HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 09:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 540 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 08:49 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
divizija je napisao/la:
Jussi je napisao/la:

Tesko, ko zna kolko je Hrvata i Madjara otislo od proslog popisa, pre 10 godina, sa EU papirima, to sam Bog zna.


Nije ništa teško objavljuju se podatci o rođenima po nacionalnosti, mi imamo skoro 94% Hrvata. Vi imate 10% Srba manje.

Vi imate tri manjine s većim udjelom rođenih nego je Srba kod nas.

Vi ste zadnji kojima je pametno čačkati po nekome sa strane. To niste shvaćali ni 1991., pa ste izgubili Kosovo, sada ste i dalje heterogeniji od nas, a opet bi se igrali otvaranja graničnog pitanja.


Ne pricam o rodjenima nego o emigraciji majstore.

Jeste da ima Srba ukupno manje, ali nas ukupni procentualni UDEO u populaciji je narastao. I to mnogo!
Ja ne znam kako ne mozete razumeti ovako jednu najprostiju stvar.

Za Hrvatsku ne znam, ali sami priznajete da ima 100k u najmanju ruku Srba. A vas ovde nema ni 20k.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 09:07 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Sto se tice terora Srba nad Hrvatima, u Hrvatskoj, evo da vam olaksam muku,

Oni ce se svi preseliti u svoju domovinu Srbiju, kada nas zivotni standard bude pretekao, ili se barem opasno priblizio vasem, za nekih 10 godina,

Tako da nemo brinete, svaka ptica svome jatu leti na kraju krajeva,

A ovi sto budu ostali u Hrvatskoj i posle toga, oni ni nisu Srbi, nego Pravoslavni Hrvati. Pozz, idem da spavam sad.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 09:21 
Online

Pridružen/a: 14 vel 2012, 22:16
Postovi: 254
Jussi je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Nije ništa teško objavljuju se podatci o rođenima po nacionalnosti, mi imamo skoro 94% Hrvata. Vi imate 10% Srba manje.

Vi imate tri manjine s većim udjelom rođenih nego je Srba kod nas.

Vi ste zadnji kojima je pametno čačkati po nekome sa strane. To niste shvaćali ni 1991., pa ste izgubili Kosovo, sada ste i dalje heterogeniji od nas, a opet bi se igrali otvaranja graničnog pitanja.


Ne pricam o rodjenima nego o emigraciji majstore.

Jeste da ima Srba ukupno manje, ali nas ukupni procentualni UDEO u populaciji je narastao. I to mnogo!
Ja ne znam kako ne mozete razumeti ovako jednu najprostiju stvar.

Za Hrvatsku ne znam, ali sami priznajete da ima 100k u najmanju ruku Srba. A vas ovde nema ni 20k.


Očito ne znaš podatke ni za zemlju u kojo živiš. Postotak rođenih srba u Srbiji je u zadnjih 5 godina u padu ( sa 84% na 82%) dok je u Hrvatskoj postotak rođenih hrvata u Hrvatskoj u porastu (sa 92% na 94%).

Vaš je problem što imate vitalne manjine, prvenstveno muslimane i bošnjake. Plus što niste u rangu naše asimilacije, mi asimiliramo sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Jussi je napisao/la:
To je samo odgovor ako se okrenete onim dodrinaskim, veliko-Hrvatskim, putem, kojeg prizeljkuju barem 50% desnicara u Hrvatskoj.

Sve opcije su na stolu onda, ako se vi nastremite na Crnu Goru, Vojvodinu, Republiku Srpsku,

Aktiviramo i mi automatski pitanje Vukovara, Baranje, Knina, Dalmacije.

Stim sto bi smo mi onda bili opasniji od vas, jer vas nema ni 5k u CG, ni 10k u RS, a ni 20k u Srbiji.

Aktivirate pitanje i dobijete nogom u guzicu još jače nego prije 25 godina.

Vi nemate nikakvih poluga moći s kojima možete ucjenjivati Hrvatsku, možete samo opet gadno nahebat.

Ne znam šta si vi umišljate da ćemo mi jurišati na Podgoricu ili Banja Luku, pa nismo mi Srbi.

Ali ćemo napraviti sve da od povećane Srbije ne bude ništa.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Jussi je napisao/la:
Ne pricam o rodjenima nego o emigraciji majstore.

Jeste da ima Srba ukupno manje, ali nas ukupni procentualni UDEO u populaciji je narastao. I to mnogo!
Ja ne znam kako ne mozete razumeti ovako jednu najprostiju stvar.

Za Hrvatsku ne znam, ali sami priznajete da ima 100k u najmanju ruku Srba. A vas ovde nema ni 20k.


Pa oni koji emigriraju iz neke zemlje, ne rađaju u njoj!! U Hrvatskoj se rađa 1.5% Srba, tri manjine u Srbiji imaju veći postotak od toga!!

I naš postotni udio raste u HR, mi smo homogenija zemlja od vas, vi imate tri manjine koje su brojnije postotno i koje su vitalnije od Srba u HR. K tome, Srbi u HR su svugdje manjina danas, osim u nekim izrazito rijetko naseljenim prostorima sa staračkim stanovništvom gdje je prosjek starosti 60 godina, dok vi imate mjesta poput N. Pazara ili Preševa s mladim , vitalnim i nesrpskim stanovništvom.

Vama je čačkati po nekom homogenijem od vas jako glupo, ali kako vas volja. Prošli put ste htjeli Krajinu, ostala naša, vi ostali bez Kosova. sljedeći put će opet ostati naša, a vi ćet izgubit opet djelove Srbije.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Jussi je napisao/la:
Ti preostali Srbi u Hrvatskoj su nam zeton, Srbiji i SPC, da ako se vi, u nekoj buducnosti, kada bude doslo do toga, krenete protiviti pripajanju RS-a i CG-a Srbiji, onda bi se oni mogli vrlo lako ponovo aktivirati i poceti praviti nemire. Ne zaboravi da Hrvata u Srbiji odavno nema, a Srba u Hrvatskoj jos uvek ima, i to u dovoljnom broju.


Samo probajte aktivirati taj "žeton". Samo nemoj plakati ako i u Crnoj Gori prođete kao 95'. :D

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 12:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15865
Mislim da ste dovoljno iskoristili već taj "žeton" i da nisu tolko ludi da se opet "aktiviraju" i odu u nova stradanja. Uostalom tih par većinski srpskih općina su demografski uništene skroz. Većina iselila u zadnjih 10 god.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Jussi je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Nije ništa teško objavljuju se podatci o rođenima po nacionalnosti, mi imamo skoro 94% Hrvata. Vi imate 10% Srba manje.

Vi imate tri manjine s većim udjelom rođenih nego je Srba kod nas.

Vi ste zadnji kojima je pametno čačkati po nekome sa strane. To niste shvaćali ni 1991., pa ste izgubili Kosovo, sada ste i dalje heterogeniji od nas, a opet bi se igrali otvaranja graničnog pitanja.


Ne pricam o rodjenima nego o emigraciji majstore.

Jeste da ima Srba ukupno manje, ali nas ukupni procentualni UDEO u populaciji je narastao. I to mnogo!
Ja ne znam kako ne mozete razumeti ovako jednu najprostiju stvar.

Za Hrvatsku ne znam, ali sami priznajete da ima 100k u najmanju ruku Srba. A vas ovde nema ni 20k.

Kako bi ti aktivirao onda pitanje Vukovara, Knina itd. sa 100 000 Srba, od kojih pola živi u Istri, Rijeci i ZG-u?

Ono što je nekad bila tzv. SAO Krajina, HDZ pobjeđuje sa 70% glasova, i u ovih 30% ima barem pola hrvatskih glasova.

Istom logikom Muslimani i Mađari mogu vama aktivirati neka pitanja, gluposti pišeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2020, 19:30
Postovi: 71
https://www.glas-slavonije.hr/453221/8/ ... s-cetiri-S uvijek me zanimalo kakve veze bacanje petardi i pucanje ima s Bozicem?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 11 sij 2021, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2020, 16:43
Postovi: 974
Jussi je napisao/la:
To je samo odgovor ako se okrenete onim dodrinaskim, veliko-Hrvatskim, putem, kojeg prizeljkuju barem 50% desnicara u Hrvatskoj.

Sve opcije su na stolu onda, ako se vi nastremite na Crnu Goru, Vojvodinu, Republiku Srpsku,

Aktiviramo i mi automatski pitanje Vukovara, Baranje, Knina, Dalmacije.

Stim sto bi smo mi onda bili opasniji od vas, jer vas nema ni 5k u CG, ni 10k u RS, a ni 20k u Srbiji.

Kakvo ćete vi pitanje aktivirat mučenici? Knina i Dalmacije? :smijeh Šta radi ovaj debil na forumu još uvik? Robi :ban

_________________
Udio šizmatika u Hrvatskoj:
1921.-17%
2021.- 3%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 12 sij 2021, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2020, 19:30
Postovi: 71
https://www.hrv.hr/vijesti/vijesti/item ... e-i-mrznju
Evo najnovije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 12 sij 2021, 20:42 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
amelie je napisao/la:
https://www.hrv.hr/vijesti/vijesti/item/20924-uhicen-negoslavcanin-zbog-sumnje-na-javno-poticanje-na-nasilje-i-mrznju
Evo najnovije.


Ovo je veliki iskorak da je ovaj pta uhićen. Očito je rejting HDZa jako uzdrman tamo

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 17 sij 2021, 02:41 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2020, 19:30
Postovi: 71
https://scontent.fzag2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=6028DB61
Koliko samo ima ovakvih ko ovaj Slavko po Hrvatskoj?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 20 sij 2021, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2020, 19:30
Postovi: 71
https://www.facebook.com/36077792073554 ... 791479807/
Ugrozeni milicajci izivljavaju se nad Hrvatima. Da je obrnut slucaj vec bi se sazivale hitne medijske konferencije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teror Srba nad Hrvatima u Hrvatskoj
PostPostano: 06 vel 2021, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
20. travnja 1586. - Sastao se u Zagrebu Hrvatski sabor.

Raspravljalo se između ostalog o zločinima razbojnika Vlaha koji su kao maltrolozi krali djecu, djevojčice su prodavali u hareme a dječake kao janjičare. Šume i gore pružahu Vlasima priliku, da se iz dalekih krajeva došuljaju čak u Zagorje. Obično su to činili u ljetno doba i kad je narod radio u poljima, a djeca se bezbrižno igrahu pred kućama.

Poput divlje zvjeradi napadali bi Vlasi nejaku djecu. Određeno je da će 100 haramija stražariti i hvatati vlaške razbojnike. Zatim ih trebaju saslušati i na kolac nabiti.

1599. - Uhvatili su uskoci 25 martologa koji su po Primorju otimali, robili i druga zla činili, pa ih nabili na kolce.




6:20 Potres u Dubrovniku

7:25 Susjedi iz Trebinja dolaze u pomoć...

Neke stvari uvijek ostaju iste...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 540 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik, pakovic i 49 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO