HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 17:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 231 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Ja sam tebi Dzoni kopirala neutralnu analizu koju je Grunf prezentirao. I to je bit cijele jučerašnje tekme.

To što ti ne mozeš da se odlučiš da li ste igrali sa nekim polumajmunima, jer ih zbog boje koze i kretanja porediš sa zivotinjama ( sto jeste rasistički i licemjerno )pa onda bacaš zvaku o mojoj neobaviještenosti i izbalansiranosti ekipe polumajmuna.. je tvoj problem.

Čudi me da nisu zakazali u drugim bitnim karakteristikama, u kome je bijela rasa nadmoćnija.

( pregled i organiziranost igre, a tek balans )
Ispadoste slabiji od primata i u tim karakteristikama :)

Na kraju košarka je u USA jedan od najplaćenih sportova i logično je da zaradjuju ogromne sume novca. Toliko o njihovoj zaradi.

Uostalom Grunfa ne mozeš nazvati srbomrzcem. Ukratko je pojasnio sinocnu ekipu i " elitni odred" koji nije došao, no ti se na taj kopirani post nisi ni osvrnuo, samodopadno pišući trakat i kopirajući informacije da bi nekog nazvao trolom.

Uglavnom prekidam višeuzaludnu diskusiju. Uskoro će kraj radnog vremena.

Mene što se tiče tješi se da ste za dlaku odnijeli pobjedu i to od najefikasnijeg američkog košarkaškog tima tj igrača iz više njih :D..od kojeg se repka mogla sastaviti.

Činjenice govore suprotno od tvojih tvrdnji.

Grunf još jednom :

Citat:
Harden, on je inače bil treća violina u momčadi Oklahome kad su prije 2 godine mislim igrali finale NBA lige, iza Duranta i Westbrooka. Nisu mu htjeli dati veliku plaću pa je otišao u Houston i sad tamo slaže ekipu za naslov. On i Howard.

Inače je u ovoj ekipi najveća zvijezda uz rekonvalescenta Rosea koji je zvijer. Nije tolko ova ekipa ni loša, imali su 4 NBA All star igrača, ali je to daleko od prve postave. Daj si zamisli da su došli s prvom ekipom: James, Durant, Howard, Wade, Anthony, Paul, Griffin, Westbrook, Love, Bryant, George, Hibbert...100 razlike svaku tekmu.


4 NBA All star? Laz? :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 13:18 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2844
Srbi digli tri prsta, a igrači SAD-a to preozbiljno shvatili. Iduće je SP tek 2019. i natjecat će se 32 momčadi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Ja sam kosarku 8 godina trenirao u Zvezdi 1987-1995, igrao i za kadetsku reprezentaciju 1992. godine... da pricamo o heklanju i tracevima, dao bi ti prednost... ovako, spusti gard i saslusaj me...

To sto tvrdi neki Grunf...i ja sam rekao, ovo nije po imenima najbolja ekipa, mogli bi da dovedu 12 drugih svemiraca...ali da je pitanje dal bi igrali bolje, imali su i bolje sastave koji nisu ovako jebacki punili kosh...svaki kolektivni sport nije samo prost zbir znanja i vestine pojedinaca, nekada je mnogo vaznije kako se oni uklope, kako saradjuju, ko komanduje sastavom... zato npr Atletiko bije Galaktikose iz Madrida u fudbalu...

Jasna je meni logika ovoga sto ti pises, i mnogi drugi koji su docekali sad svojih 5 minuta da seire - prikazi americki sastav kao skup nekih poluamatera, sto ih vise srozaj, a onda napravi paralelu sa jucerasnjom tekmom i istakni od koga su Srbi demolirani...i u tome uzivaj koliko god mozes...

Sitne su to radosti, ali neka ih...Srbi ce danas docekati svoje srebrne kosarkase...a nek se ti koji sada seire zapitaju koga i kada oni docekuju...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Nisu koledz igraci ali i daleko od najboljih u NBA..
to je to...

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58878
Lokacija: DAZP HQ
po cemu daleko od najboljih? ovo su sve vec sad ponajbolji igraci, a neki od njih i buduci pravi superstarovi, od Daviesa, Irvinga, pa do Rosea, koji je ovdje bio u manjoj ulozi jer se vraca nakon dvije godine ne igranja. ovo je Dream Team koji je pobjedjivao s najvecom razlikom ikad od originalnog iz 1992. i jucer ih je bio pravi uzitak gledati.

Grunf nek se ne bruka s potcjenjivanjem Hardena, bez njega nikad Oklahoma nece uzeti titulu. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Po cemu su najbolji ovi sto su igrali?
par jako dobrih ostali sredina
Govorim o NBA

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Ako već želite srat po srpskom uspjehu, serite po lakom srpskom ždrijebu, Amerikanci su uistinu jaka i kvalitetna momčad.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
volvoks je napisao/la:
Ako već želite srat po srpskom uspjehu, serite po lakom srpskom ždrijebu, Amerikanci su uistinu jaka i kvalitetna momčad.


Lak zreb?! :mellow

Ubedljivo najjaca grupa, iz koje su sva 4 tima igrala cetvrtfinale... protivnik u osmini Grcka koja je donela 5-0 uz susedne grupe... pa Brazil kome cela prva postava igra u NBA i koji su doziveli poraz samo od Spanije... pa Francuzi koji su aktuelni prvaci Evrope, koji su uneredili Spance na njihovom terenu...i u finalu Amerika... da ti neko kroji protivnike, ne bi ti gore sastavio...

Ameri najlaksa grupa, pa posle Meksiko Slovenija i Litvanija...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Kakogod, ne vidim razloga da se bilo što omalovažava. Da uzmemo najbolje bijelce cijelog svijeta i sastavimo momčad sumnjam da bi puno bolje prošli.

Uspjeh jest, samo, ja sam malo umoran od tih uspjeha dok nam, a pogotovo vam, omladina hita na zapad živit i radit. Baš kao da nam je namijenjena uloga crnaca u Amderici, da možemo uspjeti samo u sportu i glazbi...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
DzoniBG je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Ako već želite srat po srpskom uspjehu, serite po lakom srpskom ždrijebu, Amerikanci su uistinu jaka i kvalitetna momčad.


Lak zreb?! :mellow

Ubedljivo najjaca grupa, iz koje su sva 4 tima igrala cetvrtfinale... protivnik u osmini Grcka koja je donela 5-0 uz susedne grupe... pa Brazil kome cela prva postava igra u NBA i koji su doziveli poraz samo od Spanije... pa Francuzi koji su aktuelni prvaci Evrope, koji su uneredili Spance na njihovom terenu...i u finalu Amerika... da ti neko kroji protivnike, ne bi ti gore sastavio...

Ameri najlaksa grupa, pa posle Meksiko Slovenija i Litvanija...

Da, samo što vi iz te grupe niste pobijedili nikoga osim Irana i Egipta, dakle argument jake grupe tu pada u vodu. Brazil je dosta precijenjena reprezentacija, bilo je u toj fazi 3-4 gora izbora od njih, a i bitno je što ste do finala izbjegli najjače protivnike. Francuzi su se užasno potrošili protiv Španjolske. Grčka je bila neugodan protivnik, no sigurno lakši od Francuske, a mi smo bili drugi u grupi, a vi četvrti.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
volvoks je napisao/la:
Da, samo što vi iz te grupe niste pobijedili nikoga osim Irana i Egipta, dakle argument jake grupe tu pada u vodu. Brazil je dosta precijenjena reprezentacija, bilo je u toj fazi 3-4 gora izbora od njih, a i bitno je što ste do finala izbjegli najjače protivnike. Francuzi su se užasno potrošili protiv Španjolske. Grčka je bila neugodan protivnik, no sigurno lakši od Francuske, a mi smo bili drugi u grupi, a vi četvrti.


Volvo, nemoj ovakve stvari da pises jebemmumisa...

Mi i jesmo dobili samo dve u grupi zato sto smo delom bili jos neuigrani jer su Teo i Krstic vukli povrede, ali dobrim delom zato sto su Francuska, Brazil i Spanija bili bolje ekipe...ta grupa je proglasena za grupu smrti jos pre prvenstva...

Kog smo to mi najjaceg izbegli, sa svima smo igrali jednom ili dvaput, nismo imali laganicu od utakmice u zavrsnoj fazi...uporedi to sa Meksikom, Slovenijom...pa i Litvanija je bila najslabija u poslednjoj dekadi...kad stavis to na vagu, a sa druge strane Grke, Brazilce, Francuze...i na kraju Amere...ajde sastavi mi gori zreb od toga...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 15 ruj 2014, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Evo ti naš ždrijeb, Francuska pa Španjolska, kako bi uopće mogli do polufinala pokraj takvih ekipa?

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 03:23 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
pa ovo je da čovjek ne povjeruje,
prošle sezone sam pogledao svaku utakmicu nba doigravanja, i sve bitne utakmice sezone
i onda tu naletim na idiote koji osporavaju jačinu američke reprezentacije a ne znaju šta je nba
curry- najbolji napadački PG najbolje lige na svijetu
rose- uz westbrooka i walla atletski najmoćniji PG najbolje lige na svijetu
davis- najveći prospekt lige, budući mvp i novi kevin garnett u najmanju ruku, s tim sam dovoljno rekao
derozan- top 3 SG najbolje lige na svijetu, atletska neman kao i faried koji iz 2 koraka može 370 cm dosegnit
itd itd
tako da pokrijte se ušima i čestitajte onima koji su to zaslužili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 03:34 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
da se razumjemo prvenstvo gledao nisam niti znam kako je ko igrao, niti me briga, niti je to za dokazivanje jačine usa postave bitno,
samo znam da se na prste mogu brojit nba igrači bolji od onih koji su igrali za usa
za amere su ionako ova prvenstva sprdačina u svakom slučaju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 06:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Pantagana je napisao/la:
da se razumjemo prvenstvo gledao nisam niti znam kako je ko igrao, niti me briga, niti je to za dokazivanje jačine usa postave bitno,
samo znam da se na prste mogu brojit nba igrači bolji od onih koji su igrali za usa
za amere su ionako ova prvenstva sprdačina u svakom slučaju



Svaka ti cast ali nisi jedini koji prati NBA. I u pravu si da se na prste mogu nabrojati
Bolji od ovih sto su igrali na SP.
dakle ima barem 15-20 boljih sto nije malo za kosarku. navedi barem deset i onda pogledaj
Ta imena ima da se svima kosa na glavi digne.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 07:30 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2014, 23:38
Postovi: 1165
Sve cestitke Srbiji,americke steroidose je skoro nemoguce pobijediti,imate srce i talenat,i uprkos povredama i diskutibilnom kvalitetu pojedinih igraca tj.nedostatku sirine.

_________________
Pozovi i pomozi,budi covjek,ne mlati praznu slamu,djeluj.
BH Telekom 090-231-032
Mtel 1458
HT Eronet 092-890-830
Za pomoc RS iz Srbije 2161
Srbija 1003
Hrvatska 060-90-11


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Citat:
Na prvobitnom širem spisku igrača SAD za nastupe reprezentacije, koji je prvenstveno napravljen da se selektira tim za Svetsko prventsvo i kasnije Olimpijske igre u Rio de Žaneiru 2016 činilo se da Ameri mogu napraviti tri tima koji bi između sebe podelili medalje, ali otkazi igrača su učinili svoje pa kako se bliži početak Svetskog prvenstva izgleda da Amerikanci neće biti tako veliki favoriti kako se činilo nekoliko meseci ranije.

Selektoru sigurno nije bilo svejedno nakon gomile otkaza, jer su od Svetskog kupa odustali četiri najbolja strelca NBA lige (Kevin Durent, Karmelo Entoni, Lebron Džejms, Kevin Lav), najbolji asistent lige (Kris Pol), MVP NBA finala (Kavaji Lenard) i još nekolicina igrača, ali na pomen i „samo“ ovih imena laiku je jasno da će SAD imati mnogo teži zadatak da odbrane zlato nego što se to u prvi mah mislilo.

U ovim okolnostim liderska uloga se nameće Džejmsu Hardenu za koga je Unibet ponudio kvotu 3.00 da će biti najbolji poenter svoga tima. Organizaciju igre Amera će preuzimati tri pleja, koji su logično i glavni kandidati da budu najbolji asistenti svoje ekipe. Među plejmejkerima najveće šanse za ovu laskavu titulu se daju Kajriju Irvingu (kvota 3.00 @Unibet), zatim rekonvalescentu Deriku Rouzu (kvota 5.00 @William Hill) dok je kvota na Stefa Karija čak 8.00, takođe u William Hill-u.



Entoni Dejvis je uz Hardena jedini član olimpijskog tima NBA zvezda izabranog za igre u Londonu 2012. Tada najmlađi igrač ekipe, nakon dve godine postao je član prve petorke svoje nacionalne selekcije pa su ga kladionice automatski projektovale kao prvog kandidata za igrača sa najviše uhvaćenih lopti u svom timu (ispred Kazinsa i Farida).

http://www.bettingexpert.com/rs/događanja/svetsko-prvenstvo-u-kosarci/sad-na-mundobasketu

Naravno kad se kaze momci s koledza podrszumijeva se njihova mladost a ne da su bukvalno s koledza došli :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
volvoks je napisao/la:
Ako već želite srat po srpskom uspjehu, serite po lakom srpskom ždrijebu, Amerikanci su uistinu jaka i kvalitetna momčad.


Lak žrijeb, a Srbija igrala sa 5 najjačih ekipa takmičenja... Francuska, Grčka, Brazil, Amerika,Španija. I to porediti sa Filipinima, Senegalom i sličnim turistima... :sega

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 08:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Citat:
Nema više “Dream teama”: NBA igrači više neće igrati za SAD
Piše: S. T.
Košarkaška reprezentacija SAD superiorno je osvojila zlatnu medalju na Mundobasketu u Španiji, ne davajući ni gram nade protivniku da može do eventualnog iznenađenja. Podatak da su svakog rivala procentualno tukli sa preko 30 poena razlike jasno govori da su NBA igrači ”vanzemaljci” za sve ostale.

Mnogo puta tokom ovog prvenstva moglo se čuti kako bi bilo pravično da se NBA igrači povuku i dozvole ostalima da igraju, a upravo nešto tako moglo bi da se dogodi već na sljedećem velikom takmičenju. Takav zaključak se izvodi nakon čitanja jedne kolumne američkog novinara, koji je analizirao zlato svoje zemlje u Španiji.

Doduše, to se moglo naslutiti i nakon odustajanja većih zvijezda ”dream team” kao što su James, Anthony, Durant i drugi, ali i ostalih NBA igrača iz drugih reprezentacija. Toni Parker je nedostajao Francuzima, Manu Ginobili Argentincima.

Razlog leži u tome da Svjetsko prvenstvo i reprezentacija uopšte nisu prioritet Amerima, koliko NBA liga. Biznis, biznis, i samo biznis, a kao početak kraja ”dream teama” navodi se povreda Paula Georgea neposredno pred polazak u Španiju.

Košarkaš Indijane praktično je izgubio sezonu, a lom njegove noge odzvanjao je u ušima Amerikanaca i tokom finala sa Srbijom. Rizik koji je bio koban po Georga je preveliki i za igrače i za vlasnike klubova. Upravo ubog toga Amerika bi mogla da se okrene košarkašima sa koledža, koji bi trebali u narednom periodu da predstavljaju nacionalni tim.

- Mi moramo da eliminišemo uzaludan trud NBA igrača i u nacionalni tim uvedemo mlađe. Tada će i podrška biti veća – rekao je za ”Yahoo” jedan od generalnih menadžera NBA lige.

Izvor na koji se poziva ”Yahoo” je također istakao da u NBA ljetnoj ligi ima više talenata, nego na Svjetskom prvenstvu i da će vlasnici i rukovodioci najjače košarkaške lige tražiti peticiju kako bi FIBA preoblikovala budućnost međunarodne košarke.

Kolumnista ovog sajta je i mišljenja da ostale selekcije nisu toliko jake i da bi mlađi košarkaši i tada bili favoriti, kao da će ljudi prije ili kasnije shvatiti da bi to bio odličan potez. A, ko bi bio najbolje riješenje da vodi američke klince nego trenutni selektor Mike Krzyzewski, čovjek koji brine o košarkašima ”Duke Univerziteta”.

Da li je na pomolu revolucija američke reprezentativne košarke i otvaranje mogućnosti za sve ostale da ravnopravno konkurišu za zlato na Olimpijskim igrama i Svjetskom prvenstvu?




:D
Dalekovida sam!
Ne mogu više olakšati i dati šansu drugima.

Jedino da počnu amatere kupiti po parkovima koji se rekreiraju i slati, opet bi se našli eksperti koji bi tvrdili da je neki Crnac prvak u svojoj četvrti. Rekreativno!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Pantagana je napisao/la:
kevin garnett


slika

gospodin Kevin


Meni najjača faca u NBA ever. Ispred njega vakuum a iza svi ostali.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 15:11 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Tulkas je napisao/la:
Svaka ti cast ali nisi jedini koji prati NBA. I u pravu si da se na prste mogu nabrojati
Bolji od ovih sto su igrali na SP.
dakle ima barem 15-20 boljih sto nije malo za kosarku. navedi barem deset i onda pogledaj
Ta imena ima da se svima kosa na glavi digne.


PG- curry, rose, irving- bolje ne može, isti belaj njih trojica ili npr. paul, wesbrook, wall, to su sve nijanse
SG- harden, derozan- boljih od hardena i derozana na toj poziciji jednostavno nema
SF- gay- james, durant i anthony, i to je to što se boljih tiče
PF- davis- od "malog" davisa boljih PFova teško da ima, u istom rangu su on, love, aldridge i griffin i to je to, mada davis može i centra igrat tako da općenito visoke igrače bolje od davisa je gotovo nemoguće nać,
C- cousins- al jefferson je malo bolji u napadu a howard u obrani mada howard nije ni blizu ono što je bio, i to bi bilo to

dakle sve skupa ne možeš nategnit 10 imena da su bolji od ovih gore, a te koje možeš radi se o nijansama

i da citiram džoniku

Citat:
Imaju Ameri i boljih igraca, dovodili su i bolje...pa nikad nisam video da su ovako dobro igrali...kad dodje neka zvezda, ona se izivljava, trosi lopte...ovo je bio idealno izbalansiran tim najboljih atleta NBA lige...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 15:13 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
hoće se reći, sve i da su igrali james, durant i anthony skupa za ovu ekipu amera teško da bi odigrali bolje od postave koja igrala


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 15:18 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Agathonikos je napisao/la:
Pantagana je napisao/la:
kevin garnett


slika

gospodin Kevin


Meni najjača faca u NBA ever. Ispred njega vakuum a iza svi ostali.



apsolutno g. aga :D



Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Pantagana je napisao/la:
hoće se reći, sve i da su igrali james, durant i anthony skupa za ovu ekipu amera teško da bi odigrali bolje od postave koja igrala


Mozda i ne bi (a mozda i bi jos 30% bolje) ali da se da sastavit dosta jaca ekipa , dala bi se.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FIBA Svjetsko Prvenstvo u Košarci 2014 - Španjolska 30.8.-14.9.
PostPostano: 16 ruj 2014, 15:23 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Tulkas je napisao/la:
Pantagana je napisao/la:
hoće se reći, sve i da su igrali james, durant i anthony skupa za ovu ekipu amera teško da bi odigrali bolje od postave koja igrala


Mozda i ne bi (a mozda i bi jos 30% bolje) ali da se da sastavit dosta jaca ekipa , dala bi se.


pričekajmo olimpijadu g. tulkas, bumo videli onda :D


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 231 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO