisao/la:

Čime se zamjerila desnici?


Taj sukob desnice s Kolindom nije ni meni jasan. Ja stvarno ne vidim nikakvu kvalitativnu razliku između Kolinde prije pet godina i Kolinde danas, a desnica se pretvara kao da je do promjene došlo u zadnjih godinu dana.

Ako stvarno nisu oduvijek vidjeli da je Kolinda karijerna prelivoda ili da je Plenković oduvijek bio briselski ćato, a ne nekakav uvjereni demokršćanin i suverenist koji je preko noći poludio i ušao u koaliciju s ljevicom, onda je problem u njima i njihovim kognitivnim sposobnostima.

Takvi naivci i zanesenjaci ne mogu voditi državu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 kol 2019, 11:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Još je veći problem što o stanju u BiH nisu u stanju izdati ni priopćenje vrijedno spomena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 kol 2019, 13:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
ledolomac je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Po dosadašnjim anketama Milanović ne dobiva u drugom krugu čak ni protiv Škore.

Ali raste, a to je jedino relevantno kod anketa u ovoj fazi. Trendovi.

I Kolinda i Škoro stagniraju, a Milanović raste.

gušter je napisao/la:

Čime se zamjerila desnici?


Taj sukob desnice s Kolindom nije ni meni jasan. Ja stvarno ne vidim nikakvu kvalitativnu razliku između Kolinde prije pet godina i Kolinde danas, a desnica se pretvara kao da je do promjene došlo u zadnjih godinu dana.

Ako stvarno nisu oduvijek vidjeli da je Kolinda karijerna prelivoda ili da je Plenković oduvijek bio briselski ćato, a ne nekakav uvjereni demokršćanin i suverenist koji je preko noći poludio i ušao u koaliciju s ljevicom, onda je problem u njima i njihovim kognitivnim sposobnostima.

Takvi naivci i zanesenjaci ne mogu voditi državu.

Škori također raste podrška iz mjeseca u mjesec. Kolinda u uzastopnom padu. Kolinda je u pethodnoj kampanji imali bitno drukčiji nastup. Jasno je sebe prikazivala kao kandidata desnice i zna se što to znači. Ove neke priče kako su je krivo savjetovali oko ZDS samo prikazuje kako se ona odmiče od desnice pokušavajući zahvatit centar. Ona je jako puno pričala a ništa od tog nije učinjeno. Škoro ima stajališta koja su puno bliža desnici i zato nije čudno što su se okrenuli njemu. Ona se našla zarobljena između ljevice koja podržava Milanovića i Desnice koja podržava Škoru. Nitko u Hrvatskoj ne može doći na vlast samo s podrškom centra.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 kol 2019, 14:42 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
Još je veći problem što o stanju u BiH nisu u stanju izdati ni priopćenje vrijedno spomena.

Svjesno izbjegavaju jer vide da stanje na terenu nije u skladu s njihovim ideološkim narativom. Nemaju ništa pametno za reći.

weasel je napisao/la:
Škori također raste podrška iz mjeseca u mjesec.

Raste mu podrška u prvom krugu (na račun Kolinde), ali u drugom krugu mu se Milanović približava.

weasel je napisao/la:
Kolinda je u prethodnoj kampanji imali bitno drukčiji nastup. Jasno je sebe prikazivala kao kandidata desnice i zna se što to znači. Ove neke priče kako su je krivo savjetovali oko ZDS samo prikazuje kako se ona odmiče od desnice pokušavajući zahvatit centar. Ona je jako puno pričala a ništa od tog nije učinjeno.

Upravo je to ova naivnost desnice o kojoj govorim. "Kolinda je sebe prikazivala kao kandidata desnice" i to je bilo dovoljno da desnica padne u trans. To što je čitavu karijeru prije toga provela kao bjelosvjetska birokratkinja bez vlastite ideje i ideologije im ništa nije govorilo. Vidjeli su samo oni što su željeli vidjeti.

Sad se bojim da i u Škori vide samo ono što žele vidjeti, a da je krajnji ishod gužve na desnici Milanovićeva pobjeda i 5 godina katastrofalne predsjedničke politike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 kol 2019, 17:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
ledolomac je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Kolinda je u prethodnoj kampanji imali bitno drukčiji nastup. Jasno je sebe prikazivala kao kandidata desnice i zna se što to znači. Ove neke priče kako su je krivo savjetovali oko ZDS samo prikazuje kako se ona odmiče od desnice pokušavajući zahvatit centar. Ona je jako puno pričala a ništa od tog nije učinjeno.

Upravo je to ova naivnost desnice o kojoj govorim. "Kolinda je sebe prikazivala kao kandidata desnice" i to je bilo dovoljno da desnica padne u trans. To što je čitavu karijeru prije toga provela kao bjelosvjetska birokratkinja bez vlastite ideje i ideologije im ništa nije govorilo. Vidjeli su samo oni što su željeli vidjeti.

Sad se bojim da i u Škori vide samo ono što žele vidjeti, a da je krajnji ishod gužve na desnici Milanovićeva pobjeda i 5 godina katastrofalne predsjedničke politike.

Na prošlim izborima je bio potreban netko tko bi mogao orušiti Josipovića. Ona kao tajnica u NATO savezu s diplomatskom karijerom jednostavno se činila kao odličan izbor. Tada su o njoj pričali sve i svašta kako bi se nagovorilo desnicu da glasa za nju. Desničari su često zanesenjaci i njih se može dobiti samo s pričom o domoljublju i slično. Da su tada o njoj rekli da je bjelosvjetska karijerna birokratkinja opet bi pobjedio lignjun. Škoro gura svoju neku igru i više cilja na prosječnog Hrvata koji voli svoju zemlju i nije neki stranački bot ili uhljeb. Druga stvar što njega guraju Bujanac&Co i vide u njemu nešto.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 kol 2019, 18:11 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3893
Ja navijam za Škoro- KGK drugi krug. Bratoubilački obračuni na desnici su puno zabavniji nego ovo desno-lijevo.

Škoro ima taj problem što je on soft kao lik, i sad kako će se neki pravi desničar identificirati sa tipom koji pjeva "milo moje i mame svoje". Pa takve je tukao u školi, a ne da bi mu bio predsjednik razreda.

S druge strane Kolinda je kao osoba hard bez obzira na svjetonazorska skretanja, ona bi se bacila u blato sa svinjama ako će joj to donijeti glasove. Pa bi taj duel bilo zanimljivo gledati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 kol 2019, 20:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
Kaftanzoglio je napisao/la:
Ja navijam za Škoro- KGK drugi krug. Bratoubilački obračuni na desnici su puno zabavniji nego ovo desno-lijevo.

Škoro ima taj problem što je on soft kao lik, i sad kako će se neki pravi desničar identificirati sa tipom koji pjeva "milo moje i mame svoje". Pa takve je tukao u školi, a ne da bi mu bio predsjednik razreda.

S druge strane Kolinda je kao osoba hard bez obzira na svjetonazorska skretanja, ona bi se bacila u blato sa svinjama ako će joj to donijeti glasove. Pa bi taj duel bilo zanimljivo gledati.

Predsjednik države mora biti intelektualac i ne može se bacati u blato s svinjama. To je jednostavno ispod razine. Škoro je doktor znanosti, intelektualac i savršen je za taj posao. Svinjara imamo i previše.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Muslimani su se jako dobro infiltrirali u RSE/VOA i sl.

Pazi Omera, dovodi Jacu Kosor i Hasana Muratovića da komentiraju Kolindu. A ja neuk kakav jesam sam mislio da je smisao kontakt emisije dovesti goste s oprečnim rašljanjima u zadatoj temi. U svakom slučaju, hvala za reklamu, na ovoj temi i drugdje ćemo svaki napad na KGK iz Sarajeva pretvoriti u potporu glasača porijeklom iz BiH.

https://www.slobodnaevropa.org/a/most-jadranka-kosor-hasan-muratovic/30126924.html

Citat:
Most: Zašto hrvatska predsjednica traži islamske teroriste po BiH?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Da ima ponuda u kladari, na Kolindu ne bi dobio koef veći od 1.10. Ovo je debelo iznad svake granice dopuštene greške (uvijek kažu do 2% ali realno bude i do 5%) u anketama.

slika

slika

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Gdje je sad onaj koji je rekao da je trend bitan? Kolinda raste, a Milanović stagnira. Inače, zanimljivo je da Škoro uživa dosta veliku podršku u mladoj populaciji, 30%, što je značajno više nego u generalnoj populaciji, te da regionalno gledano najbolje stoji u Sjevernoj Hrvatskoj s 27% i u Slavoniji s 22%. Zoki s druge strane gubi u drugom krugu i od Škore i od Kolinde, a u prvom krugu čak ne bi uzeo ni Istru, Rijeku i Primorje.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Meni je iskreno žalostan i ovaj postotak koji ima. Netko je ovdje dobro rekao da će ovi izbori točno pokazati koliko ljudi ne voli Hrvatsku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 20:20 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3893
Škoro je zasada popularan na sjeveru jer je počeo mekano. Ali ne može se postati predsjednik glasovima desnice a da nisi popularan južno od Karlovca. A na jugu baš ne prolazi njegov humor i milo moje nego se traži šakom u čelo. To su i njegovi nalogodavci shvatili pa su ga malo brifirali da sad napadne Pupovca. Na kraju će se on i Kolinda boriti za iste birače, a Milanović je tu nebitan, on je kandidat samo zato jer se jedini javio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Zašto je stalno u crnom taj Škoro?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Ministry of Sound je napisao/la:
Da ima ponuda u kladari, na Kolindu ne bi dobio koef veći od 1.10. Ovo je debelo iznad svake granice dopuštene greške (uvijek kažu do 2% ali realno bude i do 5%) u anketama.

slika

slika

slika

Pošalji mail nekoj engleskoj kladari oni vole ovkave stvari tipa hillu, ladbrokes, betfairu i sl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 kol 2019, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6897
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
volvoks je napisao/la:
Gdje je sad onaj koji je rekao da je trend bitan? Kolinda raste, a Milanović stagnira. Inače, zanimljivo je da Škoro uživa dosta veliku podršku u mladoj populaciji, 30%, što je značajno više nego u generalnoj populaciji, te da regionalno gledano najbolje stoji u Sjevernoj Hrvatskoj s 27% i u Slavoniji s 22%. Zoki s druge strane gubi u drugom krugu i od Škore i od Kolinde, a u prvom krugu čak ne bi uzeo ni Istru, Rijeku i Primorje.



ako se tom kojim slučajem desi,ja prestajem sa praćenjem i komentiranjem HR politike i ispunjavam davnu ministrovu neformalnu zapovijed da se sav trud koji se usmjerava preko granice prebaci na HB/BH politiku...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 kol 2019, 05:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5186
Ako bi političarima dao ocjene 0-5 (pad,prolaz,solidno,dobro,vrlo dobro,odlično)

Kolinda - 1
- Koli je ipak bila bolja od Josipovića (iako je i Ivo imo dobri poteza, zaštita autorskih prava, priznavanje statusa silovanim ženama itd.) pogotovo na međunarodnom planu di je generalno bila prihvaćena. Javno je davala podršku HB hrvatima, iako je često mjenjala stavove...

Zoki - 0
- Zoki ko predsjednik VladeRH osim fiskalizacije i referenduma imo je veliki niz kriminalnih poteza, sumnjiva privatizacija CO, sumnjiva koncesija za ZL F.Tuđman, međunarodni skandal s J.Perkovićem, smanjivanje studentske prakse na 1600 KN itd. Prema HB hrvatima je zauzeo najčvršću potporu, iako je prije mandata bio protiv HB hrvata...

Škoro - 2
- mislim da Škoro ima potencijal za solidno, demokratičan je po pitanju referenduma, nevidim razlog zašto bi toleriro korupciju i kriminal. S obzirom da su mu roditelji iz Hercegovine, logično je za očekivat da će u najmanju ruku bit na istom tragu, ako ne i bolji po HB hrvate...

Mićo - 3
- sasvim sigurno ko trgovački sudac da je upoznat s kriminalom detaljno i da će vjerovatno napravit najviše po pitanju borbe protiv kriminala i korupcije, također otac mu je iz Rame pa je očekivat da će brinut o HB hrvatima, njegovo javno odbijanje govora o BiH daje do znanja da bi vjerovatno najbolje zaštitio HB hrvate...

Plenković - 1
- bez obzira na niz skandala, referendum, Agrokor, iznimno uspješno se poziciro u EU i osiguro dobar status za RH u EU i pokušavo je osigurat HB hrvatima ravnopravan status...

Karamarko - 4
- jedan od rijetkih koji razumije politiku i poznaje međunarodne odnose i strategiju, točno zna kako maximalno iskoristit prostor na međunarodnoj sceni koji ostaje slobodan u ovom dijelu Europe. Jedan od minusa mu je sigurno slabije kadriranje ljudi, npr. M.Brkić koji je bio zadužen za HB hrvate, a svojim radom je još više izoliro HBH od RH sa nizom svoji odvratni afera i prisluškivanja i to baš jedne hercegovke kakva su tipična bila za bivšu komunističku tvorevinu...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 kol 2019, 09:07 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
Ministry of Sound je napisao/la:
Da ima ponuda u kladari, na Kolindu ne bi dobio koef veći od 1.10. Ovo je debelo iznad svake granice dopuštene greške (uvijek kažu do 2% ali realno bude i do 5%) u anketama.



Treba biti oprezan s tim procjenama. Josipović je u prosincu 2014. u anketama imao 10% prednosti pa je mjesec dana poslije izgubio. Vilibor Sinčić se pojavio tek mjesec dana prije izbora pa osvojio 16%. Kod ovakvih personaliziranih izbora, fluktuacije znaju biti velike u kratkom vremenu.

Inače, Milanović me iznenađuje glupošću. Kampanja koju zasad vodi je usmjerena isključivo prema ljevici i ne mogu zamisliti nijednog birača desnije od lijevog centra koji bi zaokružio Milanovića sa onakvom retorikom kakvu forsira od objavljivanja kandidature.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 kol 2019, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
ledolomac je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Da ima ponuda u kladari, na Kolindu ne bi dobio koef veći od 1.10. Ovo je debelo iznad svake granice dopuštene greške (uvijek kažu do 2% ali realno bude i do 5%) u anketama.



Treba biti oprezan s tim procjenama. Josipović je u prosincu 2014. u anketama imao 10% prednosti pa je mjesec dana poslije izgubio. Vilibor Sinčić se pojavio tek mjesec dana prije izbora pa osvojio 16%. Kod ovakvih personaliziranih izbora, fluktuacije znaju biti velike u kratkom vremenu.

Inače, Milanović me iznenađuje glupošću. Kampanja koju zasad vodi je usmjerena isključivo prema ljevici i ne mogu zamisliti nijednog birača desnije od lijevog centra koji bi zaokružio Milanovića sa onakvom retorikom kakvu forsira od objavljivanja kandidature.


Josipović je za razliku od Kolinde bio 1/1 kandidat lijevog i medijskog establishmenta, bezvezni idiot kojeg su pumpali do besvijesti. Te ankete su sigurno precjenjivale za minimum 5% u odnosu na realno stanje. Ne mogu se sad sjetiti svih okolnosti, ali smo po parametrima ovdje na forumu bili sigurni da će biti vrlo neizvjesno. Isto kao što sam sad siguran da Kolinda dobiva uz minimum 5%. Jedan faktor koji se isto treba više uzeti u obzir je broj sljedbenika na društvenim mrežama, a KGK će vjerojatno biti prva političarka na ovim prostorima koja će prekucati 1.000.000 fanova u sljedećem mandatu.

Ovdje sam pred te izbore organizirao simulacije tih izbora, i skoro svi smo pogodili unutar nekih 1%. Najbliže je pogodio Bobovac:

slika

Što se tiče ponude u kladari, ne da mi se sad, ali mislim da sam guglao davno, i da je klađenje na ishode političkih izbora u RH zabranjeno. Ni inozemne kladionice neće ići protiv zakona određene zemlje. Po ovome

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 kol 2019, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
Ministry of Sound je napisao/la:

Što se tiče ponude u kladari, ne da mi se sad, ali mislim da sam guglao davno, i da je klađenje na ishode političkih izbora u RH zabranjeno. Ni inozemne kladionice neće ići protiv zakona određene zemlje. Po ovome


mislim da sam vidio i na ttx hrvatske lutrije za prosle izbore da je bilo u ponudi

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 kol 2019, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Velocidad je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Što se tiče ponude u kladari, ne da mi se sad, ali mislim da sam guglao davno, i da je klađenje na ishode političkih izbora u RH zabranjeno. Ni inozemne kladionice neće ići protiv zakona određene zemlje. Po ovome


mislim da sam vidio i na ttx hrvatske lutrije za prosle izbore da je bilo u ponudi

slika


To mi djeluje na vijest u ttxt a ne ponudu (gdje su koef?).

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/izbori-za-predsjednika-hdz-a-u-ponudi-kladionice-sto-mislite-tko-vodi.html

Citat:
Jedna je kladionica, uz uobičajenu ponudu nogometa, tenisa, rukometa i dr, svoju ponudu proširila i na političke sfere.

Svi stariji od 18 godina danas su se neko vrijeme mogli godina mogu kladiti i na izbore u HDZ-u, točnije, mogli su pogađati tko će postati novi šef Hrvatske demokratske zajednice. No kako saznajemo, danas poslijepodne je uslijedio poziv iz Porezne nakon kojeg su morali iz ponude izbaciti utrku za šefa HDZ-a.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 kol 2019, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
U zakonu o igrama na srecu, koji je btw. krajnje debilan kao i vecina drugih zakona SRH, stoji da je kladjenje na izbore zabranjeno. Clanak 48. tocka 2.
Unutarstranacki izbori nisu navedeni, na njih moze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 kol 2019, 21:59 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13485
Lokacija: ZG
Skoro samo suti ko zaliven i pjeva okolo. Mislim da ce na iole ozbiljnijim politickim temama Kolinda obrisat pod s njim. Milanovic takodjer.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 28 kol 2019, 01:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
PCM je napisao/la:
Skoro samo suti ko zaliven i pjeva okolo. Mislim da ce na iole ozbiljnijim politickim temama Kolinda obrisat pod s njim. Milanovic takodjer.

Milanović još nekako, a Kolinda i ozbiljne političke teme nemaju veze s vezom. Ona dosad nije imala ozbiljnijeg suparnika s darom govorništva. Lignja je bio ni kuhan ni pečen i takav je bio i njegov svaki TV nastup. Nakon dvije tri TV debate ona će se blamirat gore nego u Rusiji i Kninu zajedno.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 28 kol 2019, 10:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30479
Milanović ode duboko u neku filozofiju nastojeći ispasti pametan, a pola ljudi nema pojma o čemu govori.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 28 kol 2019, 14:22 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
Velocidad je napisao/la:
mislim da sam vidio i na ttx hrvatske lutrije za prosle izbore da je bilo u ponudi

slika


Loš photoshop.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3060 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 123  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO