HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 07:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tose Proeski smrt na staroj Gradiskoj cesti
PostPostano: 23 sij 2021, 23:10 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Opet je na TV bila emisija o tome kako je stradao i tijelo prebaceno u mrtvacnicu u Gradisci.
https://www.24sata.hr/news/ukleta-autoc ... rti-337245
Bas citao o ovoj Staroj Gradiskoj cesti gdje se ljudima nocu prividjaju stvari,kazu da imaju osjecaj da nevidljiva sila vuce auto na suprotnu stranu.Ipak je tu ravna cesta sa cetri trake,ipak je nevjerovatno da neko tu moze skrivit nesrecu.Vozio pri brzini od 180 KM/sat pa se zapuco u kamion.Strucnjaci i graditelji ceste vjeruju da na ovom djelu ceste su ispod podzemne vode,koje stvaraju jaka magnetna polja,koja automobile vuku na suprotnu stranu,mada nikad nije zvanicno potvrdjeno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tose Proeski smrt na staroj Gradiskoj cesti
PostPostano: 24 sij 2021, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
spliter1 je napisao/la:
Opet je na TV bila emisija o tome kako je stradao i tijelo prebaceno u mrtvacnicu u Gradisci.
https://www.24sata.hr/news/ukleta-autoc ... rti-337245
Bas citao o ovoj Staroj Gradiskoj cesti gdje se ljudima nocu prividjaju stvari,kazu da imaju osjecaj da nevidljiva sila vuce auto na suprotnu stranu.Ipak je tu ravna cesta sa cetri trake,ipak je nevjerovatno da neko tu moze skrivit nesrecu.Vozio pri brzini od 180 KM/sat pa se zapuco u kamion.Strucnjaci i graditelji ceste vjeruju da na ovom djelu ceste su ispod podzemne vode,koje stvaraju jaka magnetna polja,koja automobile vuku na suprotnu stranu,mada nikad nije zvanicno potvrdjeno.

Prošao sam više puta i nikad nisam primjetio da mi duhovi vuku auto u jednu stranu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tose Proeski smrt na staroj Gradiskoj cesti
PostPostano: 04 vel 2021, 04:27 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Svasta se prica navodno da je Tose negdje pobjego,kako bi izbjego dugove,navodno porodica nije vidjela tijelo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tose Proeski smrt na staroj Gradiskoj cesti
PostPostano: 04 vel 2021, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
spliter1 je napisao/la:
Svasta se prica navodno da je Tose negdje pobjego,kako bi izbjego dugove,navodno porodica nije vidjela tijelo.

Ma daj molim te pa ima snimka kako ga prenose iz kombija u helikopter.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tose Proeski smrt na staroj Gradiskoj cesti
PostPostano: 04 vel 2021, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
spliter1 je napisao/la:
Opet je na TV bila emisija o tome kako je stradao i tijelo prebaceno u mrtvacnicu u Gradisci.
https://www.24sata.hr/news/ukleta-autoc ... rti-337245
Bas citao o ovoj Staroj Gradiskoj cesti gdje se ljudima nocu prividjaju stvari,kazu da imaju osjecaj da nevidljiva sila vuce auto na suprotnu stranu.Ipak je tu ravna cesta sa cetri trake,ipak je nevjerovatno da neko tu moze skrivit nesrecu.Vozio pri brzini od 180 KM/sat pa se zapuco u kamion.Strucnjaci i graditelji ceste vjeruju da na ovom djelu ceste su ispod podzemne vode,koje stvaraju jaka magnetna polja,koja automobile vuku na suprotnu stranu,mada nikad nije zvanicno potvrdjeno.

Na takav broj prometa, nažalost povlači sa sobom greške koje nekad završe fatalno odnosno pogibijom...

Al što se tiče te dionice, zanimljivo da je tamo često magla, čak i kad je nema nigdje drugdje...tako da taj faktor sigurno ozbiljno utječe na sigurnost prometa.

A što se tiče paranormalnih stvari, valjda bi mogo napisat neku manju knjigu što osobnih, što tuđi iskustava...

Isus je živ, to nije neki lik koji je živio prije 2000god. on je tu danas, sad...ako je on tu, logika da je i onaj drugi lik tu u nekom obliku

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tose Proeski smrt na staroj Gradiskoj cesti
PostPostano: 05 vel 2021, 02:48 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
1986 je napisao/la:
spliter1 je napisao/la:
Svasta se prica navodno da je Tose negdje pobjego,kako bi izbjego dugove,navodno porodica nije vidjela tijelo.

Ma daj molim te pa ima snimka kako ga prenose iz kombija u helikopter.


Svaka cast na ovom prilogu nisam ovo gledo,gdje ga nosi u avion,jes bio malen nema ga sta vit.Jel iko odgovaro za Tosinu smrt,vozac njegov?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tose Proeski smrt na staroj Gradiskoj cesti
PostPostano: 05 vel 2021, 02:58 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Ja mislim da tamo moze bit duhova,ako je toliko ljudi tu izginulo,plus i Jasenovac blizu gdje su toliki ljudi pobijeni,to mi je mjesto prilikom skolske posjete izgledalo jezivo i ona brda grobnice i Sava koja krije kosti mnogih tamo bacenih u Drugom Svjetkom ratu,mucenih i ubijenih jevreja,komunista i mnogih drugih koji su bili protiv Fasizma.Prikaze ti se u toj magli pa staces nego se zabit negdje,ljudi imaju razna iskustva tamo i na slicnim mjestima ko kanjon Vrbasa gdje zive duse nema.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 30 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO