HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 22:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2062 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 83  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:00 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Historijski uspeh Bosnjacke geo-strategije.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:02 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Jussi je napisao/la:
Historijski uspeh Bosnjacke geo-strategije.



Ovako nesto ti moze biti uspjeh samo ako si poprilicno udaren u glavu.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:08 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
BBC je napisao/la:
:laugh

Nema te na kahvi: Goraždani na mostu poredali 8.372 fildžana za ubijene Srebreničane

Protiv ovoga se Ratko Mladić borio. Ne treba nikad zaboraviti.

slika



A zasto ti smeta to sto se ljudi u Gorazdu sjecaju Srebrenice? Bas u Gorazdu to i ima najvise smisla jer su ljudi tamo za dlaku izbjegli mozda cak i goru sudbinu od Srebrenice.

A Mladic je na osnovu onoga za sta se borio popio dozivotnu robiju.

Gorazde je uprkos svemu i dalje veoma tolerantan grad, kad usporedimo s okolinom. Srbi iz okolnih mjesta dolaze i traze posao, i dobijaju. Imas Srba u preventu, u pobjedi, u Becto preciza itd..

A sto se Hrvata tice: odnos Gorazdana prema Hrvatima je uvijek bio iskljucivo prijateljski. Pa cak na spomen obiljezju u cast poginulom komandantu Zaimu Imamovicu stoji hrvatska rijec "tko".

Ne znam fakat sto ti smeta sto je neko poredao fildzane..zar nisi cuo za pjesmu Zabranjenog Pusenja, Fildzan viska..

Muslimanska zastava je tu zato sto je ocigledno organizovano od strane nekog dzemata - tj. vjerska komemoracija.

I glavni od tri mosta u Gorazdu (preko Drine) se zove po Srebrenici.


Malo vise tolerancije i razumjevanja za tudju bol nikome nebi skodilo.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:18 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Pa cemu ova Pakistanska/Islamsko Bratstvo zastava, tako samo prizivaju nove djemosajte.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:21 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Jussi je napisao/la:
Pa cemu ova Pakistanska/Islamsko Bratstvo zastava, tako samo prizivaju nove djemosajte.


To je zastava Islamske zajednice. A komemoracija je ocigledno vjerske prirode - kao vasi parastosi, npr..

A ti ako mislis da treba izvrsiti genocid zbog zastave, sta onda da ti kazem sem da ti preporucim nekog hodzu da ti salije stravu. Ako si agnostik onda se obrati vracu cetvorookom iz stripa Zagor - duh sa sekirom, gospodar Darkvuda.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:24 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
turbotakija je napisao/la:
Jussi je napisao/la:
Pa cemu ova Pakistanska/Islamsko Bratstvo zastava, tako samo prizivaju nove djemosajte.


To je zastava Islamske zajednice. A komemoracija je ocigledno vjerske prirode - kao vasi parastosi, npr..

A ti ako mislis da treba izvrsiti genocid zbog zastave, sta onda da ti kazem sem da ti preporucim nekog hodzu da ti salije stravu. Ako si agnostik onda se obrati vracu cetvorookom iz stripa Zagor - duh sa sekirom, gospodar Darkvuda.


Pa bolje da ne znas sta prosecni Srbin pomisli kada vidi tu zelenu anti-Evropsku i anti-civilizacijsku zastavu, kakvo gadjenje, a Gorazde zato okruzeno 20 puta jacom celokupnom Srbadijom. Stvarno glupi potezi. Kako onda da izvrsimo miran razlaz, ako se tako ponasate?

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
turbotakija je napisao/la:
Podcast emisija, intervju sa zenom koja je prezivjela Srebrenicu. Doduse na njemackom.

Austrijski portal "DER STANDARD", tj. dnevni list.

https://www.derstandard.at/story/200012 ... ler-alltag

Interesantni su komentari na forumu. tj. Ispod ovi komentari (zove se forum)



+ intervju sa Jasmilom Zbanic u vezi filma Quo Vadis Aida koji se trenutno prikazuje u austrijskim kinima.

https://www.derstandard.at/story/200012 ... gt?ref=rec


Šta piše? Nismo mi Muslimani pa da nam je njemački maternji jezik.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:35 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Jussi je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:

To je zastava Islamske zajednice. A komemoracija je ocigledno vjerske prirode - kao vasi parastosi, npr..

A ti ako mislis da treba izvrsiti genocid zbog zastave, sta onda da ti kazem sem da ti preporucim nekog hodzu da ti salije stravu. Ako si agnostik onda se obrati vracu cetvorookom iz stripa Zagor - duh sa sekirom, gospodar Darkvuda.


Pa bolje da ne znas sta prosecni Srbin pomisli kada vidi tu zelenu anti-Evropsku i anti-civilizacijsku zastavu, kakvo gadjenje, a Gorazde zato okruzeno 20 puta jacom celokupnom Srbadijom. Stvarno glupi potezi. Kako onda da izvrsimo miran razlaz, ako se tako ponasate?



To je veoma glupo - to sto govoris o "prosecnom Srbinu".

Donekle razumijem. Dok ja npr. nemam apsolutno nikakav problem sa sahovnicama, srbijanska zastava pak izaziva odredjnu vrstu..ne znam...ne bih govorio o gadjenju jer je to isuvise jak izraz..ali ne znam, vidim je nekako automatski "na tenku" (?!)

Samo, to nije dobro. To su stvari koje treba prevazilaziti. Znam da vi u Srbiji niste navikli na neku bogzna toleranciju ali ja sam odrastao pored pravoslavne crkve i dzamije. Nije me interesovalo ni jedno, ni drugo, ali mi nije ni smetalo. Tako mi nije smetala ni zastava SPC-a (trobojka sa krstom i cetri C).

A ne znam o kakvom razlazu pricas. Srbija je za mene inostrastvo, kako za mene kao Austrijanca, tako i za mene kao Bosanca. Vec smo se razisli :)

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:36 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
novovrijeme je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:
Podcast emisija, intervju sa zenom koja je prezivjela Srebrenicu. Doduse na njemackom.

Austrijski portal "DER STANDARD", tj. dnevni list.

https://www.derstandard.at/story/200012 ... ler-alltag

Interesantni su komentari na forumu. tj. Ispod ovi komentari (zove se forum)



+ intervju sa Jasmilom Zbanic u vezi filma Quo Vadis Aida koji se trenutno prikazuje u austrijskim kinima.

https://www.derstandard.at/story/200012 ... gt?ref=rec


Šta piše? Nismo mi Muslimani pa da nam je njemački maternji jezik.



Ako ponovis to pitanje uljudno i bez provokacije pokusacu ti odgovoriti. Naravno, ne mogu ti prevoditi cijeli forum.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
turbotakija je napisao/la:
A Mladic je na osnovu onoga za sta se borio popio dozivotnu robiju.


Mladić je na osnovu onog za šta se borio dobio Republiku Srpsku i mjesto u istoriji.

turbotakija je napisao/la:
Malo vise tolerancije i razumjevanja za tudju bol nikome nebi skodilo.


Ne zamjeri al ko vas jebe. Znaš ono kad pročitaš "Prevrnuo se voz u Kolumbiji, svi izginuli" pa te zaboli ***. E tako isto i nas zaboli *** za vama i vašom boli. To je tako u ljudskom rodu, nećemo se preseravati.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
turbotakija je napisao/la:
Jussi je napisao/la:

Pa bolje da ne znas sta prosecni Srbin pomisli kada vidi tu zelenu anti-Evropsku i anti-civilizacijsku zastavu, kakvo gadjenje, a Gorazde zato okruzeno 20 puta jacom celokupnom Srbadijom. Stvarno glupi potezi. Kako onda da izvrsimo miran razlaz, ako se tako ponasate?



To je veoma glupo - to sto govoris o "prosecnom Srbinu".

Donekle razumijem. Dok ja npr. nemam apsolutno nikakav problem sa sahovnicama, srbijanska zastava pak izaziva odredjnu vrstu..ne znam...ne bih govorio o gadjenju jer je to isuvise jak izraz..ali ne znam, vidim je nekako automatski "na tenku" (?!)

Samo, to nije dobro. To su stvari koje treba prevazilaziti. Znam da vi u Srbiji niste navikli na neku bogzna toleranciju ali ja sam odrastao pored pravoslavne crkve i dzamije. Nije me interesovalo ni jedno, ni drugo, ali mi nije ni smetalo. Tako mi nije smetala ni zastava SPC-a (trobojka sa krstom i cetri C).

A ne znam o kakvom razlazu pricas. Srbija je za mene inostrastvo, kako za mene kao Austrijanca, tako i za mene kao Bosanca. Vec smo se razisli :)


Ja nisam odrastao pored Djamije, i hvala Bogu na tome. Pa zastava Srbije ti je normalna Evropska zastava, sta je tu cudno? Dok ti ova zelena zastava zazire samo na terorizam i Islam, sto su anti-civilizacijski koncepti. Cak i Miroljubivi Hindusi i Budisti imaju gadjenje na to, a ne ratnicki narod Srbi. Islam nije za Evropu, to je za neke pustinje.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:02 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Jussi je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:


To je veoma glupo - to sto govoris o "prosecnom Srbinu".

Donekle razumijem. Dok ja npr. nemam apsolutno nikakav problem sa sahovnicama, srbijanska zastava pak izaziva odredjnu vrstu..ne znam...ne bih govorio o gadjenju jer je to isuvise jak izraz..ali ne znam, vidim je nekako automatski "na tenku" (?!)

Samo, to nije dobro. To su stvari koje treba prevazilaziti. Znam da vi u Srbiji niste navikli na neku bogzna toleranciju ali ja sam odrastao pored pravoslavne crkve i dzamije. Nije me interesovalo ni jedno, ni drugo, ali mi nije ni smetalo. Tako mi nije smetala ni zastava SPC-a (trobojka sa krstom i cetri C).

A ne znam o kakvom razlazu pricas. Srbija je za mene inostrastvo, kako za mene kao Austrijanca, tako i za mene kao Bosanca. Vec smo se razisli :)


Ja nisam odrastao pored Djamije, i hvala Bogu na tome. Pa zastava Srbije ti je normalna Evropska zastava, sta je tu cudno? Dok ti ova zelena zastava zazire samo na terorizam i Islam, sto su anti-civilizacijski koncepti. Cak i Miroljubivi Hindusi i Budisti imaju gadjenje na to, a ne ratnicki narod Srbi. Islam nije za Evropu, to je za neke pustinje.



Svaka religija je - da izvines - sranje, ako se praktikuje dogmaticno. Pa tako naravno i islam. A zastava kao zastava je cista simbolika i kad moze ******** zastava biti dio Europe, ne znam zakaj to ne bi mogla biti i ova zelena s polumjesecom.

Ja ionako ne mogu shvatiti te mahace zastavama - svejedno kojima, ali sta cu, nisam ni Hitler, ni Staljin, ni Pol Pot, pa moram da se pomirim s tim jer je tolerancija + sposobnost da se izdrzi i tudje misljenje ustvari osnova demokratije.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:08 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
novovrijeme je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:
A Mladic je na osnovu onoga za sta se borio popio dozivotnu robiju.


Mladić je na osnovu onog za šta se borio dobio Republiku Srpsku i mjesto u istoriji.

turbotakija je napisao/la:
Malo vise tolerancije i razumjevanja za tudju bol nikome nebi skodilo.


Ne zamjeri al ko vas jebe. Znaš ono kad pročitaš "Prevrnuo se voz u Kolumbiji, svi izginuli" pa te zaboli ***. E tako isto i nas zaboli *** za vama i vašom boli. To je tako u ljudskom rodu, nećemo se preseravati.



Ja ako nista barem ne zabadam prst u oci Srbima kad se radi o njihovim, tj. vasim stratistima. No, svako onako kako zeli.

Ovaj forum se moderira. I to tako sto se kod "osjetljivih" tema, npr. sve sto ima veze s Jevrejima, ********, Feminizmom..ali djelimicno i migrantima, prvo procita prije nego sto se objavi. Druge teme se "naknadno" moderiraju, tj. ako prijavis post, oni reagiraju. Inace ne..

Ove teme o Srebrenici su se pocele takodjer tretirati kao "osjetljive" teme. Uglavnom vecina to osudjuje ali s vremena na vrijeme upadne "neki nash" i to tacno primjetis na osnovu dvie-tri recenice vec..

Ali su i nasi tu nekako umjereniji. Mnogo umjereniji nego na balkanskim forumima.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:12 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
novovrijeme, prvi post: tj. onaj na vrhu (obicno moderacija odabere tri cetiri posta koje onda pinuju)

Citat:
Werde ich nie vergessen: Lebensmittel um 95.000 Spendenschilling in den VW-Bus und dann nonstop 500km runterfahren.
Was wir dabei am Öftesten erhalten haben: gute Ratschläge, doch lieber endlich fertig zu studieren und dann arbeiten zu gehen, statt den Tschuschn zu helfen, weil das ja nichts bringt und die selber Schuld sind.

Damals wie heute das Gefühl, ein Alien zu sein...


Nikad necu zaboraviti: Hrana za 95.000 silinga (sadaka) i VW Bus i onda nonstop 500 km pici dole. Neki su davali novce, ali ono sto smo najcesce dobivali su bili: dobri savjeti da napokon zavrsimo sa faksom i da pocnemo raditi, umjesto da pomazemo "Tschüschn" (pezorativni izraz koji se u Austriji koristi za Jugoslovene) posto to ionako nema smisla i posto su oni sami krivi za ono sta ih je zadesilo.

I tad, kao i sad, imam osjecaj da sam vanzemaljac...

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:16 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Citat:
Aus Angst von den Russen und angeblich wegen "Völkerrecht“,schaute man zu,wie der nächste Genozid in Kosovo stattfand.

Heute ist Serbien mit die selben Politiker und Staatsapparat sogar Eu Beitrittskandidat.

Ohne Verarbeitung der Vergangenheit und keinerlei Schuldbewusstsein.

Dieser Mörder waren unter Kommando des serbischen Staates.

Wann versteht die Eu,dass man so ein Staat nicht subventionieren kann,ohne Veränderungen stattlichen Strukturen und der Gesellschaft!


Zbog straha od Rusa i navodnog "medjunarodnog prava" smo nijemo posmatrali kako se i slijedeci genocid desava: na Kosovu.

Danas je Srbija sa istim politicarima kao onomad cak i kandidat za prijem u EU.

Bez sukobljavanja sa vlastitom prosloscu i bez trunke grize savjesti.

Te ubice su bile pod komandom srbijanske drzave.

Kad ce EU shvatiti napokon da se takve drzave ne smiju subvencionirati bez promjene drzavnih i drustvenih struktura!

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
turbotakija je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Mladić je na osnovu onog za šta se borio dobio Republiku Srpsku i mjesto u istoriji.



Ne zamjeri al ko vas jebe. Znaš ono kad pročitaš "Prevrnuo se voz u Kolumbiji, svi izginuli" pa te zaboli ***. E tako isto i nas zaboli *** za vama i vašom boli. To je tako u ljudskom rodu, nećemo se preseravati.



Ja ako nista barem ne zabadam prst u oci Srbima kad se radi o njihovim, tj. vasim stratistima. No, svako onako kako zeli.

Ovaj forum se moderira. I to tako sto se kod "osjetljivih" tema, npr. sve sto ima veze s Jevrejima, ********, Feminizmom..ali djelimicno i migrantima, prvo procita prije nego sto se objavi. Druge teme se "naknadno" moderiraju, tj. ako prijavis post, oni reagiraju. Inace ne..

Ove teme o Srebrenici su se pocele takodjer tretirati kao "osjetljive" teme. Uglavnom vecina to osudjuje ali s vremena na vrijeme upadne "neki nash" i to tacno primjetis na osnovu dvie-tri recenice vec..

Ali su i nasi tu nekako umjereniji. Mnogo umjereniji nego na balkanskim forumima.


Ma nebitni smo mi ovdje. To što ti napišeš il ja nije bitno.
Bitno je sta govore političari.
Vaši političari vrijeđaju Srbe, naši vrijeđaju Muslimane. To je uzročno posljedična reakcija zajedničkog života neprijateljskih naroda. Naši vas zajebavaju oko Srebrenice jer znaju da ste osjetljivi na to. Gdje god ste osjetljivi naši će vas podjebavati.
Vi ste tu u lošijoj poziciji jer nas ne možete uvrijediti, niste nam bitni. Vaše mišljenje ko lavež psa, nebitno.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:19 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Citat:
Einige filmten sich beim töten
Diese Aufnahmen konnten in nicht wenigen Videotheken Serbiens ausgeliehen und angeschaut werden, ohne dass lange irgendwer diese an die Haager Behörden geschickt hätte.

Darauf zu sehen die aus Serbien geschickte Spezialeinheit „Skorpioni“ und einige zw. 16 und 20 Jahre alten bosniakischen Jugendlichen, bzw ihre letzten Minuten.

Achtung: ist nichts für schwache Mägen!!!

https://m.youtube.com/watch?v=0S-UZ…amp;t=131s

Diese Video führte dann zu einigen Verhaftungen.


Neki su se snimali dok su ubijali.

Ovi snimci su mogli biti iznajmljivani u videotekama u Srbiji bez da se iko godinama obratio haskom tribunalu.


Na snimku je specijalna jedinica Skorpioni i nekolicina 16 do 20 godina starih bosnjackih omladinaca, tj. njihove zadnje minute.

Paznja: Ovo nije za one sa slabim zivcima!!

https://m.youtube.com/watch?v=0S-UZ…amp;t=131s

Taj video je naposlijetku doveo do hapsenja nekolicine zlocinaca.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:21 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
novovrijeme je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:


Ja ako nista barem ne zabadam prst u oci Srbima kad se radi o njihovim, tj. vasim stratistima. No, svako onako kako zeli.

Ovaj forum se moderira. I to tako sto se kod "osjetljivih" tema, npr. sve sto ima veze s Jevrejima, ********, Feminizmom..ali djelimicno i migrantima, prvo procita prije nego sto se objavi. Druge teme se "naknadno" moderiraju, tj. ako prijavis post, oni reagiraju. Inace ne..

Ove teme o Srebrenici su se pocele takodjer tretirati kao "osjetljive" teme. Uglavnom vecina to osudjuje ali s vremena na vrijeme upadne "neki nash" i to tacno primjetis na osnovu dvie-tri recenice vec..

Ali su i nasi tu nekako umjereniji. Mnogo umjereniji nego na balkanskim forumima.


Ma nebitni smo mi ovdje. To što ti napišeš il ja nije bitno.
Bitno je sta govore političari.
Vaši političari vrijeđaju Srbe, naši vrijeđaju Muslimane. To je uzročno posljedična reakcija zajedničkog života neprijateljskih naroda. Naši vas zajebavaju oko Srebrenice jer znaju da ste osjetljivi na to. Gdje god ste osjetljivi naši će vas podjebavati.
Vi ste tu u lošijoj poziciji jer nas ne možete uvrijediti, niste nam bitni. Vaše mišljenje ko lavež psa, nebitno.



Meni se nekad cini da su ljudi mnogo gori od politicara. Neke stvari koje sam ovdje mogao procitati cak ne mozes cuti ni od Dodika ni od Bakira. No, sta ja znam, ti si dole, valjda imas bolji uvid u situaciju.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:24 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
I jos jedan, tj. kao sto vidis ima i "vasih kandidata":

Citat:
Vielleicht sollte der Standard einmal mit Überlebenden von Masskern, die von bosnisch-muslimischen Truppen begangen wurden, sprechen. Über Srebrenica wird seit Jahrzehnten berichtet und räsoniert, nur man erfährt nie etwas was dem vorausgegangen ist. Wenn ich mich recht erinnere gab es unschuldige Opfer auf allen Seiten. Oder sind ermordete Kroaten und Serben der Erinnerung nicht wert?


Mozda bi STANDARD jednom trebao da poprica i sa onima koji su prezivjeli masakre pocinjenje od strane bosansko-muslimanskihsnaga. O Srebrenici vec izvjestavamo desetljecima, a bez da iko spomene ono sto je prethodilo Srebrenici. Ako se dobro sjecam nevinih zrtava je bilo na svim stranama. Ili zelite reci da se ne treba sjecati hrvatskih i srpskih zrtava?



Ovaj komentar je npr. jednako lajkan kao sto i i dislajkan, dok su ostali uglavnom lajkani.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Baš je zanimljivo aj nam još toga prevedi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 12:59 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
NEda mi se jbg. Ali imas tri komentara koji oslikavaju tri razlicita misljenja. Valjda je dosta.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
turbotakija je napisao/la:
NEda mi se jbg. Ali imas tri komentara koji oslikavaju tri razlicita misljenja. Valjda je dosta.


Ma nije. Aj još kad si se zaletio.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 13:08 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
novovrijeme je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:
NEda mi se jbg. Ali imas tri komentara koji oslikavaju tri razlicita misljenja. Valjda je dosta.


Ma nije. Aj još kad si se zaletio.


Nisam se zaletio. Htio si da ti par njih prevedem, i ja sam ti preveo.

Sad se pravis Englez i zajebavas.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
turbotakija je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ma nije. Aj još kad si se zaletio.


Nisam se zaletio. Htio si da ti par njih prevedem, i ja sam ti preveo.

Sad se pravis Englez i zajebavas.


:crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 15 srp 2021, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kad se jedan Mujo pojavi na temi postane dosadna kao mezarje na Potočarima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2062 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 83  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO