HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 02:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 19 ožu 2023, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Zna li se išta o novom izborniku?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Passenger je napisao/la:
Zna li se išta o novom izborniku?


Privitak/ci:
Aco Petrović i UO donijeli odluku tko će biti novi izbornik hrvatske reprezentacije ali.png
Aco Petrović i UO donijeli odluku tko će biti novi izbornik hrvatske reprezentacije ali.png [ 84.18 KiB | Pogledano 2133 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9252
Izabralo Sesara, izgleda jos nisu pali na dno, a tko zna gdje je dno propale hrvatske kosarke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
..sesar odličan posa radi u ciboni ima mota a sad koliko može dat za repku vidićemo...ja ga podržavam kuži stvari..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Bezočni protekcionizam i klubaštvo su judiman zgadili košarku.
I kad se najzad dogodi generacija sjajnih, imamo trenere nesposobnjakoviće koji ne znadu postavit igru protiv bezveznjačke momčadi koja tog dana ide daljinski šut.
Mislin da je ono srebro Šarićeve generacije na juniorskon SP poslidnji bljesak hrvatske reprezentativne košarke.
Za desetak godina će teme poput ove bit forumska egzotika, poput hrv. floorball reprezentacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9252
Unistili su hrvatsku kosarku, necu imena jer nisu bitna, svi.

Nekada uspjesan sport u Hrvata, propada vec desetljecima a sada joj kucaju zadnje cavle u sanduk. Sve je manje dobrih igraca, svi talenti su visoki igraci 4 i 5, krilo i beka ne znamo napraviti, hrvatska kosarkaska struka je propala, treneri su ocajni. Izbornik je samo posljedica, i propasti klubova i cijele struke.

Ovaj mlatimudan od Petrovica godinu dana bira izbornika, ko da Papu bira, i na kraju opet stavi pocetnika i neznalicu kao sto je bilo njih zadnjih nekoliko. Oni su sa 8:2 u glasovima birali jebenog Sesara pored Gjergje koji radi cuda u Belgiji. Tako su i Trinchieria odbili.

Guraju se medjusobno, klika nesposobnih idiota, konstantno na klupu reprezentacije trpaju "ljude iz sustava", citaj neznalice i poltrone.
Uostalom i rezultati sve govore, trenutno je hrvatska kosarka C rang europske kosarke, tamo gdje i pripada ovakva kakva jeste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2023, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
..ne znam ko je bio u konkurenciji al Sesar je dobar trener..jel bilo boljih na dispoziciji ne znam..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 14 tra 2023, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Sesar je trener koji se uči bit trener. Ali ništa novo u hrvatskom sportu. Nekad i upali i dogodi se neki ničim izazvan uspjeh kao u nogometu, ali uglavnom jad i bijeda. Vaterpolo je iznimka, tu je na mjesto izbornika izabran najbolji mogući trener kojeg imamo i rezultati su vidljivi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 15 tra 2023, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9252
Pa kakav to moze biti trener i pedagog koji se kroz igracku karijeru "proslavio" nedisciplinom, nevidjenom nedisciplinom u kosarkaskim krugovima.

Bogom dan talent protracen nedoslaskom na treninge, odlaskom doma u Mostar kad mu se digne ***, apsolutnim zanemarivanjem timske igre, suigraca, sukobi sa trenerom i tako dalje.
Vjerojatno najveci talent hrvatske kosarke nakon osamostaljenja, a kurca nije napravio od sebe.

Postavljen kao Acin poltron, i to je to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 16 tra 2023, 00:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3936
Ekvivalent ove situacije bio bi kada bi u nogometu sportski direktor reprezentacije Igor Štimac nakon višemjesečnog procesa biranja za izbornika postavio Silvia Čabraju iz Lokomotive koji je u karijeri trenirao Lučko i Lokomotivu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 16 tra 2023, 01:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
Passenger je napisao/la:
Sesar je trener koji se uči bit trener. Ali ništa novo u hrvatskom sportu. Nekad i upali i dogodi se neki ničim izazvan uspjeh kao u nogometu, ali uglavnom jad i bijeda. Vaterpolo je iznimka, tu je na mjesto izbornika izabran najbolji mogući trener kojeg imamo i rezultati su vidljivi.


Spomenia si nogomet, stoga kratka digresija s teme:

U nogometu se već mora dogodit taj uspih, visia je godinaman u zraku.
1996. u Engkeskoj smo imali proć davje, sasika nas je sudac, i loša srića.
Već je Bilićeva generacija dvaput imala doć bar do poluzavršnice. Jednom nas je spričia onin 1 u milijun slučaja protiv Turske u 122.minuti, drugi put onin nesvirani penal na Ćorluci protiv Španjolske pri 0:0, i nerišeno nas je vodilo u slideći krug.

Dalić je već bia iskusan trener i on je s outsideron doša do završnice azijske Lige prvaka koju je puno teže osvojit nego europsku.
Nije baš uspih bia ničin izazvan. Uz trenera, tu su bili glavni igrači iz Reala, Barcelone, Bayerna, Chelsea, Intera, Milana, Liverpoola...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 16 tra 2023, 09:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9252
Oglasio se i Aco, razocaran je jer je on htio Gjergju.

HKS "struka" je birala Sesara, a struka su, pogadjate, hadezenjare na celu sa Danirom Bilic.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 16 tra 2023, 11:59 
Online

Pridružen/a: 23 lip 2009, 18:32
Postovi: 582
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Ekvivalent ove situacije bio bi kada bi u nogometu sportski direktor reprezentacije Igor Štimac nakon višemjesečnog procesa biranja za izbornika postavio Silvia Čabraju iz Lokomotive koji je u karijeri trenirao Lučko i Lokomotivu.


Pa tadašnji izbor Čačića za izbornika nije bio daleko od toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 16 tra 2023, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9252
Dalic je biran navrat nanos, sjeo u avion sa igracima.

HKS vec godinu dana bira izbornika, to se porediti ne moze. Porediti bi se moglo da je HNS imao godinu dana vremena, da su vagali izmedju recimo Dalica i naprimjer Kloppa, i onda izaberu Dalica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 17 tra 2023, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Sokolić je napisao/la:
Passenger je napisao/la:
Sesar je trener koji se uči bit trener. Ali ništa novo u hrvatskom sportu. Nekad i upali i dogodi se neki ničim izazvan uspjeh kao u nogometu, ali uglavnom jad i bijeda. Vaterpolo je iznimka, tu je na mjesto izbornika izabran najbolji mogući trener kojeg imamo i rezultati su vidljivi.


Spomenia si nogomet, stoga kratka digresija s teme:

U nogometu se već mora dogodit taj uspih, visia je godinaman u zraku.
1996. u Engkeskoj smo imali proć davje, sasika nas je sudac, i loša srića.
Već je Bilićeva generacija dvaput imala doć bar do poluzavršnice. Jednom nas je spričia onin 1 u milijun slučaja protiv Turske u 122.minuti, drugi put onin nesvirani penal na Ćorluci protiv Španjolske pri 0:0, i nerišeno nas je vodilo u slideći krug.

Dalić je već bia iskusan trener i on je s outsideron doša do završnice azijske Lige prvaka koju je puno teže osvojit nego europsku.
Nije baš uspih bia ničin izazvan. Uz trenera, tu su bili glavni igrači iz Reala, Barcelone, Bayerna, Chelsea, Intera, Milana, Liverpoola...


Dalić je stavljen za izbornika jer je u tom momentu bija blizak sa Zokijem Mamićem. Kao i ranije, nije se birao izbornik koji je najbolji za Hrvatsku nego koji bi moga napravit nešto jer pokaza je malko potencijala. I s Dalićem se pogodilo. U 96% ostalih slučajeva kod odabira hrvatskih izbornika u športu, dogodio se promašaj. Osim, opet naglašavam, vaterpola, gdje je HVS u 90% slučajeva zaista birao najbolje moguće izbornike u tom trenutku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 17 tra 2023, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Passenger je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:

Spomenia si nogomet, stoga kratka digresija s teme:

U nogometu se već mora dogodit taj uspih, visia je godinaman u zraku.
1996. u Engkeskoj smo imali proć davje, sasika nas je sudac, i loša srića.
Već je Bilićeva generacija dvaput imala doć bar do poluzavršnice. Jednom nas je spričia onin 1 u milijun slučaja protiv Turske u 122.minuti, drugi put onin nesvirani penal na Ćorluci protiv Španjolske pri 0:0, i nerišeno nas je vodilo u slideći krug.

Dalić je već bia iskusan trener i on je s outsideron doša do završnice azijske Lige prvaka koju je puno teže osvojit nego europsku.
Nije baš uspih bia ničin izazvan. Uz trenera, tu su bili glavni igrači iz Reala, Barcelone, Bayerna, Chelsea, Intera, Milana, Liverpoola...


Dalić je stavljen za izbornika jer je u tom momentu bija blizak sa Zokijem Mamićem. Kao i ranije, nije se birao izbornik koji je najbolji za Hrvatsku nego koji bi moga napravit nešto jer pokaza je malko potencijala. I s Dalićem se pogodilo. U 96% ostalih slučajeva kod odabira hrvatskih izbornika u športu, dogodio se promašaj. Osim, opet naglašavam, vaterpola, gdje je HVS u 90% slučajeva zaista birao najbolje moguće izbornike u tom trenutku.


I da, s Linom Červarom se pogodilo početkom 2000.-ih. Isto je poćuren zato što je bio najpodobniji i što je pokaza malko potencijala u talijanskom rukometnom gigantu Conversanu, i eto upalilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 19 tra 2023, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
crni_bombarder je napisao/la:
Vjerojatno najveci talent hrvatske kosarke nakon osamostaljenja

:palacgore1
Passenger je napisao/la:
s Linom Červarom se pogodilo početkom 2000.-ih. Isto je poćuren zato što je bio najpodobniji i što je pokaza malko potencijala u talijanskom rukometnom gigantu Conversanu, i eto upalilo.

Ovo nije upotpunosti točno!

Svi su odbili HRS nakon Švedske i zadnjeg mjesta, onda su tražili dalje i zvali dok im netko nije pristao, a prvi koji je pristao je bio Lino.
S tim da je Lino potpuno promijenio sustav igre kauboja na 3-2-1 koji se desetljećima nije igro u muškom rukometu. Zatim je skautirao visoke igrače sa dugim extremitetima da se u budućnosti možemo prebacit i kombinirat 6 i 5+1

Lino je daleko najstudiozniji i najpodcjenjeniji trener u hrvata
Kostelić sa studioznim planom razvoja djece Ivicom i Janicom
Vlašić sa prilagođavanjem treninga fizičkim predispozicijama i Sportu s Blankom i Nikolom
Rudić sa uvođenjem brzog vaterpola, presinga po cijelom bazenu i uplivavanja, al on je to prvo napravio sa USA tek onda s nama.
Naravno tu je i Novosel sa Cibonom i amerikanizacijom tada europske košarke i vansportskim marketingom
Ako sam koga zaboravio isprika, al ovo su ljudi koji su mijenjali Sport u Europi i Svijetu.

Sramota je da ne postoji neki VSS smjer di bi ovi ljudi mogli održat seriju predavanja i prenijeti to na mlađe uzraste.

Da, Bravo za Acu i Fala mu :palacgore1
Sesar je po meni TOP izbor i očekujem da budemo blizu OI2024 zašto nebi uz malo sreće se i plasirali u PARIZ-2024


Privitak/ci:
7 Sesar Aco mi je rekao da sam favorit zvao me 'izborniče'.png
7 Sesar Aco mi je rekao da sam favorit zvao me 'izborniče'.png [ 14.01 KiB | Pogledano 1851 put/a. ]
Sesar Aco mi je rekao da sam favorit zvao me 'izborniče'.png
Sesar Aco mi je rekao da sam favorit zvao me 'izborniče'.png [ 46.12 KiB | Pogledano 1851 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 19 tra 2023, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
crni_bombarder je napisao/la:
Oglasio se i Aco, razocaran je jer je on htio Gjergju.

HKS "struka" je birala Sesara, a struka su, pogadjate, hadezenjare na celu sa Danirom Bilic.

..kakve veze im nakicka s muškom repnom…ti u svemu vidis urotu il ti smeta sto je Sesar Hercegovac:: :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 19 tra 2023, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
Passenger je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:

Spomenia si nogomet, stoga kratka digresija s teme:

U nogometu se već mora dogodit taj uspih, visia je godinaman u zraku.
1996. u Engkeskoj smo imali proć davje, sasika nas je sudac, i loša srića.
Već je Bilićeva generacija dvaput imala doć bar do poluzavršnice. Jednom nas je spričia onin 1 u milijun slučaja protiv Turske u 122.minuti, drugi put onin nesvirani penal na Ćorluci protiv Španjolske pri 0:0, i nerišeno nas je vodilo u slideći krug.

Dalić je već bia iskusan trener i on je s outsideron doša do završnice azijske Lige prvaka koju je puno teže osvojit nego europsku.
Nije baš uspih bia ničin izazvan. Uz trenera, tu su bili glavni igrači iz Reala, Barcelone, Bayerna, Chelsea, Intera, Milana, Liverpoola...


Dalić je stavljen za izbornika jer je u tom momentu bija blizak sa Zokijem Mamićem. Kao i ranije, nije se birao izbornik koji je najbolji za Hrvatsku nego koji bi moga napravit nešto jer pokaza je malko potencijala. I s Dalićem se pogodilo. U 96% ostalih slučajeva kod odabira hrvatskih izbornika u športu, dogodio se promašaj. Osim, opet naglašavam, vaterpola, gdje je HVS u 90% slučajeva zaista birao najbolje moguće izbornike u tom trenutku.

..mamici su bili kontra Dalica tonje bio prvi znak da se HNS otima glavonji..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 19 tra 2023, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16306
Brane je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Vjerojatno najveci talent hrvatske kosarke nakon osamostaljenja

:palacgore1
Passenger je napisao/la:
s Linom Červarom se pogodilo početkom 2000.-ih. Isto je poćuren zato što je bio najpodobniji i što je pokaza malko potencijala u talijanskom rukometnom gigantu Conversanu, i eto upalilo.

Ovo nije upotpunosti točno!

Svi su odbili HRS nakon Švedske i zadnjeg mjesta, onda su tražili dalje i zvali dok im netko nije pristao, a prvi koji je pristao je bio Lino.
S tim da je Lino potpuno promijenio sustav igre kauboja na 3-2-1 koji se desetljećima nije igro u muškom rukometu. Zatim je skautirao visoke igrače sa dugim extremitetima da se u budućnosti možemo prebacit i kombinirat 6 i 5+1

Lino je daleko najstudiozniji i najpodcjenjeniji trener u hrvata
Kostelić sa studioznim planom razvoja djece Ivicom i Janicom
Vlašić sa prilagođavanjem treninga fizičkim predispozicijama i Sportu s Blankom i Nikolom
Rudić sa uvođenjem brzog vaterpola, presinga po cijelom bazenu i uplivavanja, al on je to prvo napravio sa USA tek onda s nama.
Naravno tu je i Novosel sa Cibonom i amerikanizacijom tada europske košarke i vansportskim marketingom
Ako sam koga zaboravio isprika, al ovo su ljudi koji su mijenjali Sport u Europi i Svijetu.

Sramota je da ne postoji neki VSS smjer di bi ovi ljudi mogli održat seriju predavanja i prenijeti to na mlađe uzraste.

Da, Bravo za Acu i Fala mu :palacgore1
Sesar je po meni TOP izbor i očekujem da budemo blizu OI2024 zašto nebi uz malo sreće se i plasirali u PARIZ-2024

..lino je dosa na najbolju generaciju hr rukometaša u povjesti..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 08 svi 2023, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Golemac sve reko o našoj košarci...
:palacgore1

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 29 srp 2023, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5092
Sesar pomeo ove predkvale, koliko je Irska jaka ne znam...


Privitak/ci:
LIVE - Ireland v Croatia FIBA EuroBasket 2025 Pre-Qualifiers - YouTube.png
LIVE - Ireland v Croatia FIBA EuroBasket 2025 Pre-Qualifiers - YouTube.png [ 85.29 KiB | Pogledano 980 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 30 srp 2023, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
A tek supersila Luksemburg.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 30 srp 2023, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Dobro je da postoji hrvatska košarkaška reprezentacija da nas nauči malo poniznosti. Da njih nema pomislili bi da smo Bogom dani.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska košarkaška reprezentacija
PostPostano: 30 srp 2023, 16:30 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 17:11
Postovi: 1514
Brane je napisao/la:
Sesar pomeo ove predkvale, koliko je Irska jaka ne znam...

"Super sila" Irska i Luxemburg su otprilike razina borbe za opstanak u drugoj ligi... Ocjenjivati hrvatsku repku i trenutnog izbornika na osnovu utakmica protiv Luxemburga i Irske je smješno.
Pravi test gdje smo - što smo, bit će prijateljska utakmica protiv Slovenije i pretkvalifikacije za OI.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO