HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 16:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1059 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 27 svi 2015, 07:29 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2014, 19:09
Postovi: 1734
Pantagana je napisao/la:
Kruskha je napisao/la:
Ni ove godine ništa od mora :sad

Ali zato bi mogao Zavelim konačno doći na red slika


zavelim, najšumovitijia duvanjska planina? obavezno s duvanjske strane na izvor Močila svrati budeš li u blizini, raj na zemlji, ima i sa posuške strane možda još i ljepši izvor, ne sjećam se dobro, davno sam bio, bukovica ili bukovača tako nekako se zove, u svakom slučaju :palacgore2 za moj zavelim :D


Snaći ću se, ali dovoljno mi da se samo ispružim na koju livadu ispod istog i mogu dalje raditi bez slobodnog dana godinu dvije :zivili

_________________
...Little mirrror on the wall
Who's the worst of them all? ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 27 svi 2015, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 27 svi 2015, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Ministry of Sound je napisao/la:
Zaboravih ovo, a dobio sam odgovor prije 2 tjedna:

Citat:
He must go to "Cabaña Las Lilas". The best Argentinian steakhouse on this planet.


Zapisano. Vidim i da imaju dobre ocjene na TripAdvisoru.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 27 svi 2015, 16:02 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Odkad je probijen tunel Grude maltene na moru. Pol sata do Zagvozda i još 10 minuta za smjestit se u Baško Polje. Laganini, kad ti god padne na pamet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 31 svi 2015, 23:01 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
BBC je napisao/la:
Kažu da je kebab dobar na glavnoj željezničkoj stanici u Buenos Aires.

:D

(Cackalica u ustima) :
"Nije ba, pobrko si. Kod zeljeznicke su dobre pljeskavice u papiru a vam gor' kod autobusnog je dobar kebab, taman iza Kantica."

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 01 lip 2015, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Kao i lane...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 01:14 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Kruskha je napisao/la:
Pantagana je napisao/la:

zavelim, najšumovitijia duvanjska planina? obavezno s duvanjske strane na izvor Močila svrati budeš li u blizini, raj na zemlji, ima i sa posuške strane možda još i ljepši izvor, ne sjećam se dobro, davno sam bio, bukovica ili bukovača tako nekako se zove, u svakom slučaju :palacgore2 za moj zavelim :D


Snaći ću se, ali dovoljno mi da se samo ispružim na koju livadu ispod istog i mogu dalje raditi bez slobodnog dana godinu dvije :zivili


čuvaj se živine, prid mene neke godine izletila divlja svinja, dovoljno je reći da sam trčao ko bolt desetak km do kuće, tek kad sam ušao u dvor okrenuo sam se da vidim jesam siguran :D
a viđao sam i vuka i medonju, potonjeg me tek strah, moram kakvo naoružanje nabavit ove godine :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
Pantagana je napisao/la:
Kruskha je napisao/la:
Ni ove godine ništa od mora :sad

Ali zato bi mogao Zavelim konačno doći na red slika


zavelim, najšumovitijia duvanjska planina? obavezno s duvanjske strane na izvor Močila svrati budeš li u blizini, raj na zemlji, ima i sa posuške strane možda još i ljepši izvor, ne sjećam se dobro, davno sam bio, bukovica ili bukovača tako nekako se zove, u svakom slučaju :palacgore2 za moj zavelim :D

zavelim duvanjska planina :zubati

svasta cujes po forumu

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 18:09 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
naša strana je lipša :zubati
di je vrh, u čijoj općini?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 18:19 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2014, 19:09
Postovi: 1734
Pantagana je napisao/la:
Kruskha je napisao/la:

Snaći ću se, ali dovoljno mi da se samo ispružim na koju livadu ispod istog i mogu dalje raditi bez slobodnog dana godinu dvije :zivili


čuvaj se živine, prid mene neke godine izletila divlja svinja, dovoljno je reći da sam trčao ko bolt desetak km do kuće, tek kad sam ušao u dvor okrenuo sam se da vidim jesam siguran :D
a viđao sam i vuka i medonju, potonjeg me tek strah, moram kakvo naoružanje nabavit ove godine :zubati


Nek me gaze :laugh

Ne znam... morat ću unajmiti nekog lovca da čuva stražu dok ja berem cvijeće :zubati

_________________
...Little mirrror on the wall
Who's the worst of them all? ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 18:49 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
ja bih se punudio al jedino da sa praćkom dođem :zubati
al bude li trebalo pomoć za potpalit vatru ( :D ) tu sam :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 18:55 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2014, 19:09
Postovi: 1734
Kuriti znam i sama :yes

_________________
...Little mirrror on the wall
Who's the worst of them all? ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8165
Lokacija: Na rubu egzistencije
more bidne na hvar, a more da bidne i da odem u ilok.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 02 lip 2015, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
Pantagana je napisao/la:
naša strana je lipša :zubati
di je vrh, u čijoj općini?


imocki :zubati

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 08:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
Koja gomila gluposti...

Književnica Dada Batinić na Facebooku je opisala kakva iskustva domaći imaju s turistima iz raznih država.

Kako u Hrvatskoj gledaju na strane turiste

slika

Bosanci, meni najmiliji gosti, uvik u autu dovedu makar osobu više negoli auto more primit. Kako priđu granicu, nije jasno. Čin parkiraju, ispadaju vanka s osmijehon, ko da nisu putovali 5, 6, 7, 8 sati po najvećoj vrućini. Puten, kažu, stali u Jablanicu, donili ti malo pečenoga, pa u Blagaj, donili ti urmašicu, a u Metkoviću kupili marmeladu od nektarina, mislili ponit kući, ali in se sviđaš pa ti dali i to. Grle te i ljube iako se prvi put vidite. Rezervirali su apartman na sedan dana, a lovu potrošili drugi dan ujutro. Nesritni i nikakvi spremaju se kući, povest će i rođaka nazad, trevili ga jutros na plaži, doša samo na dan. Kako su ti se uvukli pod kožu, daš in pet dana gratis. Rođaku također. Oni plaču od sriće, ti jecaš. Pitaju te šta ti je, ne znaš ni sam. Otad ste najboji prijateji pa zimi, dakako, ideš u njih. Više spize izideš u tih sedan dana negoli u sebe cilu godinu. Kad se vratiš doma oni te svako malo pitaju kako si, a ti njih samo kad in misliš doć u goste. Kad o njima pričaš svome društvu, spominješ ih ka čimavice koje ti liti navrnu pa ne moš zaradit, a kad oni svojima govore o tebi, svaki njiov prijatej misli kako si super pa te zafrendava na fejsbuku. Zaključiš da si ograničen dalmatinskin mentaliteton i gadiš se sam sebi u periodu od 1.10. do 1.6.


............

Hercegovac ne rezrvira ništa jer je još za vrime rata kupijo stan u Makarskoj. Kako nije od vele odanja, gleda kako bi dotra prva dva kola od mercedesa u plićak. Kad izađe iz auta sidne u najbliži kafić i pije tri deca dok žena iskrcava sve iz gepeka. Ona ita peraje, maske, dicu, suncobrane, rukavice... Polak toga dica odma meću na sebe. Kad su dica u moru, mater in sidi pod suncobranon i motri na njih ka bejvoć iako ne zna plivat. Dica deranjen nadjačavaju jet-ski egzibicije i cila plaža gleda šta ta dicu mogu. A mogu slijedeće: začepit nos rukon i stisnit usta da poplave, pa taknit glavon more. Tako nekih stotinjak puta, ali s istin žaron i povicima. Jedini način da se njih riješiš je da zovneš "pauka".

http://www.index.hr/black/clanak/nakon- ... 26548.aspx

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Jbg mozda je koji dobro sprčio pa je do jajčano subjektivna..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zvuči retardirano kao kolumne Martine Sopte. Možda je neki njen alias.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Bobovac je napisao/la:
Koja gomila gluposti...

Književnica Dada Batinić na Facebooku je opisala kakva iskustva domaći imaju s turistima iz raznih država.

Kako u Hrvatskoj gledaju na strane turiste

slika

Bosanci, meni najmiliji gosti, uvik u autu dovedu makar osobu više negoli auto more primit. Kako priđu granicu, nije jasno. Čin parkiraju, ispadaju vanka s osmijehon, ko da nisu putovali 5, 6, 7, 8 sati po najvećoj vrućini. Puten, kažu, stali u Jablanicu, donili ti malo pečenoga, pa u Blagaj, donili ti urmašicu, a u Metkoviću kupili marmeladu od nektarina, mislili ponit kući, ali in se sviđaš pa ti dali i to. Grle te i ljube iako se prvi put vidite. Rezervirali su apartman na sedan dana, a lovu potrošili drugi dan ujutro. Nesritni i nikakvi spremaju se kući, povest će i rođaka nazad, trevili ga jutros na plaži, doša samo na dan. Kako su ti se uvukli pod kožu, daš in pet dana gratis. Rođaku također. Oni plaču od sriće, ti jecaš. Pitaju te šta ti je, ne znaš ni sam. Otad ste najboji prijateji pa zimi, dakako, ideš u njih. Više spize izideš u tih sedan dana negoli u sebe cilu godinu. Kad se vratiš doma oni te svako malo pitaju kako si, a ti njih samo kad in misliš doć u goste. Kad o njima pričaš svome društvu, spominješ ih ka čimavice koje ti liti navrnu pa ne moš zaradit, a kad oni svojima govore o tebi, svaki njiov prijatej misli kako si super pa te zafrendava na fejsbuku. Zaključiš da si ograničen dalmatinskin mentaliteton i gadiš se sam sebi u periodu od 1.10. do 1.6.


............

Hercegovac ne rezrvira ništa jer je još za vrime rata kupijo stan u Makarskoj. Kako nije od vele odanja, gleda kako bi dotra prva dva kola od mercedesa u plićak. Kad izađe iz auta sidne u najbliži kafić i pije tri deca dok žena iskrcava sve iz gepeka. Ona ita peraje, maske, dicu, suncobrane, rukavice... Polak toga dica odma meću na sebe. Kad su dica u moru, mater in sidi pod suncobranon i motri na njih ka bejvoć iako ne zna plivat. Dica deranjen nadjačavaju jet-ski egzibicije i cila plaža gleda šta ta dicu mogu. A mogu slijedeće: začepit nos rukon i stisnit usta da poplave, pa taknit glavon more. Tako nekih stotinjak puta, ali s istin žaron i povicima. Jedini način da se njih riješiš je da zovneš "pauka".

http://www.index.hr/black/clanak/nakon- ... 26548.aspx



Hvala što si potvrdio moje navode sa teme :zastava_Hrvata
chat/da-ne-bude-sve-negativno-evo-nekoliko-stvari-koje-bosnjaci-vole-kod-hrvata-t13039.html?start=25

Ko će kome, ....

Ne kaze se dzaba :zubati

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 10:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Hvala što si potvrdio moje navode sa teme :zastava_Hrvata
chat/da-ne-bude-sve-negativno-evo-nekoliko-stvari-koje-bosnjaci-vole-kod-hrvata-t13039.html?start=25

Ko će kome, ....

Ne kaze se dzaba :zubati



Misliš ono da ne znaju razlikovati Bosance triju konfesija? Jer su za njih to sve muslimani?

Koja to korist od toga kad su, vidiš, njima Hercegovci onda sinonimi samo za Hrvate (glupost kao i navod Bosancima).


Btw, ne znam što ti ima biti drago kada ti tvoj vlastiti narod opisuju kao kmečavu čimavu fukaru. Skoro pa da im sućut izjaviš.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Ne mislim na to da ne razlikuju Bosance i da pod pojam Bosanac ubrajaju isključivo Bošnjake :D
Kad dodješ kao gost osobito ako rezerviras moraš izvršiti i uplatu odredjenog iznosa na vlastito ime i prezime

Pa svakako znaju razliku izmedju Ante, Adnana ili Jovana.

Nemoguće je kod nekog boraviti u apartmanu anonimno. Pa i nenajavljeno.

Tako da samo potvrdjuješ moje tvrdnje o tretmanu i da Anto zbog imena nema prednosti u odnosu na Adnana iz Kaknja.

Pa ni ti Bobo u odnosu na mene itd

Što se opisa tiče meni se dopada i opet jelte po mojoj ispravnoj logici odnosi se kako na Antu tako i na Adnana

Slijedeći logiku naravno.

Znam da je tragedija što vas gledaju Bosance Hrvate poput nas koji kotiramo malo iznad Roma

No Romi su otvoren i pristupacan narod a neka ti utjeha Bobo bude i opis Hercegovca

Recimo BBC ili Lider

Kako li je njima ovo čitati :sega

LOL

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ženska im rekla da:

- Genetski krše prometne propise.
- Su glupi i neorganizirani sa novcem.
- Mole sadaku za besplatno noćenje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Ženska im rekla da:

- Genetski krše prometne propise.
- Su glupi i neorganizirani sa novcem.
- Mole sadaku za besplatno noćenje.



Parkiraj zeninu mečku u plićak i pusti je da iznese koferere do apartmana tvog punca ...

Ti rušiš jbg mit i o snalazljivim Hercegovcima

Više si zigolo :sega nego Hercegovac

Ali ta odrednica nije obradjena u tekstu :sega

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bošnjaci pronašli jednog simpatizera na Jadranu.
Tuko glupa BiH Airlines ti ide u stečaj. Baš si koza neviđena.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
"Hercegovac ne rezrvira ništa jer je još za vrime rata kupijo stan u Makarskoj. Kako nije od vele odanja, gleda kako bi dotra prva dva kola od mercedesa u plićak. Kad izađe iz auta sidne u najbliži kafić i pije tri deca dok žena iskrcava sve iz gepeka. Ona ita peraje, maske, dicu, suncobrane, rukavice... Polak toga dica odma meću na sebe. Kad su dica u moru, mater in sidi pod suncobranon i motri na njih ka bejvoć iako ne zna plivat. Dica deranjen nadjačavaju jet-ski egzibicije i cila plaža gleda šta ta dicu mogu. A mogu slijedeće: začepit nos rukon i stisnit usta da poplave, pa taknit glavon more. Tako nekih stotinjak puta, ali s istin žaron i povicima. Jedini način da se njih riješiš je da zovneš "pauka"", navela je književnica.

:smijeh

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 21 lip 2015, 13:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Tako da samo potvrdjuješ moje tvrdnje o tretmanu i da Anto zbog imena nema prednosti u odnosu na Adnana iz Kaknja.

Pa ni ti Bobo u odnosu na mene itd

Što se opisa tiče meni se dopada i opet jelte po mojoj ispravnoj logici odnosi se kako na Antu tako i na Adnana

Slijedeći logiku naravno.




Zašto bih ja imao neku prednost u odnosu na tebe glede ljetovanja u nekom pansionu na moru? Što sad treba, da Hrvati imaju neki popust, ma odakle bili? Da piše na apartmanu - NOĆENJE SAMO ZA HRVATE! NOĆENJE 20 EURA ZA HRVATE, A ZA OSTALE 30?
Nigdje veze.
U tekstu fino kažu da je riječ o obitelji koja je svratila u Blagaj na hurmašice. Hrvati ne svraćaju tamo osim ako neki purger slučajno backpackerski zaluta. Znam to dobro jer živim 20 kilometara od Blagaja. Dakle ovaj tekst se osnosi samo na muslimane iz BiH i mislim da je taj tekst za njih uvrjedljiv jer ih prikazuje kao cigansku fukaru.

I sam tekst o Hercegovcima je blesav i potvrđuje koliko je i sam tekst o Bosancima bezze. Mercedes, kuća u Makarskoj... i to je jedan tipičan Hercegovac? Samo u lošim vicevima.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1059 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 33 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO