HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 19:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Josip Pejaković
PostPostano: 31 sij 2019, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ne postoji ništa bosanskije od njega. Pravo naše srednjobosansko ljude. Tak'ih više nema i nema tko ni biti.

Vidio sam i ranije da je smršavio. Jbg.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Josip Pejaković
PostPostano: 09 vel 2019, 15:19 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
joe enter je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Dosadan si bre čoveče i govoriš o 2 stvari koje su neusporedive.

1. Ostanak u krnjoj Jugoslaviji pod Miloševićem ili otisnut brod u maglovite, ali slobodne vode nezavisnosti
2. Josip Pejaković koji se stavio u službu neprijatelja Hrvata tijekom rata ABiH-HVO.

Neusporedivo.


Čuj maglovite ali slobodne vode nezavisnosti?! , koja poetska upakovanost hipokrizije!

Pa kažem ja da je licemerje ovo , jer ovim upisom potvrđuješ da ste izigrali Bošnjake i ono za čega ste glasali , jer se nešto ne sećam da ste se dogovarali sa Alijom da podelite Bosnu i da imate entitet!
Znači laž i prevara vas prema Bošnjama!

Kako na kraju uvek ispadnete naivni i dobri jer eto niste znali da Alija nije multikulti pa ste glasali nedvosmisleno za CELOVITOST!

A danas se oslanjate na Srbe protiv Bošnjaka , na one iste Srbe koje ste zajedno sa njima preglasali!
Pa ko je ovde lud jbt?!

Daj budu mali pošten pa priznaj licemerje!

Josip je naivan jer nije računao na vaše i bošnjačko licemerje , već išao pošteno punim srcem!


Toe to
https://m.youtube.com/watch?v=w3zB0T3x9jk

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Josip Pejaković
PostPostano: 30 tra 2020, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27394
Ministry of Sound je napisao/la:
29.11.2010.

Jesmo li onomad svi pionirčići pjevali "...proklet bio izdajica svoje domovine...". E pa, to se prešaltalo u izdajice svog naroda, i svi će biti prežvakani i ispljunuti na isti način od svojih gospodara.

Josip je napravio nemjerljivu štetu za vrijeme rata, šutio tijekom zuluma nad Hrvatima, i Aliji dao multietnički plašt.

Nitko od Bošnji ne može imati istiniti respekt za osobe koje su okrenuli leđa svom narodu, i svi će završiti na isti način kada posluže svrsi. Došla maca na vratanca, ode Josipovoj ženi posao, pa odjednom Sarajevo gore od Teherana? A šutio si pizdo dok su druge tlačili? Kako je išlo ono u nacizmu...sve su odveli, sad nema nitko tko će se ustati u tvoju obranu.

E blažena naknadna pameti.

Dodatan argument da se ništa ne sluša od HNV-daidžanskih trubadura iz Sarajeva, da ne bi slučajno zajebali svoj narod na razini cijele države. Njihove mea-culpe i autoflagelacija u tom slučaju neće puno vrijediti.


Da, da. Šutnule ga mujage. Zasluženo. Kmeka!


Citat:
Josip Pejaković: Za mene ovdje više nema selameta
30.4.2020.

To više nije ni blizu onoga što je trebala biti moja zemlja
L. Sarajlić-Ramović / Avaz.ba

Josip Pejaković: Za mene ovdje više nema selameta

Pejaković: Otići ću iz Sarajeva na Vlašić

Kada smo u srijedu pozvali Josipa Pejakovića (72) zvučao je kao u dobra, stara vremena. Iza ovog glumačkog barda je popriličan broj operativnih zahvata - operacija slijepog cijeva, dva stenta, bajpasa... Kad je trebao da izađe iz bolnice, zaražen je s više bolničkih bakterija...

Liječenja u Sarajevu i inozemstvu su potrajala, ali sada je što se zdravstvenog stanja tiče dobro.
Sve je uzaludno

Ipak, u ispovijesti za „Avaz“ ne krije da je itekako ogorčen svime što se dešava oko nas.

- Nadam se da će ova korona proći i da ću se koliko- toliko moći orijentirati na druge stvari osim komunikacije s javnošću sa zemljom koja nije zavrijedila ni u kom pravcu da bude tretirana s moje strane - govori Pejaković.

Smatra da je sve što je radio u životu bilo uzaludno.

- Ovo je zemlja lopova, kriminalaca i hohštaplera, koji nisu bili u stanju da vode zemlju u normalnim okolnostima, a kamoli u vanrednim. Neka im... To više nije ni blizu onoga što je trebala biti moja zemlja – kaže Pejaković.

Na našu konstataciju da ga publika i dalje cijeni, kaže da tu nema primjedbe.

- Međutim, sve je ovdje laž. Ja ne mogu to da podnesem, jednostavno više nemam nikakvog utjecaja, pa čak ni na tu publiku, koja me cijeni. Nije to više uopće bitno. To je prošlo, jednostavno kao što prođe život – govori nam Pejaković.

Užas nad užasima

Nakon što se okonča, kako kaže, ovo s koronom, planira da ode iz Sarajeva.

- Hoću da se uklonim odavde, da više nisam na meti nikoga. Vjerovatno će to biti Vlašić ili neka izolacija koja će mi omogućiti kakav-takav život. Ovo ovdje je ništa, užas nad užasima. Poslije svega što sam doživio za dvije godine, i netoleranciju, nepriznavanje, nepomoć... Svašta nešto. Sad je došlo ovo, što je gore od toga. Ljudi su glupi i ne shvataju da je ovo ozbiljna stvar i da se to nama dešava, a ne nekome drugom. Ali, vidim razloga da je mene neko priheftao u kuću, zatvorio i ne da mi maknuti, ne da mi disati, a drugi hodaju po gradu kako hoće – smatra Pejaković.

Dodaje kako su učinili da „nam zatvore sva vrata“.

- Činjenica je da ovdje za mene više nema selameta, ni pod razno. Mi smo najbogatija zemlja na svijetu, krade se već dugi niz godina i nije se sve pokralo – kaže veliki glumac.

Ne želim da umrem kad sve ovo prođe

Na upit čime će se baviti na Vlašiću, Pejaković nam je odgovorio:

- Dovoljno sam već uradio projekata i stvari. Čovjek ne može imati planove u ovakovoj situaciji. Osim da se bori da ga ne potkači virus i da ne umre. Ja sam se u bolnici izvježbao za ovo vrijeme izolacije. Ljudi neće da shvate da ništa više neće biti kao što je bilo. Ali šta tu možemo. Ostaje jedino da se borimo. Moram učiniti nešto za svoj imunitet, ne želim da sve ovo prođe pa da onda umrem.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Josip Pejaković
PostPostano: 30 tra 2020, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
On će meni tu ima selameta. :laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Josip Pejaković
PostPostano: 30 tra 2020, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27394
BBC je napisao/la:
On će meni tu ima selameta. :laugh


:zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO