HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 17:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 362 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 04 vel 2020, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3896
Da, baš mu je loše. Neka meni daju da budem faraon 20 godina pa neka me onda malo napadaju mediji, odmah bi potpisao takvu karijeru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 05 vel 2020, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Ma nije bitan Bandić nego "stroj" koji je četvrta vrsta vlasti u državi, pored zakonodavne, izvršne i sudbene. Mediji i NVO-i se ovdje strahovito sinkronizirano ponašaju. Jučer slušam citiranje Juričana čak i na vijestima HRT radija. Znači da je uredništvo u istoj ekipi.

Problem je što taj "stroj" nije biran od nas niti nama odgovara. Bandić i sl. imaju neki legitimitet u glasovima a "stroj" radi za nekoga tko može bit pozitivan ali i ne bit. Naprosto me to plaši.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 05 vel 2020, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ma nije bitan Bandić nego "stroj" koji je četvrta vrsta vlasti u državi, pored zakonodavne, izvršne i sudbene. Mediji i NVO-i se ovdje strahovito sinkronizirano ponašaju. Jučer slušam citiranje Juričana čak i na vijestima HRT radija. Znači da je uredništvo u istoj ekipi.

Problem je što taj "stroj" nije biran od nas niti nama odgovara. Bandić i sl. imaju neki legitimitet u glasovima a "stroj" radi za nekoga tko može bit pozitivan ali i ne bit. Naprosto me to plaši.


Sve mi to djeluje umjetno izrežirano i providno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 05 vel 2020, 18:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6120
June je u pravu, srahovita sinhronihacija na svim fontovima, ista vrsta je u pozadini kao kod Trumpa, da Bandić nije izgorio ovo sve bi mogao otpuhati i odbaciti volejom.
Istakli totalnog debila Juričana u prvi plan, em neugledan, em dosadan, plitak, ono totalna katastrofa, tipični lijevi izdanak za kojega ni vlastita mater ne vjeruje da može išta napraviti osim " boriti se protiv nepravde"

E sad ko sve kod nas drma iz pozadine ne znam. Mislim za lijeve znamo, a glasovanje HDZa vezano za GUP će pokazati s kim se sprema koalicija i ko je čiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 12:56 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Bandić je potrošen lik i HDZ mora hitno tražiti novog konja za utrku u ZG. Jednostavno, on više ne može dobiti. I prije su ga mediji derali, ali sada je grad u raspadu, posebno prometno, financijski i sa smećem, i zato se ne može obranit.
Prije bi on na ovo odmahnuo rukom.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 13:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6120
Da, ali kad dođu izbori, a tamo s druge strane Juričan ili Mrak ili Ostojić ili Mikulić, ne zna se ko je veći debil, mislim zna se Juričan je bez konkurencije, ali ni ovi nisu daleko, a onda kad se čovjek zamisli ili ili, tada bandić neće biti bez izgleda. Pogotovo što će se ova hajka ispuhati, dosadit će, pokazat će se da nema temelja ako ne bude presude...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
divizija je napisao/la:
Bandić je potrošen lik i HDZ mora hitno tražiti novog konja za utrku u ZG. Jednostavno, on više ne može dobiti. I prije su ga mediji derali, ali sada je grad u raspadu, posebno prometno, financijski i sa smećem, i zato se ne može obranit.
Prije bi on na ovo odmahnuo rukom.

Bandić je gospodin čovjek, hajka je na njega samo zato što se zadnjih godina prebacio udesno. Prije toga im je bio dobar, sad je hercegovačko ***. I ne slažem se da ne može dobit. Na prosvjedu protiv njega ni 10 000 ljudi, a grad milijunski.

Meni je Zagreb osobno daleko najjači i najuredniji grad u regiji i šire. Nisam iz Zagreba, možda mi se zato čini, ako ti jesi vjerovat ću prije tebi onda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
divizija je napisao/la:
Bandić je potrošen lik i HDZ mora hitno tražiti novog konja za utrku u ZG. Jednostavno, on više ne može dobiti. I prije su ga mediji derali, ali sada je grad u raspadu, posebno prometno, financijski i sa smećem, i zato se ne može obranit.
Prije bi on na ovo odmahnuo rukom.


Otkada je Banderas izašao iz SDP-a, grad je po partijskim medijima u raspadu zadnjih 11 godina, a realno, Zagreb nikada nije bio jači!

Tko protiv Bandića trenutno prosvjeduje? Sve ZG nevladine udruge i ovo je njihova borba za što veću financijsku potporu njihovim udrugama za koje Bandić sve manje izdvaja novca! Tu su i medijski reketari koji ne dobivaju svoj dio kolača kao prije od Bandića i zato se na njega obrušavaju.

Te budale ga optužuju da je zadužio grad, a njihova Rijeka zaduženija od Zagreba, a što tek napisati za NYC koji je debelo zaduženiji https://cbcny.org/research/nyc-debt-out ... qKTtpB_CLU

Optužuju ga zbog smeća, a najodgovorniji za nagomilavanje smeća su "gospoda" koja ga najviše prozivaju!

Kod mene se miješani otpad odvozi dva puta tjedno, organski otpad jednom tjedno. Kontejneri za miješani otpad su poluprazni jer svi u mojoj zgradi odvajamo plastiku, staklo i papir na te nekakve zelene otoke. Meni nije jasno kako u nekim gradskim četvrtima i kvartovima dolazi do nagomilavanja otpada. To je po meni isključiva krivica samih građana koji ne znaju razvrstavati jebeni otpad, a takvih je najviše u ljevičarskom centru!

Uglavnom, Bandić je bez problema sanirao dugove koje su SDP-ovci od 2009. do 2013. napravili u Holdingu, pa će tako i bez problema sanirati dugove Zagreba koji su posljedica poreznih reformi jer su Lalovac i Marić u svim svojim reformama zakidali grad Zagreb. Realni proračun Zagreba je 13 milijardi kn, a sve stranke koje su se uhvatile vlasti su uvijek Zagrebu uzimale da bi napunile svoje proračune i podijelile sredstva što većem broju lokalnih jedinica. Za njih je Zagreb previše centraliziran, a Sesvete u kojima nema centralizacije, nema državnih i gradskih firmi je najbogatija gradska četvrt koja najviše u ZG proračun uplaćuje i Sesvete se pod hitno moraju odvojiti od Zagreba jer su najveće žrtve takve politike.

Ako se ljevica dokopa vlasti, desne Sesvete moraju odjebati ljevičarski Zagreb, pa nek ljevica Donjeg Grada i ostatka centra vidi kako će im biti bez 900 milijuna kn koliko Sesvete uplaćuju u ZG blagajnu. Banda ljevičarska želi živjeti na grbači poduzetnih i desnih stanovnika Sesveta, e pa neće moći!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Prosvjednici protiv Bandića u Zagrebu su pjevali talijanske partizanske pjesme (Bella Ciao), to su sve redom ekstremni bolesni ljevičari!

Pogledajte ove transparente
slika

Mjesta u vrtićima je 2018. bilo 40,384, a 2000. godine 27,461 mjesto, ZG vrtići su najjeftiniji u RH, rodilje za treće dijete dobivaju 50 tisuća kn, učenici imaju besplatne udžbenike, Zagreb je tim mjerama digao natalitet sa 7000 rođenih 2000. , na 8200 rođenih zadnjih 7 godina, a retardi ljevičarski i LGBT-ovci bez djece prodaju demagogiju o vrtićima.

Naravno nema ni jednog šugavog medija da ih raskrinka, kao što nema ni jednog medija koji će raskrinkati ovu babu koja se redovito pojavljuje na svakom jebenom prosvjedu
slika
slika

Evo je i na ovom urnebesnom videu u lijevom kutu:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Fejk i izrežirano...

https://express.24sata.hr/kultura/uvjer ... dine-24130


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Purger111 je napisao/la:


Matula, Urša Raukar, Tomašević i Teodor Celakoski, ista ekipa koja je prije 10 godina rušila gradonačelnika prosvjedima u Varšavskoj i po cijelom gradu https://www.zabranjeni.hr/arhiva/prosvjed ... i/2224949/ , ruši ga i danas.

Čak bi latentno i volio da se ti paraziti neradnički iz razno raznih udruga i tzv. kulture dokopaju vlasti, to bi definitivno ubrzalo moj proces iseljavanja iz Zagreba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 21:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
robelec je napisao/la:

Otkada je Banderas izašao iz SDP-a, grad je po partijskim medijima u raspadu zadnjih 11 godina, a realno, Zagreb nikada nije bio jači!


Živiš u istoj zabludi kao i s Kolindom, a ja ti kažem da Bandić gubi izbore 100% od BILO KOGA. Prekrižen je u Zagrebu. Njegova omraženost je tolika da je Milanović zahvaljujući njemu dobio puno uvjerljivije Kolindu nego Josipović prije 5 godina. Ta razlika u Zagrebu je stvorena isključivo na antibandićevštini.

Jedini način da se spriječi pobjeda neke žešće komunjare je da se onemogući novi drugi krug Bandić vs SDP, jer ovaj put Miki gubi. On je i dosad bilježio trend svaki put sve slabijeg rezultata u drugom krugu, no prošli puta je to bilo dovoljno, jedva. Idući puta neće.

Još se bedak išao zamjerati desnici odlikovanjem Lončara i postavljanjem tratinčica i lola ribara.

Ko god uđe s njime u drugi krug, dobit će ga.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 06 vel 2020, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
divizija je napisao/la:
robelec je napisao/la:

Otkada je Banderas izašao iz SDP-a, grad je po partijskim medijima u raspadu zadnjih 11 godina, a realno, Zagreb nikada nije bio jači!


Živiš u istoj zabludi kao i s Kolindom, a ja ti kažem da Bandić gubi izbore 100% od BILO KOGA. Prekrižen je u Zagrebu. Njegova omraženost je tolika da je Milanović zahvaljujući njemu dobio puno uvjerljivije Kolindu nego Josipović prije 5 godina. Ta razlika u Zagrebu je stvorena isključivo na antibandićevštini.

Jedini način da se spriječi pobjeda neke žešće komunjare je da se onemogući novi drugi krug Bandić vs SDP, jer ovaj put Miki gubi. On je i dosad bilježio trend svaki put sve slabijeg rezultata u drugom krugu, no prošli puta je to bilo dovoljno, jedva. Idući puta neće.

Još se bedak išao zamjerati desnici odlikovanjem Lončara i postavljanjem tratinčica i lola ribara.

Ko god uđe s njime u drugi krug, dobit će ga.


Bandić nije moja politička opcija, ali mi je drago da uzima SDP-u članove, općenito ljevici manjince Srbe, Rome, Bošnjake, Albance, radnike, socijalno-ugrožene, umirovljenike i upravo je to razlog zašto ga salonski ljevičari najviše prozivaju i napadaju.

Nije Bandić zadnje izbore dobio glasovima desnice (80% birača Brune Esih i 50% HDZ birača nije dalo glas Bandiću u drugom krugu), i to boli salonsku ljevicu jer znaju da Bandić izbore dobiva biračima koji naginju ljevici.

Na neki način, u Zagrebu se pod Bandićem subvencionira 80% građana! Znam Srbe u Zagrebu koji su žestoki sdp-ovci, mrze HDZ, ali kada su lokalni izbori u pitanju, Bandić im je Bog zbog Srba Duška Ljuštine i Slavka Kojića oko njega! Isto vrijedi i za 90% muslimana u Zagrebu koje kontrolira Ševko Omerbašić i Albanci. Umirovljeničke antifašističke udruge kontrolira Bandićev prijatelj Franjo Habulin, umirovljeničke domove i udruge Višnja Fortuna (HSU nema u vrijeme lokalnih izbora pristupa tamo), braniteljske udruge kontroliraju Miro Laco i Miodrag Demo te svi oni kada su lokalni izbori u pitanju slijede Bandića kao Boga dok njegove upute za neke druge izbore ne šljive ni 1%. Kada su bili predsjednički izbori, na zatvorenim fejs grupama koje podržavaju Bandića su bili žestoki okršaji među Bandićevim simpatizerima i jedno njih 50% nije htjelo ni čuti za Kolindu već su otvoreno navijali za Milanovića. Na kraju krajeva, dovoljno mi je vidjeti u mom kvartu broj glasova za Bandića 2017. i sad za Milanovića 2020. Milanović je u prednosti za svega 100 glasova, a Mrak Taritaš je 2017. dobila duplo manje glasova od Bandića u mom kvartu, kao Kolinda protiv Milanovića. Skoro ista je*ena ekipa bira Bandića i Milanovića u mom kvartu, strava.

Uglavnom, Bandić je totalno drugi kalibar političara kada su lokalni izbori u pitanju upravo zbog subvencija od kojih mnogi imaju koristi i mnogi se boje da će izgubiti te privilegije ako Bandić ode što je i istina. Neće biti više dodatka umirovljenicima, neće roditelji plaćati najjeftinije vrtiće u Hrvatskoj, nema više besplatnih udžbenika, statusa "majki odgajateljica", tramvajske karte od 4 kn, subvencija socijalno ugroženima i ja osobno bi volio da napokon Bandić ode, tek tada će mnogi ljevičarski Zagrepčani vidjeti što su izgubili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 07 vel 2020, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Bandić je fenomen, toliko se upleo svugdje da je mnogima nezamisliv život bez njega. Ta "omraženost" je medijska. Sutra da izađu na izbore on protiv Anke Mrak i sličnih, on pobjeđuje.

No, kao što rekoh, nebitan je on, danas on a sutra netko drugi. Pitanje je:

Tko kontrolira NVO-e i medije? Tko upravlja istim da svi vrte i gusle isto?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 07 vel 2020, 14:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30482
Junuz Djipalo je napisao/la:
No, kao što rekoh, nebitan je on, danas on a sutra netko drugi. Pitanje je:

Tko kontrolira NVO-e i medije? Tko upravlja istim da svi vrte i gusle isto?


Da, to i mene zanima. Periodično svi mediji zagovaraju potpuno iste stavove i čak koriste potpuno iste fraze. Nisam čak ni ljut koliko sam impresioniran.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 07 vel 2020, 16:27 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Bandić je fenomen, toliko se upleo svugdje da je mnogima nezamisliv život bez njega. Ta "omraženost" je medijska. Sutra da izađu na izbore on protiv Anke Mrak i sličnih, on pobjeđuje.

No, kao što rekoh, nebitan je on, danas on a sutra netko drugi. Pitanje je:

Tko kontrolira NVO-e i medije? Tko upravlja istim da svi vrte i gusle isto?


Potpuno krivo procijenjujete kako Zagreb diše. Bandićeva popularnost je u OGROMNOM padu, i on sigurno gubi. Njegovi potezi oko GUPa, smeća, žičare su omraženi do bola.

Bandić je i dosad na svakim izborima u drugom krugu dobivao sve manju prednost. Prati trendu od 2009-2017., samo nastavak tog trenda znači da ga nema, a trend se pojačao.

NVO i medije ne mora nitko kontrolirati, to su jednostavno ljudi toga profila, ljevičari, liberali, oni su tu nakupljeni. To je kao da pitaš ko kontrolira sve ljude koji idu u Međugorje - nitko, to je njihovo uvjerenje. Vjernici idu na hodočašće, ljevičari u NVO i "novinare".

Problem je što svojom trulokompromiserskom politikom ljudi poput Bandića i stranke poput HDZa takve hrane i podupiru, a onda isti dođu i po njih. Jer ako ljevi mediji i udruge neko vrijeme šparaju ljude poput Sanadera, Bandića, Plenkovića - to je samo zato što u njima vide branu od desnice, u trenutcima kada je ljevica slaba. No čim ljevica ojača, evo udara po Bandiću i HDZu.

Zapravo, ljevičari tretiraju Bandića i HDZ ko kurton. Štiti ih od desnice, a kad ih iskoriste, bace ga.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 07 vel 2020, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
divizija je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Bandić je fenomen, toliko se upleo svugdje da je mnogima nezamisliv život bez njega. Ta "omraženost" je medijska. Sutra da izađu na izbore on protiv Anke Mrak i sličnih, on pobjeđuje.

No, kao što rekoh, nebitan je on, danas on a sutra netko drugi. Pitanje je:

Tko kontrolira NVO-e i medije? Tko upravlja istim da svi vrte i gusle isto?


Potpuno krivo procijenjujete kako Zagreb diše. Bandićeva popularnost je u OGROMNOM padu, i on sigurno gubi. Njegovi potezi oko GUPa, smeća, žičare su omraženi do bola.

Bandić je i dosad na svakim izborima u drugom krugu dobivao sve manju prednost. Prati trendu od 2009-2017., samo nastavak tog trenda znači da ga nema, a trend se pojačao.


Kad je to Bandić bio popularan? Otkada znam za sebe po njemu pljuju i za sve negativno u gradu optužuju! Od 100 komentara na portalima 24 sata, zabranjeni, Večernji i Index, 99 protiv njega i tako od 2007.! To je ta javnost na koju se pozivaš i koja bi ga na izborima 2021. trebala dokrajčiti?

Vidjet ćemo. Npr. 2013. sam bio uvjeren u njegov poraz, sam Milanović je u ovom intervjuu iz 2013. pljuvao po Bandiću isto kao i u predsjedničkim debatama https://www.rtl.hr/vijesti-hr/video/vij ... 0TSpcXSH0k . Milanović je kopirao samog sebe iz 2013. i na isti način kao 2013. se hvalio hercegovačkim korijenima kada je pljuvao po Bandiću, dao mig Cvitanu da ga i uhite 2014., ponizili ga na najbrutalniji mogući način, otpisivali ga mediji te javnost i on opet pobijedi 2017..

Kasnije sam saznao koga sve i na koji način kontrolira i koliko ljudi o njemu ovisi u Zagrebu, pa čak i u SDP-u, i sve mi je bilo jasno. Mnogi u SDP-u po Bandiću pljuju s figom u džepu pa čak i Bernardić kojem je Bandić poput oca navodno i dan danas. Bandić u Holdingu npr. jako štiti Bernardićevog kuma Tihomira Barišića.

Dok su uz Bandića Franjo Habulin, Duško Ljuština, Slavko Kojić, Ševko Omerbašić, Višnja Fortuna, albanske udruge, romske udruge, židovske udruge, braniteljske udruge, umirovljeničke udruge, udruga rodilja i majki s 3 + djece, svi ZG sportski kolektivi, socijala i umirovljenici slabog imovinskog stanja koje Bandić subvencionira besplatnim pokazima i dodacima na mirovinu, Bandić uzima izbore koliko god po njemu pljuvali i širili negativnu percepciju.

Ne smijem zaboraviti i na masu poduzetnika predvođena udrugom Prsten i poduzetnicima Rotary ZG kluba koji podržavaju također Bandića.

Njegovi mrzitelji ga mogu zaustaviti samo zatvorom ili uništavanjem saveza sa svim tim udrugama i ljudima koji ovise o Bandiću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 07 vel 2020, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Robelec, 2013. Bandić nije bio ni približno nepopularan kao danas i išle su mu na ruku dvije stvari 1) nesposobnost i nepopularnost Zokijeve Vlade, i povezano s tim 2) što nisu mogli naći ni približno jakog kandidata, prvo je trebao bezlični ljigavac Bero pa su vidjeli da bi to bila katastrofa i onda stavili koliko-toliko pristojnog lika, ali bez puno šansi. Baš sam tada s nekim komentirao da će Rajko Ostojić sigurno izgubiti te izbore čim sam na nekom prilogu vidio kako Bandić nekom na ulici daje 200 kn, što ovaj Ostojić ne bi mogao nikad napraviti. Ili onaj plakat gdje on i Holy doslovno stoje na hrpi smeća, užas.

No Bandić je sada iznimno nepopularan do mjere da i na sam njegov spomen čuješ salvu zvižduka, a i bolestan je - jesi li vidio kako izgleda, kao da je grobaru ispod lopate pobjegao. Mislim da su oni incidenti sa Romima i pucnjavom kraj škole bili neki tipping point, od tada omraženiji no ikad, a i očito je iznuren i potrošen.

Bandić će vjerojatno izgubiti sljedeće izbore, kažem vjerojatno jer znam kako je oporba nespobna, ali nađu li dobrog protukandidata on ide. I Mrak Taritaš opterećenu tada i aferama i HNS-om je pobijedio jedva. Nadam se da će ga pobijediti Sandra Švaljek koja bi ga po anketama dobila u drugom krugu i prošli put (da je u njega prošla).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 08 vel 2020, 08:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
robelec je napisao/la:
Njegovi mrzitelji ga mogu zaustaviti samo zatvorom ili uništavanjem saveza sa svim tim udrugama i ljudima koji ovise o Bandiću.


Mislim da imaš problem "samopodržavajuće skupine". Krećeš se u krugovima istomišljenika i onda ne možeš realno procijeniti stvari po pitanju kako narod diše. U Zagrebu je trenutno atmosfera žešće bandićofobije.
Jesi li vjerovao da Milanović može pobjediti Kolindu?

Prati trend: Bandić 2009., drugi krug - 65%, 2013. 56%, 2017. 52%., 2021.??

A međuvremenu mu je popularnost JAAAAKO opala. Možeš mi ne vjerovati, ali biti će ti krivo kada neka komunjara iduće godine preuzme Zagreb. Opet ćete kleti "Škore" i slično, krivit za razbijanje glasova, a sve jer niste na vrijeme našli novog kandidata.

Sve to pod uvjetom da Miki svibanj 2021. dočeka živ i na slobodi. Što malo vjerujem. Jedini mogući spas za Bandića je da mu gurnu na megdan recimo Marasa. Ali ne vjerujem da bi Maras uopće ušao u drugi krug, tako da bi Miki opet izgubio od nekog trećeg.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 08 vel 2020, 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kako je krenulo prije ga nece docekati ziv


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 09 vel 2020, 11:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2414
Lokacija: HR
robelec je napisao/la:
Prosvjednici protiv Bandića u Zagrebu su pjevali talijanske partizanske pjesme (Bella Ciao), to su sve redom ekstremni bolesni ljevičari!

Pogledajte ove transparente
slika

Mjesta u vrtićima je 2018. bilo 40,384, a 2000. godine 27,461 mjesto, ZG vrtići su najjeftiniji u RH, rodilje za treće dijete dobivaju 50 tisuća kn, učenici imaju besplatne udžbenike, Zagreb je tim mjerama digao natalitet sa 7000 rođenih 2000. , na 8200 rođenih zadnjih 7 godina, a retardi ljevičarski i LGBT-ovci bez djece prodaju demagogiju o vrtićima.

Naravno nema ni jednog šugavog medija da ih raskrinka, kao što nema ni jednog medija koji će raskrinkati ovu babu koja se redovito pojavljuje na svakom jebenom prosvjedu
slika
slika

Evo je i na ovom urnebesnom videu u lijevom kutu:


Neki dan je profesionalna prosvjednica kodnog imena BABA opet bila na slikama protiv Bandića. Print izadnja mislim Večernjeg i 24sata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 09 vel 2020, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
robelec je napisao/la:
Dok su uz Bandića Franjo Habulin, Duško Ljuština, Slavko Kojić, Ševko Omerbašić, Višnja Fortuna, albanske udruge, romske udruge, židovske udruge, braniteljske udruge, umirovljeničke udruge, udruga rodilja i majki s 3 + djece, svi ZG sportski kolektivi, socijala i umirovljenici slabog imovinskog stanja koje Bandić subvencionira besplatnim pokazima i dodacima na mirovinu, Bandić uzima izbore koliko god po njemu pljuvali i širili negativnu percepciju.


Mahom klijantlistički šljam koji reketari ostatak društva.

Duško Ljuština i Slavko Kojić... :rigam Zaboravio si Kikaša i Mohenskog.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 09 vel 2020, 19:08 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
robelec je napisao/la:
Otkada je Banderas izašao iz SDP-a, grad je po partijskim medijima u raspadu zadnjih 11 godina, a realno, Zagreb nikada nije bio jači!

Tko protiv Bandića trenutno prosvjeduje? Sve ZG nevladine udruge i ovo je njihova borba za što veću financijsku potporu njihovim udrugama za koje Bandić sve manje izdvaja novca! Tu su i medijski reketari koji ne dobivaju svoj dio kolača kao prije od Bandića i zato se na njega obrušavaju.

Te budale ga optužuju da je zadužio grad, a njihova Rijeka zaduženija od Zagreba, a što tek napisati za NYC koji je debelo zaduženiji https://cbcny.org/research/nyc-debt-out ... qKTtpB_CLU

Optužuju ga zbog smeća, a najodgovorniji za nagomilavanje smeća su "gospoda" koja ga najviše prozivaju!

Kod mene se miješani otpad odvozi dva puta tjedno, organski otpad jednom tjedno. Kontejneri za miješani otpad su poluprazni jer svi u mojoj zgradi odvajamo plastiku, staklo i papir na te nekakve zelene otoke. Meni nije jasno kako u nekim gradskim četvrtima i kvartovima dolazi do nagomilavanja otpada. To je po meni isključiva krivica samih građana koji ne znaju razvrstavati jebeni otpad, a takvih je najviše u ljevičarskom centru!

Uglavnom, Bandić je bez problema sanirao dugove koje su SDP-ovci od 2009. do 2013. napravili u Holdingu, pa će tako i bez problema sanirati dugove Zagreba koji su posljedica poreznih reformi jer su Lalovac i Marić u svim svojim reformama zakidali grad Zagreb. Realni proračun Zagreba je 13 milijardi kn, a sve stranke koje su se uhvatile vlasti su uvijek Zagrebu uzimale da bi napunile svoje proračune i podijelile sredstva što većem broju lokalnih jedinica. Za njih je Zagreb previše centraliziran, a Sesvete u kojima nema centralizacije, nema državnih i gradskih firmi je najbogatija gradska četvrt koja najviše u ZG proračun uplaćuje i Sesvete se pod hitno moraju odvojiti od Zagreba jer su najveće žrtve takve politike.

Ako se ljevica dokopa vlasti, desne Sesvete moraju odjebati ljevičarski Zagreb, pa nek ljevica Donjeg Grada i ostatka centra vidi kako će im biti bez 900 milijuna kn koliko Sesvete uplaćuju u ZG blagajnu. Banda ljevičarska želi živjeti na grbači poduzetnih i desnih stanovnika Sesveta, e pa neće moći!


Zeleni otoci ne služe odlaganju smrdljivog smeća. :kava
Možda j takva praksa u Karachiju i Mombasi, ali bila je jedna dobra reportaža kako je to s otpadom rijšeno u Ljubljani. I što se tiče zbrinjavanja i plaćanja. Samo treba preslikati taj model. I napraviti spalionicu.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 09 vel 2020, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Divlja svinja5 je napisao/la:

Zeleni otoci ne služe odlaganju smrdljivog smeća. :kava


20 metara od moje zgrade postoje kontejneri, tzv. "zeleni otoci" za plastiku, staklo, staru odjeću i papir. Nema tu nikakvog smrdljivog smeća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto slobodno tržište ne može uspostaviti političku ravnotežu u medijima u RH?
PostPostano: 09 vel 2020, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Divlja svinja5 je napisao/la:
robelec je napisao/la:
Dok su uz Bandića Franjo Habulin, Duško Ljuština, Slavko Kojić, Ševko Omerbašić, Višnja Fortuna, albanske udruge, romske udruge, židovske udruge, braniteljske udruge, umirovljeničke udruge, udruga rodilja i majki s 3 + djece, svi ZG sportski kolektivi, socijala i umirovljenici slabog imovinskog stanja koje Bandić subvencionira besplatnim pokazima i dodacima na mirovinu, Bandić uzima izbore koliko god po njemu pljuvali i širili negativnu percepciju.


Mahom klijantlistički šljam koji reketari ostatak društva.

Duško Ljuština i Slavko Kojić... :rigam Zaboravio si Kikaša i Mohenskog.


Slavko Kojić je zanimljiv lik. Iako Srbin, bio je hrvatski branitelj, dragovoljac domovinskog rata, odličan je financijski stručnjak i čovjek. Međutim, ima taj socijalistički mentalni sklop i potrebu da kreira proračune kojima kupuje za Bandića glasove direktnim transferima.

To mi se gadi, ali opet, to je Bandićeva i Kojićeva ljevičarska politika. Oni provode svoju kakvu takvu socijalnu politiku u praksi i to im birači u Zagrebu honoriraju zadnjih 20 godina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 362 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO