HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 13:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 27 stu 2019, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U bazi nema firme za tečajeve engleskog jezika. Ili je držala nastavu na crno bez plaćanja poreza. Ili je slagala da je imala tečajeve.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 27 stu 2019, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 21 lis 2019, 19:23
Postovi: 15
BBC je napisao/la:
Koja jadna tuka. I dalje objavljuje Facebook uvrede da dobije support sad kad je uronila u svoja vlastita ***.
Vrlo loš karakter i nezrela osoba.


Ne misli ona da su to njena *** već zamke koje joj zli dušmani postavljaju, a ona mučenica na braniku progresivne bejha.:zubati Iako, šalu na stranu, možda tete ima psihičkih problema.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 27 stu 2019, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Hajka traje na nju jer je razotkrivena, valjda je hajka kada imaš diplomu a tvrde da je nemaš a ne ovo.

Nevjerojatno je kako je to podlo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 27 stu 2019, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
Lokacija: Usa
daramo je napisao/la:
Martinini citati s HB foruma na dnevniku RTV Herceg Bosne :D

https://www.facebook.com/watch/?v=2477501275805103
evo emisija.

_________________
[URL=https://matchnow.life]Actual Girls[/URL]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 08:24 
Offline

Pridružen/a: 21 lis 2019, 19:23
Postovi: 15
DivaGrabovceva je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Martinini citati s HB foruma na dnevniku RTV Herceg Bosne :D

https://www.facebook.com/watch/?v=2477501275805103
evo emisija.


Koji piševi, spominje "nakaradnu državu", a ona sama bez diplome na mjesto amabasadorice. =)) Informativna emisija nema što :thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 09:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
bobanovski je napisao/la:
Hajka traje na nju jer je razotkrivena, valjda je hajka kada imaš diplomu a tvrde da je nemaš a ne ovo.

Nevjerojatno je kako je to podlo


Zli ljudi su otkrili lopova i lažljivicu, umjesto da budu dobri i pomognu korupciju. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
Lokacija: Usa
:palacgore1 :zubati

Citat:
SREDNJOŠKOLKA:Dobro jutro. Ja sam srednjoškolka iz Ljubuškog i j***m Čoviću mrtvu majku. Inače sam žrtva verbalnog progona i talent sam za tipkanje patetičnih statusa.

JAZAVAC:Smirite se gospođo. Oćete kavu?

SREDNJOŠKOLKA: Ma nije mi ni do čega.

JAZAVAC:Hoćete možda ambasadorsko mjesto imamo ih praznih? Hrvati ne žele ni pored mrtvog mene.

SREDNJOŠKOLKA: Gluho bilo. Može.Al ja nemam faks Predsjedniče!

JAZAVAC: Napiši da imaš

SREDNJOŠKOLKA: Al to je protuzakonito što će Česi reći?

JAZAVAC: Česi ne provjeravaju istinitost napisanog u životopisu, to Crnadak radi

SREDNJOŠKOLKA: Al šta kad se vrati agreman iz Češke izdan VSS osobi? Kako ću gore kao SŠS?

JAZAVAC: Ti im reci da si doktor znanosti. Briga njih za neke tamo ambasadore iz Bosne

SREDNJOŠKOLKA: Pa hoće li se uvrijediti Česi ako saznaju da im šaljete srednjoškolku?

JAZAVAC: Neće saznati

SREDNJOŠKOLKA: Dobro i šta kad agreman se vrati u MVP i zatraže od mene diplomu?

JAZAVAC: To ću ja riješiti s Crnadkom da službe ne traže to. Bitno je samo Brkića izvući iz priče.

SREDNJOŠKOLKA: Ok šefić, pusa.

JAZAVAC: Ne spominji puse. Osmica me sluša. Javlja sve Sabini.

SREDNJOŠKOLKA: To onaj šupak bez diplome što bruka poštene akademske građane, pratila ga suza svake majke ...?

JAZAVAC: Aj ne seri mala, nemaš ni ti diplomu pa te evo.

SREDNJOŠKOLKA: Pa sad ste rekli da imam. Da se ponašam kao VSS.

JAZAVAC: Brzo učiš, bit će od tebe žešča Gradžanka. Nego slušaj još nešto...

SREDNJOŠKOLKA: Reci babo

JAZAVAC: Obavezno iz CV-a izbaci da si pisala i stvarala se na Poskoku. Naberi ove građanske medije, ništa ti UZP portali i ta fašistička sranja

SREDNJOŠKOLKA: Dobro nisam ni mislila, iako šefe,sjeti se, da ti i ja smo hvalili Blaža i HOS , Poskok ih napada.

JAZAVAC: ne spominji to.

SREDNJOŠKOLKA: Neću , nemoj ni ti. Zamisli da Srbi saznaju *** te neću j**o.

JAZAVAC: Koji Srbi ovi u Pragu su ti kamilica

SREDNJOŠKOLKA: uf , dobro, već me hladan znoj oblio.

mjesec dana kasnije

MVP teta: G.Crnadak imamo neki slučaj Izgleda da je ova koza neka Hrvatica krivotvorila životopis. Stoji joj da ima diplomu, Česi su joj potvrdili agreman al s diplomom, šta da radimo?

CRNADAK: Šta kaže zakon?

MVP teta: Trebali bismo javiti Česima da je došlo do prevare, i greške u papirima, ispričati im se kao i predsjedavajućem Komšiću. I da se postupak obustavlja

CRNADAK: Ja ću nazvati Jazavca. Ti se pobrini da Brkića danas dobro najedeš. Udalji ga iz zgrade.

MVP teta: Dobro. Zovi ti al ja se moram pokriti inače pada sve po meni. Šaljem neku informaciju im bezveznu u Predsjedništvo na koju ne moraju reagisati...

CRNADAK: Komšiću , imam ti super vijest, ova neka mala iz Ljubuškog je krivotvorila životopis. Ispada da u Češku šaljemo curu mimo zakona. Po***dit će akademska zajednica.Bit će boom vijest. Idem zvat Almedina iz Nezavisnih da joj odere guzove. Hvalila se da ima super guzove.

KOMŠIĆ: Stani bolan crni Igore, ja ti zaboravio javit. Jebem ti ++++ i Avdi i njegovim pijankama.Ne daji to u medije! Sakrij!

CRNADAK: Al zašto bolan, mediji vole ovakve skandale a mala je Hrvatica, kamenjarka, nije valjda tvoja? Kako ako je Hrvatica?

KOMŠIĆ: Jeste moja je i nije više Hrvatica. A nećeš dat u medije zato što sam ja američki favorit i nemoj se zajebavat sa životom

CRNADAK: Ok, šefe

A onda su mediji provalili cijelu stvar....


Ivan Šušnjara, književnik, umalo ambasador

_________________
[URL=https://matchnow.life]Actual Girls[/URL]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Martina Mlinarević-Skandal aka KobilaFaca
Sav njen smisao života postao udovoljavanje bošnjačkim nacionalistima. Ja bih to nazvao propao život.

Citat:
Martina Mlinarević: Lik iz svoje priče

28. studenoga 2019.

Kad s djecom stanem na semaforu i kad im objašnjavam da je prelazak ulice dok gori crveno pogrešan, opasan a ponegdje i kažnjiv, uvijek se nađe netko tko, kao u inat, prijeđe. Tada moram objašnjavati, a objašnjenja baš i nema, zašto netko može, a mi čekamo. Tako bi se mogla opisati situacija s diplomom veleposlanice BiH u Češkoj koja je, ma koliko se netko trudio stavljati ga u navodnike, skandal,.

Piše: Berislav Jurič, Bljesak.info

Netko, dakle, dok većina čeka na semaforu, prolazi iako svijetli crveno i ostavlja bez riječi one koji su od prelazača slušali kako se kroz crveno ne smije.

Sad mu gledaju u leđa i slušaju eho opravdanja kao da nikada nisu čuli riječi da su grozni oni koji prelaze ulicu kako im paše.

Drugačija blamaža

Jasno je svima da je Bosni i Hercegovini još uvijek važnije što se priča kod kuće nego li kakav trag diplomate ostavljaju izvan granica ove zemlje. Sliku o BiH ionako je teško ispraviti i izvana i iznutra.

Jasno je svima da su se godinama, bez obzira tko je sjedio u trofoteljnom vrhu države, u diplomaciju slali razni likovi i da nas nisu previše zanimali njihovi potezi. No, slučaj Martine Mlinarević drugačiji je od svih drugih blamaža s diplomacijom po tome što je upravo ona najglasnija bila u propovijedima kako se ulica ne smije prelaziti ako ne svijetli zeleno.

Osvojila je time mnoga srca, postala na toj galami to što jest, otvorila mnoge oči i mnogima ulijevala nadu da se (napokon) netko usudio progovoriti protiv svega onog što nas čini nakaradom nad nakaradama a to je da nismo svi jednaki, da netko može, a netko ne može i da će nas to odvesti na novo dno. Sad, kad je na površinu isplivalo da je Mlinarević prošla kroz crveno, da nema potrebne kvalifikacije koje papir traži, čujemo loša uvjeravanja kako se nije ogriješila o zakon i crna priznanja kako je ”predsjednik rekao da to nema veze”.

Postala je – bez obzira na sve zasluge koje si pripisuje i koje su joj pripisane – jedan od onih negativaca iz svojih priča uvjeravajući javnost da nikada nije rekla ono što je nekad rekla i dovodeći još jednu situaciju u zemlji pred odmahivanje. Jer, ljudi, o kojima je tako sočno pisala i koje toliko želi štititi tekstovima i djelovanjem, naslušali su se upravo ovakvih priča i ovakve ih priče najviše prikivaju u uvjerenje da ovoj zemlji spasa nema i da nikada, ma koliko glavni likovi galamili da su za pravila, nećemo biti jednaki i isti.

Škole nema, uvjeta ima

Odjednom sad više nisu važna uvjerenja i ideali, odjednom se poručuje svima nama, a najviše likovima iz njezinih priča, da eto nije bitna diploma. Jasno je da i nije. Nema te škole koja može stati na papir, ali zato ima tih uvjeta u natječajima za poslove koji traže određenu razinu školovanja. Dok se pripravnici po općinama, vladama i skupštinama šikaniraju zbog prosjeka i zasluga, netko tamo negdje, iako nas je uvjeravao da je to dno ovog društva na dnu, preskače jednu stepenicu trljajući sol na ranu onima koji ne mogu nigdje, a imaju papir, da je predsjednik rekao kako to neće biti problem.

I tužno je, zbilja tužno, da se nakon svih slova, odjednom svi trebamo praviti da Mlinarević nikada ništa nije rekla ni napisala, i da ćemo čekati neko novo vrijeme koje treba nastupiti poslije njezina imenovanja. Evo, samo da pošaljemo veleposlanicu u Češku, a onda ćemo početi raditi po zakonu.

A to čekanje, pisala je o tome i ona, ubija i ovo malo nade što se zakukuljilo u beznadnom i nazadnom društvu kakvo smo postali. Jadno je i čekanje glavešina i velikih, koji misle da su najveći, da progovore i riječ jer, eto, može se kome kako mu se hoće.

Likovi iz priča

S druge strane, nije jasno kako su oni koji su upijali propovijedi Mlinarević, odjednom odlučili da je uredu preskočiti stavku o stručnoj spremi, i gledati kako, dok još odzvanjaju riječi o poštivanju zakona i života, postaje negativac iz svojih priča u kojima gazi sva ona lupanja šakom o stol. Sa strane treće, očito je da nismo odmaknuli daleko od onoga da nas može krasti i varati netko samo da nije njihov i da je sve dobro dok boli sve one koji ne skaču za ljubav ovoj zemlji kako se to njima digne.

Prizemno je, naravno, priču svoditi na osobne obračune. Prizemno je i voditi osobne ratove preko stvari koje nas se kao sviju tiču. Ako tiču.

Prizemno je voditi i nove ratove oko predznaka, znaka i naznaka i licemjerjem zvati prvi glas studenata da su protiv nečega, ako nije naručeno mahanje transparentima i nošenje svijeća. Ovdje bi trebalo gledati predznak pravila koji bi nam, ako smo svi isti, i ako smo povrijeđeni likovi iz nekadašnjih propovijedi, trebao biti na prvom mjestu.

Prizemno je i negdje, kao nekakav adut, prizivati bolest, i galamiti o zaslužnosti kao da svi oni koji se kao crvi u željezu bore u ovoj zemlji, nisu bolesni i zaslužni što su živi. Zaslužni su oni što još ne odlaze i što vjeruju da će nekad netko stati na crvenom bez opravdanja da je predsjednik rekao da se može pretrčati kad se zaboravi što se sve pričalo, plakalo i pisalo./

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 15:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
Nije lako fakultet završit.

Imala je najbolju namjeru učiti, ali joj nije zazvonio alarm, a i morala se brinuti o nemoćnoj baki, pas joj je pojeo seminarski, rođaci došli u posjet, ni Bolonja nije pomogla,...

Ukratko, sve se sručilo na ovo nesretno i neobično stvorenje.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 16:13 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
slika

Upisana je na radno mjesto kao VSS a ne kao SSS, dakle treba kazneno odgovarati za krivotvorenje kao i Željko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
Lokacija: Usa
Ako objasni imalo ovo VSS u nekom pla*ipi*kastom lajvu, onda *ebeš sve.

_________________
[URL=https://matchnow.life]Actual Girls[/URL]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 17:22 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ako to stvarno napravi i uspije uvjerit svoj kult onda joj svaka cast. Mozemo joj procjenu iq-a dignut do 125.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 28 stu 2019, 23:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69291
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
DivaGrabovceva je napisao/la:
Ako objasni imalo ovo VSS u nekom pla*ipi*kastom lajvu, onda *ebeš sve.


“Nisam ja ubacivala podatke u sistem, to je posao drugih ljudi.”

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 05:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Napadi na Martinu Mlinarevic-Sopta

https://avaz.ba/vijesti/bih/532427/britanski-ambasador-i-ambasada-sad-u-bih-ovo-prelazi-granicu-prihvatljivog-komentiranja


Srdjan Puhalo:
Sram vas bilo.

P.S.

Ne znam ko je dao Martini ime, ali znam da je u potpunosti pogodio jer ono na latinskom znači hrabar, jak, neustrašiv ili silan, baš kakva je i moja prijateljica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 07:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
Đubrad Anglo-Američka, čim im nešto nije po volji odmah je to "neprihvatljivo". Pa tako i komentiranje po forumima i društvenim mrežama. Tko ste vi ******** guzice da odlučujete i određujete da je istina neprihvatljiva.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Američka ambasada tweetala prije par dana pa obrisala. Danas se koordinirano javili UK, SAD i Nizozemski ambasadori.

Bez spora, nije ukusno što se sve upućuje Martini, ali ovo javljanje je licemjerno jer prešućuju dio o korupciji i bezakonju, što im je stalna tema u obraćanjima narodu.

Ali nema posustajanja što se tiče VSS i nepostojeće diplome, džaba i suptilne prijetnje, džaba i HDZ-ove blokade (iz nekoga razloga im odgovara njen odlazak u Prag pa blokiraju sve pokušaje da se nešto napravi).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 10:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
Lapo-lapo je napisao/la:
Napadi na Martinu Mlinarevic-Sopta

https://avaz.ba/vijesti/bih/532427/britanski-ambasador-i-ambasada-sad-u-bih-ovo-prelazi-granicu-prihvatljivog-komentiranja


Srdjan Puhalo:
Sram vas bilo.

P.S.

Ne znam ko je dao Martini ime, ali znam da je u potpunosti pogodio jer ono na latinskom znači hrabar, jak, neustrašiv ili silan, baš kakva je i moja prijateljica.


Koje je latinsko ime za osobu koja nema stida ni obraza, a zanima je isključivo osobna kratkoročna korist?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 10:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
Ministry of Sound je napisao/la:
Bez spora, nije ukusno što se sve upućuje Martini, ali ovo javljanje je licemjerno jer prešućuju dio o korupciji i bezakonju, što im je stalna tema u obraćanjima narodu.


Nije li Martina prva koristila taj jezik psovki i to nazivala umjetnošću? Možda se i komentatori izražavaju i umjetnički uzdižu? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Naša Kvačica je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Bez spora, nije ukusno što se sve upućuje Martini, ali ovo javljanje je licemjerno jer prešućuju dio o korupciji i bezakonju, što im je stalna tema u obraćanjima narodu.


Nije li Martina prva koristila taj jezik psovki i to nazivala umjetnošću? Možda se i komentatori izražavaju i umjetnički uzdižu? :zubati


Ona je odabrala najgorih 5-6 i njih predstavila kao reprezentativne. S tim i onaj s gas maskom iz Sarajeva (Matt Field) maše. Pokušava kod nas napraviti slučaj Dragičević light.

Mada je i sam nastradao u komentarima na svoj status.


_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 10:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
Tko zna, možda je te najgore i sama napisala.

Uzmi koji god hoćeš članak na bilo kojem portalu, može se izvući 5 gadnih komentara. A onda to predstaviš evo vidiš kakvi su "oni".

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hebeš te trećerazredne diplomate. Oni se furaju da sa Slobodanom Vaskovićem mogu neku promjenu po svojoj želji skrojiti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Nije li Martina prva koristila taj jezik psovki i to nazivala umjetnošću? Možda se i komentatori izražavaju i umjetnički uzdižu? :zubati


Ona je odabrala najgorih 5-6 i njih predstavila kao reprezentativne. S tim i onaj s gas maskom iz Sarajeva (Matt Field) maše. Pokušava kod nas napraviti slučaj Dragičević light.

Mada je i sam nastradao u komentarima na svoj status.



Sve (prve tri točke) to što je nabrojao nudi svojim čitateljima za 24 Markice. A čitatelji imaju pravo preispitivati kupljeni produkt.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 pro 2019, 15:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2416
Lokacija: HR
Sve je ovo sprdnja sukladna državi u kojoj se događa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 03 pro 2019, 10:50 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Majku im bezobraznu, ni riječi o nelegalnosti i očitim pokušajima prevare od strane dotične. Martini svaka čast, umrežila se sa ovim likovima, vjerojatno preko gay parade i sličnih događaja. Oni govore u ime SAD-a i UK-a, nije mala stvar. Neshatljivo mi je kako diplomacijom haraju liberali dok u matičnim zemljama vladaju desne stranke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 03 pro 2019, 11:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
Nije baš da u sarajevskoj kotlini nitko nije progovorio. Oglasio se Senad Avdić u Slobodnoj Bosni.



Citat:
Još jedna zvijezda takozvanog nenacionalističkog javnog prostora, spisateljica i odskora veleposlanica Martina Mlinarević uhvaćena je posljednjih dana u ozbiljnoj nepodopštini i kompromitantnom zijanu. U službenim informacijama Ministarstva vanjskih poslova BiH koje su došle do medija može se isčitati da postoje stanoviti problemi sa njenim školsko-obrazovnim "papirima", veleposlanica, naime, nema završen fakultet. No, ništa zato, budite bez brige, umirila je službene osobe u MIP-u nova veleposlanica, jer je ona sa prijateljima iz ambasade Češke BiH dogovorila da će istodobno dok obnaša ambasadorsku dužnost, privesti kraju studije na Univezitetu u Pragu.

Bit će veleposlanica i studentica istodobno, sve u skoro 40-oj godini života, što, koliko je meni znano, nije pošlo za rukom nikom u smiješnoj povijesti bosanskohercegovačke diplomacije. Osim zluradih komentara na nekoliko hercegovačkih zmijolikih portala skoro nijedan medij u "političkom Sarajevu" nije posvetio ni mrvu prostora ovom "nemilom događaju". Valjda da se ne bi pokazalo kako nismo svi isti, uprkos tome što se vrlo često tako ponašamo, govorimo i radimo. Možda i nije toliko šteta i blamaža da ambsadorica ide studirati u zemlju u kojoj je imenovana, grozno je to što će se pokazati da je njen nesuđen prethodnik, Ivan Šušnjar, napokon došao na svoje i što je, na žalost, uveliko u pravu...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO