HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 14:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4171 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 167  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 09 sij 2020, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
DrMag je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Danas čitam da je žena od Milanovića rodom iz Dalmacije, Lišane Ostrovičke na granici Bukovice i Ravnih kotara, odnosno od tamo mu je punac. Otkud onda to da je on hercegovački zet?



Citat:
Na jednom od sučeljavanja Zoran Milanović je kazao kako protiv Milana Bandića nema ništa jer je Hercegovac, štoviše: "Moj djed je iz Hercegovine, moja supruga je Hercegovka.


Citat:
Djed Zorana Milanovića je iz Livna. Još davno je preselio u Sinj, točnije u Glavice.

Prva dama Hrvatske Sanja Milanović djevojački se preziva Musić. Njezin djed je još davnih godina iz okolice Tomislavgrada preselio u Zagreb. U knjizi "Zoran Milanović - politička biografija" navodi Robert Bajruši, obitelj Musić hercegovačkog je podrijetla i prilično patrijarhalno orijentirana.


Djedovi su u proslom stoljecu preselili u danasnju RH.


Navodno još ima živih baba iz sela Bila kod Livna koje se sjećaju kada je Milanovićev dida napustio to selo i otišao u Sinjsku krajinu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 09 sij 2020, 10:12 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3896
I dalje mi nije jasno kako je djed Sanje Milanović došao iz Tomislavgrada u Zagreb , a otac joj se rodio u Lišanima Ostrovičkim.

Ali ide mi lagano i na živce to guranje ljudi na silu u zavičajni korpus odakle je nekome djed. Nije svaki djed bio dobri djedica koji je unucima pričao priče iz zavičaja pokraj kamina. Možda je neki djed bio alkoholičar, možda je ubijao od batina babu i djecu. A možda je rano umro pa ga se unuci ni ne sjećaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 09 sij 2020, 19:21 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
Pa bio je ustaša. Znači bio je dobar. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanovic - Predsjednik RH 2020-2025
PostPostano: 09 sij 2020, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
Purger111 je napisao/la:
Jedan post-modernistički umjetnički tekst sklepan od zokijevih bisera.

Imam loše vijesti za pesimiste – Bit će bolje! Vlast kvari i stvara imperijalnu oholost kod svakoga. Neću se pojaviti kao Bog iz mašine, kao veliki dragi vođa i rješavati probleme u kritičnim trenucima. Netko me oslovio kao predsjednika države, ali ja to nisam i nikada neću biti. Iz više razloga, a jedan je taj što vam moram govoriti istinu. Predsjednik ne mora govoriti istinu. Ne smije lagati, ali ne mora govoriti istinu. Propao sam u diplomaciji, vidjet ćemo što će biti u politici. Ja u politici nemam i ne mogu imati prijatelja. Ni rođeni brat mi nije prijatelj, pogotovo ako se protiv njega podiže prijava. Perkovića zbog zastare ne bih mogao izručiti ni da mi je rođeni otac. Hrvatska nacija je nevjerojatan paradoks i to nije lako držati zajedno. Posao ne mogu naći samo oni koji se ne školuju. Ne odlaze oni trbuhom za kruhom nego mozgom za kruhom, jer mozak je organ koji troši najviše kalorija. Ja sam dobro koncentriran i punog i praznog želuca. Nemojmo bit takvi populisti, ljudi jedu, ljudi i djeca imaju pun želudac, pitanje je samo čega, hrane ima dosta, ali loše hrane... Ali glavni problem je obilje loše i kalorične hrane i nesposobnost da se stvari razlikuju, da se razlikuje dobro i loše. A to je stvar odgoja. Ovo je država, kakva je da je, ali je naša država i vodimo je ozbiljnije i odgovornije od većine onih koji su u nogometu ili nekim drugim sportovima. Čak i da ne radimo ništa, nešto će se dogoditi. Mi nismo guske u magli nego prije Airbus u magli. Sreća u nesreći da su nastradali Gunja, Rajevo Selo i okolna mjesta. Ma, nije sreća, ali recimo sreća u nesreći.


Hvala za ovo. Iako nije smijesno, trgam se od smijeha. :zubati
P.S. Sjećaš se izjave pred ljudima u Gunji, poslije poplava, suosjećam s vama i meni je pukla cijev u stanu.
Problem s Milanovićem prije je bio taj što su svi, uključujući i nepodijeljeno SDP-ovo biračko tijelo, jedva čekali da siđe s vlasti.
Katastrofa. Valjda će ovaj put biti bolje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanovic - Predsjednik RH 2020-2025
PostPostano: 09 sij 2020, 21:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30480
snowflake je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
Jedan post-modernistički umjetnički tekst sklepan od zokijevih bisera.

Imam loše vijesti za pesimiste – Bit će bolje! Vlast kvari i stvara imperijalnu oholost kod svakoga. Neću se pojaviti kao Bog iz mašine, kao veliki dragi vođa i rješavati probleme u kritičnim trenucima. Netko me oslovio kao predsjednika države, ali ja to nisam i nikada neću biti. Iz više razloga, a jedan je taj što vam moram govoriti istinu. Predsjednik ne mora govoriti istinu. Ne smije lagati, ali ne mora govoriti istinu. Propao sam u diplomaciji, vidjet ćemo što će biti u politici. Ja u politici nemam i ne mogu imati prijatelja. Ni rođeni brat mi nije prijatelj, pogotovo ako se protiv njega podiže prijava. Perkovića zbog zastare ne bih mogao izručiti ni da mi je rođeni otac. Hrvatska nacija je nevjerojatan paradoks i to nije lako držati zajedno. Posao ne mogu naći samo oni koji se ne školuju. Ne odlaze oni trbuhom za kruhom nego mozgom za kruhom, jer mozak je organ koji troši najviše kalorija. Ja sam dobro koncentriran i punog i praznog želuca. Nemojmo bit takvi populisti, ljudi jedu, ljudi i djeca imaju pun želudac, pitanje je samo čega, hrane ima dosta, ali loše hrane... Ali glavni problem je obilje loše i kalorične hrane i nesposobnost da se stvari razlikuju, da se razlikuje dobro i loše. A to je stvar odgoja. Ovo je država, kakva je da je, ali je naša država i vodimo je ozbiljnije i odgovornije od većine onih koji su u nogometu ili nekim drugim sportovima. Čak i da ne radimo ništa, nešto će se dogoditi. Mi nismo guske u magli nego prije Airbus u magli. Sreća u nesreći da su nastradali Gunja, Rajevo Selo i okolna mjesta. Ma, nije sreća, ali recimo sreća u nesreći.


Hvala za ovo. Iako nije smijesno, trgam se od smijeha. :zubati
P.S. Sjećaš se izjave pred ljudima u Gunji, poslije poplava, suosjećam s vama i meni je pukla cijev u stanu.
Problem s Milanovićem prije je bio taj što su svi, uključujući i nepodijeljeno SDP-ovo biračko tijelo, jedva čekali da siđe s vlasti.
Katastrofa. Valjda će ovaj put biti bolje.


Ova funkcija mu više odgovara. Ne treba ništa puno radit, obilazit sajmove i događaje i govorit kako moramo bolje. To bih i ja znao. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 09 sij 2020, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
Ministry of Sound je napisao/la:
Ja kao osoba ne mogu imati simpatije za Milanovića, jer je preočito da je "tatin sin", kome je sve u životu servirano na tacni. Ne podnosim tu vladajuću kastu, odnosno monarhiju u sjeni (nije samo riječ o RH). To njegovo samopouzdanje, iliti bahatost ne proizilazi iz životnih postignuća, nego isključivo posljedica činjenice da je imao lagodan život gdje mu je vjerojatno utuvljeno u glavu da je superiorniji od ostalih. Problem će biti ukoliko je doista ovisnik o kokainu, postajat će sve manje uračunljiv. Očito se voli inatiti, to treba iskoristiti na pravi način, nadajmo se da će ga Sarajevo žestoko napadati (to čak i ne treba isprovocirati, dovoljno su ludi). Da je Milanović kandidat desnice, odnio bi i do 65% glasova, bio bi neka naša inačica Trumpa, Orbana, Bibija, Bolsonara.

KGK sam 2015. na jednoj temi dijagnozirao, ali nisam previše ponavljao. Upoznao sam određen broj žena poput nje (kod muškaraca je slično, samo što takvi ispadnu hladni karijeristi i birokrate), odlikašice štreberske (wrote-learn iliti copy-paste) provenijencije, koje se životopisu prepuste kao misiji skupljanja bedževa i postignuća. Nemaju niti jedno zanimanje (karijerno ili osobno) za kojeg su cijelim bićem.

Elem, što želim reći, kada nemaš čvrstih, temeljnih uvjerenja, sve je relativno, fluidno. U obraćanjima se moraš oslanjati na formulaične teze (vraćamo se na wrote-learn), a svaki emocionalni apel ispadne usiljeno (jer nemaš nešto u što temeljno vjeruješ). Pardon, ona je možda sebe uvjerila da je svim bićem za neku "Našu ljubljenu "zajedničku" Hrvatsku", ali takvo što ne postoji osim kao konstrukt u njenoj glavi, ergo nema prođe ni lijevo ni desno. Škoro nije daleko od toga tipa, bezveze.


KGK je slalomašica. To je netko rekao za one ljude koji se ne žele zamjeriti nikome jer su karijeristi, a svjesni su da bi im svrstavanje moglo odmoći u karijeri, pa voze slalom između različitih mišljenja, svjetonazora, ideologija.
Ali mislim da se ti i Robbie ipak varate glede iskrenosti njezinih emocija prema Hrvatskoj.
Ona je mogla ostvariti internacionalnu karijeru, ali je ostala, mogla je ostati u SAD-u, pa nije. Mogla je biti emocionalni plenković (kao tip, vrsta),pa nije.
Na prvom mjestu je njezina karijera, nema govora, ali nije ni ovo drugo sve lažno.
Vidjet će se sve. Hoće li prihvatiti mjesto veleposlanice (objektivno niži rang), ostati u Hrvatskoj ili otići u internacionalnu karijeru. Ona bi sa svojim CV-om i renomeom tu karijeru mogla imati, Josipović ili Mesić ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanovic - Predsjednik RH 2020-2025
PostPostano: 09 sij 2020, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2620
Naša Kvačica je napisao/la:
snowflake je napisao/la:

Hvala za ovo. Iako nije smijesno, trgam se od smijeha. :zubati
P.S. Sjećaš se izjave pred ljudima u Gunji, poslije poplava, suosjećam s vama i meni je pukla cijev u stanu.
Problem s Milanovićem prije je bio taj što su svi, uključujući i nepodijeljeno SDP-ovo biračko tijelo, jedva čekali da siđe s vlasti.
Katastrofa. Valjda će ovaj put biti bolje.


Ova funkcija mu više odgovara. Ne treba ništa puno radit, obilazit sajmove i događaje i govorit kako moramo bolje. To bih i ja znao. :biceovodobro

Znao bi ti i puno bolje. :zubati
Nego kad se prisjećamo. Što je s izjavom: Ja sam Briselac (Ich bin ein Berliner!). A nakon njega dobijemo Plenkovića. Ajd ti to sad nadmaši. :ucelo
U stvari, cijeli problem s kampanjom je bio u tome što je Kolinda ovaj put imala puno više zoranizama. Što je ono o plaći od 8000 eura nego zoranizam. Sve sam čekala da i Zoran ispali neki, al nije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 09 sij 2020, 22:22 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13485
Lokacija: ZG
Oj Zorane samo reci
Letit cemo kao meci

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 09 sij 2020, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Zna li netko ima li još gdje ona karikatura Milanovića i žene mu negdje online?

Ugl imaju ovakav dijalog otprilike, nije baš točno riječ do riječ kako prenosim...

-"Dušo, moraš pronaći neki posao nakon što nisi premijer, morat ćemo tanko rezati šnite uskoro"

-"A što da radim, kad ništa ne znam?!"

-"Pa možeš biti predsjednik, to svatko može biti"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 09 sij 2020, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2010, 16:57
Postovi: 746
novem je napisao/la:
Našao jednom slučajno u knjizi jednog muslimana. Moguće da su mu preci.

slika



Tko je autor i ime knjige?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 15 sij 2020, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
ERDOĞAN I MILANOVIĆ
Revizijom Daytonskog sporazuma pokušat će spriječiti daljnju radikalizaciju BiH

Citat:
U TELEFONSKOM RAZGOVORU Zorana Milanovića s turskim predsjednikom dan nakon izborne pobjede ponovno se razmatrala potreba analize sporazuma koji je potpisan prije 25 godina i njegov utjecaj na aktualne događaje u BiH

Iako u razgovoru novog hrvatskog predsjednika Zorana Milanovića s turskim predsjednikom Recepom Tayyipom Erdoğanom nije bilo previše vremena za detaljne razgovore oko situacije u Bosni i Hercegovini, dvojica predsjednika ipak su uspjela barem načelno dogovoriti u kojem smjeru bi trebala ići suradnja Hrvatske i Turske u idućem razdoblju. Izvori bliski stožeru Zorana Milanovića Nacionalu su otkrili i da su se dvojica lidera složila da bi jedna od glavnih točaka razgovora u idućem razdoblju trebala biti analiza funkcioniranja Daytonskog sporazuma.

https://www.nacional.hr/erdogan-i-milan ... aciju-bih/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 15 sij 2020, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
daramo je napisao/la:
ERDOĞAN I MILANOVIĆ
Revizijom Daytonskog sporazuma pokušat će spriječiti daljnju radikalizaciju BiH

Citat:
U TELEFONSKOM RAZGOVORU Zorana Milanovića s turskim predsjednikom dan nakon izborne pobjede ponovno se razmatrala potreba analize sporazuma koji je potpisan prije 25 godina i njegov utjecaj na aktualne događaje u BiH

Iako u razgovoru novog hrvatskog predsjednika Zorana Milanovića s turskim predsjednikom Recepom Tayyipom Erdoğanom nije bilo previše vremena za detaljne razgovore oko situacije u Bosni i Hercegovini, dvojica predsjednika ipak su uspjela barem načelno dogovoriti u kojem smjeru bi trebala ići suradnja Hrvatske i Turske u idućem razdoblju. Izvori bliski stožeru Zorana Milanovića Nacionalu su otkrili i da su se dvojica lidera složila da bi jedna od glavnih točaka razgovora u idućem razdoblju trebala biti analiza funkcioniranja Daytonskog sporazuma.

https://www.nacional.hr/erdogan-i-milan ... aciju-bih/

Po svemu sudeći, Erdoganova politika je u kontradikciji sa Bakirovom.

Erdogan pokušava očuvati BiH pa makar to značilo dati Hrvatima izbornu jedinicu. U zamjenu će naravno tražiti suradnju sa Sarajevom u slabljenju RS-a

Bakir s druge strane želi očuvati status quo do konačne eliminacije Hrvata, pa tek onda kroz cijelu Federaciju usmjeriti snage prema RS-u.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 15 sij 2020, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27470
Dan nakon izbora i još na telefonu, teško da se priča o nečemu što je tako delikatno. Moguće da
su ga samo usput spomenuli.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 17 sij 2020, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Još jedan odličan potez Zokija, na inaguraciju nece zvati nikoga iz komšiluka.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 17 sij 2020, 20:40 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Zoki kaže da će možda otić kod Putina

Citat:
Putin vam je čestitao i pozvao vas na proslavu Dana pobjede u svibnju u Moskvi. Jeste li odlučili hoćete li ići?

To je legendarna ruska parada. Mislim da ću otići i ne znam što bi se trebalo dogoditi da ne odem. Ne podržavam aneksiju Krima, ali to ne znači da neću raditi na dobrim odnosima s Rusijom.


https://dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska ... 90492.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 17 sij 2020, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
Purger111 je napisao/la:
Zoki kaže da će možda otić kod Putina

Citat:
Putin vam je čestitao i pozvao vas na proslavu Dana pobjede u svibnju u Moskvi. Jeste li odlučili hoćete li ići?

To je legendarna ruska parada. Mislim da ću otići i ne znam što bi se trebalo dogoditi da ne odem. Ne podržavam aneksiju Krima, ali to ne znači da neću raditi na dobrim odnosima s Rusijom.


https://dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska ... 90492.html


Dobra odluka :zastava_Hrvata

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 09:54 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Citat:
Palić: Prisegnut će na Ustav i zakone i odmah prekršiti odredbu o lenti?

Zakon ne propisuje da “može” nositi lentu, već da je “nosi” pa je loša poruka ako to ne poštuje, kaže ustavni stručnjak Mato Palić


https://m.vecernji.hr/vijesti/palic-pri ... ti-1373240

Ludi Mile odma manevrira. Da je u pitanju Kolinda mediji bi se žešće triggerali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 10:45 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Kolina NIJE nosila lentu, a u svečanoj prisezi je zaboravila spomenuti riječ "Hrvatska" iako je tekstom predviđena.

Ali Zoka je komunjara, a ona nije....

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 12:51 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
divizija je napisao/la:
Kolina NIJE nosila lentu, a u svečanoj prisezi je zaboravila spomenuti riječ "Hrvatska" iako je tekstom predviđena.

Ali Zoka je komunjara, a ona nije....


Ja sam Miletov fan. Pogledaj kakve sam genijalne ideje pokupio čitajući njegov najnoviji intervju u kojem po prvi put nakon ne znam koliko godina konačno nema gafova i nespretnih izjava.

Pusti lentu. Bitnija tema su avioni, trebamo ih kupit od Amerikanaca, ali šta će nam kad Amerikanci imaju dronove, rađe prvo obnovit mornaricu. Naši avioni su u globalnom smislu beznačajni, ali patrolni brodovi i mornarica su značajni. Znaš, za slučaj da nas napadnu Talijani pa neke pomorske bitke i to. Ili tipa Slovenci, ali ne bi Slovenci, oni će nam bit prvi strateški partneri tak da opusti se. A što se tiče tri mora, šta će nam to, to je redudantno... šta zbog neograničnog izvora novaca, da budemo u hrpi nekih nepovezanih zemalja, od Bugarske do Estonije? To imamo u EU [iz ovog se da zaključit da je i EU redudantna i da su neograničene pare loša stvar].

Gledaj, naš krug zemalja u EU trenutno je Slovenija i Austrija i to je zasad dosta. Mi trenutno nismo umreženi i zato pusti tri mora i EU, povezat ćemo se sa dvije zemlje. Što se tiče imenovanja veleposlanika nemam pojma šta treba i to nije bitna funckija za predsjednika, nije bitno tko je ambasador u Beogradu, tak otprilike veli Zoki i ja se slažem. Zoki je bio na čelu SDP-a cijelu deceniju pa valjda on zna kak stvari idu (cijela decenija je inaće 9 godjna ko nije znao).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 12:53 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Ma Milanović je šarlatan, jedini razlog što je predsjednik je kvaliteta njegove protukandidatkinje u drugom krugu.

On je sam po sebi totalni bezveznjak

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 13:09 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Purger111 je napisao/la:
Ja sam Miletov fan. Pogledaj kakve sam genijalne ideje pokupio čitajući njegov najnoviji intervju u kojem po prvi put nakon ne znam koliko godina konačno nema gafova i nespretnih izjava.

Pusti lentu. Bitnija tema su avioni, trebamo ih kupit od Amerikanaca, ali šta će nam kad Amerikanci imaju dronove, rađe prvo obnovit mornaricu. Naši avioni su u globalnom smislu beznačajni, ali patrolni brodovi i mornarica su značajni. Znaš, za slučaj da nas napadnu Talijani pa neke pomorske bitke i to. Ili tipa Slovenci, ali ne bi Slovenci, oni će nam bit prvi strateški partneri tak da opusti se. A što se tiče tri mora, šta će nam to, to je redudantno... šta zbog neograničnog izvora novaca, da budemo u hrpi nekih nepovezanih zemalja, od Bugarske do Estonije? To imamo u EU [iz ovog se da zaključit da je i EU redudantna i da su neograničene pare loša stvar].


To potvrđuje tezu da su ljudi nečiste savjesti ujedno i smušene pameti. Kad se nekom identitet temelji na masovnom ubojici i totalitarnom režimu, a mora ujedno braniti vrijednosti današnje EU tom je u potsvjesti kaos. Primjer je i Krešo Beljak. Ali i Kolinda Grabar Kitarević koja je krvarinu platila sudjelujući u lovu na generala Gotovinu s Carlom del Ponte, a onda je poslije toga branila hrvatstvo i vjeru otaca (a bila je član masonskih mrijestilišta koji su protiv kršćanstva).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 13:13 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
šukrija je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
Zoki kaže da će možda otić kod Putina



https://dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska ... 90492.html


Dobra odluka :zastava_Hrvata


Treba se obući u jugoslavensku narodnu nošnju, zaodjenuti u maršalsku uniformu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
divizija je napisao/la:
Ma Milanović je šarlatan, jedini razlog što je predsjednik je kvaliteta njegove protukandidatkinje u drugom krugu.

On je sam po sebi totalni bezveznjak


Stari, kak to pričaš o mom predsjedniku? Sad ću ja tebi objasnit par stvari, ko prvo: najvažniji slogan i misao vodilja u Milanovićevoj kampanji je bila "Normalno" i ako si pratio intervju on je rekao da to ne znači da druge kampanje nisu normalne, dakle sve su normalne kao i njegova, jel ti sad jasno zašto je njemu to toliko važno bilo za naglasit? Ajmo dalje. "Ratovi su gotovi" - tako je, pusti ratne kabadahije iz čaršije, idemo svi na legendarnu vojnu paradu u Moskvu i ne podržavajmo aneksiju Krima, u nabavu mornarice i američkih aviona! U destabiliziranoj Crnoj Gori su inače OK prihvatili Milanovićevu pobjedu i oni isto misle da su ratovi gotovi. Jesi shvatio sad? Ti ćeš mog Mileta napadat da je šarlatan i stavljat u istu rečenicu sa nekvalitetnim kandidatima koji stalno imaju neke gafove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20859
Instruktor je napisao/la:
šukrija je napisao/la:

Dobra odluka :zastava_Hrvata


Treba se obući u jugoslavensku narodnu nošnju, zaodjenuti u maršalsku uniformu.

S Rusima nam se isplati biti u dobrim odnosima, puno dobivamo a ne gubimo ništa. Ako to znaći da Zoki mora obući Maršalsku uniformu i prodavat Titove antifa fore neka prodaje koga briga. Pa to je radio i Tuđman po svijetu dok je doma bio desničar na kvadrat. :zubati

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 18 sij 2020, 17:35 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Sve se bojim da je Putin Milanoviću nedemokrat i da će na kraju odjebati poziv.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4171 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 167  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, HVO-110 i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO