HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 06:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4171 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 167  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 11:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Šta mislite oće li dobit 10% u BiH na izborima 2025.? :zubati


HDZ botovi i sendvićari će po običaju odraditi svoje taman Zoki bio novi Tuđman a HDZ kandidirao tele.

Bit će to velika sramota za Hrvate HB ako Milanović odradi cijeli mandat ovako državnički i pro HB da bi na kraju bio nagrađen sa nekim sitnišom iz HB. Nadajmo se da do toga ipak neće doći.


Niš se ne sekiraj, moći ćete se pridružiti Slavoncima, Ličanima i Dalmatincima koji mazohistički glasaju za svoje samouništenje već godinama.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 11:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
divizija je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Šta mislite oće li dobit 10% u BiH na izborima 2025.? :zubati


Ako ovako nastavi, a ne POBJEDI, nek vas muslimani gaze, pravo vam i budi.


Ponovit ću prežvakane činjenice koje vrapci na grani znaju, ali evo moraju se ponoviti:

- Hrvati u BiH općenito ne izlaze na izbore za RH, izlaznost je ispod 10%.
- Razlog neizlaska je otežano glasovanje, tj. vrlo mali broj mjesta gdje se može glasovati. Npr. da bi Hrvat iz Tomislavgrada izašao na izbore, mora sjesti u auto i voziti do Livna.
- Iz istog razloga većina glasača su stranački ljudi, kojima stranka organizira izlazak na izbore
- Zato HDZ već u startu ima većinu, jer jednostavno ima najviše ljudi vezanih uz stranku

Ali opet, ima barem trećina tih zaista glasova naroda, znači koji nisu direktno vezani uz stranke. Milanović ima šansu osvojiti 25-30% u BiH.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Milanović će dobiti glasove Hrvata iz BIH u RH, ti glasovi mogu odlučiti, ovi iz dijaspore nisu nikad.

Ali daleko su izbori, mandat je tek počeo, nek se dokazuje još 4 i pol godine, na dobrom je putu.

Ova komba Plenki i Zoki je jako dobra za Hrvatsku, prilika da se odvojimo od živog blata.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20778
dudu je napisao/la:
Milanović će dobiti glasove Hrvata iz BIH u RH, ti glasovi mogu odlučiti, ovi iz dijaspore nisu nikad.

Ali daleko su izbori, mandat je tek počeo, nek se dokazuje još 4 i pol godine, na dobrom je putu.

Ova komba Plenki i Zoki je jako dobra za Hrvatsku, prilika da se odvojimo od živog blata.

Zoki je super za sada ali Plenki, Plenki nas pretvara u libtard zapad. Ne bi mu štetilo kad bi uzimao lovu iz fondova a ostavio se Briselskih naputaka.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20778
Naša Kvačica je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Zato je SDSS sigurno sudjelovao. Na poraženoj strani.

To su te "hrvatske" stranke na jednoj strani koje grade bratsvo i jed...ovaj zajedništvo.

Eno ti SDA braće u europučanima, kojima njihov europučanski partner nije htio uznemiravat dušu i odlkovat HVO. Bilo je potrebno da Škoro "skrivi" pobjedu jednog SDPovca za to. Čekaj, sad ste na istoj strani?? Kako to, kako to???


Narod bi prije svega trebao biti na svojoj strani, a ne na strani neke stranke ili političara. Ne postoji narod zbog stranaka nego stranke postoje zbog naroda.

Ne vidim svrhu biti vjeran kao pas nekoj stranci ili pojedincu, nego prije svega narod treba gledati vlastiti interes to i tebi savjetujem.

Dakle, kako to da sam na istoj strani sa Milanovićem nakon što je odlikovao postrojbe HVO, a ne poštujem Kolindu kojoj su predlagali isto a ona nije smjela jer se bojala reakcije iz Sarajeva? Objašnjenje je jednostavno, te informacije nisam imao prije nekoliko mjeseci. Mijenjati mišljenje u svjetlu novih spoznaja se stručno zove zdrav razum.

Gdje bi Hrvatska bila da su svi glasači kao ti, kad bi svi koristili zdrav razum, međutim većina njih kao stado uvijek za "svoje" i to nas uništava.

Kod nas kao da je sramota reći da si se predomislio oko neke teme...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Bila bi velika sramota ako Milanovic (pretpostavljajuci da nastavi u ovom ritmu) dobije manje od 30% glasova.
Najsretniji bih bio da dobije barem 40ak%. Ali vrlo tesko. 50% je sci fi.
Ma ima do toga. Ali mislim da mora barem 30%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
dudu je napisao/la:
Kao klinac se sjećam kroz maglu da je iznad naše kuće u šumi Gaj bio kamp HOSa, 13. bojna


Kolo, Josanica, Podgaj, Stipanjici ili Jezero? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Jefferson Davis je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Kao klinac se sjećam kroz maglu da je iznad naše kuće u šumi Gaj bio kamp HOSa, 13. bojna


Kolo, Josanica, Podgaj, Stipanjici ili Jezero? :D


Tomislavgrad. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 13:52 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1747
To se jedino može desiti u slučaju da HDZ BiHne angažira stranačku vojsku,što je gotovo nemoguće jer stolica u saboru je stolica u saboru i nagrada za lopovski članstvo koje dugo godina vjerno služi,zadnji takav slučaj je ovaj Barbarić iz Ljubuškog,a ovih od prije ima da bog sačuva. Milanoviću kapa do poda, sve si ih prejebo,sve velike Hrvate,lažne domoljube, parazite koji danas uživaju na zaslugama onih kojih nema.

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina














Ć A Ć A.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 14:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
dudu je napisao/la:
Kako misliš nitko nije čuo? :zubati

Govorim po broju ljudi, TO stavljen pod našu kontrolu, broj dobrovoljaca, oružje koje se nabavljalo sa svih strana, angažman dijaspore, da su se svi tako ozbiljno pripremali granice Hrvatske bi bile 200 km istočnije od današnjih. :D

Nije jučer Milanović bezveze izričito spomenuo samo Tomislavgrad, odnosno rekao je da je u dobrovoljcima bilo najmanje Zagrepčana, a većinom Hercegovci, iz Tomislavgrada i moji vlaji, da ga citiram.


Pardoniram, mislio sam da si tada živio tamo gdje sada živiš pa da si kod kuće u HR vidio taj kamp. I plus što su neki HOSovci u HR, mnogi muslimani, prešli u pukovniju Kralj Tomislav ( onu Daidžinu) pa sam mislio da o njima govoriš, a ne o zbivanjima u samom TG.

Krivi broj.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
@dudu
Pored spomenutog kampa HOSa koji je vrlo brzo integriran u HVO, daleko najelitnija postrojba HVa, bez premca, brojna Zrinski je bila sastavljena većinom od Duvnjaka, zajedno sa zapovjednikom Filipovićem i mojim stričevičem. Pored toga jedina općina na hr području čija je dijaspora službeno uplaćivala pare za obranu, nisam siguran, čini mi se 30 posto plaće od svakog dijaspora svaki mjesec je sjedalo na službeni račun.

Međutim kažu neki veleuvaženi pametnjakovići da nismo domoljubi i da smo glupi jer nismo napravili autoput kroz Duvno.

Što se tiče Milanovića treba njegov govor gdje nas spominje promovirati po HB portalima jer će proći nezabilježeno. Ni ja nisam bio čuo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Meni je stric bio pripadnik Bojne Zrinski, Zdruga i BSD-a prije nego je umirovljen za vrijeme Mesića. I jedno kratko vrijeme u HVO-u 1992.

Na Karauli znam trojicu poginulih iz bojne Zrinski, to je jako puno jer je jedinica za cijelo vrijeme rata imala 77 poginulih, a samo na Karauli trojica.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Nakon zadnjih Milanovićevih izjava i poteza, pratim malo reakcije SDP-ovaca i svih onih koji su navijali za Milanovića u vrijeme predsjedničke kampanje i podosta Milanovićevih obožavatelja koji su se isticali po mržnji prema Hercegovcima i HDZ-u, otvoreno sad napada Milanovića i žali jer su mu dali glas.

Muslimani u SDP-u su naravno najviše razočarani Milanovićem, ali najdalje je otišao Drago Pilsel koji ima velikog utjecaja među ljevičarskim novinarima i raznim nevladinim udrugama
slika

Sami članovi SDP-a su zbunjeni, neki poput Ankice Lepej - poznate kao najveće mrziteljice Tuđmana i HDZ-a, otvoreno žali jer je dala glas Milanoviću
slika

Neki SDP-ovci pak izražavaju samo zabrinutost i čuđenje u zatvorenim SDP grupama
slika

slika

Ovaj SDP-ovac Jadranko inače želi "sve najbolje" Čoviću
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Uglavnom, nekako mi se čini da su s Milanovićem najviše razočarani oni na ljevici koji patološki mrze Hercegovce i zbog njih recimo ja nikada nisam mogao navijati za Milanovića jer nisam mazohist da podržavam lika koji u svom biračkom korpusu ima najmanje 20% mrzitelja Hercegovaca i hrpetinu muslimanskih birača, međutim sad kad se ti ljevičarski bolesnici napaljeni na Hercegovce udaljavaju od Milanovića, meni je Milanović sve bliži.

Tako kao ja razmišlja 90% birača u Hercegovini. Milanović kao političar iza kojeg su u predsjedničkoj kampanji stajali SDP, Mesić, Pilsel, Vesna Pusić i Bošnjaci nije mogao dobiti puno glasova u Hercegovini jer mi Hercegovci nismo mazohisti da svoje glasove miješamo sa muslimanskim i onima koji nas mrze samo zato jer nam je Milanović uvalio par komplimenata.

Znao sam za Milanovićeva prijateljstva sa mnogim hercegovačkim poduzetnicima, znao sam za njegove simpatije prema Hercegovcima, međutim nerviralo me kod njega što jasnim izjavama i postupcima koje bi jako medijski bile popračene nije davao do znanja svom antihercegovačkom biračkom tijelu kako zapravo diše i koliko je privržen Hercegovini.

Milanović se morao dokazati i sa odlikovanjem HVO-a i Jelića se dokazao, odnosno ispišao po antihercegovcima i odjebao sav taj bošnjakistanski otpad od sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
zaba1111 je napisao/la:
@dudu


Što se tiče Milanovića treba njegov govor gdje nas spominje promovirati po HB portalima jer će proći nezabilježeno. Ni ja nisam bio čuo.


Tako je, treba izrezati hvalospjeve na račun Hercegovaca i Tomislavgrada i to staviti na YouTube čisto da one jugoljevičare koji i dalje obožavaju Milanovića te i dalje pljuju po HB Hrvatima podsjetimo kako diše njihov idol.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
robelec je napisao/la:
Uglavnom, nekako mi se čini da su s Milanovićem najviše razočarani oni na ljevici koji patološki mrze Hercegovce i zbog njih recimo ja nikada nisam mogao navijati za Milanovića jer nisam mazohist da podržavam lika koji u svom biračkom korpusu ima najmanje 20% mrzitelja Hercegovaca i hrpetinu muslimanskih birača, međutim sad kad se ti ljevičarski bolesnici napaljeni na Hercegovce udaljavaju od Milanovića, meni je Milanović sve bliži.

Tako kao ja razmišlja 90% birača u Hercegovini. Milanović kao političar iza kojeg su u predsjedničkoj kampanji stajali SDP, Mesić, Pilsel, Vesna Pusić i Bošnjaci nije mogao dobiti puno glasova u Hercegovini jer mi Hercegovci nismo mazohisti da svoje glasove miješamo sa muslimanskim i onima koji nas mrze samo zato jer nam je Milanović uvalio par komplimenata.

Znao sam za Milanovićeva prijateljstva sa mnogim hercegovačkim poduzetnicima, znao sam za njegove simpatije prema Hercegovcima, međutim nerviralo me kod njega što jasnim izjavama i postupcima koje bi jako medijski bile popračene nije davao do znanja svom antihercegovačkom biračkom tijelu kako zapravo diše i koliko je privržen Hercegovini.

Milanović se morao dokazati i sa odlikovanjem HVO-a i Jelića se dokazao, odnosno ispišao po antihercegovcima i odjebao sav taj bošnjakistanski otpad od sebe.


To je tek početak, mora se još dokazivati 4 i pol godine.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 17:06 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10434
2022. će se dokazivat i on i Plenković.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
robelec je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
@dudu


Što se tiče Milanovića treba njegov govor gdje nas spominje promovirati po HB portalima jer će proći nezabilježeno. Ni ja nisam bio čuo.


Tako je, treba izrezati hvalospjeve na račun Hercegovaca i Tomislavgrada i to staviti na YouTube čisto da one jugoljevičare koji i dalje obožavaju Milanovića te i dalje pljuju po HB Hrvatima podsjetimo kako diše njihov idol.

Da... pojeli su *** što su izasrali.

Mi se ovdje nekako najviše radujemo izjavama koje bi trebale biti normalne za predsjednika, ali evo, prvi put od Tuđmana čujemo tako nešto pa i imamo razloga za veselje. Ali meni je najveće veselje razočarana ljevica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 06 kol 2020, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20778
U ovih 4 godine od dolaska Plenkija, politička scena se stvarno okrenula naopačke, šefa HDZ-a hvale ljevičari, Zokija desnica obožava i sad je Hrvatina, da je to nekom prosječnom Hrvatu rekao u 2015. rekao bi da je sugovornik lud.

Koliko god je loše što je HDZ skroz poblesavio toliko je dobro što se ljevica pročiščava na prohrvatski dio tipa Milanović i na mrziteljski antifa libtard dio koji se više nema iza koga skrivati.

Također najveći napredak je prema Hrvatima u BiH, sada imaju gotovo jednoglasnu podršku svih stranaka u RH osim minorne radikalne ljevice.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 07 kol 2020, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ


Citat:
Sve njihove govore ste vjerojatno slušali, čuli i pročitali, a mi smo izdvojili jednu rečenicu, jer nas se tiče, iz govora predsjednika Milanovića:

“Jučer sam uručio odličja postrojbama HV i HVO, a u Postrojbi Prvi hrvatski redarstvenik u obranu Hrvatske prvi su se uključili i mladići iz Hercegovine, iz okolice Tomislavgrada, moji Vlaji…” rekao je (parafraziramo) predsjednik Milanović i na ovaj način, posebno spominjuće brojne Duvnjake koji su se među prvima uključili u obranu Hrvatske Milanović im je odao zasluženo priznanje, pa smo to morali izdvojiti i objaviti./


https://www.tomislavnews.com/foto-preds ... slavgrada/

za Zabu. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 07 kol 2020, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1747
Ako je doživotni gradonačelnik(ne, to više danas nije Ljubo Bešlić) dugogodišnji SDPovac Miki Bandić pokupio simpatije dijela Hrvata BiH nekad davno na osnovu porijekla,ne vidim razloga da Milanović iskorači po broju glasova,osim ako mu se ispriječi moćniHDZa BiH uz financijsku potporu ratnih profitera.

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 07 kol 2020, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1272
robelec je napisao/la:
Znao sam za Milanovićeva prijateljstva sa mnogim hercegovačkim poduzetnicima, znao sam za njegove simpatije prema Hercegovcima, međutim nerviralo me kod njega što jasnim izjavama i postupcima koje bi jako medijski bile popračene nije davao do znanja svom antihercegovačkom biračkom tijelu kako zapravo diše i koliko je privržen Hercegovini.


Ne znam koliko je jasnije moglo biti od onoga kad je dosao u Mostar za vrijeme bosnjackog proljeca, i od one izjave da Hrvate nece ostaviti u istoj drzavi s Bosnjacima ako se RS otcijepi.


robelec je napisao/la:
Tako je, treba izrezati hvalospjeve na račun Hercegovaca i Tomislavgrada i to staviti na YouTube čisto da one jugoljevičare koji i dalje obožavaju Milanovića te i dalje pljuju po HB Hrvatima podsjetimo kako diše njihov idol.


Apsolutno ne. Zasto ometati protivnika dok radi pogreske? Mi samo trebamo raditi svoj pos'o.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 07 kol 2020, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
robelec je napisao/la:
Uglavnom, nekako mi se čini da su s Milanovićem najviše razočarani oni na ljevici koji patološki mrze Hercegovce i zbog njih recimo ja nikada nisam mogao navijati za Milanovića jer nisam mazohist da podržavam lika koji u svom biračkom korpusu ima najmanje 20% mrzitelja Hercegovaca i hrpetinu muslimanskih birača, međutim sad kad se ti ljevičarski bolesnici napaljeni na Hercegovce udaljavaju od Milanovića, meni je Milanović sve bliži.

Tako kao ja razmišlja 90% birača u Hercegovini. Milanović kao političar iza kojeg su u predsjedničkoj kampanji stajali SDP, Mesić, Pilsel, Vesna Pusić i Bošnjaci nije mogao dobiti puno glasova u Hercegovini jer mi Hercegovci nismo mazohisti da svoje glasove miješamo sa muslimanskim i onima koji nas mrze samo zato jer nam je Milanović uvalio par komplimenata.

Znao sam za Milanovićeva prijateljstva sa mnogim hercegovačkim poduzetnicima, znao sam za njegove simpatije prema Hercegovcima, međutim nerviralo me kod njega što jasnim izjavama i postupcima koje bi jako medijski bile popračene nije davao do znanja svom antihercegovačkom biračkom tijelu kako zapravo diše i koliko je privržen Hercegovini.

Milanović se morao dokazati i sa odlikovanjem HVO-a i Jelića se dokazao, odnosno ispišao po antihercegovcima i odjebao sav taj bošnjakistanski otpad od sebe.

mili se oce betonirat za jos jedan mandat.Ako opet DP neizadje i jos osvoji koji glas hercegovaca,vlaja,tomislavgrada i to sto je nabrojao eto njega u istoj ulozi za 4 godine.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović - Predsjednik RH 2020.-2025.
PostPostano: 07 kol 2020, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
ivica je napisao/la:
Ako je doživotni gradonačelnik(ne, to više danas nije Ljubo Bešlić) dugogodišnji SDPovac Miki Bandić pokupio simpatije dijela Hrvata BiH nekad davno na osnovu porijekla,ne vidim razloga da Milanović iskorači po broju glasova,osim ako mu se ispriječi moćniHDZa BiH uz financijsku potporu ratnih profitera.


Poduzetnička ekipa bliska HDZ-u BiH je i Milanovićevo društvo :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4171 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 167  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Gaugamela93, pakovic i 29 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO