HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 16:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2062 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 83  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
korrisnik je napisao/la:
Nego Srbi da li ćete mijenjati i naziv rijeke Bosne one gdje ide kroz teritoriju srpske republike da se zove sprska bosna, ili srpska, kad moze biti srpski brod
Poštovani druže Korisnik,imena reka koje teku kroz različite države nema smisla menjati.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Pa i srbijanski sudovi su vec donosili neke presude buraz..

No, opet, JA tamo nisam bio. TI tamo nisi bio. Tako da sta mozemo? Vjerovati u koje instance? Instance cijelog svijeta ili nekih srpskih portala?

Kontas sta hocu da ti kazem. Ne mozemo o tim stvarima raspravljati kad nismo u stanju da se dogovorimo u vezi osnovnih pravila. Tako da se radi o gubljenju vremena..a i neda mi se. Ali mozemo jednom kad se cujemo..meni to nije frka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
korrisnik je napisao/la:
Nego Srbi da li ćete mijenjati i naziv rijeke Bosne one gdje ide kroz teritoriju srpske republike da se zove sprska bosna, ili srpska, kad moze biti srpski brod


Nije rijeka kriva sto su je Muslimani Srbi i Hrvati iskoristili kao izvedenicu za svoj naziv.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
shukria je napisao/la:
Pa i srbijanski sudovi su vec donosili neke presude buraz..

No, opet, JA tamo nisam bio. TI tamo nisi bio. Tako da sta mozemo? Vjerovati u koje instance? Instance cijelog svijeta ili nekih srpskih portala?

Kontas sta hocu da ti kazem. Ne mozemo o tim stvarima raspravljati kad nismo u stanju da se dogovorimo u vezi osnovnih pravila. Tako da se radi o gubljenju vremena..a i neda mi se. Ali mozemo jednom kad se cujemo..meni to nije frka.


Haski sud ne priznaje ni Kina ni Rusija. Da ne idem dalje to ti je vec pola svijeta.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 17:53 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Kako ne priznaje Rusija kad su ga aminovali? :D

Ne prizna ga Zirinovski, nabijem ga u supak nacisticki zvaljavi (ne radi suda vec nako sto mrzim naciste)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 17:53 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Sad jos samo reci ne priznaje ga Kiim jong un ili kako se onaj klempo debeli vec zove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
shukria je napisao/la:
Kako ne priznaje Rusija kad su ga aminovali? :D

Ne prizna ga Zirinovski, nabijem ga u supak nacisticki zvaljavi (ne radi suda vec nako sto mrzim naciste)


Кина и Русија избегавају Међународни суд правде још од 1945. године када је основан, јер за разлику од других органа Уједињених нација ту нема права вета на бирање судија, које су махом под политичким притиском западних земаља.
https://rs.sputniknews.com/komentari/20 ... ica-video/
http://rs.n1info.com/a208362/Svet/Svet/ ... -Hagu.html

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Ne radi se ovdje o Medjunarodnom Sudu Pravde, taj ti je btw. donio presudu u korist Srbijice prije par godina (na tuzbu RBiH), vec o Haskom tribunalu.

I koga ba *** boli za Kineze? Pa oni dolaze u jebenu Srbiju i Bosnu kao gastarbajteri..kolko sjeban moras biti, zamisli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
shukria je napisao/la:
Ne radi se ovdje o Medjunarodnom Sudu Pravde, taj ti je btw. donio presudu u korist Srbijice prije par godina (na tuzbu RBiH), vec o Haskom tribunalu.

I koga ba *** boli za Kineze? Pa oni dolaze u jebenu Srbiju i Bosnu kao gastarbajteri..kolko sjeban moras biti, zamisli.


Znas li ti nesreco koji je sud lupio glupost da su pripadnici VRS i MUP RS pocinili "djenosajd" nas Muslimanima? A Haski tribunal je tek glupost koju necu ni da komentarisem.
A sto se tice Kineza, sta ce Kinezi, malina zakon!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
vladika mihailo

http://vijesti24h.com/poglavar-crnogors ... -genocida/

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:32 
Offline

Pridružen/a: 12 srp 2017, 21:52
Postovi: 18
novovrijeme je napisao/la:
Osveta1 je napisao/la:
1. Bosnjaci su vecina u 32% BIH. 2. Bosnjaci su apsolutna vecina na nivou bih i jedini narod koji ovo vidi kao domovini. Ne mozes mrzit svoju zemlju i ostati u njoj. Ko je srbima kriv sto su srpkinje u 80 odsto slucaja pijane drolje koje ne zele djecu. 3. Bilo je onih blentavih bosnji a danas hvala bogu imamo i mi budala. 4. Htjeli ste bioloski nestanak mog naroda, hrvatskog i albanskog i opet se ponasate kao budale kao da niste dovoljno usrali...vas cuva nato jer bi vi u slucaju da opet zaratite nestali iz bih. Kljuc 100 godisnjeg mira je u vasim rukama, budete li srali vasi potomci postaju zrtve velikih zlocina. Srbi su naivan narod koji je vladao cijelom jugom, izgubili sloveniju i hrvatsku 91, u bih je ostalo privremeno srpskog Interesse, kosovo izgubljeno, makedonija cao, papa crna gora. Ulazak u eu 2021, hocete li uopste u nato 2023.? Udarate sankcije rusima? Srbija ne zna gdje ce a Ro susjedi nisu krivi nego pogresna politika vasa. Ja ne volim tudjmana ali je covjek probio svaki hrv interes, pravi drzavnik dok je alija bio previse blag prema svima. Bakir je mnogo namazan politicar bolji politicar.


Pa jedino si u pravu si da ne mozes mrziti zemlju u kojoj zivis. Zato su Bosnjaci pobjegli iz RS i HB. Ostala klasicna samohrabrenja ne bih komentarisao jer i sam znas da su budalastine. Dovoljno je pogledati mapu i ovlasti da vidis gdje ste. Juce smo vam Zvizdica vratili iz Trsta a sutra cemo opet nesto smisliti. Ako to ne pokazuje vasu nemoc onda ocigledno imamo posla sa ljudima koji su izgubljeni u vremenu i prostoru a to je u svakom slucaju dobro za nas.
proglasi nezavisnost picko :evotigana ..naravno da neces komentarisat kad ste redom ograniceni. Nakon genocida ste dehumanizirani pa nece trebati motivacije udarit u vas svacim da traktore palite pravac beograd. Zajedno sa nasim nato saveznicima turskom, hrvatskom..crna gora...albanija..makedonija..kosovari..njemci..ameri..pored toga, umet se budi a bosna je bedr islama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kum Bečo je napisao/la:
Ma ja bolan.Dzemocid,ba.Helikopter efendija uteko i ostavio jadne male nezaštićene mudzahide i gazije.To je staota do neba.Insan se namah okameni a suza sama krene.
Tačno je 21:36 minuta srpska mokraća lije kao iz kabla malenim islamistima po licu.Veče je bez vetra temperatura čudesne žute kiše urednih 37'. :wink

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Osveta1 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa jedino si u pravu si da ne mozes mrziti zemlju u kojoj zivis. Zato su Bosnjaci pobjegli iz RS i HB. Ostala klasicna samohrabrenja ne bih komentarisao jer i sam znas da su budalastine. Dovoljno je pogledati mapu i ovlasti da vidis gdje ste. Juce smo vam Zvizdica vratili iz Trsta a sutra cemo opet nesto smisliti. Ako to ne pokazuje vasu nemoc onda ocigledno imamo posla sa ljudima koji su izgubljeni u vremenu i prostoru a to je u svakom slucaju dobro za nas.
proglasi nezavisnost picko :evotigana ..naravno da neces komentarisat kad ste redom ograniceni. Nakon genocida ste dehumanizirani pa nece trebati motivacije udarit u vas svacim da traktore palite pravac beograd. Zajedno sa nasim nato saveznicima turskom, hrvatskom..crna gora...albanija..makedonija..kosovari..njemci..ameri..pored toga, umet se budi a bosna je bedr islama.

23% bivše BiH je bedr islamista.Za sada.Topite se ko *** na kiši. :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Evo ti Kacamace dosao sagovornik - Osveta1, pa raspravite ono u vezi onih pitanja i to.

Ja sam smoto, necu veceras nidje, tako da..opletite. Cekam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Pošto je tamo?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ti magarac Osvetnik idi odgovori na pitanja.Kad odgovoriš javi se do tada.Uživaj i dok ti pada po licu umivaj se.
slika

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Ne pitaj. Zavisi od koga i koliko uzmes ali uglavnom izmedju 8 i 10 eura za gram.

Sad sam gledo neke recepte za kacamak na youtube-u posto nisam tacno znao da mislis na .. puru. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
shukria je napisao/la:
Ne pitaj. Zavisi od koga i koliko uzmes ali uglavnom izmedju 8 i 10 eura za gram.

Sad sam gledo neke recepte za kacamak na youtube-u posto nisam tacno znao da mislis na .. puru. :D

Toliko je i ovde.OK cena.

Kačamak je turska reč jbt. :sad

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:49 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
nego, da li si i ti primjetio da im izdominirasmo forum u zadnje vrijeme? srbi i shaka bosnjaka? tj. ja

kad pogledas ono view active topics stalno neki forumasi nehrvati

imam osjecaj da ce biti neko enticko ciscenje uskoro..i kao obicno cu ja prvi nastradati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:51 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Kačamak je napisao/la:
shukria je napisao/la:
Ne pitaj. Zavisi od koga i koliko uzmes ali uglavnom izmedju 8 i 10 eura za gram.

Sad sam gledo neke recepte za kacamak na youtube-u posto nisam tacno znao da mislis na .. puru. :D

Toliko je i ovde.OK cena.

Kačamak je turska reč jbt. :sad



de ne jebi? u srbiji to cijena za vutru? pa to je bezobrazno..nije vutra i-phone 6 pa da svugdje isto kosta

podsjeti me na onu pjesmu od ZP guzonjin sin..to dole samo izgleda za bogatase.."poneka trava, nikad heroin.."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Osveta1 je napisao/la:
proglasi nezavisnost picko :evotigana ..naravno da neces komentarisat kad ste redom ograniceni. Nakon genocida ste dehumanizirani pa nece trebati motivacije udarit u vas svacim da traktore palite pravac beograd. Zajedno sa nasim nato saveznicima turskom, hrvatskom..crna gora...albanija..makedonija..kosovari..njemci..ameri..pored toga, umet se budi a bosna je bedr islama.


Smiri zivce. Da vi imate bilo kakve savaznike ne bi cetvrt vijeka nakon rata čučili u 24% blokirani sa svih strana.
Znamo mi jako dobro da nemamo podrsku MZ za nezavisnost ali isto tako znamo da cemo je jednog dana imati. A dok se to ne desi na nama je da unistavamo BiH iznutra.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Osvetniče odgovori na pitanja sa predhodnih stranica,magarče.Dok mi raspravljamo o ..matematici.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
shukria je napisao/la:
nego, da li si i ti primjetio da im izdominirasmo forum u zadnje vrijeme? srbi i shaka bosnjaka? tj. ja

kad pogledas ono view active topics stalno neki forumasi nehrvati

imam osjecaj da ce biti neko enticko ciscenje uskoro..i kao obicno cu ja prvi nastradati
To je zato što oni rade i qrac ih boli dok mi blejimo.A složićeš se to nije dobro.
Ko to valja?Šiptari ko će drugi.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
kome siptar ista proda jebo sam mu majku majcinu.

slozicu se :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2017, 21:01 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
nego, pogledaj video one adele..stavio sam tamo na temu..onako ja sebi zamisljam sarajku kad pocne da kenja..uzivo. te bosanske zene postanu nesnosljive cim se malo dotaknu emancipacije i sloboda..ispijanje mozga na repeat


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2062 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 83  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO