HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 kol 2024, 16:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2070 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 16550
Meni je žao vaših civila koliko tebi i tvojim Muslimanima ruskih civila.
Ti procjeni koliko je to :neznam

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 19:25
Postovi: 5596
krstjanin je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:

Civili nisu legitimni vojni cilj.

Civili su ubijani po zarobljavanju.

Zašto se uopšte trudiš relativizacijom opravdati zločin koji je tako monstruozan?
Gdje su pobijeni svi bez obzira?
Gdje je sve spaljeno i porušeno do temelja?

Šta nek osude ili ne osude?
Osuđen je ko je trebao biti.


Lazes da su ubijani zarobljenici. Ahmici su pali u napadu i nije bilo zarobljenih. Kao sto sam rekao selo je bilo vojna baza i nije se znalo tko su civili tko ne. Naravno bilo je i kolateralne stete, dakle stvarnih civila zena i maloljetnika ali u napadu je tu tesko manevrirati


Ma jok, ubijeni svi u razmjeni oružane vatre:

Citat:
Tijekom suđenja u Haagu saslušane su izjave nekoliko svjedoka. Svjedok B je u početnom, otvorenom dijelu svjedočenja ispričao kako je u njegovu kuću 16. travnja 1993. godine ušao vojnik koji je izveo svjedokova brata na balkon odakle su se zatim čula tri ili četiri pucnja. "Taj vojnik je zatim izveo na balkon mene i majku i naredio nam da skočimo", nastavio je svjedok, napominjući da su vojnici oko njegove kuće bili u maskirnim uniformama, jedan je imao crnu maramu oko glave, a jedan drugi je bio namazan po licu.


Uostalom, Hrvatska je izručila zločince odgovorne za ovaj zločin i poklonila se žrtvama.
Dakle, nema dvojbe šta je bilo u Ahmićima koliko god ti relativizirao.

Da te pitam, u koju kategoriju se svrstava tromjesečna beba? Ako mi tu daš smislen odgovor, evo ja neću više nikad riječ o tome napisati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
Mariooo je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Lazes da su ubijani zarobljenici. Ahmici su pali u napadu i nije bilo zarobljenih. Kao sto sam rekao selo je bilo vojna baza i nije se znalo tko su civili tko ne. Naravno bilo je i kolateralne stete, dakle stvarnih civila zena i maloljetnika ali u napadu je tu tesko manevrirati


Ma jok, ubijeni svi u razmjeni oružane vatre:

Citat:
Tijekom suđenja u Haagu saslušane su izjave nekoliko svjedoka. Svjedok B je u početnom, otvorenom dijelu svjedočenja ispričao kako je u njegovu kuću 16. travnja 1993. godine ušao vojnik koji je izveo svjedokova brata na balkon odakle su se zatim čula tri ili četiri pucnja. "Taj vojnik je zatim izveo na balkon mene i majku i naredio nam da skočimo", nastavio je svjedok, napominjući da su vojnici oko njegove kuće bili u maskirnim uniformama, jedan je imao crnu maramu oko glave, a jedan drugi je bio namazan po licu.


Uostalom, Hrvatska je izručila zločince odgovorne za ovaj zločin i poklonila se žrtvama.
Dakle, nema dvojbe šta je bilo u Ahmićima koliko god ti relativizirao.

Da te pitam, u koju kategoriju se svrstava tromjesečna beba? Ako mi tu daš smislen odgovor, evo ja neću više nikad riječ o tome napisati.



Kao sto sam rekao zrtve nitko ne negira i ljudi su radi tih zlocina osudjeni i odlezali

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 19:25
Postovi: 5596
krstjanin je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:

Ma jok, ubijeni svi u razmjeni oružane vatre:



Uostalom, Hrvatska je izručila zločince odgovorne za ovaj zločin i poklonila se žrtvama.
Dakle, nema dvojbe šta je bilo u Ahmićima koliko god ti relativizirao.

Da te pitam, u koju kategoriju se svrstava tromjesečna beba? Ako mi tu daš smislen odgovor, evo ja neću više nikad riječ o tome napisati.



Kao sto sam rekao zrtve nitko ne negira i ljudi su radi tih zlocina osudjeni i odlezali


Onda ne vidim problem.
Ti i ja smo vodili uzaludnu raspravu koju smo mogli odmah na početku završiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:40 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53
Postovi: 4200
Rika sv Vida je napisao/la:
Meni je žao vaših civila koliko tebi i tvojim Muslimanima ruskih civila.
Ti procjeni koliko je to :neznam

Možeš tu dodati i ukrajinskih civila =)) .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 19:25
Postovi: 5596
Lutorčina je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Meni je žao vaših civila koliko tebi i tvojim Muslimanima ruskih civila.
Ti procjeni koliko je to :neznam

Možeš tu dodati i ukrajinskih civila =)) .

Ne može.
Šta, Bošnje se raduju što se pravoslavci ubijaju? Jel ta priča?
Pročitan si prigradski sugrađanine :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:48 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53
Postovi: 4200
Mariooo je napisao/la:
Groot je napisao/la:
Sa "malom" razlikom da za Ahmiće znaju i ptice na grani i da postoje presude za iste, a za muslimanske zločine nad Hrvatima u pravilu nitko nije odgovarao i za njih ne zna ni velika većina Hrvata.

Evo ja imam jedno pitanje, a isto sam imao i za Srbe u sličnim situacijama: ako imaju dokazi, zašto niko nije osuđen? Čija je to krivica? Kako je moguće da ne bude presuđen onaj protiv koga postoje očigledni dokazi?
Prije nego kažeš politički sud, reci mi jel politički i u slučajevima u Hrvatskoj gdje je presudio četničkim zločincima?

Kad se demontira nametnuti sud BiH biće vaših pohapšenih i osuđenih kolko hoćeš. Eventualno ako se sud stavi pod srpsku ili hrvatsku kontrolu.
Kontrolu nad BH sudom imaju Muslimani i stranci koji su naklonjeni vama. To neće trajati vječno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:49 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53
Postovi: 4200
Mariooo je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
Možeš tu dodati i ukrajinskih civila =)) .

Ne može.
Šta, Bošnje se raduju što se pravoslavci ubijaju? Jel ta priča?
Pročitan si prigradski sugrađanine :zubati

Ne da komšiji crkne krava već i da izgori i štala. :laugh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 19:25
Postovi: 5596
Lutorčina je napisao/la:
Mariooo je napisao/la:
Ne može.
Šta, Bošnje se raduju što se pravoslavci ubijaju? Jel ta priča?
Pročitan si prigradski sugrađanine :zubati

Ne da komšiji crkne krava već i da izgori i štala. :laugh

Nisam u toj priči, lukavički komšo :palacgore1

Rekoh već negdje danas, Rusija kakva je bila prije ovog kao kontrateg zapadu je čak i potrebna.
Šta će biti nakon ovog niko ne zna. Činjenica je da su se ponudili zapadu da ih rasturi trojanskim konjem zvanim Ukrajina.

No, da ne idemo od teme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
Citat:
Načelnik Srebrenice: U Potočarima nisu sahranjeni civili, to je vojničko groblje


slika



https://www.in4s.net/nacelnik-srebrenic ... _pismo=lat


Pozdrav iz slobodne Srebrenice Myguri!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..Rusi su komunističkog mentaliteta bilo viruje u boga ne moze bit na strani komunizma..amen..jedino par bolesnika s foruma al oni su slučaj za psihijatriju..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 19:07 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10653
Lokacija: No Country for White Men
laganini je napisao/la:
..Rusi su komunističkog mentaliteta bilo viruje u boga ne moze bit na strani komunizma..amen..jedino par bolesnika s foruma al oni su slučaj za psihijatriju..

U Rusiji porezi manje nego u Kifli. :neznam

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
HHerceg je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..Rusi su komunističkog mentaliteta bilo viruje u boga ne moze bit na strani komunizma..amen..jedino par bolesnika s foruma al oni su slučaj za psihijatriju..

U Rusiji porezi manje nego u Kifli. :neznam

..a na što da udare poreze..???cila država na socijali..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 20:58 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10653
Lokacija: No Country for White Men
laganini je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
U Rusiji porezi manje nego u Kifli. :neznam

..a na što da udare poreze..???cila država na socijali..

Rusija ima manji proračun nego Hrvatska (u odnosu na BDP). :kava

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
HHerceg je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..a na što da udare poreze..???cila država na socijali..

Rusija ima manji proračun nego Hrvatska (u odnosu na BDP). :kava

..naravno da ima ako nemaš proračun ne možeš se razvijat..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 21:12 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10653
Lokacija: No Country for White Men
Vidim Singapur i Hong Kong skroz nerazvijeni. :D

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
HHerceg je napisao/la:
Vidim Singapur i Hong Kong skroz nerazvijeni. :D

..kakve veze ima singapur i hong kong s rusijom ..tamo je kapitalizam a u rusiji državni ne mogu čak reć ni kapitaliza..oligarhija..sto najbogatiji ljudsi na svitu i sirotinja makneš se pedeset kilometara od moskve jad i bijeda..priča sam ja s rusima u par navrata..i to baš tajkuna..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 15:44
Postovi: 4373
HHerceg je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..a na što da udare poreze..???cila država na socijali..

Rusija ima manji proračun nego Hrvatska (u odnosu na BDP). :kava


Ne bacaj biserje od podataka pred krmad od ljudi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
Jefferson Davis je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Rusija ima manji proračun nego Hrvatska (u odnosu na BDP). :kava


Ne bacaj biserje od podataka pred krmad od ljudi

..i tebi imponira da rusija ima manji proračun od hr ne ,može bit jadniji podatak..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 23:49 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
Jefferson Davis je napisao/la:

Ne bacaj biserje od podataka pred krmad od ljudi

..i tebi imponira da rusija ima manji proračun od hr ne ,može bit jadniji podatak..

I tebi imponira dildo u šupku pa te ne prozivamo zbog toga

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
Th1950 je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..i tebi imponira da rusija ima manji proračun od hr ne ,može bit jadniji podatak..

I tebi imponira dildo u šupku pa te ne prozivamo zbog toga

..brzo u krevet ubićete mamica već je ponoć skoro... :smajl004


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 12 srp 2022, 23:58 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
Th1950 je napisao/la:
I tebi imponira dildo u šupku pa te ne prozivamo zbog toga

..brzo u krevet ubićete mamica već je ponoć skoro... :smajl004

Pripremi se .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 13 srp 2022, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Preživjeli Srebreničani kažu da su Potoćari podvala i vojno groblje.

Citat:
"U Potočarima su ukopani pripadnici 28. divizije, a ne civili"

Načelnik opštine Srebrenica Mladen Grujičić izjavio je da su tvrdnje pojedinih učesnika komemoracije nastradalim Bošnjacima u Potočarima da su u tom memorijalnom centru ukopani civili netačne i da predstavljaju istorijski falsifikat.

- To je najveća podvala koju Bošnjaci, uz pomoć zapadnih zemalja, odnosno njihovih predstavnika nastoje nametnuti kako bi taj narativ ostao u istorijskim čitankama, što je notorna laž - rekao je Grujičić.

On je zapitao gdje su onda vojnici iz Srebrenice koji su ubijali Srbe od 1992. do jula 1995. godine na području srebreničke i susjednih opština gdje je poginulo i ubijeno 3.267 Srba, među kojima polovina civila.

- U Potočarima je najveće vojničko muslimansko groblje u Evropi i od njega Bošnjaci uz podršku zapadnog dijela takozvane međunarodne zajednice prave kult iako se zna da je to podvala koju bez imalo stida šire - istakao je Grujučić za Srnu.

Prema njegovim riječima, zna se, a o tome postoje svjedočenja, dokazi, knjige i filmovi bošnjačkih ratnih vođa i komandanata koje dokazuju da su u Potočarima ukopani samo vojnici i rijetki civili koji su bili u vojnoj koloni koja je krenula u proboj iz srebreničke enklave pod zaštitom Ujedinjenih nacija prema Tuzli.

Predsjednik Organizacije porodica zarobljenih i poginulih boraca i nestalih civila iz Srebrenice Branimir Kojić tvrdi da su u Potočarima ukopani isključivo vojnici, s tim što mnogi od njih nisu nastradali u julu 1995. godine nego znatno ranije ili su kasnije umrli, pa tu ukopani.

Kojić je rekao Srni da su tu ukopani pripadnici muslimanske 28. divizije takozvane Armije BiH koji su u punom borbenom sastavu sa pješadijskim naoružanjem izvršili proboj iz zaštićene zone UN u Srebrenici.

- Oni su krenuli na borbeni marš prema Tuzli ubijajući sve živo što im se našlo na tom putu. U toj koloni dolazilo je do povređivanja, iznemoglosti, svađe i međusobnih obračuna, pa i samouništavajućih oružanih borbi da ne bi bili zarobljeni - pojašnjava Kojić, dodajući da postoje dokumenti i svjedoci o tome.

On kaže da su juče ukopani posmrtni ostaci ili dijelovi identifikovanih vojnika i možda ponekog civila koji je bio u naoružanoj koloni koja je oružano dejstvovala u proboju i bila legitimni vojni cilj.

Kojić ukazuje da je ta kolona prilikom proboja prema Tuzli načinila ogromnu štetu i pričinila znatne ljudske gubitke srpskoj strani i da je priča o ukopu civila u Potočarima čisti falsifikat, odnosno nezamisliva laž čiji autori nemaju stida i karaktera.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=479806


Bošnjaci, jel istina da su tamo sahranjeni Šehidi, ratnici islama? :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 13 srp 2022, 08:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 vel 2022, 19:25
Postovi: 5596
Kako sad polovina, a bilo da je to broj civila?

Citat:
“U nama nema mržnje i osvete, ali je krajnje vrijeme za procesuiranje monstruoznih zločina počinjenih nad Srbima. Ne možemo prihvatiti selektivnu pravdu kako je bilo do sada, da je jedna - srpska strana za sve kriva, a da za ovolike srpske žrtve niko ne odgovara. Rekao je ovo juče predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, obraćajući se okupljenima na Vojničkom groblju u Bratuncu na kojem je održan pomen i služen parastos za 3.267 srpskih civilnih žrtava koje su tokom ratnih sukoba 1992. godine ubile oružane snage Armije RBiH pod komandom Nasera Orića.” - Glas Srpske 12.07.2011. godine.


Naravno, naučili smo odavno da je laž identitet utkan bosanskim četnicima pod kožu.

Citat:
Podaci koje ću vam predstaviti su dobijeni od Odjeljenja za istraživanje rata, ratnih zločina i obradu dokumentacije, znači zvanične institucije Republike Srpske kojoj je to posao i za čiji rad stanovnici Republike Srpske izdvajaju novac. Institucije - čije podatke bi vlast Republike Srpske trebala da koristi kada istupa u javnosti i govori o zločinima nad Srbima u regionu Srebrenice.

1. Prema podacima Odjeljenja za istraživanje rata, ratnih zločina i obradu dokumentacije od početka do kraja rata u BiH (1992-1995) godine na teritoriji opština Zvornik, Srebrenica, Bratunac, Vlasenica sa opštinom Milići, Kalesija sa opštinom Osmaci i Šekovići pogunulo je 2.385 Srba. Žrtve su selektovane prema mjestu stradanja, a ne prema trenutnom prebivalištu, mjestu boravka, rođenja ili mjestu ukopa.

1.1. To je 882 osobe manje u odnosu na brojke koje su u svojim govorima spomenuli tadašnji Premijer i sadašnji Predsjednik Republike Srpske.

2. Od ukupnog broja Srba (2.385) koji su stradali u ovih 6 opština (plus opštine Milići i Osmaci) 1.974 su vojnici, 387 civili, a 24 su svrstani u kategoriju „nepoznat status“.

2.1. Ostaje nejasno odakle tadašnjem Premijeru i Predsjedniku Republike Srpske broj od 3.267 srpskih civilnih žrtava, kada je Odjeljenje za istraživanje rata, ratnih zločina i obradu dokumentacije pronašlo 387?

3. Interesantano je vidjeti i to da je 1992. godine poginulo 1.489 Srba (273 civila, 1.201 vojnika, a za 15 se vode kao nepoznat status), dok je u ostalim godinama rata (od 1993. do 1995.) poginulo 896 Srba. Interesantano je vidjeti i to da je 1992. godine ubijeno Srba civila 273, dok je u ostalim godinama rata (od 1993. do 1995.) poginulo 114 srpskih civila.

3.1. Ova dva podatka su veoma važna jer pokazuju da su srpski civili najviše stradali na početku rata tj. dok Srebrenica još nije bila proglašena „zaštićenom zonom“ (april 1993. godine).


Vasković na svom blogu.
Dakle to su zvanični podaci komisije koju i sam plaćaš, rudonja.

Za Bošnjake se zna i taj *** od načelnika može da spinuje koliko hoće.
Al pazi ti to čega ste se vi sjetili nakon toliko godina, sad je to ukopana čitava divizija. Niko vam neće popušiti tu priču, ubijali ste dječake od 16 godina.
Svjedočili su krvoloci koji su izvršili egzekuciju.
Uostalom, presuđeno je onima koji su učestvovali u genocidu.

A ovo što serete i izmišljate ništa novo i očekivano.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srebrenica
PostPostano: 13 srp 2022, 08:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Ovdje je prikladnije.

Robbie MO je napisao/la:
Josip Filipović je napisao/la:

Man down! Man down! Ode i Antonijević...doduše, njega su otfikarili još ranije čini mi se da je čestitao 9.1. ili tako nešto.

Ali eto još jednog primjera obračuna sarajevskih antifašista iz Crne Gore s bilo kim tko ne potpisuje Alijinu istinu od A do Ž, makar im taj davao 90% onoga što žele.


Razmažena i pokvarena derišta.


Pucaju po šavovima.
Muzika za uši.

Slava Ukrajini! =))
Bošnjo vrišti al sve se manje čuje. Neki novi klinci su popularni. Ovogodišnja đenaza im je totalni fail i oni to znaju. Zato ovako vrište i istresaju se na tim jadnim likovima koji im povlađuju. Jadni Dritan je dobro živu glavu izvukao.
Što Dodiku ne kažu ništa? Ili načelniku Srebrenice? :neznam
Zašto udarate samo na slabije oooooooo Muslimani?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2070 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO