HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 05:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 416 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 27 tra 2010, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
PCM je napisao/la:
Nisam na fejsu niti mislim ić ...

Također.

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 tra 2010, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
kajman je napisao/la:

al nije mi jasna ta fora sa privatnim podatcima kao da je bitno sto ti neko zna datum rođenja ili npr tvoje interese ti to sve možeš ostaviti nepopunjeno


Fora je u tome da mogu napraviti tvoj profil, mogu proucavati tvoje navike, zelje, interese itd. i kad skupe npr 5-6 godina tvojih podataka, onda znaju vise o tebi nego ti sam, a sve te podatke oni onda mogu lagano koristiti za druge stvari, kao sto je npr. prodaja tvog profila tvrtkama koje ti onda salju ljude i reklame na vrata zato sto znaju tocno sto ti volis i sto te zanima, kod nas to jos nije rasprostranjeno, ali na zapadu mnogim ljudima dolaze razni tel. pozivi ili kucaju prodavaci na vrata o punom sanducicu za pisma da i nepricam, s tvojim profilom se jos dosta drugih legalnih i ilegalnih stvari moze napravit.
Googlaj npr. malo rijec "blackhat" pa ces vidjeti sta se sve u tamnom dijelu interneta dogadja, zato su mnogi ljudi protiv toga da se osobni podaci stavljaju na sumnjive portale kao facebook a pogotovu google, jer google je u tome najdalje otisao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 tra 2010, 07:17 
Offline

Pridružen/a: 29 lip 2009, 06:58
Postovi: 144
Lokacija: Capital
Burruchaga je napisao/la:
kajman je napisao/la:

al nije mi jasna ta fora sa privatnim podatcima kao da je bitno sto ti neko zna datum rođenja ili npr tvoje interese ti to sve možeš ostaviti nepopunjeno


Fora je u tome da mogu napraviti tvoj profil, mogu proucavati tvoje navike, zelje, interese itd. i kad skupe npr 5-6 godina tvojih podataka, onda znaju vise o tebi nego ti sam, a sve te podatke oni onda mogu lagano koristiti za druge stvari, kao sto je npr. prodaja tvog profila tvrtkama koje ti onda salju ljude i reklame na vrata zato sto znaju tocno sto ti volis i sto te zanima, kod nas to jos nije rasprostranjeno, ali na zapadu mnogim ljudima dolaze razni tel. pozivi ili kucaju prodavaci na vrata o punom sanducicu za pisma da i nepricam, s tvojim profilom se jos dosta drugih legalnih i ilegalnih stvari moze napravit.
Googlaj npr. malo rijec "blackhat" pa ces vidjeti sta se sve u tamnom dijelu interneta dogadja, zato su mnogi ljudi protiv toga da se osobni podaci stavljaju na sumnjive portale kao facebook a pogotovu google, jer google je u tome najdalje otisao.


Ovo je već teorija zavjere. :ucelo

_________________
FK Željezničar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 tra 2010, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
since1921 je napisao/la:

Ovo je već teorija zavjere. :ucelo


o čemu ti pričaš? kakva teorija zavjere?
Ako nisi nikad čuo za trgovinu podatcima, onda se malo informiraj prije nego što bubneš gluposti!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 tra 2010, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
Na Facebooku sam od samog postanka istog :palacgore2 Svi skolski prijatelji i familija uza i sira je na mojoj listi prijatelja :smajl007

misljenja sam da je Facebook najbolji nacin komunikacije do sada.Baka netreba vise cekati da joj posaljem slike postom niti se ona mora truditi da nam posalje svoje,sve se rjrsava momentalno :neznam sta se tice kradje identiteta lakse ce ukrasti preko telefonskog imenika gdje ne samo da se nalazi vase ime nego i puna adresa a normalno da neces primiti nekoga za prijatelja ako ne znas tko je.

Imali smo reunian iz osnovne skole nekoliko puta i iz highschool dva puta i mogu vam reci da je :smajl015 :smajl010 :smajl016 :punk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 tra 2010, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
chichonina je napisao/la:
Na Facebooku sam od samog postanka istog :palacgore2 Svi skolski prijatelji i familija uza i sira je na mojoj listi prijatelja :smajl007

misljenja sam da je Facebook najbolji nacin komunikacije do sada.Baka netreba vise cekati da joj posaljem slike postom niti se ona mora truditi da nam posalje svoje,sve se rjrsava momentalno :neznam sta se tice kradje identiteta lakse ce ukrasti preko telefonskog imenika gdje ne samo da se nalazi vase ime nego i puna adresa a normalno da neces primiti nekoga za prijatelja ako ne znas tko je.

Imali smo reunian iz osnovne skole nekoliko puta i iz highschool dva puta i mogu vam reci da je :smajl015 :smajl010 :smajl016 :punk


Slično kod mene... a oni koji mi nisu prijatelji mogu ukrast samo onu malu profil fotkicu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 30 tra 2010, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Uskoro i kod nas na našoj stranici:

http://edition.cnn.com/2010/TECH/04/21/facebook.changes.f8/index.html

Citat:
The most tangible way web surfers will notice these changes will be the presence of "like" buttons on sites all over the internet, Zuckerberg said.

The buttons will be attached to all kinds of websites, photos and blog posts. If a person clicks the button to indicate they "like" something, that information becomes viewable by that person'sFacebook friends.


http://edition.cnn.com/2010/TECH/04/29/cashmore.google.facebook/index.html?hpt=T2

Citat:
Google's nightmare: Facebook 'Like' replaces links

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 24 lip 2010, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2010, 12:15
Postovi: 8
Lokacija: Split
Facebook je sasvim uredu, ali u nekim stvarima se stvarno pretjeruje. Toliko idiota ima na njemu da je to za nepovirovat.

_________________
[center]http://i594.photobucket.com/albums/tt21/cmpena02/Beach-1.jpg[/center]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 21 tra 2011, 10:32 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Citat:
Fejzbuk profil


A ljudi moji koji san stra proživila neki dan. Javilo mi da je oni bogatun, gazda od Fejzbuka, odlučijo da će ugasit fejzbuk jerbo da mu je dosadilo i da mu negativno utječe na privatni život!



Prvo san mislila da je neka novinarska patka, pošto više nemaju senzacijonalističkih vijesti - saznali smo sve od tomen kako izgleda Glavašev zahod u zatvoru, kakvi su mu dnevni jelovnici, temeljito smo upućeni u najnovije stanje i kretanje Severine-sriće-naše i onoga njezinoga kralja bakra, i nemaju više mediji o čemu pisat.

Što se tiče Severine, opet mi idu na živce što se mišaju u nečiji intimni život, ne može se žena danas više ni zaljubit u čovika iz druge države a da se konpletno pučanstvo ne digne na noge. To što taj njen novi ima pinku bolju financijsku situaciju nego prosječan rvacki čovik, i što mu Elektra po svemu sudeći neće iskjučit struju u dogledno vrime, ne bi triba bit razlog za tako ga olajavat. Osim toga ako ga zovu kralj bakra to očito znači da se Seve zaljubila takoreć u čovika iz proizvodnje, što je za svaku pohvalu u današnje vrime kad ove sritnjake iz proizvodnje više niko ne šljivi. To što se ona zaljubila u njega a ne u nekog naprimjer našega iz rudnika Boksita je čista slučajnost i sudbina, a sudbini se nije mišat u posa.

Nego, da se vratin na Fejzbuk. Bome san se bila dobro pripala. Ne zato što ja ne mogu bez Fejzbuka, mogu prikinit kad oću, jel', nego zato što svak ko drži do sebe ima Fejzbuk-profil. Fejzbuk -profil to van je kad čovika pogledate sa strane, tj. iz profila i odma mu po obliku nosa i izbuljenin očima vidite da se ne skida sa konpjutora, a pogotovo ne sa Fejzbuka. Prije je čovik bijo faca ako je ima grčki profil a danas bome bez fejzbuk-profila ka da te i nema.

Ali nije Fejzbuk važan samo zbog vlastitoga profila, nego i zbog međugeneracijske komunikacije i interakcije. Meni je recimo neki dan bila mala od brata u gostim. Ima četrnajst godina, i čin je došla odma je pitala da more li na konpjuter. Nisan je uspila ni vidit takoreć, ni pitat je kako je, ona se već montirala na laptop u drugu sobu. Šta ću sad? Mislila san se jedno pet minuta, a onda san lipo sila i ja za drugi konpjutor, uletila na Fejzbuk, i poslala joj poruku u inbox: "Zlato tetino, baš mi je drago što si mi malo došla, nismo se odavno vidile!"

Narafski da mi je odma odgovorila:"Ajmeee teto, i meni je drago što san došla kod tebe!"

Sva srića da san joj na listi prijatelja, pa smo se do sita napričale! Nisan priskočila još i lajkat joj par statusa, to je ka neka vrsta bontona na Fejsu. Lajkan ja tebe, pa ti lajkaš mene, pa moji prijatelji lajkaju tvoje lajkanje mene, pa ja lajkan moje prijateje koji lajkaju tebe jer si lajka mene. Za one osobenjake koji nisu na Fejzbuku, "lajkanje" je kad ti se nešto sviđa.

Kad san joj nakon po ure rekla da bi je ja ipak volila malo ko i vidit, lajkala mi je i to i poslala mi u inbox poruku sljedećeg sadržaja:"Ajme teto što si smišna, pa iman mojih dvista slika u foto-galeriji! Samo klikneš!"

Starija mala od brata, ona što ima osamnajst godina, skinila me je sa liste prijateja zato što san je bila špijala ćaći kad je na profil stavila sliku na kojoj ona i neka joj prijateljica side zagrljene, mutnih očiju, za stolon sa dvi boce nekog pića. Brat mi je bijo poludijo i odma iša obavit odgojno-obrazovni razgovor sa njon.

- Dobro, kakve su ti ono slike po fejzbuku nesrićo?

- Ma tata, nije ti to ništa strašno!

- Kako nije strašno dite božje, sidiš ispri dvi boce alkoholnog pića!!

- Ali tata, pa to su bile prazne boce!

- To i je ono što me brine, tuko!!!

Nakon toga mala me promptno skinila sa svoje liste. A nije mi to bila jedina neugodna situacija tamo. Jeanput mi je posla zahtjev za prijateljstvo neki čovik kojoga ne znan. Ja mu odobrila zahtjev i počnemo mi komunincirat priko poruka. Sporadično zamantana i smušena kakva jesan, pitan ja njega:

- A čime se ti inače baviš u životu?

Čovik mi prista odgovarat, nije se više uopće javijo. Bilo mi je to malo sumnjivo pa san mu uguglala ime i prezime da vidin ima li ga u javnome životu. Google mi izbacijo jedno dvi iljade stranica o njemu, čovik teški selebriti, jedna od najpoznatijih faca u umjetničkin krugoviman u Mostaru, poznat i u BiH i Rvackoj i van nje, a ja ga pitan da "čime se on inače bavi u životu". Biće mislijo da ga zajebajen. To je bilo otprilike isto ko da naletin negdi na Baraka Obamu i pitan ga da čime se on inače bavi u životu.

Bilo mi je malo ko neugodno, a opet, šta ću mu ja, kad je loše ispa na sliki od profila.

U svakon slučaju, posli one vijesti da će se Fejzbuk ugasit, došla je i nova vijest da se neće ugasit. A već san se bila pripala da ću se morat počet sa ljudima družit na staromodne načine, ono, štajaznan, pričat sa njima uživo, nalazit se na kavama, po gradu.To bi u ljudckoj evoluciji bijo korak unazad, ako se mene pita.

Uopće mi se to ne lajka, da prostite.



:zubati =)) =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 22 tra 2011, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Hrvat je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Nisam na fejsu niti mislim ić ...

Također.

x :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 22 tra 2011, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2010, 00:50
Postovi: 444
FeJzbuk je moja omiljena mreža jer preko nje uhodim svoje bivše. Vidim joj slike i onda joj šaljem poruke: Tko ti je onaj što si se sa njim slikala???
itd.

:D

_________________
"Pušenje ubija. A ako umrete, izgubili ste važan dio svog života." (Brooke Shields, glumica)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 07 sij 2012, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kao i sve na ovom svijetu, facebook ima svoju dobru i svoju losu stranu, dobra strana se ogleda u tome sto mozes biti u kontaktu sa rodbinom koja se odselila u druge krajeve svijeta, sa drugom ili drugaricom sa kojima ste zajedno isli u istu skolu, u istu ucionicu, sa kojima ste bili u jako dobrim odnosima, a sa kojima ste izgubili kontakt nakon odlaska u inostranstvo itd, dakle ima raznih primjera i slucajeva u kojima je facebook nekome pomogao no medjutim facebook isto tako ima i svoju izrazenu negativnu stranu koja se odrazava u tome sto facebook, kao posljedica enormne posjecenosti je najranjiviji sajt na internetu u pogledu kompjuterskih virusa, hakera i drugih ljudi i pojava koji su spremni na bilo koji nacin ugroziti vas i vasu "imovinu" zarad svoje neke vlastite koristi ili zadovoljstva, tako da sve je veci broj osoba koje na razne nacine, kroz postavljanje linkova na raznim facebook grupama i drugim stranicama na facebooku koje kreiraju sami korisnici u fishing principu pokusavaju da "upecaju" mnoge naivcine sa ciljem kako bi ih preusmjerili ka mjestima na internetu na kojima ima puno kompjuterskih virusa. Osim pecanja, najizrazeniji nacin zloupotrebe na facebooku je hakovanje profila koje je sve ucestalije nakon pojave raznih facebook hack softverskih alatki preko kojih se moze hakovati profil na facebooku cak i za manje od jedne minute i koji rade po sniff pass principu.

Ja licno imam profil na facebooku jos od kraja 2008 godine, ali ga jako rijetko posjecujem, jer me i sama pomisao da neko gleda moje slike, cita moje komentare, gleda moj bracni status i dr. me plasi, jer to je neka vsta uhodjenja, sto je gore i od spijuniranja, jer nekada si trebao biti spijun da bi prikupio podatke o nekom, a danas sve sto je potrebno jeste da odes na facebook nadjes trazenu osobu i posaljes joj friend request i to je to. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 08 sij 2012, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2011, 19:00
Postovi: 53
Na internetu nema privatnosti. Tocka.

_________________
Smiješne slike, Facebook statusi, Štikle


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 08 sij 2012, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
vesna155 je napisao/la:
Na internetu nema privatnosti. Tocka.

Kako nema, nije valjda da se zoveš Vesna, rođena 15.5?

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 07:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zvuči kao uobičajeno trolanje na Facebooku, ali ne znam - pogledao sam svoj profil u 2008 i 2009 i fakat mi se učinilo da su neke od poruka bile privatne, a ne poruke ostavljene na zidu, ali nisam 100% siguran. Možda je baš ovo što ovu poruku čini dobrim trolanjem - ljudi neće biti sigurni jesu li u pitanju privatne ili javne poruke. Provjerite za svaki slučaj.

Citat:
Warning everyone--

Your private inbox messages are now visible for all to see, from 2009 and later. This is a new change from Facebook as of yesterday. Don't believe me? Read your timeline from those years--They look like wall posts.....some are, but some aren't.

there's an easy fix--when you're in your own timeline, just click on the year on the right (2007, 2008, 2009) and you'll see a box with a bunch of friends' messages and a header that says 89 people have written on "Your Name"s timeline--hover over the right until you see the pencil, click and select "hide from timeline". do that for each year.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 08:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Ministry of Sound je napisao/la:
Zvuči kao uobičajeno trolanje na Facebooku, ali ne znam - pogledao sam svoj profil u 2008 i 2009 i fakat mi se učinilo da su neke od poruka bile privatne, a ne poruke ostavljene na zidu, ali nisam 100% siguran. Možda je baš ovo što ovu poruku čini dobrim trolanjem - ljudi neće biti sigurni jesu li u pitanju privatne ili javne poruke. Provjerite za svaki slučaj.

To je bilo jedno od najuspješnijih trolanja ikad, pol ekipe je obrisalo sve poruke :zubati
Koliko ima takvih postova? I jel imaju malo više gramatičkih grešaka?

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 08:51 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Pessimus dux je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Također.

x :palacgore2


pridružujem se klubu. :D :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Klub ponosnih potencijalnih psihopata (PPP). Jel se na svakoj temi moraš pohvaliti, odgovarajući na upise od pred 3 godine?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:06 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
hahaha, kako sam znao da ćeš se ti upecati., nego reci mi šta ti imaš toliko protiv protivnika facebooka?
p.s. upisi su od pred pola godine, barem ovaj zadnji. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
OK, nemaš račun, tvoja stvar, ali ponosno isticanje te činjenice svakom prilikom je čudno, da ne kažem nešto teže. Da, ljude bez Facebooka, mobitela i sl. smatram čudnim, no ništa ne osuđujem. Fan sam ideje Facebooka, pogotovo jer bez Fejsa ne bi mogli surađivati na nekim značajnim projektima, povezati Hrvate Herceg-Bosne i sl.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Pantagana je napisao/la:
hahaha, kako sam znao da ćeš se ti upecati., nego reci mi šta ti imaš toliko protiv protivnika facebooka?
p.s. upisi su od pred pola godine, barem ovaj zadnji. :D

Ako sti svi prijatelji na facebooku , a ti nisi, zapravo si isključen iz socijalnih tokova :neznam
Takvi su obično usamljeni čudaci, ili religijski fanatici

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:28 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Ministry of Sound je napisao/la:
OK, nemaš račun, tvoja stvar, ali ponosno isticanje te činjenice svakom prilikom je čudno, da ne kažem nešto teže. Da, ljude bez Facebooka, mobitela i sl. smatram čudnim, no ništa ne osuđujem. Fan sam ideje Facebooka, pogotovo jer bez Fejsa ne bi mogli surađivati na nekim značajnim projektima, povezati Hrvate Herceg-Bosne i sl.


kakvo ponosno isticanje svakom prilikom? komentirao sam na ovoj i na još jednoj temi.
ja smatram čudnim ljude koji svoj život ne mogu zamislit bez facebooka, mobitela i sl., no ni ja ništa ne osuđujem. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:33 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
volvoks je napisao/la:
Pantagana je napisao/la:
hahaha, kako sam znao da ćeš se ti upecati., nego reci mi šta ti imaš toliko protiv protivnika facebooka?
p.s. upisi su od pred pola godine, barem ovaj zadnji. :D

Ako sti svi prijatelji na facebooku , a ti nisi, zapravo si isključen iz socijalnih tokova :neznam
Takvi su obično usamljeni čudaci, ili religijski fanatici


kakvi socijalni tokovi? kada se želim "socijalizirati" sigurno to ne radim ispred ekrana.
a svi oni ljudi koje poznajem, a da nemaju facebook ( a znam ih mnogo), sigurno nisu ni usamljeni čudaci ni religijski fanatici kao što ti kažeš. ne znam, možda je u tvom okruženju drugačije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Pantagana je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Ako sti svi prijatelji na facebooku , a ti nisi, zapravo si isključen iz socijalnih tokova :neznam
Takvi su obično usamljeni čudaci, ili religijski fanatici


kakvi socijalni tokovi? kada se želim "socijalizirati" sigurno to ne radim ispred ekrana.
a svi oni ljudi koje poznajem, a da nemaju facebook ( a znam ih mnogo), sigurno nisu ni usamljeni čudaci ni religijski fanatici kao što ti kažeš. ne znam, možda je u tvom okruženju drugačije.

Ti si vjerojatno nešto malo stariji, ali nama se danas nemoguće išta dogovorit bez fejsa, a i zapravo štedi jako puno novaca, kad se sjetim spržavanja bonova u 2 dana :wacko

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Facebook - omiljena internetska društvena mreža
PostPostano: 28 ruj 2012, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
FB je sasvim OK.Jedino sto se meni neda čatati, pa isključim opciju odmah pri ulasku.Ako neko ima nešto za poručiti tu je PP.Najviše volim gledati slike, no postoje osobe koje pretjeruju.Od 500 do 1000 slika postaviti, ne može biti normalno.Valjda neke privatnosti mora biti ipak.Dubokoumni statusi, posudjeni iz kojekakvih knjiga su mi takodje BeZe.Lajkala sam Miku Antića, Mešu Selimovića ... pa sve to i sama mogu pročitati.Najbolje su mi stranice sa šankericama, fenserka i sl :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 416 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO