HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 19:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35586
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma ovo je neka Amrica iz ministarstva pustila u medije.
Prava Bosanka i muslimanka da trpi da neka Hercegovka u njenoj državliji ima manju stručnu spremu a veća primanja od nje i da joj predstavlja Bosnu.
Al ju je Amrica poderala.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da citiram tu odvratnu, lažljivu, jako nemoralnu ženu. Njene riječi.

Citat:
MARTINA MLINAREVIĆ SOPTA/ JE*EM LI VAM OBRAZ KOJEG NEMATE

03.09.15, 14:06h

Nakon oglasa kojeg sam ovdje objavila da tražim nekoga za čuvanje mog malog ženskog, hodajućeg lunaparka, moram jasno reći, bez imalo sekirancije šta će ko misliti o mom vokabularu (nek razguli odavde ako mu duša ne može podnijeti) – Jebem vam sve, vi luzeri na vlasti, kretenske „vođe“ ove usrane zemlje, ljigavi kriminalci što se svađate za fotelje danima i mjesecima u novom sazivu vlasti.

Za mijenjanje pelena mom zvrku redom su se javili diplomirani profesori, pravnici, inženjeri, ekonomisti, zdravstveni radnici, agronomi, učitelji, pedagozi, informatičari, višestruko nagrađivani studenti, besprijekorni mladi ljudi. Jer druge opcije nemaju.

Pa jebem li vam obraz kojeg nemate i uhljebljenu familiju na državnom budžetu koju imate! Dabogda ostali sami u ovoj rupi bez dna. Naravno, samo vi i "vitalni nacionalni interes." Čisto da vam nije dosadno. Vidjet ćete kako je to zanimljiv jedan jaran.

Nas jebete dvadeset godina s njim i ne date nam da dišemo. No, lako za to. Dok se za zrak borimo, uzeli ste sva raspoloživa radna mjesta za svoju svojtu i rođake, a mlađariju natjerali da se preko granice na Doljanima ne vrate navečer nakon kupanja na moru. Nego da odu tamo negdje daleko i ostanu. Da ostanu. Čujete li me bolan?

Pratila vas suza svakog onog roditelja što je od svoje mizerne plaće godinama odvajao za fakultet svog djeteta, dok se ono danas prijavljuje da mi Uni briše slinice. A vaša djeca upravo natankavaju tisuće eura u svoje preskupe jahte da bace još koji đir morem prije jeseni. Stoko.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
BBC je napisao/la:
Igor Crnadak potvrdio da ima samo srednju školu, sad je zvanično lažljivica. I da ne on i ministarstvo već predsjedništvo može zaustaviti imenovanje.
Sad je Martina u još većoj dilemi. Ako uzme to radno mjesto još dublje tone u svoja nemoralna ***.

6000 KM plaća + 600 KM hrana + 600 KM naknada za jedno dijete + razno ostali dodaci = minimalno 7200 KM mjesečno.
Uzmi Martina....uzmi Martina....uzmi Martina.....
Zaboravi papke koji rade u Bingo za 500 KM mjesečno, prekovremene i subote.
Zaboravi žene sa fakultetskim diplomama koje radi uhljeba kao ti moraju raditi za 600 KM mjesečno. Ko ih jebe, misli na sebe.

slika




_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 21:38 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Fakat odvratno. Za ispovracat se, za koju pacenicu se prodaje a kad Komsic migne za sinekuru prodala bi i rodjenu mater, obraz je vec prodala.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
IGOR CRNADAK ZA ERO.TEL: Ministarstvo vanjskih poslova ne može zaustaviti imenovanje veleposlanice Mlinarević zbog pitanja stručne spreme. To može uraditi samo Predsjedništvo BiH

https://ero.tel/vijesti/igor-crnadak-za ... istvo-bih/

Dodiče na tebi je red.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Hajmo BBC...
imaš zadatak pronaći Martinine tekstove protiv Milorada Dodika... :kava

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nek ide gdje hoće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 stu 2019, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
Nimalo loš tekst.
Čime potaknut, ne znam!
Reakcija na članak o sss.

https://www.facebook.com/ivan.susnjar/p ... 1676337176
Citat:
Nikola Zirdum
1 hr ·
Sad me pitaju zašto sad protiv MMSopte.
Sve se mora pojašnjavati.
Da ponovim. "Protiv" i "za" mogu biti samo kad su načela u pitanju. Osobe me ne zanimaju.
Ja apsolutno branim njeno pravo da bilo gdje u Hercegovini radi i živi slobodno, da radi književne večeri gdje hoće i kad hoće, da širi ideje koje hoće, da spava kad i s kim hoće, ako ti neka žena , Ženo, može poševiti muža, to nije njen problem, ni naš problem, nit problem sela, grada, tetaka, to je tvoj problem, i problem tvog muža, pobogu to su njene privatne stvari i nitko iz naše primitivne srednjovjekovne Žlibine joj nema pravo moralizirati oko toga.
Oni koji su joj pisali prijeteća pisma, najodurnijeg sadržaja, su kreteni. Ako ih nije pisao NGO pa potom slikao. No ako su tu neki među nama, njih da mogu upucao bi ih. Ne radi nje. Nego radi načela. Primitivci.
Njen je krimen što šaku divljaka preslikava na cijelo društvo koje je do jučer kovala u zvijezde.
Nit su oni stvarna slika herceg-zemlje nit je ,Boga mi, ona.
Još manje je realno njeno portretiranje ove zemlje.
Ova zemlja, nad čijom stigmom i tragikom toliko leti, ko najbijednija humska vještica glumeći Orleansku, i ovo napaćeno društvo, sve je prije nego pičkasta patetitka kojom nas oslikava.
Jeanne Mercus, naša jedina hajdučica i jedina prava junjakinja ovih prostora, Garibaldijeva muza, Mihaelova ljubavnica, protestantica, ljevičarka, borac za slobodu pokorenih naroda, da danas opet dođe u Ljubuški , u don Musića kuću, i vidi šta ova čini, jebala bi joj rod i porod.
Nemamo mi vremena za patetiku. Ovdje se preživljava. Ovo je prostor stalne borbe.
Ja sam ekstremist u borbi protiv diktature primitivizma. Komšića. Isključivo u političkom smislu. Da su nam nametnuli učenog i čovjekolikog diktatora, i tu bi ustao, načelno, no ne bi bio ljut kao sada. Moguće da bi s Falatarom shvatili neke stvari. Približili se jedni drugima. Komšić je smrt dijaloga. Ona je njegova princeza. I ja ga mrzim. To je moja sloboda govora.Mržnja. Čista mržnja. Sve ispod njenje kapitulacija pod nasiljem.
To je moje političko pravo. Moje Osnovno ljudsko pravo. Koje imam ne po Ustavu BIH ,koji je antiljudsko smeće od dokumenta, nego po Božjem i Čovječijem
Kao što je njeno pravo biti uz Komšića i profitirati na tome. Al ne na silu i lomljenje prava manjih,"o zaštitnico malenih"
Mojih, tvojih.Primitivnih. Ali manjih.
Komšić je osim što je jazavac najrasplesanijeg nacionalističkog pokreta u Europi ujedno i manifestacija nasilja i mržnje nad mojim narodom.
Nad onim što ja velikim dijelom jesam. I nad njenim dojučerašnjim narodom. Za kojeg ju odjednom boli kako reče k...
Ukratko - Komšić je Režim. Režim ne svih Bošnjaka. Onog dijela Bošnjaka koji ne žele suživot. Kojima je samo ona Bosna, koja je bez nas, jedina moguća Bosna. Važno je znati da važan dio Bošnjaka nije za to. I oni su graditelji buduće države. Ako ju Komšić do kraja ne uništi.
Shvatite, ne živite u demokraciji. Živite kao i vaši djedovi u režimu. Razlika je, što su vaši djedovi bili svjesni toga. Vi niste.
Onaj tko stane uz Režim pristao je na nasilje nad nama. Nasilnik je.
Može pisati o Pravdi o malom čovjeku, o ženi koja nema wc papir u bolnici, al pristao je biti dio Pokreta Nepravde..
Ona je svjesno i interesno, postala dio tog.
Još kad u tom Režimu vidiš da svoje Nazgule i Orke, Komšić naoružava moći i funkcijama protupravno, lažiranjem diploma i falsifikatima, tako da takvi nisu dužni poštovati zakone, koje mi niža vrsta,politički Srbi i Hrvati jesmo, što bi ja to trebao? To podržavati? Šutjeti o tome?
To nema veze s njom. Radi se o prostom načelu. Načelu koje je i ona jednom zagovarala.
Privatno recimo da mala super piše, recimo da ima mala talent, iako nema, njen talent je tek plaha manipulacija ženskim emocijama, turbofolk književnosti, krištava verzija chicklita. Muških čitatelja nema, jer muški mozak ima, ako je neki muškarac čita ženskog je mozga i pada na njen muški, manipilativni, no nebitno, javno politički - ona radi za Režim.
Ona nije mali čovjek i pisac za male obične ljude. Ona je sluga Velikog.
Pisci su oduvijek bili pisci pravde. Pisci Malog.
Književnost,ona prava, ne može biti nego
antirežimska.
Režimska književnost je antiknjiżevnost. Ona je negacija književnosti. Antipod Orhana Pamuka.
Ona je kritizirana u Hercegovini jer je dio režima. Pamuk je zabranjen u Sarajevu jer se ustao protiv režima.
Ona je dio ukupnog mozaika Erdogan/Bakir/Komšić mržnje prema svemu zapadnom u ovoj zemlji. i ne samo u ovoj zemlji. Šta Komšić ima sa Zapadom? Sve što je , sve na čemu profitira može zahvaliti nasilju i sili Istoka.
Njen zadatak je da Istok Bosne predstavi Zapadom a Zapad primitivizmom kojeg treba uništiti.
Ona je dio onog sustava koji smatra da je Šerif Patković junak a Vlado Šantić UZP.
Ona će plakati za ubojicom Srba i silovateljem srpskih doktorica u Dretelju, Kraljević Blažom i pit će češko pivo u najsrpskijem gradu Europe.Dok Srbi pojma neće imati s kim sjede.
Ne smeta joj obrazu.
Na pitanje u Pragu kakav je položaj Hrvata u BIH, što će ona reći?
Na pitanje tko je Augustina Grebenar što ona može reći?
Ona nema pojma tko je Augustina Grebenar.
Ona nema pojma da svijet postoji van nje.
Ona je svoj svijet. Njeno dijete se rodilo zbog nje i napisalo priču o Njoj. Cura koja je umirala u Ljubuškom od raka, tješila je Nju. Onogatiboga! Prestrašno do zadnjeg trena.
Jer narcizmi i histrionstva ne vide druge svjetove. To čupa kosu, to kmezi, to je po bolnicama, to izmišlja iz dana u dan, tako fanatične laži da normalan mozak koji nikada nijen sreo histrionsku sindromaču ne može tako savršenu laž nazvati laži.
To je u vječnoj potrazi za empatijom.
Svijet je tu da se prilagodi njima. Zakoni su tu da se povinuju njihovoj lijenosti i komforu. Cijele države su tu da kleknu sa svojim glupim propisima za njih.
Ne oni pred državama.
Želim joj sreću u Pragu. Nadam se da Zemanu neće gledati u zube. Zubotehničarka. I da ga neće optuživati da joj je zbog njega ispala 666ica.
Gornja. Lijeva. Hairli Građanska.
Ne dao joj Bog druge bolesti. Ne dao Bog nikome.
Bolest je, kaže eto baš taj narod, najgora kad može na noge.
Starihi će razumjeti.

_________________
► ne valja ni "umjereno" prekoviše ◄


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 09:47 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Bolje je da ode, da se maksimalno iskompromitira i da zapecati svoj prelazak na tamnu stranu do kraja. Nadam se da nitko to nece zaustavljat i nek pozivi dugo sa svojom sramotom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 09:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
BBC je napisao/la:
Da citiram tu odvratnu, lažljivu, jako nemoralnu ženu. Njene riječi.

Citat:
MARTINA MLINAREVIĆ SOPTA/ JE*EM LI VAM OBRAZ KOJEG NEMATE

03.09.15, 14:06h

Nakon oglasa kojeg sam ovdje objavila da tražim nekoga za čuvanje mog malog ženskog, hodajućeg lunaparka, moram jasno reći, bez imalo sekirancije šta će ko misliti o mom vokabularu (nek razguli odavde ako mu duša ne može podnijeti) – Jebem vam sve, vi luzeri na vlasti, kretenske „vođe“ ove usrane zemlje, ljigavi kriminalci što se svađate za fotelje danima i mjesecima u novom sazivu vlasti.

Za mijenjanje pelena mom zvrku redom su se javili diplomirani profesori, pravnici, inženjeri, ekonomisti, zdravstveni radnici, agronomi, učitelji, pedagozi, informatičari, višestruko nagrađivani studenti, besprijekorni mladi ljudi. Jer druge opcije nemaju.

Pa jebem li vam obraz kojeg nemate i uhljebljenu familiju na državnom budžetu koju imate! Dabogda ostali sami u ovoj rupi bez dna. Naravno, samo vi i "vitalni nacionalni interes." Čisto da vam nije dosadno. Vidjet ćete kako je to zanimljiv jedan jaran.

Nas jebete dvadeset godina s njim i ne date nam da dišemo. No, lako za to. Dok se za zrak borimo, uzeli ste sva raspoloživa radna mjesta za svoju svojtu i rođake, a mlađariju natjerali da se preko granice na Doljanima ne vrate navečer nakon kupanja na moru. Nego da odu tamo negdje daleko i ostanu. Da ostanu. Čujete li me bolan?

Pratila vas suza svakog onog roditelja što je od svoje mizerne plaće godinama odvajao za fakultet svog djeteta, dok se ono danas prijavljuje da mi Uni briše slinice. A vaša djeca upravo natankavaju tisuće eura u svoje preskupe jahte da bace još koji đir morem prije jeseni. Stoko.



Koja kokoš, nevjerojatno. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Meni iza tih parola i psovki se provlači, da se hvali da ima para pa joj visokoobrazovani čuvaju dijete.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ostala bez teksta. :laugh

Mlinarević nam je poručila kako ne želi komentirati ovaj slučaj.
Bljesak.info

S obzirom na novonastale činjenice tema vam je na krivom podforumu, zar ne ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 20:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Robbie MO je napisao/la:
Meni iza tih parola i psovki se provlači, da se hvali da ima para pa joj visokoobrazovani čuvaju dijete.


Znam jednog te vrste, ali kao što sam rekao ona je nadmašila svjetskog prvaka i ovime sada oborila vlastiti svjetski rekord, nenadmašan slučaj iskompleksiranosti i spremnosti na sve. Čak i izmisliti diplomu, izdat sve svoje pretke i narod, pljuniti sebi usta i poljubiti prsten najvećoj seljačini, uhljebu i glupanu ŽK.
Znači žena priamarno nema nikakve temelje, ni obiteljske i kršćanske, koji bi ju čuvali na zemlji, štoviše vjerovatno je odgajanja kao tatina princeza, utuvil joj u glavu da je pametna i najbolja i onda kad se desio prvi sudar sa realnosti, da princeze ne završavaju fakultet, nego radnici i ljudi spremni na žrtvu... I iz toga je proizašla frustracija prema političarima, narodu, okolini i svemu što ona u svojoj glavi vidi kao obrazloženje zašto tatina princeza nema fax, a tamo neka' seljačina" ima i eno ga radi u školi, općini, institutu... naravno zato što je uhljeb.
I kad se moralno toliko propadne onda se izgube svi kriteriji i postaje se spreman na sve za probitak i tako se došlo do dna ljudskosti i ŽK.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Robbie MO je napisao/la:
Meni iza tih parola i psovki se provlači, da se hvali da ima para pa joj visokoobrazovani čuvaju dijete.


Odakle joj lova za stan u novogradnji u Ljubuškom?

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
by @Inkvizitor


Pismo Želji


Dragi moj Želja javljam ti se iz Praga. Allahimanet. Kako je Sabinica. I njoj Allahimanet. Ovdje je sve plaho lijepo. Baš ti se zafaljujem što si me ovdje turio za ambasadoricu. Ko bi bolan bolje predstavljo Bosnu od mene.

Evo me na onom trgu većem od onog vatikanskog. Šta bi ovdje antifašista stalo. A tek naše vojske iz ovog rata. Sve je lijepo i uredno, bolan kažu da ovdje nije čik osto kad je bila ona kako se kaže, "sedefli revolucija" :zubati . Ma nije sedefli nego baršunasta. Ja škrta naroda ni čik nije osto. Alaše sačuvaj. Sve pokupili. A da naiđe nakav hrsuz ne bi mogo podignut čik i pripalit za dva tri dima. Joj kakav bi ovo trg bio da se na njega poredaju naši safovi i da tekbiraju, milina jedna. Tebi raport predaju, pored tebe Sabinica a ja pored nje. U tebe pivuša u ruci, dozvolio ti Husein ko Sidranu reis onomad a u mene i Sabinice najnoviji ajfoni. Pa ti guc a mi škljoc. Aj reci da nije merak.

Volim ja ove smotane Čehe što su pravo ateistički narod al opet mi fali munara i džamija i da hodža uči. Navika je to bolan. Al možda budne i toga samo sabura reko bi naš narod. Bila ja bolan Želja i u onoj pivnici gdje je osnovan onaj ćafirski klub iz Splita, Hajduk se zove. .a jok bolan nisam pivo pila nego nakav čaj. Gazda mi kazo da su klub nazvali po braći Morićima. Bezbeli, oklen Hajduka u Splitu.

Kad bude došo zeman otić ću ja kod Zemana :laugh ja mislim da se tako njihov sultan zove da mu predam ćage za moje imentovanje. A ti Želja čuvaj Bosnu dok sam ja vamo i nedaj je dušmanima. Vazda dušman na Bosnu jednim okom gleda. A ko će je branit Želja ako nećemo ja i ti. Ta neće onaj žentile Bakir ili onaj šejtan Milorad, neuzibillah, ili onaj tersuz Čović radi kojeg sam ja ovdje u Pragu umjesto da sam na Čeveljuši. Plaho mi pozdravi Sabinu i pitaj jel joj treba kakvih šamija i neki sitnica. A može ako treba i štogod čipkasto da mi se u krv u tebi malo uzmiša mili moj Želja.

Ljubi te tvoja Martina iz Praga godine po Hidžri, jebi me ako znam koje al ćafirske dviiljade devetneste. =))

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 stu 2019, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
zaba1111 je napisao/la:

Znam jednog te vrste, ali kao što sam rekao ona je nadmašila svjetskog prvaka i ovime sada oborila vlastiti svjetski rekord, nenadmašan slučaj iskompleksiranosti i spremnosti na sve. Čak i izmisliti diplomu, izdat sve svoje pretke i narod, pljuniti sebi usta i poljubiti prsten najvećoj seljačini, uhljebu i glupanu ŽK.
Znači žena priamarno nema nikakve temelje, ni obiteljske i kršćanske, koji bi ju čuvali na zemlji, štoviše vjerovatno je odgajanja kao tatina princeza, utuvil joj u glavu da je pametna i najbolja i onda kad se desio prvi sudar sa realnosti, da princeze ne završavaju fakultet, nego radnici i ljudi spremni na žrtvu... I iz toga je proizašla frustracija prema političarima, narodu, okolini i svemu što ona u svojoj glavi vidi kao obrazloženje zašto tatina princeza nema fax, a tamo neka' seljačina" ima i eno ga radi u školi, općini, institutu... naravno zato što je uhljeb.
I kad se moralno toliko propadne onda se izgube svi kriteriji i postaje se spreman na sve za probitak i tako se došlo do dna ljudskosti i ŽK.


Dobro si ovo.

_________________
► ne valja ni "umjereno" prekoviše ◄


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 08:23 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Citat:
Nikola Zirdum

Privatno recimo da mala super piše, recimo da ima mala talent, iako nema, njen talent je tek plaha manipulacija ženskim emocijama, turbofolk književnosti, krištava verzija chicklita. Muških čitatelja nema, jer muški mozak ima, ako je neki muškarac čita ženskog je mozga i pada na njen muški, manipilativni, no nebitno, javno politički -


Dobro je opisa njen stil pisanja, moga je jos koju i o tome zasto joj je dao platformu za to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 08:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
kiler je napisao/la:
by @Inkvizitor


Pismo Želji


Dragi moj Želja javljam ti se iz Praga. Allahimanet. Kako je Sabinica. I njoj Allahimanet. Ovdje je sve plaho lijepo. Baš ti se zafaljujem što si me ovdje turio za ambasadoricu. Ko bi bolan bolje predstavljo Bosnu od mene.

Evo me na onom trgu većem od onog vatikanskog. Šta bi ovdje antifašista stalo. A tek naše vojske iz ovog rata. Sve je lijepo i uredno, bolan kažu da ovdje nije čik osto kad je bila ona kako se kaže, "sedefli revolucija" :zubati . Ma nije sedefli nego baršunasta. Ja škrta naroda ni čik nije osto. Alaše sačuvaj. Sve pokupili. A da naiđe nakav hrsuz ne bi mogo podignut čik i pripalit za dva tri dima. Joj kakav bi ovo trg bio da se na njega poredaju naši safovi i da tekbiraju, milina jedna. Tebi raport predaju, pored tebe Sabinica a ja pored nje. U tebe pivuša u ruci, dozvolio ti Husein ko Sidranu reis onomad a u mene i Sabinice najnoviji ajfoni. Pa ti guc a mi škljoc. Aj reci da nije merak.

Volim ja ove smotane Čehe što su pravo ateistički narod al opet mi fali munara i džamija i da hodža uči. Navika je to bolan. Al možda budne i toga samo sabura reko bi naš narod. Bila ja bolan Želja i u onoj pivnici gdje je osnovan onaj ćafirski klub iz Splita, Hajduk se zove. .a jok bolan nisam pivo pila nego nakav čaj. Gazda mi kazo da su klub nazvali po braći Morićima. Bezbeli, oklen Hajduka u Splitu.

Kad bude došo zeman otić ću ja kod Zemana :laugh ja mislim da se tako njihov sultan zove da mu predam ćage za moje imentovanje. A ti Želja čuvaj Bosnu dok sam ja vamo i nedaj je dušmanima. Vazda dušman na Bosnu jednim okom gleda. A ko će je branit Želja ako nećemo ja i ti. Ta neće onaj žentile Bakir ili onaj šejtan Milorad, neuzibillah, ili onaj tersuz Čović radi kojeg sam ja ovdje u Pragu umjesto da sam na Čeveljuši. Plaho mi pozdravi Sabinu i pitaj jel joj treba kakvih šamija i neki sitnica. A može ako treba i štogod čipkasto da mi se u krv u tebi malo uzmiša mili moj Želja.

Ljubi te tvoja Martina iz Praga godine po Hidžri, jebi me ako znam koje al ćafirske dviiljade devetneste. =))


:zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 08:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
useless je napisao/la:
Citat:
Nikola Zirdum

Privatno recimo da mala super piše, recimo da ima mala talent, iako nema, njen talent je tek plaha manipulacija ženskim emocijama, turbofolk književnosti, krištava verzija chicklita. Muških čitatelja nema, jer muški mozak ima, ako je neki muškarac čita ženskog je mozga i pada na njen muški, manipilativni, no nebitno, javno politički -


Dobro je opisa njen stil pisanja, moga je jos koju i o tome zasto joj je dao platformu za to.


Ne možeš Poskok kriviti zašto joj je dao platformu. Bila je i član foruma i svi smo mislili da je normalna.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 09:07 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ne krivim nego me cisto zanima, njen stil pisanja je uvijek bio isti i uvijek je bila iritantna sa svojom patetikom, barem meni, bez obzira u kojem politickom pravcu puhala. Ne znam kako je to imalo prolaz medju vama ovdje, mozda je bilo manje cinizma.

I kad je pisala na poskoku povracalo mi se od toga. Mozda je cilj bio privuci zensku publiku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Allaha mi Želja,bolja je naša sarajevska piva klipaća,ma koliko oni hvalili svoju češku pivu,ipak nema meraka do naše pive sarajčice kad se zalije naš bosanski ćevap ,desetka u cijeli somun sa lukom ...

samo jednu stvar halali Želja,ipak su mi za bolji ćevapi kod Ferhatovića nego u Želje 1 i 2...

nadam se da mi nećeš to uzeti za zijan,pa da me vratiš nazad u šeher ćaršiju,haman taman sam se smjestila s bismillom u Veneciji srednje evrope,ali koja srećom ne poplavljuje k'o ta prava lukava latinska šejtanska Venecija...

Sad imam vremena završiti i taj diplomski,ćuj i to treba da bi se postao karijerni diplomatA...prvi mi je to glas majke mi...

Toliko za prvi havaz od mene sa Sulejman...pardon Karlove ćuprije...

maksuz selam za dolinu ćupova i FK Željeznićar,dedera malo kupi još sudija ako treba,samo da lažni Mostarci ne budu opet šampijoni,ko će bola ostat od njih,majke mi...probiše glavu sa tim NK Svinjskim...

u potpisu

Svoja i samo svoja Martina Değirmenčević

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Nisam najbolje upratio ovaj slučaj , ali koliko vidim reč je o ženi koja je siktala na sve političke uhljebe,mrsomude,lelemude,...kako od samih političara, njihove rodbine pa do celog naroda , a onda je postala amabasadorka odabrana od Komšića , jel to priča??

Morate je shvatiti , jer veliki vladika Njegoš lepo veli:

Ćud je ženska smiješna rabota! Ne zna žena ko je kakve vjere, stotinu će promijenit vjerah da učini što joj srce žudi

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 12:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
joe enter je napisao/la:
Nisam najbolje upratio ovaj slučaj , ali koliko vidim reč je o ženi koja je siktala na sve političke uhljebe,mrsomude,lelemude,...kako od samih političara, njihove rodbine pa do celog naroda , a onda je postala amabasadorka odabrana od Komšića , jel to priča??

Morate je shvatiti , jer veliki vladika Njegoš lepo veli:

Ćud je ženska smiješna rabota! Ne zna žena ko je kakve vjere, stotinu će promijenit vjerah da učini što joj srce žudi


Jednim dijelom je to što si rekao, ali to je samo jedna od mnogih stvari. Da ne idem preopširno, ženska je postala sve ono protiv čega se ranije "borila". :zubati

Kad se sjetim njene priče ranije, izgledala je sasvim OK, čak smo i neke poruke privatno razmijenili. Meni ništa nije bilo čudno, mogu mislit kako je vjerojatno mislila za mene, koja je ovo budala. :zubati

Ali dobro, što je tu je. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 12:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35586
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Eto vidite šta nam znače mediji, pa kakvi takvi , makar i internet mediji.

Jasno je kako bi ovo završilo prije nekoliko godina.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 stu 2019, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
Prizna li Češka diplome iz Travnika?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO