HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 16:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kevin Mitnick
PostPostano: 11 kol 2015, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Evo malo da se upoznate sa njegovim likom. Danas sigurno nije "najtalentiraniji" hacker, ali je u svoje vrijeme itekako bio. Jako se dobro drži jer ga profesija tjera da se informira o svim novitetima. Obratite pozornost na malware u PDF datotekama, kako ih antivirusi ne otkriju, i koliko ste ih do sad kliknuli na net-u.

Imam hebenu sreću što banka traži potvrdu sa PIN koda preko mobitela. Ali to ne riješava problem plaćanja Online kreditnom karticom. Hvala Bogu do sad sam imao dovoljno mudrosti i znanja da nisam imao takvih problema. Ali svakoga mog nasaditi, baš svakoga.

Traje preko sat vremena, ja vam savjetujem da odvojite vremena i na miru sve pogledate. Bit ćete za jedno životno iskustvo bogatiji.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kevin Mitnick
PostPostano: 23 kol 2015, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nikog ovo ne zanima, najbitniji aspekt života danas.

Drago mi je da sam dobio potvrdu od Kevina da je Kaspersky najbolji AV danas. Poslije toliko lutanja i probanja raznih ostajem na njemu jer Kevin zna svoj posao.

Ali kako su Rusi Amerikanci ih često zajebavaju sa certificates i odugovlače. To sam primjetio i na nekim drugim Aplikacijama. Na kraju im ipak daju ali pokvareno im to skroz. Kao kad je Win 10 izašao pa nije dao instalirati Kaspersky jer nema certificate. Brzo su se dogovorili i to riješili ali MS bi se trebao okanuti takvih pizdarija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kevin Mitnick
PostPostano: 23 kol 2015, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Kaspersky su sami priznali da su zajebali Windows 10, ljudi su bili ljuti, ali su na kraju dali taj patch. I ja imam Kaspersky, ali nisam baš 100% siguran da je Kaspersky baš neovisan od ruskih hakera (ima možda 10% šanse da je sam Kaspersky AV jedan dugoročni trojanac).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kevin Mitnick
PostPostano: 23 kol 2015, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Taj rizik postoji sa svima. Pronađeš bezličnog glavonju za direktora i vlasnika a služba iza radi svoj posao. Izraelski Zone Alarm firewall je bio optuživan za to. Čak su i pronašli bili čudna slanja paketa na određene servere.
Možda je to razlog zašto je od najpopularnijeg i najnahvaljenijeg Firewall pao u totalan zaborav.

Ali siguran sam da je Mitnick-ova firma prostudirala code od programa.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO