HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 03:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 27 pro 2019, 19:22 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Cudi me da nema vec teme a posto mislim da lik i vise nego zasluzuje, evo.

Mozda bolje pase na neki drugi podforum ali ipak cu ovdje posto je smijeh na kraju krajeva jedna od najbitnijih stvari u zivotu.

Citat:
Zoran Kesić (Serbian Cyrillic: Зоран Кесић; born 26 May 1976) is a Serbian TV presenter and talk-show host. He has worked on talk/sketch shows Fajront Republika (The Closing-Time Republic) and 24 minuta sa Zoranom Kesićem (24 minutes with Zoran Kesić).

Biography

Kesić started in broadcasting at only 19 years of age. His first employment was at Studio B television where he began as a roaming reporter on the station's morning program.

After a few years, he had his first television show, Ozbiljne vesti (Serious news), on TV Metropolis. The concept of Serious news evolved into Dezinformator (The Misinformant), in which Kesić and Igor Bugarski produced and performed satirical sketches about politics and current events. The characters developed by Zoran and Bugarski were later used in the Fajront Republika show.

Kesić was also a voice actor in the Serbian animated film Technotise Edit & I by Aleksa Gajić, and in the Serbian synchronization of the 3-D film Ice Age: Dawn of the Dinosaurs, as the Gazelle.

He also presents a show called "24 minutes with Zoran Kesić", broadcast on B92, which he writes together with the authors of satirical web-magazine njuz.net.



slika


Uglavnom se ismijava glupavim potezima politicara iz Srbije ali itekako i sa cijelog podrucja bivse YU.


Npr.:

Cedomir Jovanovic, Vojislav Seselj, Vucic, Kolinda
https://www.youtube.com/watch?v=p71-q4SB8WM

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 27 pro 2019, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Meni ništa specijalno smešan, i često vrlo vidljivo izveštačen dok čita fore koje mu je napisala ekipa pisaca. Bude mi smešna jedna fora od deset prosečno. Tebi je verovatno wow zato što sve to gledaš iz Beča, to je moja pretpostavka zašto si toliko zaljubljen u njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 27 pro 2019, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Gledala sam neke njegove klipove, onako, osrednje sto Seki kaze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 27 pro 2019, 23:16 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
Nikad čuo.

To bi bio kao nekakav srpski Željko Pervan :sega

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 28 pro 2019, 00:00 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Carmello Šešelj je napisao/la:
Meni ništa specijalno smešan, i često vrlo vidljivo izveštačen dok čita fore koje mu je napisala ekipa pisaca. Bude mi smešna jedna fora od deset prosečno. Tebi je verovatno wow zato što sve to gledaš iz Beča, to je moja pretpostavka zašto si toliko zaljubljen u njega.


Pa nije to samo on, dovoljno je neke stvari cak i da ne prokomentarise, vec ih samo prikaze. Onda jos potrefi fakat i dobar komentar. Kud ces bolje. Ja ne mogu da sve uspratim sta se dole desava i na 24 minuta dobijem sazetak najbizarnijih i najludjih stvari u komicnom formatu. Okej, mozda to tebi i nije smijesno jer se nalazis u tom ludilu, ali vjeruj mi, meni jeste jer imam dovoljno odstojanja, i emocionalnog i prostornog.

I da, priznaj da je tebi inace malo sta smijesno. :D Mislim ono, nikad te nisam upratio a da ti je nesto bilo smijesno. Znam za stvari koje ti idu na ***, i slicno, ali ne da sam te ikad vidio da stavis one smijesne smajlije, ili ista u tom pravcu sto bi ukazivalo na to da ti je nesta smijesno..

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 28 pro 2019, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Jel to sad neki novi Srbin muslimanski miljenik?
Ko sto pčela leti sa cvijeta na cvijet tako Muslimani lete od Srbina do Srbina.
Jadan narod... Ono kad bi takijao a nemaš kome da takijaš... :crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 28 pro 2019, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2019, 16:22
Postovi: 269
Carmello Šešelj je napisao/la:
Meni ništa specijalno smešan, i često vrlo vidljivo izveštačen dok čita fore koje mu je napisala ekipa pisaca. Bude mi smešna jedna fora od deset prosečno. Tebi je verovatno wow zato što sve to gledaš iz Beča, to je moja pretpostavka zašto si toliko zaljubljen u njega.


Isto, ume da ismeva stvari u koje prosečan Srbin ne bi dirao. Ili ne bi baš toliko podvrgao ruglu. To mu zameram, meni su smešniji bili Foliranti devedesetih. Imali su neki početnički entuzijazam, narod je to umeo da ceni. Kod Kesića je sve zapadnjački blistavo, kao klonirano od Konana Obrajena. Jedino ga nisu ofarbali u džindžera. E, to bi bio prizor da crkneš od smeha.

_________________
"Босански интелектуалац је оксиморон." — Радован Дамјановић


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 24 minuta sa Zoranom Kesicem
PostPostano: 28 pro 2019, 12:33 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
novovrijeme je napisao/la:
Jel to sad neki novi Srbin muslimanski miljenik?
Ko sto pčela leti sa cvijeta na cvijet tako Muslimani lete od Srbina do Srbina.
Jadan narod... Ono kad bi takijao a nemaš kome da takijaš... :crying



Mislis oplodnja?

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO