HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 21:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 838
Smušenjaci i stoka sitnog zuba, kako bi ih nazvao prvi predsjednik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Burbon je napisao/la:
Jefferson Davis je napisao/la:
Šveđani se sigurno više pate nego Korejci. Ono domicilnih Šveđana što ne počine samoubojstvo ili završi na antidepresivima ili ih zakolje migrant na ulici.


Dašta masovna svedska imigracija u Sjevernu Koreju stvara veliki problem. Ne da se živit u svedskoj, svi bi tili komad sjevernokorejskog raja.


Jesi li pripremio bijelu ceradu i sprej za napisati "Refugees welcome" kad ti Plenki pošalje par stotina Afganistanaca u Split i Zagreb? :zubati Šalim se malo.
Poduzetnicima treba radne snage znaš. A Hrvati se ne kote dovoljno.
Šta no reče Beljak u Saboru neki dan. "Nestajemo, nema nas". I kao treba pojačati imigraciju zbog toga. Šteta da Hrvatska ostaje prazna, treba je napuniti nehrvatima i po mogućnosti nebijelcima/neeuropljanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Zapadnjaci su inace osobito naklonjeni Hrvatima, i to posebno Hrvatima u BiH. Tko bi zaboravio Paddyja Ashdowna, Schwarza-Schillinga i ostale prohrvatske zapadnjake i anti-islamiste?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:42 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Jefferson Davis je napisao/la:
Burbon je napisao/la:

Dašta masovna svedska imigracija u Sjevernu Koreju stvara veliki problem. Ne da se živit u svedskoj, svi bi tili komad sjevernokorejskog raja.


Jesi li pripremio bijelu ceradu i sprej za napisati "Refugees welcome" kad ti Plenki pošalje par stotina Afganistanaca u Split i Zagreb? :zubati Šalim se malo.
Poduzetnicima treba radne snage znaš. A Hrvati se ne kote dovoljno.
Šta no reče Beljak u Saboru neki dan. "Nestajemo, nema nas". I kao treba pojačati imigraciju zbog toga. Šteta da Hrvatska ostaje prazna, treba je napuniti nehrvatima i po mogućnosti nebijelcima/neeuropljanima.


Evo dolaze milijuni, ne znamo sta ćemo. Plenki doduše ima neke svoje kombinacije al ne ide to bas tako.

Baš me zanima di ti živiš pa si zabrinut za 99% i 92% hrvatski Split i Zagreb.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:43 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
BBC je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
I Rusija je već polako prevaziđena. Nakon ovog u Nagorno Karabahu i povlačenja pred Turcima, Rusija zaslužuje vrlo malo poštovanja.

Desničari nemaju nekih velikih uzora više. Uzdaj se prije svega u sebe, malo će ti tko drugi pomoći.


Šta se ti javljaš. Vidiš da pita svoje Perece. Nek to između sebe riješe.

DoStalingradaši vs internacionalnih komunista (pardon globalista).


Iskreno, jedva razumijem o čemu ovi ljudi pričaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Burbon je napisao/la:
Jefferson Davis je napisao/la:

Jesi li pripremio bijelu ceradu i sprej za napisati "Refugees welcome" kad ti Plenki pošalje par stotina Afganistanaca u Split i Zagreb? :zubati Šalim se malo.
Poduzetnicima treba radne snage znaš. A Hrvati se ne kote dovoljno.
Šta no reče Beljak u Saboru neki dan. "Nestajemo, nema nas". I kao treba pojačati imigraciju zbog toga. Šteta da Hrvatska ostaje prazna, treba je napuniti nehrvatima i po mogućnosti nebijelcima/neeuropljanima.


Evo dolaze milijuni, ne znamo sta ćemo. Plenki doduše ima neke svoje kombinacije al ne ide to bas tako.

Baš me zanima di ti živiš pa si zabrinut za 99% i 92% hrvatski Split i Zagreb.


Ma dobro prijatelju, muslimani (kojih nije bilo prije 50 godina tu) u zapadnim zemljama odrubljuju glave svojim domaćinima u crkvama i stvaraju svoja geta.
S druge strane, u istočnim zemljama tipa Kina, muslimane šalju na reedukaciju i koriste razne metode deradikalizacije (čak i steriliziraju ujgurske žene), neke od kojih su zaista nečovječne. Ali zna Xi šta radi.

Pa ja bih malo zaista stao i promislio ima li išta pozitivno u amerikanizaciji i liberalizaciji?

Šta misliš smi li neki novinar u Šangaju nacrtati Muhameda? A smi li to isto u Parizu ili Londonu netko?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ma reakcija na moju anketu. Prodrmao sam neke kaveze. A reakciju ne znam objasniti. Valjda Corona izolacija svoje odradila.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Jefferson Davis je napisao/la:
Burbon je napisao/la:

Evo dolaze milijuni, ne znamo sta ćemo. Plenki doduše ima neke svoje kombinacije al ne ide to bas tako.

Baš me zanima di ti živiš pa si zabrinut za 99% i 92% hrvatski Split i Zagreb.


Ma dobro prijatelju, muslimani (kojih nije bilo prije 50 godina tu) u zapadnim zemljama odrubljuju glave svojim domaćinima u crkvama i stvaraju svoja geta.
S druge strane, u istočnim zemljama tipa Kina, muslimane šalju na reedukaciju i koriste razne metode deradikalizacije (čak i steriliziraju ujgurske žene), neke od kojih su zaista nečovječne. Ali zna Xi šta radi.

Pa ja bih malo zaista stao i promislio ima li išta pozitivno u amerikanizaciji i liberalizaciji?

Šta misliš smi li neki novinar u Šangaju nacrtati Muhameda? A smi li to isto u Parizu ili Londonu netko?


O čemu ti? Novinar u Šangaju ne smi crtati karikaturu Muhameda, partija bi ga streljala, takvo sta je moguće samo na zapadu, ni u Rusiji se ne smi.

Kinezi rade to šta rade iz iz svojih interesa (koje razumin i poštujem ali su suprostavljene našim), sutra bi i tebe sterilizirali da mogu.

Boli me *** di siku glave, u nas ne siku, etnički smo i vjerski jedna od najhomogenijih zemalja na svitu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Hrvatska kako god se odredi ne može ništa protiv tih nekih nazovi globalista ili bilo kojeg političkog trenda koji bi globalno prevladao. A Rusija nije u stanju presudno utjecati na situaciju u regijonu, pa iako treba s njom graditi što bolje odnose, vezati se za nju nema smisla. Zapad je taj koji presudno utječe i zato bi svaka državna protuzapadna politika bila samoubilačka. Mada i ona proeuropska to može biti.

Što Zapad sebi lošeg radi, ne treba kopirati, ali to je prije svega njihov problem oko kojeg im Hrvatska sigurno ne može pomoći.

I da, ta rusofilija i antiamerikanizam je po meni utjecaj alt desnice sa Zapada puno više nego domaći proizvod. Oni na mnoge domaće desničare imaju veći utjecaj nego domaće stranke. Ne znam da je Škoro baš takav, ali zato mnogi fanovi jesu. U biti, Škorina im stranka dođe kao sredstvo za lokalno širenje te alt desne ideologije sa Zapada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
Hrvatska kako god se odredi ne može ništa protiv tih nekih nazovi globalista ili bilo kojeg političkog trenda koji bi globalno prevladao. A Rusija nije u stanju presudno utjecati na situaciju u regijonu, pa iako treba s njom graditi što bolje odnose, vezati se za nju nema smisla. Zapad je taj koji presudno utječe i zato bi svaka državna protuzapadna politika bila samoubilačka. Mada i ona proeuropska to može biti.

Što Zapad sebi lošeg radi, ne treba kopirati, ali to je prije svega njihov problem oko kojeg im Hrvatska sigurno ne može pomoći.


Ja se potpuno slažem s tobom. Ovo što sam napisao u nekoliko postova prije, jasno, nema veze s realpolitik, a djelovanje u sklopu realpolitik je nužnost danas. Jasno da Kina, a donekle ni Rusija, nema utjecaj na ove prostore. Rusija malo više ali slabo je to kao što kažeš.

Jbg, ako ne gradiš dobre odnose sa Zapadom (bolje rečeno: ne prihvatiš sve što ti nametnu) završit ćeš kao Gaddafi.

Moja duboka uvjerenja se ne slažu s Plenkovićevim uopće, ali on je najbolje što trenutno RH može ponuditi na mjestu premijera nama Hrvatima u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako se moraš nekome naslanjati iako to ne želiš upravo kažeš da te strah siledžije i da nisi vladar svoje sudbine, suveren.
Više bih vas cijenio kad bi govorili da volite Ameriku i globalizam i zato im se priključujete. Ovako ste samo beskičmeni šupci koji rade nešto zbog straha ili novca.

Zašto ćete sutra muslimanima u Bosni prigovarati da su prodali vjeru za večeru ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Koji si ti paranoik, vjeru za večeru prodajete vi masturbatori na orijentalno. Nemamo se šta priklanjat zapadu, mi jesmo zapad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vi ste srednja Europa.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Burbon je napisao/la:
Koji si ti paranoik, vjeru za večeru prodajete vi masturbatori na orijentalno. Nemamo se šta priklanjat zapadu, mi jesmo zapad.


To su nebitne stvari, jebala vas geografija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Pa i treba malo straha, i novac je itekako važan. Koliko bi mladih ostalo u Hrvatskoj i HB pod sankcijama dok se neki poglavnici bezuspješno hrvaju sa globalistima?

Mladi bi masovno otišli na globalistički Zapad, baš zbog novca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
BBC je napisao/la:
Vi ste srednja Europa.

Da a ti i takvi ste bliski istok, svaka ptica svome jatu leti :bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šta vi tako plemeniti radite na forumu istočne zemlje.
Ne smijete slobodno pisati na forumima u vašoj, odmah ide ban. To ide zajedno sa lizanjem zapadnih guzica.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:05 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
BBC je napisao/la:
Šta vi tako plemeniti radite na forumu istočne zemlje.
Ne smijete slobodno pisati na forumima u vašoj, odmah ide ban. To ide zajedno sa lizanjem zapadnih guzica.


Simpatično je kako si se poistovijestio sa muslimanijom :bihzastava

Sta ti znaš di ja pišen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Evo ga poblesao.
Srbi na forumu ti se smiju majmune.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
BBC je napisao/la:
Evo ga poblesao.
Srbi na forumu ti se smiju majmune.


Amebo nemam kompleks niže vrijednosti da me impresionira šta misle srbi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hrvati se ne smiju svađati između sebe. Onda će Srbi doći na Unu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:22 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
BBC je napisao/la:
Hrvati se ne smiju svađati između sebe. Onda će Srbi doći na Unu.


Da, Hrvati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kad Srbi uzmu Unu lako uzimaju i Savu. A ti se tu majmuniraš i zavađaš nas Hrvate.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:32 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
BBC je napisao/la:
Kad Srbi uzmu Unu lako uzimaju i Savu. A ti se tu majmuniraš i zavađaš nas Hrvate.


Koje nas, vec si reka da smo "mi" truli zapad a neki "vi" ste na braniku vrijednosti istoka :bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusofilija i antiamerikanizam hrvatske desnice
PostPostano: 20 sij 2021, 20:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Ne vidim nužnu potrebu za svrstavanjem. Koliko je moguće dobar sa svakim, nešto kao nekad Dubrovačka republika.

Sami smo sebi bitni, svi ostali je već upitno. Drugim riječima, možda mi USA doživljavamo kao partnera, ali USA nas već malo manje. Rusija također.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: dane-croatia, goran2hr i 30 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO