HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 kol 2024, 06:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1059 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 05 kol 2023, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10244
Lokacija: banana
Upozorenja: 3
Inace, neda mi se tipkati na fonu pa necu nasiroko: Mostar turisticki top. Ili ja nisam bogzna ocekivao. Ima se sta za vidjeti, kultura, nocni zivot, hrana. Cijene za EU uslove sasvim ok. Jedino to sto nakon 10-11 nemas sta za pojesti. A bas bi se tad pjancima moglo natrpati hamburgera i bureka itd.. kravice isto, u 6-7 nema ni sendvicha. Inace ljubazni ljudi, niko te ne jebe radi sitnica. Najbolje ceste oko Capljine, Medjugorja itd.. ali i iz SA prema MO sasvim solidno - pola je autoput skoro. Jablanica, mislim janjetina dobra, no ja ju nisam jeo pa sam tako bio i razocaran „mijesanim mesom“.


I SA mnogo bolje nego prije 7-8 godina.

Odoh sad u Jablanicu titovim stazama revolucije pa Radimlja, i onda pravac kisovito more (valjda nece padati tri dana zaredom na *** ga nabijem).

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 05 kol 2023, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10244
Lokacija: banana
Upozorenja: 3
I da, nesto sto nema - mislim - skoro nigdje. Snimio sam. Kriva cuprija, dole live RnR, alkohol, a tik iznad, dakle metar i po, dzamija i ezan s nje. Prvo pimislih da nije neki Remix, dok nisam shvatio da zvuk pici istovremeno. A i charme ovog grada je vec sam po sebi nesto posebno.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 06 kol 2023, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10244
Lokacija: banana
Upozorenja: 3
Et pa ti vidi jel to jebena karma ili sta.

Sinoc ulazim pod prolomom oblaka u Milocer ma nema 5 metara od hotela, uska ulica, kisa, mrak..hocu u rikverc jer ide auto iz suprotnog pravca i BUP. Reko sutra cu da vidim kako i sta, samo da se maknem nakon 6 sati voznje s onog pljuska.

Jutros usto da vidim koga sam i da rijesim s covjekom jer bih i sam mrzio *** koje mi se u tom slucaju nebi javilo. Kad bijeli mercedes ukrajinkse table. Mislim si e necu nek se jebe EU im je to vec uveliko isplatila.

Mala ogrebotina i kod nj i kod mene al et..nisam se javio.


No, ruskih hotela ko pljeve okolo i tu al zato i masa ukrajinskih auta. Ljetuju ljudi boli ih *** dok zvaljenski trpa sirotlju u rovove. Necu dalje, vec osjecam kako se zivciram.

Slava Hukrajni

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 06 kol 2023, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4371
Haram je napisao/la:
Et pa ti vidi jel to jebena karma ili sta.

Sinoc ulazim pod prolomom oblaka u Milocer ma nema 5 metara od hotela, uska ulica, kisa, mrak..hocu u rikverc jer ide auto iz suprotnog pravca i BUP. Reko sutra cu da vidim kako i sta, samo da se maknem nakon 6 sati voznje s onog pljuska.

Jutros usto da vidim koga sam i da rijesim s covjekom jer bih i sam mrzio *** koje mi se u tom slucaju nebi javilo. Kad bijeli mercedes ukrajinkse table. Mislim si e necu nek se jebe EU im je to vec uveliko isplatila.

Mala ogrebotina i kod nj i kod mene al et..nisam se javio.


No, ruskih hotela ko pljeve okolo i tu al zato i masa ukrajinskih auta. Ljetuju ljudi boli ih *** dok zvaljenski trpa sirotlju u rovove. Necu dalje, vec osjecam kako se zivciram.

Slava Hukrajni
To ti je vjerojatno proruski Ukrajinac, ukrajinski Rus ili kako već zvati tu kategoriju. Udario si svog :sad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 06 kol 2023, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7168
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Haram je napisao/la:
kiler je napisao/la:
Samo nemoj reći da si jeo ribu u Blagaju. :blink


Reci :D




Čuo sam da im higijena u ribljem restoranu nije baš na prvom mjestu.
Doduše,daaaavno je to bilo.
Možda su se dosada popravili.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 07 kol 2023, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10244
Lokacija: banana
Upozorenja: 3
kiler je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Reci :D




Čuo sam da im higijena u ribljem restoranu nije baš na prvom mjestu.
Doduše,daaaavno je to bilo.
Možda su se dosada popravili.


2 su restorana tamo a jedan je od mog rodjaka. :D zaista ti ne bih znao reci u vezi higijene, jbg nikad ne znas, ali pastrmka je bila stvarno vrhunska a mi nismo dobili proljev tako da … :D

Al zato u MO direkt pored mosta onaj sto ne sluzi alkohol: donese casu a na njoj od zenskih usana otisak..valjda labelo ili sta vec. Kad povratio nisam.. samo iz flashe mozes piti.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 07 kol 2023, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10244
Lokacija: banana
Upozorenja: 3
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Et pa ti vidi jel to jebena karma ili sta.

Sinoc ulazim pod prolomom oblaka u Milocer ma nema 5 metara od hotela, uska ulica, kisa, mrak..hocu u rikverc jer ide auto iz suprotnog pravca i BUP. Reko sutra cu da vidim kako i sta, samo da se maknem nakon 6 sati voznje s onog pljuska.

Jutros usto da vidim koga sam i da rijesim s covjekom jer bih i sam mrzio *** koje mi se u tom slucaju nebi javilo. Kad bijeli mercedes ukrajinkse table. Mislim si e necu nek se jebe EU im je to vec uveliko isplatila.

Mala ogrebotina i kod nj i kod mene al et..nisam se javio.


No, ruskih hotela ko pljeve okolo i tu al zato i masa ukrajinskih auta. Ljetuju ljudi boli ih *** dok zvaljenski trpa sirotlju u rovove. Necu dalje, vec osjecam kako se zivciram.

Slava Hukrajni
To ti je vjerojatno proruski Ukrajinac, ukrajinski Rus ili kako već zvati tu kategoriju. Udario si svog :sad



A otkud ti to znas? :)

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 18 kol 2023, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36620
Lokacija: Gl. grad regije
Bome se bilo fino... Pag (9 dana), Karlobag (1 dan), Makarska rivijera (2 dana), Pelješac (1 dan), Klek (1 dan). Nažalost od otoka zasad ništa, ali ima još dana do kraja godine.

Bilo je puno Velebita, planina u Bosni i brda u Hercegovini. Ono po čemu se ova godina razlikuje je kupanje u bazenima su srednjoj Bosni, jezeru na Jahorini i na rijekama: Kozici, Bregavi i Bunici. Od svega je jezero na Jahorini bilo najtoplije :D. Kozica i Bregava su definitivno najatraktivnije. Fakat šteta što Stolac nije u Hrvatskoj, to bi baš bio dragulj a Stočani bogataši. Nevjerojatno ali imali su AU bazene prije više od 100 g. Šteta što to propada.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gdje na more ove godine?
PostPostano: 11 lis 2023, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10244
Lokacija: banana
Upozorenja: 3
https://www.tripadvisor.at/Hotel_Review ... sland.html

Kontam ovo pocetkom februara. Jest tri milje po osobi sve skupa all inkl. al zato direktan let i do jaja. 8 nocenja.

Vazda sam htio to vidjeti, jedino sto se pomalo bojim da ne bude malo dosadno posto bukvalno nemas sta vidjeti.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1059 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO