HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 09:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3060 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 123  Sljedeća

Za koga ćete glasovati na Predsjedničkim izborima?
Kolinda Grabar Kitarović 34%  34%  [ 28 ]
Zoran Milanović 21%  21%  [ 17 ]
Miroslav Škoro 34%  34%  [ 28 ]
Mislav Kolakušić 4%  4%  [ 3 ]
Ivan Pernar 7%  7%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 82
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 18 lip 2019, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kakva je da je Kolinda sigurno ulazi u drugi krug, a u drugom krugu sigurno dobija.

Milanović i Kolinda su po meni u drugom krugu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 18 lip 2019, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
1986 je napisao/la:
Kakva je da je Kolinda sigurno ulazi u drugi krug, a u drugom krugu sigurno dobija.

Milanović i Kolinda su po meni u drugom krugu


Kolinda je već izgubila mogućnost reizbora.
Veliki uspjeh će joj biti ako uđe u drugi krug.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 01:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
1986 je napisao/la:
kiler je napisao/la:

Kolinda je već izgubila mogućnost reizbora.
Veliki uspjeh će joj biti ako uđe u drugi krug.

Jel to prema anketama narod.hr ili zabranjeni.hr?

Ne znam stvarno odakle vam takvi zaključci


Danica Juričić Spasović vodi PR kampanju Milanovića, a ta jadnikuša je radila i za Josipovića te je poznata po tome da ima ljude koji dežuraju na portalima i štancaju koliko god treba glasova za partijaše. Sjećam se predsjedničke debate 2014. kada je Josipović u anketama na portalu zabranjeni dobivao 60%, Kolinda 20%, Sinčić 15%, a Kujundžić 5%. Juitarnji se tada hvalio da je u anketi glasovalo rekordnih 120 tisuća ljudi. Ista priča u anketama jutarnjeg i nakon debate Milanović vs Plenković po kojima je Milanović uvjerljivo vodio 2016. godine.

Uglavnom, ljevičarski trolovi i njihovi politički idoli su uvjereni da komentiranje i ankete na nekoga imaju utjecaja i da su komentari i ankete mjerilo nečega. Oni su klasični luzeri sa socijalističkim mentalnim sklopom te su žrtve višegodišnje komunističke indoktrinacije pa mislie da su svi kao i oni podložni razno raznim utjecajima, spinovima, anketarskim istraživanjima itd.

Da su komentari i portalske ankete mjerilo nečega kako mnogi luzeri ljevičarski shvaćaju, pa SDP bi imao onda 60% na izborima jer 70% komentara po portalima ispisuju ljevičarski trolovi i mediji ih svaki dan hrane propagandom o HDZ-u da bi imali o čemu trolati i koliko su uspješni? Tko je vlast u državi? Mogu oni koliko god hoće lajati i manipulirati, ali demografija i zavičajno podrijetlo birača puno toga uvjetuje kada su izbori u pitanju. Loša demografska slika u Hrvatskoj se najviše reflektira na birače ljevice, oni su stari, izumiru i ne gubi SDP izbore bez veze. Sad nadavno na EU izborima, SDP je imao svoja najjača imena na listi za EU izbore, a osvojili su svega 18% protiv anonimus liste HDZ-a.

Kada se sve to proanalizira i s kakvom jadnom listom je HDZ osvojio 22%, pa to pokazuje snagu HDZ-a koji je s malo jačim političkim imenima mogao lagano dobiti 26 do 28%. Veliki je bio kiks Plenkovića ne staviti Petir ili Kavača i Stiera na listu, ali što se može, plaćena je skupo ta škola i idemo dalje.

Nema sumnje da će predsjednički izbori biti napeti, a kampanja teška jer su partijski mediji i mnogi drugi namirisali slabosti HDZ-a i očekuju da će se to reflektirati i na predsjednicu Kolindu, i samo neka mediji, tisuću zgubidanskih ljevičarskih trolova i razni analitičari, negativci i defetisti s desnice podcjenjuju snagu Kolinde i HDZ-a te žive u uvjerenju kako su neka nova, stara lica favoriti predsjedničkih izbora, iznenadit će se i šokirati po stoti put koliko je HDZ žilava i neuništiva stranka!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Anketarska agencija 2x1 komunikacija daje prednost Kolindi. Treba naglasiti da je vlasnik te agencije Krešimir Kartelo, član nezavisnih za Hrvatsku. Ta anketarska agencija zadnje dvije godine otkada Hasan nije član HDZ-a, mrzi Plenkovićev HDZ i naravno Kolindu.

Zadnje EU izbore su dosta bili precizni u prognozama po pitanju HDZ-a i SDP-a. HDZ-u su dali u anketama 1% više nego što je HDZ dobio, a SDP-u 3% više. Znači, fulali su u okvirima statističke greške i zato dajem legitimnost toj anketarskoj agenciji. Bili su profesionalniji u odnosu na druge anketarske agencije, to im moram priznati.

Uglavnom, predsjednica Kolinda vjerojatno i sama ima uvida u svoju popularnost, odnosno od sve tri anketarske agencije dobiva rezultate svog rejtinga i sumnjam da bi se ponovo kandidirala da nema dobre izglede za reizbor.

Evo najnovijeg istraživanja 2x1 komunikacije kada su predsjednički izbori u pitanju
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ako se u drugom krugu kojim slučajem nađu Kolinda i Zoki,to će Milanović glatko pobijediti.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 21:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Vi fakat mislite da Kolinda neće ponovno pobijediti? To me baš čudi.
Škoro i Kolakušić... nemojte me nasmijavati.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
kiler je napisao/la:
Ako se u drugom krugu kojim slučajem nađu Kolinda i Zoki,to će Milanović glatko pobijediti.


Dobit će on Kolindu kao i Josipović. Malo previše podcjenjuješ biračko tijelo u Hrvatskoj. Očito si pod utjecajem i dojmom ljevičara i partijskih medijia koji su poletili i umislili si da su jaki nakon EU izbora, a zaboravljaju da je SDP imao svoja najjača imena na listi za EU izbore, a osvojili su svega 18%. SDP izgubio protiv anonimus liste HDZ-a i još ih Milanović podržao i samo 18% osvojili!

Nema sumnje da će leftardi masovno davati glasove Milanoviću gubitniku i najgorem premijeru u povijesti ne bi li nas ovaj sramotio po svijetu i uništavao jer mrze Hrvatsku, ali ako u predsjedničku kampanju upadnu Pernar, Sinčić i Kolakušić koji su također veliki mamci za leftarde, možda Milanović ne vidi drugi krug.

Uglavnom, zbroj Škorinih i Kolindinh glasova će iznositi preko 50% u prvom krugu i Kolinda pobjeđuje tko god joj bio konkurencija u drugom krugu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
robelec je napisao/la:
kiler je napisao/la:
Ako se u drugom krugu kojim slučajem nađu Kolinda i Zoki,to će Milanović glatko pobijediti.


Dobit će on Kolindu kao i Josipović. Malo previše podcjenjuješ biračko tijelo u Hrvatskoj. Očito si pod utjecajem i dojmom ljevičara i partijskih medijia koji su poletili i umislili si da su jaki nakon EU izbora, a zaboravljaju da je SDP imao svoja najjača imena na listi za EU izbore, a osvojili su svega 18%. SDP izgubio protiv anonimus liste HDZ-a i još ih Milanović podržao i samo 18% osvojili!

Nema sumnje da će leftardi masovno davati glasove Milanoviću gubitniku i najgorem premijeru u povijesti ne bi li nas ovaj sramotio po svijetu i uništavao jer mrze Hrvatsku, ali ako u predsjedničku kampanju upadnu Pernar, Sinčić i Kolakušić koji su također veliki mamci za leftarde, možda Milanović ne vidi drugi krug.

Uglavnom, zbroj Škorinih i Kolindinh glasova će iznositi preko 50% u prvom krugu i Kolinda pobjeđuje tko god joj bio konkurencija u drugom krugu.


Milanović neće pobijediti zbog glasova pseudoljevičara,nego zbog izostanka glasova desnice za Kolindu.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
kiler je napisao/la:

Milanović neće pobijediti zbog glasova pseudoljevičara,nego zbog izostanka glasova desnice za Kolindu.


Tomašićka je najavila potporu Kolindi u drugom krugu https://www.vecernji.hr/vijesti/ruza-to ... ic-1326182, a vjerojatno će u prvom krugu stajati iza Škore. Začepit će nos mnogi na desnici i ipak dati glas Kolindi jer biračko tijelo desnice nije baš toliko trknuto u glavu da dozvoli da ih terorizira Milanović sljedećih 5 godina. Dovoljno će biti samo postaviti pitanje hoće li Milanović vratiti Titovu bistu na Pantovčak da se jedan dio desnih koji negoduju zbog Kolinde osvijesti i mobilizira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 lip 2019, 22:42 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Pernar ili Sinčič će se kandidirati. I uzeti dio glasova Milanoviću.
Da ne spominjemo Kolakušića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 lip 2019, 06:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
robelec je napisao/la:
kiler je napisao/la:

Milanović neće pobijediti zbog glasova pseudoljevičara,nego zbog izostanka glasova desnice za Kolindu.


Tomašićka je najavila potporu Kolindi u drugom krugu https://www.vecernji.hr/vijesti/ruza-to ... ic-1326182, a vjerojatno će u prvom krugu stajati iza Škore. Začepit će nos mnogi na desnici i ipak dati glas Kolindi jer biračko tijelo desnice nije baš toliko trknuto u glavu da dozvoli da ih terorizira Milanović sljedećih 5 godina. Dovoljno će biti samo postaviti pitanje hoće li Milanović vratiti Titovu bistu na Pantovčak da se jedan dio desnih koji negoduju zbog Kolinde osvijesti i mobilizira.


Đe si Ružo, Tomašićko stara... ta je još u politici? Jbte ko u salamuru da je ušla, ima da traje sto godina. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 lip 2019, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
robelec je napisao/la:
kiler je napisao/la:
Ako se u drugom krugu kojim slučajem nađu Kolinda i Zoki,to će Milanović glatko pobijediti.


Dobit će on Kolindu kao i Josipović. Malo previše podcjenjuješ biračko tijelo u Hrvatskoj. Očito si pod utjecajem i dojmom ljevičara i partijskih medijia koji su poletili i umislili si da su jaki nakon EU izbora, a zaboravljaju da je SDP imao svoja najjača imena na listi za EU izbore, a osvojili su svega 18%. SDP izgubio protiv anonimus liste HDZ-a i još ih Milanović podržao i samo 18% osvojili!

Nema sumnje da će leftardi masovno davati glasove Milanoviću gubitniku i najgorem premijeru u povijesti ne bi li nas ovaj sramotio po svijetu i uništavao jer mrze Hrvatsku, ali ako u predsjedničku kampanju upadnu Pernar, Sinčić i Kolakušić koji su također veliki mamci za leftarde, možda Milanović ne vidi drugi krug.

Uglavnom, zbroj Škorinih i Kolindinh glasova će iznositi preko 50% u prvom krugu i Kolinda pobjeđuje tko god joj bio konkurencija u drugom krugu.

S tim da Milanovića Hrvati puno više ne vole nego Josipovića, a i Kolinda je na puno boljem glasu nego tad kad ju ljudi nisu ni znali


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 lip 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
1986 je napisao/la:
S tim da Milanovića Hrvati puno više ne vole nego Josipovića, a i Kolinda je na puno boljem glasu nego tad kad ju ljudi nisu ni znali


Broj glasova za Milanović će biti najbolji pokazatelj koliko stanovnika Hrvatske mrzi Hrvatsku.

Razumijem veliki broj glasova za kukuriku koaliciju 2011. nakon Sanaderove ere, razumijem i veliki broj glasova koje je dobila partija predvođena Milanovićem 2015. i 2016. kada se još nije moglo precizno sagledati što je to Milanović napravio u svom mandatu u odnosu na mandat npr. Jadranke Kosor, ali danas kada se zna da nas je unazadio odnosno da je ukupni BDP iznosio 2015. 339 milijardi kn, a 2011. 340 milijardi, pa tko normalan njemu može dati glas?

Svi gospodarski parametri su bili gori 2015. u odnosu na 2011. i zadnju godinu vlasti Jadranke Kosor po kojoj sam itekako pljuvao, ali nakon nje je došao još gori političar! Pa tko može dati glas čovjeku koji je nanizao 12 kvartala pada BDP-a, digao PDV s 23 na 25%, udvostručio javni dug, bacio nam kreditni rejting u smeće i uništio 150 tisuća radnih mjesta?

Danas nam ukupni BDP iznosi 410 milijardi kn, 70 milijardi kn više u odnosu na 2015., 100 tisuća više zaposlenih imamo u odnosu na 2015., u zadnje dvije godine smo 7 puta više novca iz EU fondova povukli u odnosu na cijeli Milanovićev mandat i stvarno moraš biti mazohist i imati veliki propuh u glavi da daješ glas štetočini koja nas je uništavala od 2011. do 2015. godine.

Meni će ovi predsjednički izbori biti pokazatelj inteligencije hrvatskog naroda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 lip 2019, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Bobovac je napisao/la:
Škoro i Kolakušić... nemojte me nasmijavati.


Simpatiziram Kolindu, želim joj uspjeha na predsjedničkim izborima, ali ne inzistiram da je ona najbolji kandidat za predsjedničku funkciju 2019., možda bi se Škoro ili Kolakušić pokazali boljima na toj funkciji, oni su mi nepoznanica. Imam nekakvu osobnu percepciju o njima, ali na temelju toga ne mogu o njihovim sposobnostima suditi, ali zato znam tko nema kapaciteta da vodi pošteno i stručno ovu državu, a to je po svim gospodarskim parametrima dokazana štetočina Milanović.


Vrh
   
 
 Naslov: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 lip 2019, 15:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Dakle, polako se zahuktava predizborna kampanja za predsjedničke izbore u Hrvatskoj na jesen ove godine. Četvorka, koja se natječe i za koju je zasada izvjesno da će biti su: Kolinda Grabar Kitarović, Zoran Milanović, Miroslav Škoro i Mislav Kolakušić.
Vjerojatno i Ivan Pernar.

Ankete se tek zahuktavaju, već se vidi da su dva najveća favorita Kolinda Grabar Kitarović i Zoran Milanović.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 lip 2019, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
robelec je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Škoro i Kolakušić... nemojte me nasmijavati.


Simpatiziram Kolindu, želim joj uspjeha na predsjedničkim izborima, ali ne inzistiram da je ona najbolji kandidat za predsjedničku funkciju 2019., možda bi se Škoro ili Kolakušić pokazali boljima na toj funkciji, oni su mi nepoznanica. Imam nekakvu osobnu percepciju o njima, ali na temelju toga ne mogu o njihovim sposobnostima suditi, ali zato znam tko nema kapaciteta da vodi pošteno i stručno ovu državu, a to je po svim gospodarskim parametrima dokazana štetočina Milanović.

Kolakušić jest nepoznanica, Škoro baš i ne.

Škoro je pametan čovjek, bez premca, ali kao prvo, on je komedijaš, pjevač i zabavljač. Neozbiljno je takvog čovjeka imati na čelu države. Ukrajinci budale su takvog izabrali, a u ratu su, ostaje za vidjet kako će se kod njih situacija razvijat.

Kao drugo, ako želiš biti političar trebaš iskustva, Škoro ga nema ni malo, to što je bio ambasador u Mađarskoj to se ne broji. Ima on dobru namjeru i sigurno spremne dobre poteze, ali bi ih prenaglo donosio i politika bi ga izlevatila i brzo bi izmanipulirali ili njegov odlazak ili nešto da se narodu zgadi.

Citat:
Broj glasova za Milanović će biti najbolji pokazatelj koliko stanovnika Hrvatske mrzi Hrvatsku. 

Apsolutno se slažem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 lip 2019, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ako možete prebacite nekoliko zadnjih postova sa Događanja iz Hrvatske na ovu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 lip 2019, 21:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Navodno još ne znaju hoće li i Sinčić se prijaviti.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 lip 2019, 22:15 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Kolinda i Milanović su jedini ozbiljni kandidati.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 20 lip 2019, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Što je ovo, dva glasa za Milanovića? Imate li vi moderacijo uvida u to tko glasuje? Ako su za Milanovića glas opalili Srbin ili Bošnjak, nema problema, ali ako i jedan BiH Hrvat s ovog foruma navija za elementarnu nepogodu i mog smrtnog neprijatelja Milanovića, moja vjera u Hrvate HercegBosne je izgubljena i povlačim se s ovog foruma. Pa to je kao da Židovi navijaju za Hitlera.

Odlučio sam od nedavno izbjegavati većinu portala u Hrvatskoj! Ograničio sam se samo na večernjak i forum HercegBosne, ostale sve portale sam prekrižio! Dovoljno je da mi samo jedan portal diže tlak, a pomisao da Hrvati HercegBosne obožavaju Muljanovića bi bila pogubna za moje zdravlje odnosno ovu provokaciju gdje je taj zlotvor ispred Kolinde na forumu HercegBosne ne bi mogao istrpjeti.

Milanović mi se gadi, a ako se vam Hrvatima i forumašima HercegBosne sviđa taj Zoki koji je slao policiju na branitelje i preko ovog muslića Husića https://direktno.hr/direkt/s-ovim-je-co ... elu-17042/ organizirao vojsku trolova koja je brutalno pljuvala po BiH Hrvatima, uživajte u liku i djelu tog zlotvora, ali bez mene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 21 lip 2019, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Uh, dobro je! Kolinda je ispred Zoke, moj dramatični apel je urodio plodom :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 21 lip 2019, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
lider30 je napisao/la:
Navodno još ne znaju hoće li i Sinčić se prijaviti.


Bilo bi idealno da se Sinčić i Pernar uključe u utrku za predsjednika, ali izgleda da neki lobiraju da oni odustanu od kandidature. Do jučer sam bio uvjeren da obojica ulaze u utrku, ali u ovoj našoj domaćoj političkoj močvari kolaju svakakve informacije, a zadnje što sam načuo da Milanovićeva ekipa pokušava barem jednog od njih izbaciti iz utrke za predsjednika.

Zna Milanović da su jeftini i nije mu strano financirati tu ekipu iz Živog Zid sdp-ovim novcem. https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... 5n-M52DZVA

Podlo su počeli, ali ništa neočekivano od Milanovića, Kotromanovića i ostale gamadi oko njih. Iza kulisa se svašta valja i valjda se egomanijaci Pernar i Sinčić neće jeftino prodati jer su im predsjedničke debate idealne platforme preko kojih bi prodavali svoje agende i dizali svoje rejtinge, ali svatko ima svoju cijenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 21 lip 2019, 12:39 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Evo ti glas za milovanica cisto iz inata. Hdzu zelim potpunu propast. Izdajnik do izdajnika, izdaja za izadjom. Stranka juda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 21 lip 2019, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Katarina Peović je predsjednički kandidat radničke fronte, a kada bi se uz Pernara i Sinčića u predsjedničku utrku uključili još i istaknuti ativisti lijevog-centra Puljak i Tomašević, mislim da bi Milanović bio itekako ugrožen velikom disperzijom glasova na ljevici te bi se Škori i Kolakušiću širom otvorila vrata za drugi krug. Uh, da sam ekstra bogat, hrpetinu tih likova na ljevici bi podmazao i poticao da se kandidiraju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 21 lip 2019, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
robelec je napisao/la:
Što je ovo, dva glasa za Milanovića? Imate li vi moderacijo uvida u to tko glasuje? Ako su za Milanovića glas opalili Srbin ili Bošnjak, nema problema, ali ako i jedan BiH Hrvat s ovog foruma navija za elementarnu nepogodu i mog smrtnog neprijatelja Milanovića, moja vjera u Hrvate HercegBosne je izgubljena i povlačim se s ovog foruma. Pa to je kao da Židovi navijaju za Hitlera.


A trebali bi po defaultu glasati za kokoš Kolindu kojoj je savjetnik za BiH notorni Mate Granić koji je suukinuo HedcegBosnu. Na kojim si ti drogama???
Prošla su vremena da će HDZ pokupit sve glasove u BiH sa svojim floskulama. Prvi korak kad je Glasnović otkinuo 1 mandat u saboru je početak.
A.Milanović ako ništa je bar otvoreno rekao, ako Srbi odu, nećemo Hrvate s Muslimanima ostaviti...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3060 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 123  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO