HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 09:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 10:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15809
Treba srušit crvene kmere s vlasti, u 25 godina nisu baš ništa napravili. Ali ništa.
Sav gradski proračun ide na neke kvazi umjetnike koji promoviraju degenerizam i mržnju prema svemu hrvatskom.
To je to od njih.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Rika sv Vida je napisao/la:
Treba srušit crvene kmere s vlasti, u 25 godina nisu baš ništa napravili. Ali ništa.
Sav gradski proračun ide na neke kvazi umjetnike koji promoviraju degenerizam i mržnju prema svemu hrvatskom.
To je to od njih.


Je li moguće da Marin pobijedi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:00 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Rika sv Vida je napisao/la:
Treba srušit crvene kmere s vlasti, u 25 godina nisu baš ništa napravili. Ali ništa.
Sav gradski proračun ide na neke kvazi umjetnike koji promoviraju degenerizam i mržnju prema svemu hrvatskom.
To je to od njih.


Što točno nije napravljeno, a da je u domeni grada? Recimo autobusi sad voze puno točnije , nego kad sam ja išao u školu i vozio se svaki dan. Tada vozni red nije ni postojao osim neki interni kod vozača, događalo se svakodnevno da se nenormalno dugo čeka pa bi došla 2 odjednom. Linije su masovno produžene pa ono što je nekad bio prigrad I plaćala se 2. zona , danas je grad I 1. zona.

Što se tiče otpadnih voda , more je danas u gradu čistoće kao i na mondenim ljetovalištima za razliku od nekad, a možda i čišće jer ne dolaze masovno turisti ljeti pišati u more.

Loše je što se tiče smeća po ulicama izvan kontejnera, ali to je do kulture ljudi, to nije pobacao Obersnel osobno.

Vrtića bi moglo biti više, ali postoje privatni koje grad isto subvencionira iako nema zakonski obavezu.

Što se tiče famozne "riječke industrije" koja je propala, to I nije u domeni grada, ali od većih i poznatijih propale su samo tvornice Torpedo I Rikard Benčić. S druge strane sad postoji Galenski koji je svjetska farmaceutska kompanija, a do 1990. je bio mala ljekarna.

Ti si ideološki zaslijepljen i ne razumiješ gdje prestaje nadležnost lokalne samouprave. Ali to ne razumiju čak ni neki kandidati pa je ok.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15809
Lako moguće

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15809
Kaftanzoglio je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Treba srušit crvene kmere s vlasti, u 25 godina nisu baš ništa napravili. Ali ništa.
Sav gradski proračun ide na neke kvazi umjetnike koji promoviraju degenerizam i mržnju prema svemu hrvatskom.
To je to od njih.


Što točno nije napravljeno, a da je u domeni grada? Recimo autobusi sad voze puno točnije , nego kad sam ja išao u školu i vozio se svaki dan. Tada vozni red nije ni postojao osim neki interni kod vozača, događalo se svakodnevno da se nenormalno dugo čeka pa bi došla 2 odjednom. Linije su masovno produžene pa ono što je nekad bio prigrad I plaćala se 2. zona , danas je grad I 1. zona.

Što se tiče otpadnih voda , more je danas u gradu čistoće kao i na mondenim ljetovalištima za razliku od nekad, a možda i čišće jer ne dolaze masovno turisti ljeti pišati u more.

Loše je što se tiče smeća po ulicama izvan kontejnera, ali to je do kulture ljudi, to nije pobacao Obersnel osobno.

Vrtića bi moglo biti više, ali postoje privatni koje grad isto subvencionira iako nema zakonski obavezu.

Što se tiče famozne "riječke industrije" koja je propala, to I nije u domeni grada, ali od većih i poznatijih propale su samo tvornice Torpedo I Rikard Benčić. S druge strane sad postoji Galenski koji je svjetska farmaceutska kompanija, a do 1990. je bio mala ljekarna.

Ti si ideološki zaslijepljen i ne razumiješ gdje prestaje nadležnost lokalne samouprave. Ali to ne razumiju čak ni neki kandidati pa je ok.


Ja nisam ni spomenuo gradsku industriju, niti okrivio grad ni državu za njeno propadanje, niti ništa što si naveo.
Naveo sam na što se baca gradski proračun i da to treba ukinut.

Dakle jedino što si pozitivno našao je da gradski prijevoz vozi češće i točnije i da je manje turista? Slažem se za prijevoz, a za turiste nebih rekao da ih je manje.

Svaka čast na prijevozu ali treba li SDP vječno vladat gradom zbog toga :ucelo

Upravo za SDP glasaju samo zbog ideološke zasljepljenosti. Penzioneri misle ako nedaju glas SDPu doć će ustaše na vlast i potrpat njih i Srbe u logore.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10434
Što birači misle o ostavštini Vojka Obersnela?
Nakon dvadeset godina vlasti Vojka Obersnela samo 6,9% glasača smatra da grad ostavlja u izrazito dobrom, 30,2% u dobrom, 33,7% u lošem, a 29,3% u izrazito lošem stanju.
https://hr.n1info.com/vijesti/pogledajt ... ra-rijeka/

Kako građani Zagreba vide ostavštinu Milana Bandića?
Nakon dvadeset godina vlasti samo 4,2% glasača smatra da grad ostavlja u izrazito dobrom, 39,9% u dobrom, 33,5% u lošem, a 22,3% u izrazito lošem stanju.
https://hr.n1info.com/vijesti/kako-grad ... a-bandica/

Ono kad te Bandić (protiv kojeg se u zadnjih 5 godina vode sudski procesi i medijska kampanja) nadmaši.
Možda je netko drugi ideološki zaslijepljen.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3940
Miletić je SDP-ov projekt kako razjebati oporbu za ove izbore, esdepeovski blijedi i nepoznati kandidat bi mogao biti u ozbiljnim problemima kad bi se kao glavni protukandidat postavila neka suvisla osoba prihvatljiva i dosadašnjim glasačima SDP-a. Ako uspiju predstaviti javnosti kako je glavni protukandidat babaroga Miletić, onda SDP sigurno ima gradonačelnika još četiri godine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15809
Također treba Šerbedžiju šutnut iz gradskog stana koji mu je Obersnel dao na korištenje :neznam

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:27 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Nisam napisao da je manje turista nego prije, sigurno ih je više, nego sam napisao da je čistoća mora veća u gradu nego prije, turistima unatoč. Kad sam ja bio dijete na Pećinama su se uglavnom kupali cigići, lokalci i sirotinja, Kantrida nije ni imala uređene plaže. Sad se plaže i more mogu mjeriti sa bilo kojim mjestom na Jadranu iako je infrastruktura još uvijek dosta loša.

Bandić i Obersnel ili gradonačelnik Splita imaju taj hendikep , da su svi problemi njihovi. Načelnici satelitskih općina kao Kostrena pored Rijeke ili Sv. Nedjelja pored Zagreba iz grada izvuku ono najbolje, uspješne firme i elitne stanovnike sa više novaca koji tamo grade kuće, a svi problemi ostanu u gradu. I onda se ti načelnici naslikavaju po medijima kao uspješni. A da recimo preseliš načelnika I općinu Sv. Nedjelja u Civljane, sve firme i stanovnici bi pobjegli.

Zato se ne treba zavaravati da će kod nas gradonačelnik ijednog velikog grada biti "omiljen". Pa u Splitu nijedan u povijesti nije osvojio drugi mandat, zato što je valjda bio jako uspješan!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:41 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Rika sv Vida je napisao/la:
Također treba Šerbedžiju šutnut iz gradskog stana koji mu je Obersnel dao na korištenje :neznam


Zašto bi šutnuo našeg velikog glumca koji dobije uloge Rusa u Hollywoodu pored 250 milijuna Rusa, Ukrajinaca i Bjelorusa. Da li bi isto izbacio nekog dobrog igrača iz reprezentacije ako ti se ne sviđaju njegovi politički nazori?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15809
Kaftanzoglio je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Također treba Šerbedžiju šutnut iz gradskog stana koji mu je Obersnel dao na korištenje :neznam


Zašto bi šutnuo našeg velikog glumca koji dobije uloge Rusa u Hollywoodu pored 250 milijuna Rusa, Ukrajinaca i Bjelorusa. Da li bi isto izbacio nekog dobrog igrača iz reprezentacije ako ti se ne sviđaju njegovi politički nazori?


Da. Neka si ti multimilijarderi sami kupuju stanove kao i običan narod što mora.
Pogotovo ako kmeče za komunizmom.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:46 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10434
Kaftanzoglio je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Također treba Šerbedžiju šutnut iz gradskog stana koji mu je Obersnel dao na korištenje :neznam


Zašto bi šutnuo našeg velikog glumca koji dobije uloge Rusa u Hollywoodu pored 250 milijuna Rusa, Ukrajinaca i Bjelorusa. Da li bi isto izbacio nekog dobrog igrača iz reprezentacije ako ti se ne sviđaju njegovi politički nazori?

Ako glumi u Hollywoodu onda ima dovoljno novaca da si kupi stan zar ne?
Zašto ne bi stan dali potrebitom a ne milijunašu?

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 11:56 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Može, ali onda neka gradovi i države ne pomažu ni profesionalne sportaše ni privatne klubove. Zašto bi davali pare da tamo neki s natprosječnim plaćama trče za loptom?

To je čak I crvena Katarina Peović rekla zašto Grad Rijeka financira NK Rijeku pa su je napali lokalpatrioti i Armada.

Razlog je isti, procijenili su da je to marketinško ulaganje da NK Rijeka igra u Europi kao i da Šerbedžija živi u Rijeci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10434
Država ne može više pomagat otkad smo ušli u EU. Grad može pomagat samo omladinske pogone.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 12:57 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
U svakom slučaju Šerbedžija je izabrao da živi u Hrvatskoj, za razliku od recimo Višnjića. Osim toga on je i kao čovjek pristupačan, ne znam koji holivudski glumac bi održavao predstave u kafiću za 20 ljudi i s njima se na kraju napio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
..znaci alkoholičar.. :palacgore2 ok uvik je bio cuger..politički stavovi su mu jugoslavenski al odlican glumac..volim ga i ko pjevača..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 23 ožu 2021, 17:11 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Kaftanzoglio je napisao/la:
U svakom slučaju Šerbedžija je izabrao da živi u Hrvatskoj, za razliku od recimo Višnjića. Osim toga on je i kao čovjek pristupačan, ne znam koji holivudski glumac bi održavao predstave u kafiću za 20 ljudi i s njima se na kraju napio.


Cuj, Visnjic mora raditi da yaradi novce, Serbedziju placa hrvatska drzava da dangubi.

I ja bih tako izabrao.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 25 ožu 2021, 17:28 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Miletić je SDP-ov projekt kako razjebati oporbu za ove izbore, esdepeovski blijedi i nepoznati kandidat bi mogao biti u ozbiljnim problemima kad bi se kao glavni protukandidat postavila neka suvisla osoba prihvatljiva i dosadašnjim glasačima SDP-a. Ako uspiju predstaviti javnosti kako je glavni protukandidat babaroga Miletić, onda SDP sigurno ima gradonačelnika još četiri godine.



Nisam baš siguran da je Miletić pod kontrolom SDP-a, ali ovaj neki Moris Hranj bi mogao biti njihov diverzant. Tip za kojeg je do prekjučer znala samo uža rodbina i kolege na poslu kandidat za gradonačelnika DP-a I HSP-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 26 ožu 2021, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5115
Večernji list napada Marina onako kurvinski šerajući fejk profil fanova
https://www.facebook.com/watch/Marin-Mi ... 011509701/
https://www.vecernji.hr/vijesti/miletic ... je-1479372


Prava stranica i pravi profil od Marina
https://vjerujemourijeku.hr/
https://www.facebook.com/MileticMarin

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 26 ožu 2021, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
..a brate sam sebi siće granu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 26 ožu 2021, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5115
Nisam vidio da neko napada Plenkovićevu ženu... dok su sve druge na tapeti od Milanovićeve preko Škorine... pa neizravno i Marinove, samo pokazuje na šta je spao HDZ-SDP ne sjećam se da ste Obia-a tako šamarali, a niti Bandića...

slika


Privitak/ci:
Screenshot_2021-03-26 Miletić Marin.png
Screenshot_2021-03-26 Miletić Marin.png [ 40.89 KiB | Pogledano 876 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 26 ožu 2021, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
..ne kuzim sto neko govori kontra njegove zene..di..kad..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 26 ožu 2021, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5115
Sad... pa ko kontrolira VL JL Nacional itd. ko je sastančio sa njima i obećo im novac, naravno mučki kroz sponzorstva HEP-a i sl... znači znate da mu žena ide na kemo-terapije i namjerno ih provocirate oboje...

Šta da je neko napravio fejk fan HDZ Plenković stranicu prije izbora za Sabor i da to mediji promoviraju jučer 24 danas VL... skočila bi cjela policija i SOA da ga locira...

Dobro je Marin reko "Istina će pobjedit"

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 26 ožu 2021, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16387
..nisam čita tekst ako su objavili tekst o kemoterapiji sto je tu problem..moze link teksta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rijeka (Obersnel) posljednji bastion komunizma...
PostPostano: 28 ožu 2021, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Ne znam tko mu je napadao ženu, to su neke njegove paranoje. Moglo bi se postaviti pitanje da li se on brine za svoju ženu pošto je istovremeno kad su njoj otkrili tešku bolest , odlučio postati i saborski zastupnik i gradonačelnik. Da su izbori za još neku javnu funkciju, I tamo bi se javio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO