HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 srp 2024, 01:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 04 pro 2023, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4349
Kaftanzoglio je napisao/la:
Clint Eastwood je napisao/la:
Ruskinje su u facama daleko ljepše od Hrvatica, ne može se ni mjerit. Valjda višak hormona rasta i testosterona uzrokuje konjaste face kod balkanki. Za muškarce obrnuto.


Pa razlika je u tome što žene iz svoje države znaš sve kategorije, Ruskinje i ostale strankinje znaš samo one filtrirane za izvoz, televizijska lica, sportašice, pjevačice itd.

siguran sam da i u Rusiji postoje debele, brkate koje oko kuće šutiraju miševe golom nogom.
Debele Ruskinje koje svaki dan jedu krumpir i s 30 godina izgledaju kao da im je 50.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 05 pro 2023, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5253
Jedno moje opažanje razlike između naših žena i stranih, je djelomično na tragu šta je Eastwood reko.

Po mom opažanju naše žene su fizički u prosjeku dominantnije na ostale europljanke, par primjera...
- talijanke su pretežno fizički sitnije žene
- njemice su pretežno nježnije građene
- španjolke su isto pretežno sitnije građene
- pa i slavenke uključujući i ruskinje su nježnije građene od naši cura

Možda su jedino skandivnanke al-pari po fizičkoj građi našim curama, tu prije svega mislim na šveđanke, a tek onda ostale.
Neobično mi je da naše žene nisu dominantnije u Športu, kao Janica i Sandra ili sad naše mlade nade Jelić u Tae-kwondo, Barbara u Judo.

Mi bi u kontaktnom Športu za žene morali harat npr. rukomet, košarka, box, hrvanje, bacanje kugle, koplja, kladiva itd.
Mislim da su na treneri ispod nivoa Europe, kad je umro pokojni Ivančić mi nismo stvorili ozbiljnu atletičarku, dok je on imao Brkljačićku, Perković, Edisa itd.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 05 pro 2023, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9887
Lokacija: banana
Brane, istina to sto kazes opisujuci ih.

Zato su meni npr. Njemice najjace jer mi se u prosjeku cine njeznijima. Ali takve su i Ruskinje uglavnom. Barem ono sto je meni dopalo shaka a bilo je mashallah. Sad sam upravo s jednom takvom, Njemicom iz DDRa, plava, pjegava, plave oci, bijela ko snijeg i njezna. 165 cm. Oko 55 kila, ja bi reko, iako nece da mi kaze nema boga.

S veoma malo Balkanki sam imao "odnos". Ako se dobro sjecam ukupno 3-4. Mozda 5 u vrh glave. Sve zavisi od toga sta se broji kao "odnos".

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 05 pro 2023, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 21:21
Postovi: 855
Kaftanzoglio je napisao/la:
Clint Eastwood je napisao/la:
Ruskinje su u facama daleko ljepše od Hrvatica, ne može se ni mjerit. Valjda višak hormona rasta i testosterona uzrokuje konjaste face kod balkanki. Za muškarce obrnuto.


Pa razlika je u tome što žene iz svoje države znaš sve kategorije, Ruskinje i ostale strankinje znaš samo one filtrirane za izvoz, televizijska lica, sportašice, pjevačice itd.


Živim u turističkoj zemlji gdje je dosta turista iz rusije, ili barem je bilo prije rata pa znam općenito kako izgledaju.


Kaftanzoglio je napisao/la:
[ siguran sam da i u Rusiji postoje debele, brkate koje oko kuće šutiraju miševe golom nogom.

Nisam mislio na takve nego na općenito fenotip kakav je zastupljen u našoj populaciji.
Kod etničkih Rusa baš i ne postoje dinarski i mediteranski tipovi.
Takvi fenotipi bolje stoje muškarcima nego ženama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 06 pro 2023, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4349
Clint Eastwood je napisao/la:
Živim u turističkoj zemlji gdje je dosta turista iz rusije, ili barem je bilo prije rata pa znam općenito kako izgledaju.
Znaš kako izgledaju Ruskinje iz više srednje i visoke klase, ekvivalent bi bio poznavati Hrvatice na osnovu uzorka iz nekog švicarskog skijališta.

Među tim turistima nema općinskih šalteruša iz Novosibirska ni vrtićkih teta iz okolice Astrahana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 06 pro 2023, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9887
Lokacija: banana
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Clint Eastwood je napisao/la:
Živim u turističkoj zemlji gdje je dosta turista iz rusije, ili barem je bilo prije rata pa znam općenito kako izgledaju.
Znaš kako izgledaju Ruskinje iz više srednje i visoke klase, ekvivalent bi bio poznavati Hrvatice na osnovu uzorka iz nekog švicarskog skijališta.

Među tim turistima nema općinskih šalteruša iz Novosibirska ni vrtićkih teta iz okolice Astrahana.


Ima ih po Svabiji koliko hoces - i prosjecnih. Sto izbjeglica iz Ukrajine sto bivsih Russlanddeutsche takozvanih sto su dosli pocetkom devedesetih.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 06 pro 2023, 15:54 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
Brane je napisao/la:

Mi bi u kontaktnom Športu za žene morali harat npr. rukomet, košarka, box, hrvanje, bacanje kugle, koplja, kladiva itd.
Mislim da su na treneri ispod nivoa Europe, kad je umro pokojni Ivančić mi nismo stvorili ozbiljnu atletičarku, dok je on imao Brkljačićku, Perković, Edisa itd.


Vođenje djece na trening ja naporan posao i traži žrtvu roditelja. Većina još misli da im je gubljenje vremena žrtvovati se za sportsku karijeru ženske djece, osim fanatika tipa Kostelić, Vlašić. Trener može biti najbolji, ali treba majka ili otac voditi na trening i onda se tamo smrzavati dok dijete igra.

Vidi se po tome da je većina naših ženskih uspješnih sportašica iz gradova, jer pogotovo na selu nije ćaća lud da se žrtvuje za žensko dijete.

Ruskinje, Rumunjke i takve su imale komunističko forsiranje u sportove gdje se država pobrine za sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 17 ožu 2024, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 3035
Ruskinje voze traktore na zapadnim farmama.

slika

slika

slika

slika

_________________
Mi smo garda hrvatska
Srca su nam junačka
Nikog se ne bojimo
HB svoju volimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 18 ožu 2024, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 11:42
Postovi: 10576
Čisto sumnjam da voze traktor,biće prije da se slikaju za kalendar.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 18 ožu 2024, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 11:42
Postovi: 10576
estoyAqui je napisao/la:
Srpkinje su preosorne same za sebe
Najgoru korisničku uslugu sam imao u Republici Srpskoj od njihovih žena
Jednom sam bio gladan negdje kod Prijedora i sve sam gledao da nađem negdje nešto pojest. Dođem ja tako do neke benzinske i vidim da imaju naslikana jela na staklu. Uđem ja unutra misleći kako ću nešto fino pojest, kad ono unutra ni j od jela. Onda pitam trgovkinju jel se ovdje ima što za jest i ona mi da pogled kao da sam tupav i kaže NEMA kao da sam glup što pitam!
Više puta su mi se slične stvari tamo događale. Isto nije slučaj nigdje u Federaciji ni među Hrvatima i Muslimanima

Generalno su Srbi iz BiH,pogotovo BL i taj dio slabo komunikativni i snalažljivi ljudi.Muslimani su daleko komunikativniji i snalažljiviji od njih.
Srbi su nekako začaureni u sebe,koda im je lijeno otvorit usta.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ruskinje
PostPostano: 21 ožu 2024, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 kol 2022, 22:29
Postovi: 1824
Graničar18 je napisao/la:
Generalno su Srbi iz BiH,pogotovo BL i taj dio slabo komunikativni i snalažljivi ljudi.Muslimani su daleko komunikativniji i snalažljiviji od njih.
Srbi su nekako začaureni u sebe,koda im je lijeno otvorit usta.

Zašto je BL takva baš?
Recimo koja je razlika vas iz Dalmacije i ovih u Krajini?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO