HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 22 sij 2021, 12:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Ministry of Sound je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Republikanac ili Demokrat? :zubati


Valjda je iz mog opisa jasno da je republikanac starog kova sa ideologijom koju je pregazilo vrijeme.

Nemoj zamjeriti ali danas ništa nije jasno kad je US politika u pitanju, poludili su svi kompletno.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 22 sij 2021, 13:59 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
weasel je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Valjda je iz mog opisa jasno da je republikanac starog kova sa ideologijom koju je pregazilo vrijeme.

Nemoj zamjeriti ali danas ništa nije jasno kad je US politika u pitanju, poludili su svi kompletno.


Offtopičim malo, ali da... Stvari ne idu po zacrtanom planu. Vidi se to i iz što bi rekli uglednih izvora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 11 ruj 2022, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
U ZG hotelu prije par tjedana u hodniku se mimoišao sa Danny Gloverom. Bio je sam, upravo izlazio iz hotelskog restorana. Samo sam se nasmijao i klimnuo glavom, jer ne volim gnjaviti ljude. Sad mi žao što ga nisam pitao je li vidio "Prey" i što je mislio o kuburi koju je primio na kraju Predator 2.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 16 ruj 2022, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 08:16
Postovi: 2852
Na dnevnoj bazi srećem braću Jelić iz Yu grupe. Bicikliraju kroz Zemun i špartaju po kraju. Carevi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 16 ruj 2022, 08:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ja redovno srećem Milenceta, na svakom koraku...
Od posla do kuće ga vidim na deset bilborda, osam izloga, devet bandera, tri drveta, četiri zida, pobacan je i po trotoaru, a vidjela sam ga i na kamionu, u prirodnoj veličini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 16 ruj 2022, 08:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Kad sam bio dete u hotelu Nikšić u Nikšiću meni je kupio čokoladu pokojni glumac Veljko Mandić , jer je znao mog pokojnog oca kad su bili mladi radeći u nikšićkoj željezari.

Seća, se takođe kao klinacda je kružilapriča običnih ljudi kad je Čkalji umro otac 70ih godina , kažu da su ljudi masovno na skupu se nis mogli suzdržati od smeha jer su videli kako Čkalja plače. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 19 ruj 2022, 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
joe enter je napisao/la:
Kad sam bio dete u hotelu Nikšić u Nikšiću meni je kupio čokoladu pokojni glumac Veljko Mandić , jer je znao mog pokojnog oca kad su bili mladi radeći u nikšićkoj željezari.

Seća, se takođe kao klinacda je kružilapriča običnih ljudi kad je Čkalji umro otac 70ih godina , kažu da su ljudi masovno na skupu se nis mogli suzdržati od smeha jer su videli kako Čkalja plače. :zubati


E, jesi Enteru paglu za medalju. Kada mu je u Nikšiću pok.glumac kupio čokoladu...
Fino piše ,,Vaši,, susreti sa osobama iz javnog života, a ne sreo pok.glumac pok.tatu i meni malome kupio čokoladu. je li te štipnuo za obraz?

Sretala sam poznate, javne ličnosti, ali nisam ja tip žene koja će odmah da trči, da pita nešto, usiljeno se smije.... Normalno se ponašam. Nisu to bogovi, oični ljudi sa malo više talenta, rada ili sreće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaši susreti sa osobama iz javnog života
PostPostano: 19 ruj 2022, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Lapo-lapo je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Kad sam bio dete u hotelu Nikšić u Nikšiću meni je kupio čokoladu pokojni glumac Veljko Mandić , jer je znao mog pokojnog oca kad su bili mladi radeći u nikšićkoj željezari.

Seća, se takođe kao klinacda je kružilapriča običnih ljudi kad je Čkalji umro otac 70ih godina , kažu da su ljudi masovno na skupu se nis mogli suzdržati od smeha jer su videli kako Čkalja plače. :zubati


E, jesi Enteru paglu za medalju. Kada mu je u Nikšiću pok.glumac kupio čokoladu...
Fino piše ,,Vaši,, susreti sa osobama iz javnog života, a ne sreo pok.glumac pok.tatu i meni malome kupio čokoladu. je li te štipnuo za obraz?

Sretala sam poznate, javne ličnosti, ali nisam ja tip žene koja će odmah da trči, da pita nešto, usiljeno se smije.... Normalno se ponašam. Nisu to bogovi, obični ljudi sa malo više talenta, rada ili sreće.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO